Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι βρε κορίτσι πιο σημαντικό είναι μετά. Αλλά μη χάνεις τισ ελπίδες σου. Θα έχει κρατηθεί κάτι... Μην ανησυχείς. Θα το δούμε. Ποια μέρα είσαι? 

Στην 19η μέρα είμαι... Την ημέρα που είδα θετικό δε παίζει να έγινε τπτ?? Πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στην 19η μέρα είμαι... Την ημέρα που είδα θετικό δε παίζει να έγινε τπτ?? Πφφφ

Εμένα φαντάσου μετά το θετικό η ωορρηξια έγινε μετά από 3 ημέρες. Τον προπροηγουμενο μήνα που βρήκα θετικό. Τώρα σε σένα δνε ξέρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμένα φαντάσου μετά το θετικό η ωορρηξια έγινε μετά από 3 ημέρες. Τον προπροηγουμενο μήνα που βρήκα θετικό. Τώρα σε σένα δνε ξέρω.. 

Εγώ υποψιάζομαι χθες γτι είχα πονάκια ..μετά από δύο μέρες δλδ .. Τζιφός δλδ.. ας περιμένω να αδιαθέτησω κ τα κάνω αλλιώς τον άλλο μήνα τώρα που έμαθα κ πως πάνε τα τεστακια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ υποψιάζομαι χθες γτι είχα πονάκια ..μετά από δύο μέρες δλδ .. Τζιφός δλδ.. ας περιμένω να αδιαθέτησω κ τα κάνω αλλιώς τον άλλο μήνα τώρα που έμαθα κ πως πάνε τα τεστακια.. 

Ε ναι καλά μη απογοητεύεσαι από τώρα.. Θα δούμε... Αφού το σπέρμα παραμένει κάποια 24ωρα οπότε ελπίζουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι καλά μη απογοητεύεσαι από τώρα.. Θα δούμε... Αφού το σπέρμα παραμένει κάποια 24ωρα οπότε ελπίζουμε. 

Αν ήταν χθες η ωορηξια αν προσπαθήσω σημερα παίζει ρόλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια .. σήμερα ξύπνησα με απαισιόδοξη διάθεση... Γτι νομίζω δε θα καταφέρω κάτι αυτό το μήνα.. ήρθα σε επαφή κάθε δύο μέρες από τη 12η μέρα μέχρι και την ημέρα που είδα θετικό τεστακι. Δυστυχώς μετά δε καταφέραμε ξανά ενώ υπολόγιζα να γίνει μέχρι κ χθες .. ανάποδα νιώθω ότι τα έκανα.. πιο καλά Μ φαίνεται να έκανα από το τεστακι κ μετά...

@lactaki καλήμερα μην απογοήτευσε γιατί το σπέρμα ζει μέχρι 72 ώρες σε κατάλληλες συνθήκες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Αν ήταν χθες η ωορηξια αν προσπαθήσω σημερα παίζει ρόλο??

Έχε επαφή και σήμερα. Δνε χάνεις κάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η earrp είπε:

@lactaki καλήμερα μην απογοήτευσε γιατί το σπέρμα ζει μέχρι 72 ώρες σε κατάλληλες συνθήκες! 

Θα δείξει θα περάσουν οι μέρες κ θα δούμε αν έζησε κ πόσο.. δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Τουλάχιστον κατανόησα τι γίνεται με τα τεστακια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Εγώ σήμερα ξεκίνησα να έχω λίγο πονοκέφαλο, προεόρτια περιόδου συνήθως για εμένα αυτό. Είμαι βέβαια κ με πολύ λίγες ώρες ύπνου.

@lactaki μην απογοητευεσαι. Δεν ξέρεις ακόμη τι έχει γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η France είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Εγώ σήμερα ξεκίνησα να έχω λίγο πονοκέφαλο, προεόρτια περιόδου συνήθως για εμένα αυτό. Είμαι βέβαια κ με πολύ λίγες ώρες ύπνου.

@lactaki μην απογοητευεσαι. Δεν ξέρεις ακόμη τι έχει γίνει.

