Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου καλημερα. Εγώ όλα τα συμπτώματα περιόδου αλλά ακόμα τίποτα.. Παρασκευή Σάββατο με καφέ υγρά.. Κυρίακη κ σήμερα σχεδόν καθαρή.. έκανα τεστ χθες το πρωί βγήκε αρνητικο . υπάρχει περίπτωση να έκανε λάθος; Θα δώσω ένα περιθώριο μέχρι την Τετάρτη κ θα πάω για χοριακη .. δε ξέρω τι γίνεται..

Εγώ προτείνω να κάνεις κ αύριο ένα τεστ β χοριακη για πιο σίγουρα.. Καλημέρα... Εγώ σκέφτομαι αισιόδοξα.. Αφού σταμάτησαν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου καλημερα. Εγώ όλα τα συμπτώματα περιόδου αλλά ακόμα τίποτα.. Παρασκευή Σάββατο με καφέ υγρά.. Κυρίακη κ σήμερα σχεδόν καθαρή.. έκανα τεστ χθες το πρωί βγήκε αρνητικο . υπάρχει περίπτωση να έκανε λάθος; Θα δώσω ένα περιθώριο μέχρι την Τετάρτη κ θα πάω για χοριακη .. δε ξέρω τι γίνεται..

Καλημερα κοριτσι μου. Ακομα εγω νομιζο μια. Χοριακη να καμιες μεχρι αυριο.. . Εγω. Τιποτα. Ακομη. Λια πονακια που που.. Μαλον θα. Παω για χοριακη για να ηρεμισο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα κοριτσι μου. Ακομα εγω νομιζο μια. Χοριακη να καμιες μεχρι αυριο.. . Εγω. Τιποτα. Ακομη. Λια πονακια που που.. Μαλον θα. Παω για χοριακη για να ηρεμισο.. 

Ναι πήγαινε να κάνεις.. Σε 2 ώρες θα χεις τα αποτελέσματα να μας τα πεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ το ίδιο είπα. Άφησα τα τεστ ωορρηξιας... Αν και δνε με αγχωναν... Ούτε η θερμοκρασία.. Αν κ δνε βρήκα ποια γόνιμη έχω. Και αποφασίσαμε να χουμε κάθε μέρα παρά μέρα. Οποτς αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει... Ήδη έχουμε ξεκινήσει,εαν κ μόλις νομίζω βρίσκομαι στην 11η ημέρα. Συνήθως ωορρηξια κάπου στη 17η ημέρα έχω. Αν και με τισ πολυβιταμινες νομίζω θα γίνει νωρίτερα η ωορρηξια. Οπότε θα δούμε... Ότι γίνει αυτή την εβδομάδα. ?????

Και εγώ αυτό είπα χαλαρά και ότι γίνει κάνω επαφές μέρα παρά μέρα! 

Είμαι στην 12 μέρα σήμερα

15 μερα κάνω ωορρηξία!

Και μπορώ να πω είμαι πολύ χαλαρή αυτή την φορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Και εγώ αυτό είπα χαλαρά και ότι γίνει κάνω επαφές μέρα παρά μέρα! 

Είμαι στην 12 μέρα σήμερα

15 μερα κάνω ωορρηξία!

Και μπορώ να πω είμαι πολύ χαλαρή αυτή την φορά?

Καλημέρα. Και εγώ στη 12η είμαι.. Και εγώ με τις βιταμίνες έχει φτιάξει ο κύκλο μου λίγο θεωρώ. Το πρώτο καλό που παρατήρησα είναι ότι έχω επιτέλους υγρά. Οπότε και είδα την 10η ημέρα τα πρώτα και ειχα κ πονοκέφαλο. Τώρα δεν ξέρω αν ήταν κάτι αυτό. Ήθελα να σε ρωτήσω κάτι. Άμα ξέρεις. Μου ήρθε περίοδος απογευματάκι κ το έβαλα στην εφαρμογή 1η ημέρα... Τώρα να υπολογίζω πως είμαι στη 12η η στη 11η?βεβαια το ίδιο μου κάνει. Αλλά για να ξέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι πήγαινε να κάνεις.. Σε 2 ώρες θα χεις τα αποτελέσματα να μας τα πεις... 

