Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Σας έχασα για λίγες ημέρες.... Ξεκούραστη για λίγες ημέρες... Διανυω την 5η ημέρα του κύκλου... Αυτά από μένα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Σας έχασα για λίγες ημέρες.... Ξεκούραστη για λίγες ημέρες... Διανυω την 5η ημέρα του κύκλου... Αυτά από μένα... 

Καλά έκανες και ξεκουράστηκες, να ξεκινήσεις τον νέο κύκλο δυναμικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλά έκανες και ξεκουράστηκες, να ξεκινήσεις τον νέο κύκλο δυναμικά! 

Καλημεα κορίτσια ! @Starrrκαλά κανεις και ξεκουράζεσαι :) να ηρεμίσει το μυαλό και μετά δυναμικά ;) εκτός από @lactaki κ εμένα ποια άλλη δεν περιμένει τέλος Οκτωβρίου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημεα κορίτσια ! @Starrrκαλά κανεις και ξεκουράζεσαι :) να ηρεμίσει το μυαλό και μετά δυναμικά ;) εκτός από @lactaki κ εμένα ποια άλλη δεν περιμένει τέλος Οκτωβρίου ; 

Σε ευχαριστώ πολύ.... Εγώ κάπου μέσα Νοεμβρίου δεν θα περιμένω. Ελπίζουμε... Λίγες πρέπει να χουν μείνει για τέλη Οκτωβρίου.... Συνήθως περιμένουν  αρχές.. Από ότι βλέπω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Σας έχασα για λίγες ημέρες.... Ξεκούραστη για λίγες ημέρες... Διανυω την 5η ημέρα του κύκλου... Αυτά από μένα... 

Καλημερα κοριτσι μου.. Καλα. Ημαστε ατε να τελιοσεις ξα χεκινισεις επαφες.. Εγω ημε στη 24 μερα με αναμονη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημεα κορίτσια ! @Starrrκαλά κανεις και ξεκουράζεσαι :) να ηρεμίσει το μυαλό και μετά δυναμικά ;) εκτός από @lactaki κ εμένα ποια άλλη δεν περιμένει τέλος Οκτωβρίου ; 

Εγώ περιμένω 22-23/10.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2018 at 12:23 ΜΜ, ο/η ViKcy είπε:

Καλέ εσύ δεν έχεις μεγάλο πρόβλημα επειδή το διάβασα μια χαρά είσαι η αμη δεν παίζει τόσο ρόλο αν όλα τα άλλα είναι καλά και αν και στον υπέρηχο τα είδε όλα καλά ο γιατρός!!αν κει ο άντρα σου δεν έχει θέμα τότε είναι θέμα χρόνου να έρθει!!!???

Λες ρε αγάπη? Εμένα με έχουν απογοητεύσει!!! Όλο για εξωσωματική μου λένε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η levanda είπε:

Καλά έκανες και ξεκουράστηκες, να ξεκινήσεις τον νέο κύκλο δυναμικά! 

Καλημέρα κι από εμένα!!! Κι εγώ μόλις τελείωσα τις επαφές!!! Αναμένουμε για τα αποτελέσματα!!! Έκανα κ εξετάσεις ορμονολογικες κ σαλπιγγογραφια κ τώρα περιμένουμε τέλος Οκτωβρίου!!! Καλό κουράγιο σε όλες μας!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, να 'μαι πάλι...η περίοδος μου τελείωσε και ξεκινάμε πάλι δυναμικά. Πριν από λίγες μέρες πήγα στη γυναικολόγο μου. Έκανα τεστ Παπ και ενδοκολπικο υπέρηχο...ευτυχώς θεέ μου είναι όλα εντάξει, είχα ανησυχήσει λογο των καφέ εκκρίσεων που είχα στα μέσα του κύκλου. Την άλλη εβδομάδα έχω και αιματολογικο έλεγχο για τον θυρεοειδή μου...ελπίζω να είναι όλα καλά. Συζήτησα με τη γυναικολόγο μου ότι προσπαθώ από Ιούνιο για παιδάκι...μου έδωσε φολικό και κάτι ακόμη το οποίο λέγεται Prefert Gel, είναι σύριγγες με υγρό μέσα, τις οποίες μου είπε να τις χρησιμοποιώ τις γόνιμες μέρες μου 10 λεπτά πριν έρθω σε επαφή με τον άντρα μου. Έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία ή γνωρίζεται κάτι παρόμοιο?????Το Gel αυτό βελτιώνει το PH του κόλπου και βοηθάει το σπέρμα να φτάσει πιο γρήγορα στο ωάριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημεα κορίτσια ! @Starrrκαλά κανεις και ξεκουράζεσαι :) να ηρεμίσει το μυαλό και μετά δυναμικά ;) εκτός από @lactaki κ εμένα ποια άλλη δεν περιμένει τέλος Οκτωβρίου ; 

