Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου, σήμερα ξύπνησα πολύ κακοκεφη και με άσχημες σκέψεις. Νομίζω κάθε μήνας που περνά χωρίς το επιθυμητό αποτέλεσμα βουλιαζω όλο και πιο πολύ στις σκέψεις μου και απογοητεύομαι..Σιγουρα στο φόρουμ εδώ υπάρχουν πολλές γυναίκες που προσπαθούν πολύ περισσότερο από εμένα ή έχουν περάσει πολλά περισσότερα, εννοείται ότι τις σέβομαι και για εμένα είναι ηρωίδες. Απλά ήθελα να σας γράψω αυτό που αισθάνομαι γιατί θα σκάσω....

Ακριβως τις ίδιες σκέψεις κάνω κι εγώ. γιατί μου έχουν συμβεί τόσο δύσκολες καταστάσεις στη ζωή μου.. που θεωρώ πλέον ότι τα ΠΑΝΤΑ μπορούν να συμβούν! όσο αισιόδοξο και χαρούμενο άτομο κ αν ήμουν.. μετά από πολύ δύσκολες καταστάσεις.... γεμίζεις φοβίες και απαισιοδοξία. η αλήθεια είναι ότι προσπαθούμε πολύ λίγο καιρό και δεν έχω λόγο να κάνω  τόσο αρνητικές σκέψεις κ φυσικά σκέφτομαι όσα έχουν περάσει άλλες κοπέλες π προσπαθούν καιρό..το σέβομαι κ δε θέλω να γίνομαι αχάριστη. . αλλά αυτό με κάνει χειρότερα γιατί συμμερίζομαι τόσο τον πόνο κ την απογοήτευση τους κ λέω τώρα που αρχίζω να προσπαθώ και να επιθυμώ τόσο ένα μωράκι... τώρα καταλαβαίνω τι περνάνε όσοι προσπαθούν αρκετό καιρό. εύχομαι κάποτε τα πράγματα να είναι πιο εύκολα κ όσες γυναίκες επιθυμούν να γίνουν μανούλες να γίνονται άμεσα χωρίς ταλαιπωρία χωρίς απογοητεύσεις! είναι η φύση μας άλλωστε αυτή κ κάθε γυναίκα έχει το δικαίωμα να γίνεται μανούλα ειδικά όταν το επιθυμεί τόσο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα.... Οι δυσκολες μερες ερχονται κ φευγουν κ ξανα κ ξανα το θεμα ειναι να εισαι καλα κ αυτο πετυχαινει με θετικη σκεψη κ υπομονη. Θα ερθει το μωρακι απλα καθυστερει λιγο.Σου εύχομαι γρηγορα να μας πεις 

Το εύχομαι για όλες μας πολύ σύντομα.....❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Ακριβως τις ίδιες σκέψεις κάνω κι εγώ. γιατί μου έχουν συμβεί τόσο δύσκολες καταστάσεις στη ζωή μου.. που θεωρώ πλέον ότι τα ΠΑΝΤΑ μπορούν να συμβούν! όσο αισιόδοξο και χαρούμενο άτομο κ αν ήμουν.. μετά από πολύ δύσκολες καταστάσεις.... γεμίζεις φοβίες και απαισιοδοξία. η αλήθεια είναι ότι προσπαθούμε πολύ λίγο καιρό και δεν έχω λόγο να κάνω  τόσο αρνητικές σκέψεις κ φυσικά σκέφτομαι όσα έχουν περάσει άλλες κοπέλες π προσπαθούν καιρό..το σέβομαι κ δε θέλω να γίνομαι αχάριστη. . αλλά αυτό με κάνει χειρότερα γιατί συμμερίζομαι τόσο τον πόνο κ την απογοήτευση τους κ λέω τώρα που αρχίζω να προσπαθώ και να επιθυμώ τόσο ένα μωράκι... τώρα καταλαβαίνω τι περνάνε όσοι προσπαθούν αρκετό καιρό. εύχομαι κάποτε τα πράγματα να είναι πιο εύκολα κ όσες γυναίκες επιθυμούν να γίνουν μανούλες να γίνονται άμεσα χωρίς ταλαιπωρία χωρίς απογοητεύσεις! είναι η φύση μας άλλωστε αυτή κ κάθε γυναίκα έχει το δικαίωμα να γίνεται μανούλα ειδικά όταν το επιθυμεί τόσο! 