Σε ευχαριστο κοριτσι. Μου.. Πρεπει να ημαστς νιστικοι η δεν πεζι. Ρολο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Σε ευχαριστο κοριτσι. Μου.. Πρεπει να ημαστς νιστικοι η δεν πεζι. Ρολο? 

Δεν παίζει ρόλο. Πήγαινε όπου θες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν παίζει ρόλο. Πήγαινε όπου θες... 

Σε ευχαριστο.. Οτα υθα. Σας εχο. Νεα θα σας ενημεροσο.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τώρα που πήγα τουαλέτα είμαι καθαρή κ είχα στο εσώρουχο διάφανα υγρά.. ήταν βρεγμένο δλδ. Τι να πω.. μου φαίνεται απίθανο γιατί όλοι οι πόνοι μοιάζουν τόσο πολύ με της περιόδου..αλλά δεν κατεβαίνει .. λέω να δώσω κ αύριο μια μέρα περιθώριο κ την Τετάρτη μόλις σχόλασω το μέσημερι να πάω για χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τώρα που πήγα τουαλέτα είμαι καθαρή κ είχα στο εσώρουχο διάφανα υγρά.. ήταν βρεγμένο δλδ. Τι να πω.. μου φαίνεται απίθανο γιατί όλοι οι πόνοι μοιάζουν τόσο πολύ με της περιόδου..αλλά δεν κατεβαίνει .. λέω να δώσω κ αύριο μια μέρα περιθώριο κ την Τετάρτη μόλις σχόλασω το μέσημερι να πάω για χοριακη..

Αφου θα αντέξεις μπράβο σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τώρα που πήγα τουαλέτα είμαι καθαρή κ είχα στο εσώρουχο διάφανα υγρά.. ήταν βρεγμένο δλδ. Τι να πω.. μου φαίνεται απίθανο γιατί όλοι οι πόνοι μοιάζουν τόσο πολύ με της περιόδου..αλλά δεν κατεβαίνει .. λέω να δώσω κ αύριο μια μέρα περιθώριο κ την Τετάρτη μόλις σχόλασω το μέσημερι να πάω για χοριακη..

Κοριτσι μου. Κ. Εγω ετσι νιοθο. Οτι κατι. Τρεχει κ νομιζο ερκετε αλα τιποτα.. Καμε κε. Σι μια. Χοριακη να χεπερδευεις..ευχομε.θετικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τώρα που πήγα τουαλέτα είμαι καθαρή κ είχα στο εσώρουχο διάφανα υγρά.. ήταν βρεγμένο δλδ. Τι να πω.. μου φαίνεται απίθανο γιατί όλοι οι πόνοι μοιάζουν τόσο πολύ με της περιόδου..αλλά δεν κατεβαίνει .. λέω να δώσω κ αύριο μια μέρα περιθώριο κ την Τετάρτη μόλις σχόλασω το μέσημερι να πάω για χοριακη..

Κοιτα σε αυτές τις περιπτώσεις νομίζω δεν είναι καλό να σου φούσκωσω τα μυαλά . Γιατί  Πολλές φορές η περίοδος μπλοκάρει από άγχος στρες κούραση κλπ. 

Οποτε ίσως είναι  αυτό , ίσως είναι κάποια μικρή ανωμαλία χωρίς λόγο ανησυχίας και ΙΣΩΣ είναι εγκυμοσυνηηηη.!!!! Που δεν έχει φανεί με το τεστ . Στο εύχομαι κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Κοιτα σε αυτές τις περιπτώσεις νομίζω δεν είναι καλό να σου φούσκωσω τα μυαλά . Γιατί  Πολλές φορές η περίοδος μπλοκάρει από άγχος στρες κούραση κλπ. 

Οποτε ίσως είναι  αυτό , ίσως είναι κάποια μικρή ανωμαλία χωρίς λόγο ανησυχίας και ΙΣΩΣ είναι εγκυμοσυνηηηη.!!!! Που δεν έχει φανεί με το τεστ . Στο εύχομαι κορίτσι μου ❤️

Ναι το ξέρω.. δε το έχω στο μυαλό μου κ πολύ γιατί το είχα σίγουρο ότι θα έρθει... Ίσως να καθυστερήσει λίγο.. για αυτό είπα να μη τρέχω για χοριακη από σήμερα να το αφήσω κάνα δυο μέρες ακόμα.. δε θα με ξαφνιάσει δηλαδή ένα αρνητικο αποτελεσμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου καλημερα. Εγώ όλα τα συμπτώματα περιόδου αλλά ακόμα τίποτα.. Παρασκευή Σάββατο με καφέ υγρά.. Κυρίακη κ σήμερα σχεδόν καθαρή.. έκανα τεστ χθες το πρωί βγήκε αρνητικο . υπάρχει περίπτωση να έκανε λάθος; Θα δώσω ένα περιθώριο μέχρι την Τετάρτη κ θα πάω για χοριακη .. δε ξέρω τι γίνεται..