κι εγώ την Παρασκευή είναι να αδιαθετησω! δεν είμαι αισιοδοξη! προσπαθώ να έχω υπομονή! καλή επιτυχία σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Λες ρε αγάπη? Εμένα με έχουν απογοητεύσει!!! Όλο για εξωσωματική μου λένε!!! 

Φυσικά!!εγώ όλο αυτόν το καιρό το έχω ψάξει παρα Πολύ το θέμα!!!σου το λέω και το πιστεύω γιατί είμαι και εγώ στην ίδια κατασταση με εσένα!και εμένα μου ειπαν να πάω για εξωσωματική αλλά δεν θα το κάνω οχι ακόμα τουλάχιστον!!εφόσον όλα τα αλλα Ειναι καλά δεν υπάρχει λόγος! σαλπιγγογραφια έχεις κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, να 'μαι πάλι...η περίοδος μου τελείωσε και ξεκινάμε πάλι δυναμικά. Πριν από λίγες μέρες πήγα στη γυναικολόγο μου. Έκανα τεστ Παπ και ενδοκολπικο υπέρηχο...ευτυχώς θεέ μου είναι όλα εντάξει, είχα ανησυχήσει λογο των καφέ εκκρίσεων που είχα στα μέσα του κύκλου. Την άλλη εβδομάδα έχω και αιματολογικο έλεγχο για τον θυρεοειδή μου...ελπίζω να είναι όλα καλά. Συζήτησα με τη γυναικολόγο μου ότι προσπαθώ από Ιούνιο για παιδάκι...μου έδωσε φιλικό και κάτι ακόμη το οποίο λέγεται Prefert Gel, είναι σύριγγες με υγρό μέσα, τις οποίες μου είπε να τις χρησιμοποιώ τις γόνιμες μέρες μου 10 λεπτά πριν έρθω σε επαφή με τον άντρα μου. Έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία ή γνωρίζεται κάτι παρόμοιο. Το Gel αυτό βελτιώνει το PH του κόλπου και βοηθάει το σπέρμα να φτάσει πιο γρήγορα στο ωάριο.

Αυτό σκέφτομοθν και εγώ να το πάρω; Όλα αυτά βοηθάνε!!!εφόσον δύο έδωσε και ο γιατρός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!!! Κι εγώ μόλις τελείωσα τις επαφές!!! Αναμένουμε για τα αποτελέσματα!!! Έκανα κ εξετάσεις ορμονολογικες κ σαλπιγγογραφια κ τώρα περιμένουμε τέλος Οκτωβρίου!!! Καλό κουράγιο σε όλες μας!!! ???

