Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

Τα καφε μπορι να εισε.. Επρεπε. Να. Κατεβι κανε κε. Σι. Μια. Χοριακη.. Αυρτο.διχνι 100:%..ευχομε να. Εισαι..

Θα δώσω δυο μερουλες περιθώριο κ θα κάνω αν δε κατέβει.. αλλά σήμερα είναι 1η μέρα καθυστέρησης δε θα δείχνει το τεστ σωστά?? Αρνητικο ήταν το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου εγώ ακόμα τίποτα 4 μέρες καθυστέρηση, πονάει μέση, στήθος κοιλιά αριστερά... Αλλά ακόμα να κατέβει... Αντε να δούμε πότε, ελπίζω να μην έρθει.... Χαχχαχ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα δώσω δυο μερουλες περιθώριο κ θα κάνω αν δε κατέβει.. αλλά σήμερα είναι 1η μέρα καθυστέρησης δε θα δείχνει το τεστ σωστά?? Αρνητικο ήταν το πρωι

Κε μενα ετσει. Μου λεει.. Μονο ι. Χοριακη διχνει 100%το.τεστ οχι.. Κ αν εκανα εγω πιο αργα ωοροξεια δεν νιοσα τιποτα.. Αφου ιγρα κ πονους ειχα πιο. Γριορα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι γειά σας και από μένα 

Εγω σήμερα μπήκα στης γονιμες μέρες βάση εφαρμογης! 

Αποφάσισα αυτό το μήνα να μην χρησιμοποιήσω τεστ οωρρηξιας πάω λίγο χιμα και ότι γίνει! Παρακολούθησα 2 μήνες με τεστ και βρήκα ότι έχω στην 15 μέρα ωορρηξία! Αυτό το μήνα αποφάσισα να μετράω θερμοκρασία! Ειπα να το δοκιμάσω και αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που τα σκέφτομαι .. είδα την 16η θετικό τεστ.. το κινητό μου όμως το υπολογίζει σα μέρα ωορηξιας.. κ βγάζει ότι περιμένω 20 Οκτωβρίου.. άρα.. αν έκανα δύο μέρες μετά ωορηξια περιμένω αύριο σωστά?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τώρα που τα σκέφτομαι .. είδα την 16η θετικό τεστ.. το κινητό μου όμως το υπολογίζει σα μέρα ωορηξιας.. κ βγάζει ότι περιμένω 20 Οκτωβρίου.. άρα.. αν έκανα δύο μέρες μετά ωορηξια περιμένω αύριο σωστά?? 

Σωστα κοριτσι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η earrp είπε:

Κορίτσι γειά σας και από μένα 

Εγω σήμερα μπήκα στης γονιμες μέρες βάση εφαρμογης! 

Αποφάσισα αυτό το μήνα να μην χρησιμοποιήσω τεστ οωρρηξιας πάω λίγο χιμα και ότι γίνει! Παρακολούθησα 2 μήνες με τεστ και βρήκα ότι έχω στην 15 μέρα ωορρηξία! Αυτό το μήνα αποφάσισα να μετράω θερμοκρασία! Ειπα να το δοκιμάσω και αυτό! 

Και εγώ το ίδιο είπα. Άφησα τα τεστ ωορρηξιας... Αν και δνε με αγχωναν... Ούτε η θερμοκρασία.. Αν κ δνε βρήκα ποια γόνιμη έχω. Και αποφασίσαμε να χουμε κάθε μέρα παρά μέρα. Οποτς αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει... Ήδη έχουμε ξεκινήσει,εαν κ μόλις νομίζω βρίσκομαι στην 11η ημέρα. Συνήθως ωορρηξια κάπου στη 17η ημέρα έχω. Αν και με τισ πολυβιταμινες νομίζω θα γίνει νωρίτερα η ωορρηξια. Οπότε θα δούμε... Ότι γίνει αυτή την εβδομάδα. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

Σωστα κοριτσι μου.. 