καλημερα κοπελα μου! εγω να σου πω την αληθεια εμπιστευομαι μονο τη βχοριακη ! οποτε περιμενε μεχρι αυριο μεθαυριο και να πας να κανεις οπωςδηποτε εξετασουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τώρα που πήγα τουαλέτα είμαι καθαρή κ είχα στο εσώρουχο διάφανα υγρά.. ήταν βρεγμένο δλδ. Τι να πω.. μου φαίνεται απίθανο γιατί όλοι οι πόνοι μοιάζουν τόσο πολύ με της περιόδου..αλλά δεν κατεβαίνει .. λέω να δώσω κ αύριο μια μέρα περιθώριο κ την Τετάρτη μόλις σχόλασω το μέσημερι να πάω για χοριακη..

Έχεις πολλές πιθανότητες να είσαι έγκυος! Σωστά σκέφτεσαι να δώσεις περιθώριο για τη χοριακη! 

Σου εύχομαι όλα καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Meli_aa είπε:

Άραγε τα τεστ εγκυμοσύνης της hometest είναι το ίδιο ευαίσθητα με τα clear blue? ?

Εγώ πιστεύω πως ναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki ήμαστε στην ίδια φάση πιστεύω, επειδή και εγώ έχω κακές εμπειρίες από το τεστ,τεταρτη θα πάω για χοριακη... Θα μαι 5 μέρα καθυστέρηση (με το καλό εύχομαι, χάχα)...ασε που κάθε μισή ώρα λέω τώρα θα ρθει τώρα ήρθε παω τουαλέτα τίποτα... Για να φανταστείς με πιάνουν νευροπονοι αριστερά και λέω να τη ήρθε.. Το στήθος μου πονάει όταν το αγγίζω... Όλα αυτά είναι θετικά... Εύχομαι να ήμαστε εγγυουλες.... Εσύ πόσο καιρι προσπαθείς;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Meli_aa είπε:

Άραγε τα τεστ εγκυμοσύνης της hometest είναι το ίδιο ευαίσθητα με τα clear blue? ?

Εμένα τελικά σήμερα βγήκε θετικό 13 μέρα!!! Εγώ νομίζω της  clear blue είναι καλύτερα γιατί λειτουργούν και το πρωι! Και είναι πιο ξεκάθαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, έχω σκοπό την Τετάρτη να πάω για χοριακη αν μέχρι τότε δεν έχει έρθει.... 

Κε εγω μαλλον θα περιμενω αλα. Δεν αντεχο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εμένα τελικά σήμερα βγήκε θετικό 13 μέρα!!! Εγώ νομίζω της  clear blue είναι καλύτερα γιατί λειτουργούν και το πρωι! Και είναι πιο ξεκάθαρα!!

Είδες στο είπα ότι θα βγει θετικό σύντομα :) άντε τώρα αγκαλίτσες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια της clear blue υπάρχουν δύο είδη ψηφιακών το ένα αναγνωρίζει τα οιστρογόνα νομίζω οπότε όσο πλησιάζει ο καιρός η φατσούλα αναβοσβηνει και όταν γίνει η ωορρηξία μένει σταθερή ενώ το άλλο απλά δείχνει τη φατσούλα όταν έχεις ωορρηξία οπότε της hometest ,θεωρώ ότι αρχίζουν να κοκκινίζουν όταν αρχίζουν τα οιστρογόνα να ανεβαίνει και μετά κάποια φάση πρέπει να δείχνει στο πολύ κόκκινο την ωορρηξία 

27η ημέρα εμένα σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Κε εγω μαλλον θα περιμενω αλα. Δεν αντεχο...

Εύχομαι καλά μας αποτελέσματα @Λενι???❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...