Γεια σου @sofiefin1982

Πώς σου φάνηκε σαν εξέταση? Τα αποτελέσματα τι έδειξαν? όλα καλά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, να 'μαι πάλι...η περίοδος μου τελείωσε και ξεκινάμε πάλι δυναμικά. Πριν από λίγες μέρες πήγα στη γυναικολόγο μου. Έκανα τεστ Παπ και ενδοκολπικο υπέρηχο...ευτυχώς θεέ μου είναι όλα εντάξει, είχα ανησυχήσει λογο των καφέ εκκρίσεων που είχα στα μέσα του κύκλου. Την άλλη εβδομάδα έχω και αιματολογικο έλεγχο για τον θυρεοειδή μου...ελπίζω να είναι όλα καλά. Συζήτησα με τη γυναικολόγο μου ότι προσπαθώ από Ιούνιο για παιδάκι...μου έδωσε φιλικό και κάτι ακόμη το οποίο λέγεται Prefert Gel, είναι σύριγγες με υγρό μέσα, τις οποίες μου είπε να τις χρησιμοποιώ τις γόνιμες μέρες μου 10 λεπτά πριν έρθω σε επαφή με τον άντρα μου. Έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία ή γνωρίζεται κάτι παρόμοιο. Το Gel αυτό βελτιώνει το PH του κόλπου και βοηθάει το σπέρμα να φτάσει πιο γρήγορα στο ωάριο.

Δεν το ήξερα αυτό! Πότε ξεκινούν οι γόνιμες ημέρες σου? Άντε να έχεις επιτυχία μήπως το δοκιμάσουμε κ εμείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Φυσικά!!εγώ όλο αυτόν το καιρό το έχω ψάξει παρα Πολύ το θέμα!!!σου το λέω και το πιστεύω γιατί είμαι και εγώ στην ίδια κατασταση με εσένα!και εμένα μου ειπαν να πάω για εξωσωματική αλλά δεν θα το κάνω οχι ακόμα τουλάχιστον!!εφόσον όλα τα αλλα Ειναι καλά δεν υπάρχει λόγος! σαλπιγγογραφια έχεις κάνει;

Έκανα την προηγούμενη Τρίτη βγήκε πολύ καλή μου είπε ο γιατρός!!! Μου δίνεις κουράγιο πολύ!!! Εμένα γενικά ο γιατρός μου είναι απλός μαιευτήρας οπότε δεν μου έχει δώσει τίποτε άλλο εκτός από felicine!!! Τώρα κάναμε εξετάσεις κ μας έχουν τρομάξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Γεια σου @sofiefin1982

Πώς σου φάνηκε σαν εξέταση? Τα αποτελέσματα τι έδειξαν? όλα καλά? 

Κοίτα εμένα με είχαν τρομάξει με αυτήν την εξέταση αλλά τελικά είναι υποφερτή!!! Δεν είχα πολύ πόνο!!! Ένα μπουσκοπαν ήπια κ πέρασε μετά τίποτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κοίτα εμένα με είχαν τρομάξει με αυτήν την εξέταση αλλά τελικά είναι υποφερτή!!! Δεν είχα πολύ πόνο!!! Ένα μπουσκοπαν ήπια κ πέρασε μετά τίποτα!!! 

Και εγώ πήρα buscopan plus. πήρα 2 πριν και κάνα 2 μετά. 

Την επόμενη μέρα ήμουν εντάξει. Την ίδια ημέρα ήμουν σαν την πρώτη μέρα περιόδου. Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα ρωτήσει κανέναν για αυτή την εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Έκανα την προηγούμενη Τρίτη βγήκε πολύ καλή μου είπε ο γιατρός!!! Μου δίνεις κουράγιο πολύ!!! Εμένα γενικά ο γιατρός μου είναι απλός μαιευτήρας οπότε δεν μου έχει δώσει τίποτε άλλο εκτός από felicine!!! Τώρα κάναμε εξετάσεις κ μας έχουν τρομάξει 

Και εμένα μόνο felicine. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Δεν το ήξερα αυτό! Πότε ξεκινούν οι γόνιμες ημέρες σου? Άντε να έχεις επιτυχία μήπως το δοκιμάσουμε κ εμείς! 