Εμείς προσπαθούμε από τον Ιούνιο ξανά, πιο μπροστά είχα δύο βιοχημικές εγκυμοσύνες. Στη πρώτη ο γιατρός μου είχε δώσει και πιθανή ημερομηνία γέννησης, θα ήταν αρχές Αυγούστου. Το μυαλό μου όλο γυρνάει στο παρελθόν και αναρωτιέμαι γιατί να μου συμβαίνουν όλα αυτά. Μετά από τόσες εξετάσεις που δεν βρέθηκε τίποτα τι πάει στραβά ??

Υπάρχουν φορές που είμαι αισιόδοξη και εδώ το φόρουμ μου δίνει κουράγιο γιατί μιλάω σε εσας και μου δίνεται δύναμη αλλά είναι άλλες φορές που με παίρνει από κάτω. Παλιά πίστευα ότι μετά το γάμο μας θα είναι όλα μια χαρά και σύντομα θα αποκτήσουμε μωρό αλλά τελικά όλα έγιναν διαφορετικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Εμείς προσπαθούμε από τον Ιούνιο ξανά, πιο μπροστά είχα δύο βιοχημικές εγκυμοσύνες. Στη πρώτη ο γιατρός μου είχε δώσει και πιθανή ημερομηνία γέννησης, θα ήταν αρχές Αυγούστου. Το μυαλό μου όλο γυρνάει στο παρελθόν και αναρωτιέμαι γιατί να μου συμβαίνουν όλα αυτά. Μετά από τόσες εξετάσεις που δεν βρέθηκε τίποτα τι πάει στραβά ??

Υπάρχουν φορές που είμαι αισιόδοξη και εδώ το φόρουμ μου δίνει κουράγιο γιατί μιλάω σε εσας και μου δίνεται δύναμη αλλά είναι άλλες φορές που με παίρνει από κάτω. Παλιά πίστευα ότι μετά το γάμο μας θα είναι όλα μια χαρά και σύντομα θα αποκτήσουμε μωρό αλλά τελικά όλα έγιναν διαφορετικά...

Ποσο σε νιωθω τοσα χρονια εχω πεσει τοσες φορες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι καλησπέρα. Να θίξω ένα θέμα που παρατήρησα. Είναι λίγο κάπως. Αλλά θα ήθελα την γνώμη σας. Παρατήρησα λίγο το σπέρμα μετά την επαφή μας. Πριν τις βιταμίνες ήταν κάπως περίεργα(μερικές φορές είχε κάτι σαν σβωλους), ενώ τώρα είναι κάπως πιο νερουλό. Συγνώμη αλλά ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας αν σας έχει τύχει η έχετε παρατηρήσει κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι καλησπέρα. Να θίξω ένα θέμα που παρατήρησα. Είναι λίγο κάπως. Αλλά θα ήθελα την γνώμη σας. Παρατήρησα λίγο το σπέρμα μετά την επαφή μας. Πριν τις βιταμίνες ήταν κάπως περίεργα(μερικές φορές είχε κάτι σαν σβωλους), ενώ τώρα είναι κάπως πιο νερουλό. Συγνώμη αλλά ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας αν σας έχει τύχει η έχετε παρατηρήσει κάτι. 

Γεια σου Starrr  μου, να σου πω την αλήθεια σε αυτό το θέμα δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά γενικά είναι λίγο παχυρευστο, όχι όμως με σβωλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σου Starrr  μου, να σου πω την αλήθεια σε αυτό το θέμα δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά γενικά είναι λίγο παχυρευστο, όχι όμως με σβωλους. 

Γεια σας κοριτσια! κι εμένα παχυρευστο μου φαίνεται... αλλά δεν το έχω παρατηρήσει και πολύ χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι καλησπέρα. Να θίξω ένα θέμα που παρατήρησα. Είναι λίγο κάπως. Αλλά θα ήθελα την γνώμη σας. Παρατήρησα λίγο το σπέρμα μετά την επαφή μας. Πριν τις βιταμίνες ήταν κάπως περίεργα(μερικές φορές είχε κάτι σαν σβωλους), ενώ τώρα είναι κάπως πιο νερουλό. Συγνώμη αλλά ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας αν σας έχει τύχει η έχετε παρατηρήσει κάτι. 

