Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Λες? Τον προηγούμενο μήνα είχα 28 μέρες ακριβώς ωορρηξια!!! Και σήμερα δεν έχω πονακια όπως προχθές!!! Θα κάνουμε κ σήμερα δεν χάνουμε κτ???

Ναι δεν χάνεται κ κάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2018 at 8:42 ΜΜ, ο/η Cecilaki είπε:

Αυτο δεν ειναι απολυτο!!!Εγω ανακαλυψα τυχαια την ενδομητριωση σε λαπαροσκ για αλλο λογο.Εννοω οτι μπορει να χεις ενδομητριωση και ο δεικτης ο αιματολ να ναι νορμαλ οπως επισης και να μην εχεις συμπτωματα.Ζωντανο παραδειγμα εγω!!!

Gia sou k esena...eixes kanei CA125? kai itan fusiologikos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2018 at 3:03 ΜΜ, ο/η ViKcy είπε:

Εφόσον δεν ξέρεις πότε έγινε η ωορρηξία ποτέ δεν ξέρεις!! σίγουρα είναι λίγο αργά η 21 μέρα αλλά όλα είναι πιθανά!!!εύχομαι το θαύμα να έγινε!!!Αλλιώς πάμε μαζί τον άλλον μήνα!!!

Koritsi mou kalispera...ekana xoriakh...arnitikh distixws...den perimena kati alo...egw se 6 mines pali prospatheia...tha kanw tis averkap gia na stamatisw periodo..kai exw tromokratithei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χαρα123 είπε:

Gia sou k esena...eixes kanei CA125? kai itan fusiologikos?

Εγω δεν ειχα κανει γιατι την ανακαλθψα οπως ειπα εντελως τυχαια.ουτε θεμα συλληψης ειχα κτλ ωστε να μπω σε διαδικασια εξετασεων.Μετα τη διαγνωση αρχισα να το ψαχνω και ολοι λενε οτι το CA125δεν αποτελει τροπο διαγνωσης γιατι στις περισσοτερες περιπτωσεις δεν αντιπροσωπευει τη κατασταση.Ο μονος τροπος για να γινει διαγνωση ειναι δυστυχως η λαπαροσκοπηση.Οπως επισης οι ενεσεις για διακοπη περιοδου δεν ειναι θεραπεια!!!Εισαι «καλυμμενη» για οσο διαστημα δε θα χεις περιοδο λογω της ενεσης αλλα ανα πασα ωρα και στιγμη η ενδομητριωση μπορει να επιστρεψει.Εγω εκανα μια μονο ενεση ενω μοθ χαν πει 3 γιατι οι παρενεργειες ηταν πολλες οποτε αρνηθηκα να κανω τις υπολοιπες εφοσον δεν ειναι θεραπεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου με μια Φωτόοοο...

Screenshot_2018-10-16-08-00-24-824_com.popularapp.periodcalendar.png

Καλημερα κοριτσι κ. Σε σενα

. Κ. Εγω το. Ιδιο. Μαζι. Ημαστε.. Στη αναμονη.. Ποσο κικλο εχεις? 

.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου με μια Φωτόοοο...

Screenshot_2018-10-16-08-00-24-824_com.popularapp.periodcalendar.png

Χαχαχα! Εγώ έχω κρατήσει τη γάτα.. Καλημέρα και κράτησε τον εαυτό σου απασχολημένο μέχρι την Κυριακή! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Χαχαχα! Εγώ έχω κρατήσει τη γάτα.. Καλημέρα και κράτησε τον εαυτό σου απασχολημένο μέχρι την Κυριακή! ?

Και εγώ τη γάτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου είχα ωορρηξια πριν 2 μέρες κ σήμερα πονάει το στήθος μου!!! Είναι δυνατόν να πονάει από τόσο νωρίς πριν την περίοδο? Έχει συμβεί σε καμία σας? 

Καλημέρα!!!!  Μπορεί να είναι από την ωορρηξία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου με μια Φωτόοοο...

Screenshot_2018-10-16-08-00-24-824_com.popularapp.periodcalendar.png

καλημερα κοπελα μου!!!!! μετραμε αντιστροφα!! λιγη υπομονη ακομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου με μια Φωτόοοο...