Νομιζω ξεκίνησαν, το Σάββατο λογικά θα έχω ωορρηξία, θα κάνω πάλι τα τεστακια της clearblue με το χαμογελακι για να είμαι πιο σίγουρη και θα δοκιμάσω το Gel. Κορίτσια μου ελπίζω να έχω αποτελέσματα...για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Έκανα την προηγούμενη Τρίτη βγήκε πολύ καλή μου είπε ο γιατρός!!! Μου δίνεις κουράγιο πολύ!!! Εμένα γενικά ο γιατρός μου είναι απλός μαιευτήρας οπότε δεν μου έχει δώσει τίποτε άλλο εκτός από felicine!!! Τώρα κάναμε εξετάσεις κ μας έχουν τρομάξει 

Να μην τρομάζεις!!εφόσον οι εξετάσεις σας είναι καλές!!!υπάρχουν πάρα πολλοί τροποι πριν την εξωσωματική!να έχεις καλή ψυχολογία και σύντομα θα μείνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Νομιζω ξεκίνησαν, το Σάββατο λογικά θα έχω ωορρηξία, θα κάνω πάλι τα τεστακια της clearblue με το χαμογελακι για να είμαι πιο σίγουρη και θα δοκιμάσω το Gel. Κορίτσια μου ελπίζω να έχω αποτελέσματα...για να δούμε.

Όλα καλά θα πάνε! Όταν οι εξετάσεις είναι καλές μην φοβάσαι τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

 Ναι και εγώ  λίγο κουράστηκα με τις ταινίες και είπα να δοκιμάσω αυτά όχι πήρα μόνο με την μία!!εσύ; Ποια διαφορά;

Αυτά με τις 2 προσδιορίζουν τις 4 πιο γόνιμες ημέρες και έχουν και τη 2πλάσια τιμή. Εγώ τα παρήγγειλα από εξωτερικό (μισή τιμή τα βρήκα) και περιμένω να έρθουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημεα κορίτσια ! @Starrrκαλά κανεις και ξεκουράζεσαι :) να ηρεμίσει το μυαλό και μετά δυναμικά ;) εκτός από @lactaki κ εμένα ποια άλλη δεν περιμένει τέλος Οκτωβρίου ; 

Κ γώ 20-22

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αυτά με τις 2 προσδιορίζουν τις 4 πιο γόνιμες ημέρες και έχουν και τη 2πλάσια τιμή. Εγώ τα παρήγγειλα από εξωτερικό (μισή τιμή τα βρήκα) και περιμένω να έρθουν. 

Αλήθεια; Δεν το ήξερα!!από πιο σάιτ τα παραγγέλνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, να 'μαι πάλι...η περίοδος μου τελείωσε και ξεκινάμε πάλι δυναμικά. Πριν από λίγες μέρες πήγα στη γυναικολόγο μου. Έκανα τεστ Παπ και ενδοκολπικο υπέρηχο...ευτυχώς θεέ μου είναι όλα εντάξει, είχα ανησυχήσει λογο των καφέ εκκρίσεων που είχα στα μέσα του κύκλου. Την άλλη εβδομάδα έχω και αιματολογικο έλεγχο για τον θυρεοειδή μου...ελπίζω να είναι όλα καλά. Συζήτησα με τη γυναικολόγο μου ότι προσπαθώ από Ιούνιο για παιδάκι...μου έδωσε φολικό και κάτι ακόμη το οποίο λέγεται Prefert Gel, είναι σύριγγες με υγρό μέσα, τις οποίες μου είπε να τις χρησιμοποιώ τις γόνιμες μέρες μου 10 λεπτά πριν έρθω σε επαφή με τον άντρα μου. Έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία ή γνωρίζεται κάτι παρόμοιο?????Το Gel αυτό βελτιώνει το PH του κόλπου και βοηθάει το σπέρμα να φτάσει πιο γρήγορα στο ωάριο.

Πότε περιμένεις λενακι μου?εγώ 8 με 10 Νοέμβρη περίπου. ...προς το παρόν ουτε καν έχουμε καταφέρει να βρεθούμε μόνοι με τον άντρα μου!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...