Όταν ξανά δω θετικό τεστακι όμως ποτέ θα κάνω επαφή?? Γιατί αν έκανα δύο μέρες ωορηξια μετά λογικά δεν αρκεί τη μέρα του θετικού τεστ κ την επόμενη.. το ιδανικό θα είναι :ημερα θετικού τεστ κ δυο επόμενες; Εκεί που πάω να το βρω εκεί το χάνω..χαχαα . Το μυαλό Μ έχει γίνει κουδούνι από το πολύ διάβασε διάβασε για ενημέρωση... Εκεί που λέω τα κατάλαβα εκεί δε μου βγαίνουν ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όταν ξανά δω θετικό τεστακι όμως ποτέ θα κάνω επαφή?? Γιατί αν έκανα δύο μέρες ωορηξια μετά λογικά δεν αρκεί τη μέρα του θετικού τεστ κ την επόμενη.. το ιδανικό θα είναι :ημερα θετικού τεστ κ δυο επόμενες; Εκεί που πάω να το βρω εκεί το χάνω..χαχαα . Το μυαλό Μ έχει γίνει κουδούνι από το πολύ διάβασε διάβασε για ενημέρωση... Εκεί που λέω τα κατάλαβα εκεί δε μου βγαίνουν ??

Ναι μόλις δεις το θετικό. Κανείς επαφή εκείνη την ημέρα συν τισ επόμενες 2 ημέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι μόλις δεις το θετικό. Κανείς επαφή εκείνη την ημέρα συν τισ επόμενες 2 ημέρες.. 

Ωραία τα κατάλαβα.χαχ.. ας κατέβει όμως να τελειώνω δε μπορώ. Σήμερα Μ έχει πεθάνει ο πονοκέφαλος., 3 μέρες καφέ υγρα κ αύριο στη δουλειά θα σέρνομαι πρώτη μέρα που θα έρθει λογικά..θέλω να μπω στο νέο κύκλο ανυπομονώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όταν ξανά δω θετικό τεστακι όμως ποτέ θα κάνω επαφή?? Γιατί αν έκανα δύο μέρες ωορηξια μετά λογικά δεν αρκεί τη μέρα του θετικού τεστ κ την επόμενη.. το ιδανικό θα είναι :ημερα θετικού τεστ κ δυο επόμενες; Εκεί που πάω να το βρω εκεί το χάνω..χαχαα . Το μυαλό Μ έχει γίνει κουδούνι από το πολύ διάβασε διάβασε για ενημέρωση... Εκεί που λέω τα κατάλαβα εκεί δε μου βγαίνουν ??

Νε κοριτσι μου την ιδια. Μερα και την επομενη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου εγώ ακόμα τίποτα 4 μέρες καθυστέρηση, πονάει μέση, στήθος κοιλιά αριστερά... Αλλά ακόμα να κατέβει... Αντε να δούμε πότε, ελπίζω να μην έρθει.... Χαχχαχ???

εύχομαι να μην έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου εγώ ακόμα τίποτα 4 μέρες καθυστέρηση, πονάει μέση, στήθος κοιλιά αριστερά... Αλλά ακόμα να κατέβει... Αντε να δούμε πότε, ελπίζω να μην έρθει.... Χαχχαχ???

Πωωωωςςς κρατιεσαι χωρίς τεστ πες μουυυυ??? 4 ολόκληρες μέρες καθυστέρηση?? Είσαι είσαι είσαι είσαι.. στέλνω θετική ενέργεια..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου εγώ ακόμα τίποτα 4 μέρες καθυστέρηση, πονάει μέση, στήθος κοιλιά αριστερά... Αλλά ακόμα να κατέβει... Αντε να δούμε πότε, ελπίζω να μην έρθει.... Χαχχαχ???

Ακομααα.. Ευχομε ηετικσ. Αποτελεσματα.. Καμε. Μια χοριακη... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!ήθελα να ρωτήσω έχετε ποτέ χρησιμοποιήσει το ψηφιακό τεστ ωορρηξίας;Είπα να το πάρω αυτό το μήνα επειδή είναι πιο ξεκάθαρο γίνεται και το πρωί αλλά είναι στην 12 μέρα του κύκλου μου και δεν έχει βγει θετικό συνήθως με ταινίες έβγαινε θετικό 11 και 12 μέρα!Πάντως αυτός θα είναι ο τελευταίος μήνας που χρησιμοποιώ τεστακια!!,είναι λίγο αγχωτικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

Ακομααα.. Ευχομε ηετικσ. Αποτελεσματα.. Καμε. Μια χοριακη... ?