Καλησπέρα αυτο που εχω παρατηρήσει ειναι οτι ειναι παχυρευστο κ νομιζω οτι μπορει να γινεται πιο νερουλο οταν εχεις συχνες επαφες ενώ μετα απο μερες αποχης ειναι πιο παχυρευστο. Υπεραναλυση δεν μπορεις να πεις!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

 

Καλησπέρα αυτο που εχω παρατηρήσει ειναι οτι ειναι παχυρευστο κ νομιζω οτι μπορει να γινεται πιο νερουλο οταν εχεις συχνες επαφες ενώ μετα απο μερες αποχης ειναι πιο παχυρευστο. Υπεραναλυση δεν μπορεις να πεις!!!?

Χαχαχα ναι πολύ ανάλυση. Εγώ δεν ξέρω αλλά είχαμε επαφή χθες μετά από μέρες λόγω περιόδου κ ανησύχησα γιατί ήταν κάπως νερουλό. Βέβαια άλλες φορές όταν είχαμε πολλές μέρες να έχουμε επαφή ήταν πολύ παχυρρευστο (δεν το θεωρούσα φυσιολογικό). Δεν ξέρω μήπως επηρέασαν οι πολυβιταμινες. Τα αντιοξειδωτικα έφτιαξαν το σπέρμα? ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Χαχαχα ναι πολύ ανάλυση. Εγώ δεν ξέρω αλλά είχαμε επαφή χθες μετά από μέρες λόγω περιόδου κ ανησύχησα γιατί ήταν κάπως νερουλό. Βέβαια άλλες φορές όταν είχαμε πολλές μέρες να έχουμε επαφή ήταν πολύ παχυρρευστο (δεν το θεωρούσα φυσιολογικό). Δεν ξέρω μήπως επηρέασαν οι πολυβιταμινες. Τα αντιοξειδωτικα έφτιαξαν το σπέρμα? ????

θα παρατηρήσω σε λίγες μέρες και θα σας πω χάχα χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

θα παρατηρήσω σε λίγες μέρες και θα σας πω χάχα χάχα 

αφήστε που έχουν βγει κάτι τεστ σπέρματος, πως είναι τα ωορηξιας , έτσι ελέγχεις κ το σπέρμα κάπως. τα είδα σε ένα μαγαζί, όπου κοιτούσα τεστ εγκυμοσύνης, τα έδειξα στον άντρα μου κ με αγριοκοιταξε ευγενικά χάχαχαχαχαχΧαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Κι εγώ παχυρευστο θα πω ότι είναι...χαχαχα @Starrr ωραίο θέμα έπιασες! 

Ναι είδες τι παρατηρώ.... ??? Σήμερα είμαι στη 10η ημέρα. Κ έχω ξεκινήσει από το πρωί με πολλά υγρά. Αλλά νομίζω των γονιμων ημερών είναι αυτά που σαν να κολλάνε νομίζω. Έτσι? Καλημέρα και καλό σκ να έχουμε.!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2018 at 11:12 ΠΜ, ο/η levanda είπε:

Λενι μου με το καλό! 

Καλημερα κοριτσια μου διανυω την. 29..σημερα δεν ειδα περτιοδο μαλλον. Αυριο.. Θα περιμενω.. Εψες ειχα κατι πονακια κ ελεα θα κατεβιι.. Αλα. Τιποτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα κοριτσια μου διανυω την. 29..σημερα δεν ειδα περτιοδο μαλλον. Αυριο.. Θα περιμενω.. Εψες ειχα κατι πονακια κ ελεα θα κατεβιι.. Αλα. Τιποτα.. 

Καλημέρα κοριτσάκι εύχομαι να είναι όλα θετικα!!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/10/2018 at 10:30 ΠΜ, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα!!!!  Μπορεί να είναι από την ωορρηξία!!

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό σκ σε όλες μας!!! Γιατί τέτοια σιωπή καλέ? Καμία δεν περιμένει πια τον Οκτώβρη? Πάμε όλες για Νοέμβρη? Εγώ είμαι 7 μέρες πριν την περίοδο αλλά μόνο σύμπτωμα έχω το στήθος οπότε νομίζω δεν θα έχουμε αποτέλεσμα αυτόν τον μήνα!!!Είχαμε κ μόνο 3 μερες επαφές οπότε το ξεχνάω!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μια από τα ίδια ... έχω 3 μέρες καθυστέρηση έχω πόνους αλλά τίποτα ακόμα ... για την ακρίβεια ούτε ίχνος περιόδου... Εχθές έπειτα από παρότρυνση του γιατρού έκανα μια β´χοριακή και η τιμή ήταν 3.9 (σημειωτέων ο μικροβιολόγος μου είπε ότι εάν είναι πάνω από 4 είμαι έγκυος ) κάλεσα τον γυναικολόγο μου και με παρέπεμψε να ξανακάνω άλλη μια από Δευτέρα 22-23/10 . Εσείς έχετε κάνει χοριακή εξέταση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Γεια σας κοριτσια καλο ΣΚ! Αντε εσεις που ειστε ακομα του Οκτωβρίου να μας πειτε καλα νεα. 

