Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συγχαρητήρια! Άντε και σε ένα καλό νούμερο χοριακης τώρα! Περιμένουμε νέα! 

Σε ευχαριστο πολλη κοριτσι. Μου!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοο βρε κορίτσια το είπαμε δε θα φύγει έτσι ο Οκτώβρης.. μπράβο έτσι να λιγοστεύουμε.. μη μας ξεχνάτε όμως κ εμάς που πάμε για Νοεμβρη να μιλάμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

 Καλημερααα εχο. Ευχαριστα νεα... Εκαμα τεστ κ. Νε βγηκε. Θετικοοο???

Συγχαρητήρια!!! Να την η πρώτη!!!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Εγώ ακόμη τίποτα!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Να την η πρώτη!!!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Εγώ ακόμη τίποτα!!!! ???

Σε ευχαριστω πολλη ευχομε κ. Σε σενα να εισε ενγκιουλλα.. ???Στεσ ποσες τυ κικλου εισε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Σε ευχαριστο πολλη κοριτσι. Μου!!! ??

Λενιι να μας πεις κ εσύ τις μέρες που ήρθες σε επαφή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

 Καλημερααα εχο. Ευχαριστα νεα... Εκαμα τεστ κ. Νε βγηκε. Θετικοοο???

ουαου Λενιιιιι! τέλεια κορίτσι μου! πολλά συγχαρητήρια! πολλά πολλά συγχαρητήρια! χαίρομαι πολύ! εύχομαι όλα να πάνε τέλεια! πόσο καιρό προσπαθήσατε, αν επιτρέπετε! και ναι να μας πεις πότε είχατε επαφές! τέλεια κλείνει ο Οκτώβριος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

 Καλημερααα εχο. Ευχαριστα νεα... Εκαμα τεστ κ. Νε βγηκε. Θετικοοο???

Συγχαρητήρια!!!μπράβο κορίτσι μου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!!!!Είδες μηκητεςκσι τέτοια δεν παίζουν ρόλο!!!τώρα μην πάρεις τιποταμιλα πρώτα με τον γιατρό σού!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

καλημερα κοπελα μου συγχαρητηρια!!!! Με το καλο να ερθει!!!! εισαι η τυχερη του μηνα!!!!! αντε να μας δινεις κουραγιο....???

Ενοιτεε χαλαρα κ θα ερθει.. Θετικα να σκςφτεστε σε ευχαριστο πολλη!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημέρα κορίτσια :) εγώ ακόμη τίποτα μόνο κράμπες έχω αραιά και που . @Lina1989 τι ώρα θα πας για χοριακη; ?‍♀️

Καλημέρα κορίτσια μου, πήγα για χοριακη και  τ απόγευμα θα χω τ Αποτελέσματα... @Meli_aa?❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Συγχαρητήρια!!!μπράβο κορίτσι μου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!!!!Είδες μηκητεςκσι τέτοια δεν παίζουν ρόλο!!!τώρα μην πάρεις τιποταμιλα πρώτα με τον γιατρό σού!!!!???

Νεε κε νομιζα ςν θα εμενα.. Σε ευχαριστο πολλη κοριτσι μου κ. Σε σενα ευχομε να εχεις. Θετικα αποτελεσματα.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

 Καλημερααα εχο. Ευχαριστα νεα... Εκαμα τεστ κ. Νε βγηκε. Θετικοοο???

Καλημερα Συγχαρητήρια με το καλο!!!!! Ηταν τυχερος ο Οκτωβρης?♥♥♥♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Νεε κε νομιζα ςν θα εμενα.. Σε ευχαριστο πολλη κοριτσι μου κ. Σε σενα ευχομε να εχεις. Θετικα αποτελεσματα.. ????

Ποιες μέρες είχες επαφές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

ουαου Λενιιιιι! τέλεια κορίτσι μου! πολλά συγχαρητήρια! πολλά πολλά συγχαρητήρια! χαίρομαι πολύ! εύχομαι όλα να πάνε τέλεια! πόσο καιρό προσπαθήσατε, αν επιτρέπετε! και ναι να μας πεις πότε είχατε επαφές! τέλεια κλείνει ο Οκτώβριος! 

Σε ευχαριστο πολλξ ευχομε κ σεσενα θετικα το. Αλλο. Μηνα.. 2μηνες ειχα επαφες μερα παρα μερα 11 13..15..18..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, πήγα για χοριακη και  τ απόγευμα θα χω τ Αποτελέσματα... @Meli_aa?❤️

 

Λες να έχουμε 2/2; Θα τρελαθωωωω ? στο εύχομαι μέσα απ τη καρδιά μου κοπέλα μου! Εγώ σήμερα μετρώ 2η μέρα καθυστέρησης για να δούμε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Meli_aa είπε:

Λες να έχουμε 2/2; Θα τρελαθωωωω ? στο εύχομαι μέσα απ τη καρδιά μου κοπέλα μου! Εγώ σήμερα μετρώ 2η μέρα καθυστέρησης για να δούμε ...

Με το καλό και εσύ κορίτσι μου!!!Άντε στο τέλος του μήνα να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

@Λενι μου καλημέρα και συγχαρητήρια εύχομαι να έχεις μια μεγάλη χοριακη και μια τέλεια εγκυμοσύνη.... ❤️??

Σε ευχαριστο πολλη κε σενα περιμενω υτα αποτελεσματα ευχομε να παν ολα. Καλα!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Σε ευχαριστο πολλξ ευχομε κ σεσενα θετικα το. Αλλο. Μηνα.. 2μηνες ειχα επαφες μερα παρα μερα 11 13..15..18..?

τι κύκλο έχεις; πόσες ημέρες διαρκεί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λενι @Meli_aa σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και η αλήθεια είναι ότι έχω πολύ άγχος μακάρι να έχω θετικά αποτελέσματα... ❤️Και μακάρι να έχουμε όλες όσες περιμένουμε θετικά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maryz είπε:

@Λενι Συγχαρητήρια!!! Με το καλό..να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! Αντε κ στα δικά μας!!!

Σε ευχαριστο. Πολλη να σε καλα... ??Κ. Στα. Δικα σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...