Screenshot_2018-10-16-08-00-24-824_com.popularapp.periodcalendar.png

Καλημέρααα κοριτσάκι! εγώ είμαι πολύ κοντά στο να αδιαθετησω. το γνωρίζω το σώμα μου. δυστυχώς. μακάρι να διαψευστώ αλλά δε νομίζω. έχω καλό προαίσθημα για σένα... μακάρι να είσαι η τυχερή του Οκτωβρίου μιας που άνοιξες κ το θέμα. υπομονή λοιπόν. σύντομα θα μάθουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

Καλημέρααα κοριτσάκι! εγώ είμαι πολύ κοντά στο να αδιαθετησω. το γνωρίζω το σώμα μου. δυστυχώς. μακάρι να διαψευστώ αλλά δε νομίζω. έχω καλό προαίσθημα για σένα... μακάρι να είσαι η τυχερή του Οκτωβρίου μιας που άνοιξες κ το θέμα. υπομονή λοιπόν. σύντομα θα μάθουμε! 

Ποτέ μη λες ποτέ γιατί νιώθεις έτσι... Μέχρι να αδιαθέτησεις έχεις ελπίδες. Άλλωστε λένε πως τα συμπτώματα είναι ίδια.. έχεις πόνους περιόδου κανονικά.. μακάρι κ σ ευχαριστω πολυ που το πιστεύεις.. εύχομαι το προαίσθημα σου να βγει αληθινό...λίγες μέρες μείνανε .. αλλιώς.. πάμε για τυχερό Νοεμβρη πιο οργανωμένα.. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η thalaki είπε:

Καλημέρααα κοριτσάκι! εγώ είμαι πολύ κοντά στο να αδιαθετησω. το γνωρίζω το σώμα μου. δυστυχώς. μακάρι να διαψευστώ αλλά δε νομίζω. έχω καλό προαίσθημα για σένα... μακάρι να είσαι η τυχερή του Οκτωβρίου μιας που άνοιξες κ το θέμα. υπομονή λοιπόν. σύντομα θα μάθουμε! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ποτέ μη λες ποτέ γιατί νιώθεις έτσι... Μέχρι να αδιαθέτησεις έχεις ελπίδες. Άλλωστε λένε πως τα συμπτώματα είναι ίδια.. έχεις πόνους περιόδου κανονικά.. μακάρι κ σ ευχαριστω πολυ που το πιστεύεις.. εύχομαι το προαίσθημα σου να βγει αληθινό...λίγες μέρες μείνανε .. αλλιώς.. πάμε για τυχερό Νοεμβρη πιο οργανωμένα.. χαχα

έκανα ένα από τα πολλά τεστ που έχω... δεν άντεξα... αρνητικό... πέμπτη είναι να αδιαθετησω, 28η μέρα...οπότε δε νομίζω να βγήκε λάθος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

έκανα ένα από τα πολλά τεστ που έχω... δεν άντεξα... αρνητικό... πέμπτη είναι να αδιαθετησω, 28η μέρα...οπότε δε νομίζω να βγήκε λάθος! 

Εγώ δλδ αμα κάνω αύριο θα δείξει κατι? Χαχααα εκεί ο νους μου.. όχι νομίζω θέλω να κάνω έχω καθυστέρηση έστω μια μέρα.. γιατί άμα για κ πάραδειγμα βγει θετικό αχνό από τώρα θα μπω σε άλλη διαδικασία άγχους της χοριακη ξανά κ ξανά γτι προφανώς θα είναι χαμηλή κ αυτό θα με αγχώδεις περισσότερο. Ξανά κάνε ένα την Πέμπτη δε ξέρεις καμιά φορά η ορμόνη μπορεί να μην έχει ανέβει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Εγώ δλδ αμα κάνω αύριο θα δείξει κατι? Χαχααα εκεί ο νους μου.. όχι νομίζω θέλω να κάνω έχω καθυστέρηση έστω μια μέρα.. γιατί άμα για κ πάραδειγμα βγει θετικό αχνό από τώρα θα μπω σε άλλη διαδικασία άγχους της χοριακη ξανά κ ξανά γτι προφανώς θα είναι χαμηλή κ αυτό θα με αγχώδεις περισσότερο. Ξανά κάνε ένα την Πέμπτη δε ξέρεις καμιά φορά η ορμόνη μπορεί να μην έχει ανέβει..