Εγω ημε στη αναμονη... Σημερα επρεπε να δο ισος αυριο.. Περιμενβω.στο.τσακ ημε. Να καμω χοριακη αλα ιπα. Χαλαρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2018 at 8:40 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Μάλλον θέλει να είμαστε καλοκαιρινές μανούλες.. ? Κι εγώ ξεκίνησα τις επαφές μου γι αυτόν τον μήνα... Και ελπίζουμε.. Εσείς με τις δουλειές σας έχετε θέμα? Παίρνετε άδειες? Πως τα βλέπετε τα πράγματα?. 

στις On 19/10/2018 at 8:40 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Μάλλον θέλει να είμαστε καλοκαιρινές μανούλες.. ? Κι εγώ ξεκίνησα τις επαφές μου γι αυτόν τον μήνα... Και ελπίζουμε.. Εσείς με τις δουλειές σας έχετε θέμα? Παίρνετε άδειες? Πως τα βλέπετε τα πράγματα?. 

 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Εγω ημε στη αναμονη... Σημερα επρεπε να δο ισος αυριο.. Περιμενβω.στο.τσακ ημε. Να καμω χοριακη αλα ιπα. Χαλαρα.. 

Καλημέρα κορίτσια και καλό ΣΚ... Και εγώ στην αναμονή είμαι εύχομαι να έχουμε όλες καλά νέα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλό σκ σε όλες μας!!! Γιατί τέτοια σιωπή καλέ? Καμία δεν περιμένει πια τον Οκτώβρη? Πάμε όλες για Νοέμβρη? Εγώ είμαι 7 μέρες πριν την περίοδο αλλά μόνο σύμπτωμα έχω το στήθος οπότε νομίζω δεν θα έχουμε αποτέλεσμα αυτόν τον μήνα!!!Είχαμε κ μόνο 3 μερες επαφές οπότε το ξεχνάω!!! ???

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Ποτεην λες ποτέ καμιά φορά και 1 επαφή είναι αρκετή!!!!!εγώ είμαι στο γόνιμες μου μέρες οπότε ελπίζω για Νοέμβριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα έχω θέμα με το ίντερνετ μου μπαίνω από το κινητό αλλά καίει κάρβουνο 

Μπορείτε να με ενημερώσετε λίγο για τα νέα σας;

Επίσης εγώ έχω ένα περίεργο πόνο στη κοιλιά και ανησυχω λίγο τι λέτε να είναι;τον ένιωσα χθες και ειμαι στην 25η μέρα έχω όμως χάσει λίγο το κύκλο μου μάλλον κάποιου 28-30 μέρες είναι ο κύκλος . νιώθω και λίγη κουραση αλλά εντάξει είμαι κουρασμένη;λέτε να είναι σύμπτωμα περιόδου;να είναι να αρρωσησω η κάτι πιο σοβαρό να αγχωθω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έχω θέμα με το ίντερνετ μου μπαίνω από το κινητό αλλά καίει κάρβουνο 

Μπορείτε να με ενημερώσετε λίγο για τα νέα σας;

Επίσης εγώ έχω ένα περίεργο πόνο στη κοιλιά και ανησυχω λίγο τι λέτε να είναι;τον ένιωσα χθες και ειμαι στην 25η μέρα έχω όμως χάσει λίγο το κύκλο μου μάλλον κάποιου 28-30 μέρες είναι ο κύκλος . νιώθω και λίγη κουραση αλλά εντάξει είμαι κουρασμένη;λέτε να είναι σύμπτωμα περιόδου;να είναι να αρρωσησω η κάτι πιο σοβαρό να αγχωθω;

Χαλαρωαε κοριτσι. Μου δεν εινε τιποτα πονοι. Ερκοντε κ φευγουν. Κ. Παρτο.χαλαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...