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, έχω σκοπό την Τετάρτη να πάω για χοριακη αν μέχρι τότε δεν έχει έρθει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!ήθελα να ρωτήσω έχετε ποτέ χρησιμοποιήσει το ψηφιακό τεστ ωορρηξίας;Είπα να το πάρω αυτό το μήνα επειδή είναι πιο ξεκάθαρο γίνεται και το πρωί αλλά είναι στην 12 μέρα του κύκλου μου και δεν έχει βγει θετικό συνήθως με ταινίες έβγαινε θετικό 11 και 12 μέρα!Πάντως αυτός θα είναι ο τελευταίος μήνας που χρησιμοποιώ τεστακια!!,είναι λίγο αγχωτικό!

Εγώ είχα χρησιμοποιήσει τον Αύγουστο! Μου φάνηκαν αρκετά βολικά και πολύ πιο ξεκάθαρα από τα τεστακια της hometest που σε μένα δεν δούλεψαν κ τόσο ... γενικά μην αγχώνεσαι που δεν έδειξε ακόμα .. τι κύκλο έχεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Πωωωωςςς κρατιεσαι χωρίς τεστ πες μουυυυ??? 4 ολόκληρες μέρες καθυστέρηση?? Είσαι είσαι είσαι είσαι.. στέλνω θετική ενέργεια..

 

Έλα ντε πως κρατιέσαι ;;; Χαχα με το καλοοοοοο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια πάλι άυπνη θα μείνω . 3 ημέρες πονάει η κοιλιά μου σαν να έρχεται περίοδος και έχω βάρος αλλά δεν κατέβηκε ακόμα . Μια με πιάνει μια με αφήνει . Επειδή σημειώνω συμπτώματα δεν μου έχει συμβεί αυτό τους τελευταίους 7 μήνες  . Τι να πω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Εγώ είχα χρησιμοποιήσει τον Αύγουστο! Μου φάνηκαν αρκετά βολικά και πολύ πιο ξεκάθαρα από τα τεστακια της hometest που σε μένα δεν δούλεψαν κ τόσο ... γενικά μην αγχώνεσαι που δεν έδειξε ακόμα .. τι κύκλο έχεις 

Έχω συνήθως 28 ημερών! Απλά τα άλλα  πάντα έβγαιναν θετικά πιο νωρίς! Και λέω μην έχασα την ορμόνη επειδή τα κάνω νωρίς!Αν και γράφει ότι δεν  πειράζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Έχω συνήθως 28 ημερών! Απλά τα άλλα  πάντα έβγαιναν θετικά πιο νωρίς! Και λέω μην έχασα την ορμόνη επειδή τα κάνω νωρίς!Αν και γράφει ότι δεν  πειράζει!

Εγώ το μόνο που κοιτούσα ήταν να τα κάνω πάνω κάτω την ίδια ώρα . Μην αγχώνεσαι θα δείξει :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Εγώ το μόνο που κοιτούσα ήταν να τα κάνω πάνω κάτω την ίδια ώρα . Μην αγχώνεσαι θα δείξει :) 

Μακάρι!!! ευχαριστώ?!ελπίζω να μην σου έρθει!!διάβασα παρά πάνω!!!μακάρι να είσαι εσύ η τυχερή!!?γιατί μέχρι τώρα Ο Οκτώβριος δεν είναι και πολύ τυχερός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημερα. Εγώ όλα τα συμπτώματα περιόδου αλλά ακόμα τίποτα.. Παρασκευή Σάββατο με καφέ υγρά.. Κυρίακη κ σήμερα σχεδόν καθαρή.. έκανα τεστ χθες το πρωί βγήκε αρνητικο . υπάρχει περίπτωση να έκανε λάθος; Θα δώσω ένα περιθώριο μέχρι την Τετάρτη κ θα πάω για χοριακη .. δε ξέρω τι γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...