όχι να μην κάνεις, να κρατηθείς μέχρι το σαββατοκύριακο εσύ! για μένα είναι καλύτερα έτσι παρά να δω κατευθείαν την περίοδο. τώρα το ξέρω τουλάχιστον. μπα..μια χαρά θα φαινόταν η ορμόνη κ τώρα. τα πιστεύω τα τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει θα κρατηθώ μέχρι την Κυρίακη .. θα σας ακούσω.. άλλωστε με τους ρυθμούς της καθημερινότητας περνάει η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

όχι να μην κάνεις, να κρατηθείς μέχρι το σαββατοκύριακο εσύ! για μένα είναι καλύτερα έτσι παρά να δω κατευθείαν την περίοδο. τώρα το ξέρω τουλάχιστον. μπα..μια χαρά θα φαινόταν η ορμόνη κ τώρα. τα πιστεύω τα τεστ! 

Κοριτσια κ εγω περιμενω το σαββατο.. Περιμενετε μην. Ανγχονεστε μην κανετε τεστ πριν να εχετε καθιστερηση προτα... Ιπομονη... Εγω νιοθο τοσ. Τηθος μου. Νομιζο. Θα ερθει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς αποφασίσαμε να κάνουμε τις επαφές μας χωρίς να πάρω τεστ ωορρηξιας.. Γενικότερα έχουμε επαφές όλη την διαρκεία. Κ θα το αφήσουμε χαλαρά κ όπως πάει... Παίρνουμε βέβαια καθημερινά τις βιταμίνες μας. Οπότε να είναι να γίνει κάτι θα γίνει. ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εμείς αποφασίσαμε να κάνουμε τις επαφές μας χωρίς να πάρω τεστ ωορρηξιας.. Γενικότερα έχουμε επαφές όλη την διαρκεία. Κ θα το αφήσουμε χαλαρά κ όπως πάει... Παίρνουμε βέβαια καθημερινά τις βιταμίνες μας. Οπότε να είναι να γίνει κάτι θα γίνει. ? 

Το καλύτερο θα κάνεις!!έτσι και αλλιώς δεν προσπαθείτε πολύ καιρό!!!! Θα δεις και με τις βιταμίνες διάφορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εμείς αποφασίσαμε να κάνουμε τις επαφές μας χωρίς να πάρω τεστ ωορρηξιας.. Γενικότερα έχουμε επαφές όλη την διαρκεία. Κ θα το αφήσουμε χαλαρά κ όπως πάει... Παίρνουμε βέβαια καθημερινά τις βιταμίνες μας. Οπότε να είναι να γίνει κάτι θα γίνει. ? 

Μπραβο κοριτσι μου.. Ετσι ενειχαλαρα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εμείς αποφασίσαμε να κάνουμε τις επαφές μας χωρίς να πάρω τεστ ωορρηξιας.. Γενικότερα έχουμε επαφές όλη την διαρκεία. Κ θα το αφήσουμε χαλαρά κ όπως πάει... Παίρνουμε βέβαια καθημερινά τις βιταμίνες μας. Οπότε να είναι να γίνει κάτι θα γίνει. ? 

Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι αυτό! !!!χαλαρά και να το το σποράκι! !!!!έρχεται! !!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Το καλύτερο θα κάνεις!!έτσι και αλλιώς δεν προσπαθείτε πολύ καιρό!!!! Θα δεις και με τις βιταμίνες διάφορα!!!!

Ε αυτό σκέφτομαι κι εγώ. Ήδη έχω δει.. Κ με την περίοδο. Εννοώ νιώθω σαν να καθάρισε η κοιλιά μου. Κ επίσης δεν έχω φούσκωματα. Το βλέπουν κι άλλοι γύρω μου. Γιατί είχα τρελό θέμα με τα φούσκωματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...