Κι εγω χθες όλη ημέρα από την ώρα που ξύπνησα μέχρι το απόγευμα. Και κοιμήθηκα κ το μεσημέρι.... Με έπιασε υπνηλία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα δείξει θα περάσουν οι μέρες κ θα δούμε αν έζησε κ πόσο.. δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Τουλάχιστον κατανόησα τι γίνεται με τα τεστακια.. 

Καλημέραα!!!! Αν ήταν εχθές η ωορρηξία σου κάνε επαφούλα σήμερα αν μπορέσετε.. Το ωάριο ζεί 24 ώρες. Είναι καλή μερα. Μην απογοητεύεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εγω χθες όλη ημέρα από την ώρα που ξύπνησα μέχρι το απόγευμα. Και κοιμήθηκα κ το μεσημέρι.... Με έπιασε υπνηλία... 

Κορίτσι μου εσύ ακόμα στην αναμονή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η France είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Εγώ σήμερα ξεκίνησα να έχω λίγο πονοκέφαλο, προεόρτια περιόδου συνήθως για εμένα αυτό. Είμαι βέβαια κ με πολύ λίγες ώρες ύπνου.

@lactaki μην απογοητευεσαι. Δεν ξέρεις ακόμη τι έχει γίνει.

Καλημερα κοριτσι. Μου μην απογοητευασε θετικα.. Κ. Εγω σημερα με. Πονοκεφαλο αλα πολλα. Νωρις να. Μυ. Ερθει. Λες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εγω χθες όλη ημέρα από την ώρα που ξύπνησα μέχρι το απόγευμα. Και κοιμήθηκα κ το μεσημέρι.... Με έπιασε υπνηλία... 

Καλό είναι αυτό με την υπνηλία πάντως ως δείγμα εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα δείξει θα περάσουν οι μέρες κ θα δούμε αν έζησε κ πόσο.. δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Τουλάχιστον κατανόησα τι γίνεται με τα τεστακια.. 

Χαλαρωσε καμε. Κε. Σημερα επαφη.. Μαζι. Ιμαστε εγω στι. 18 μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

Χαλαρωσε καμε. Κε. Σημερα επαφη.. Μαζι. Ιμαστε εγω στι. 18 μερα

Αχ μαζευόμαστε πολλές μαζί!!!! Και γω στην 20η είμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγώ τελικά μόνο 14η μέρα ήρθα σε επαφή. Είχα κόσμο σπίτι κ δεν επετεύχθη άλλη. ? 

18η μέρα κ ακόμα δεν με πονάει το στήθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η France είπε:

Καλό είναι αυτό με την υπνηλία πάντως ως δείγμα εγκυμοσύνης.

Γενικά νυστάζω όμως κ στη περίοδο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εγώ τελικά μόνο 14η μέρα ήρθα σε επαφή. Είχα κόσμο σπίτι κ δεν επετεύχθη άλλη. ? 

18η μέρα κ ακόμα δεν με πονάει το στήθος. 

Ακόμα νωρίς είναι, σε μένα κάθε μήνας είναι διαφορετικός.. Αυτό το μήνα έχει ήδη ξεκινήσει να πονάει από την ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Αχ μαζευόμαστε πολλές μαζί!!!! Και γω στην 20η είμαι 

Κοντα κοντα ολες.. ?Θετικα. Απουελεσματα να εχουμε.. @Starrr μου καλο. Εινε αυτο. Σιπτομα.. Ργω νομιζο. Καμε. Αυριο τετς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Δεν πας για μια χοριακή; Αν θυμάμαι καλά πέρασαν οι μέρες 

Ε χθες ήταν.... Τώρα έχω κάτι τρεχάματα με δουλειά κ δε βολεύει. Αλλά το αφήνω κ γω να δω τι θα γίνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ακόμα νωρίς είναι, σε μένα κάθε μήνας είναι διαφορετικός.. Αυτό το μήνα έχει ήδη ξεκινήσει να πονάει από την ωορρηξία

Αυτό είναι αλήθεια. Το προηγούμενο μήνα κ εμένα μετά την ωορρηξία άρχισε να νε πονάει το στήθος.

Παλαιότερα έχω περάσει κ κύκλο χωρίς καθόλου πόνο στο στήθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...