Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ πρώτη φορά νιώθω το στήθος μου τόσες μέρες πρησμένο. Τώρα κ 12 ημέρες. Πρησμένο στήθος, υγρά, αυξημένη θερμοκρασία, πόνους. 

Θα δείξει...θα κάνουμε υπομονή και θετική σκέψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι δεν έχουμε κι άλλη επιλογή... 

Άκυρο από εμένα.. Δεν κρατήθηκα κ έκανα τεστ. Αρνητικό. Ίσως ο επόμενος μήνας... βασίζομαι πάνω σου τώρα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε?? Άφαντη η περίοδος σήμερα.. Και πρωινή θερμοκρασία 36,7. Την είδα κ λέω ποτέ δεν θα μου ρθει περίοδος... 36η ημέρα αισίως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Τι κάνετε?? Άφαντη η περίοδος σήμερα.. Και πρωινή θερμοκρασία 36,7. Την είδα κ λέω ποτέ δεν θα μου ρθει περίοδος... 36η ημέρα αισίως. 

Μακάρι Παναγία μου να μη σου έρθει ποτέ χάχα ή μάλλον μετά από 9 μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. Μακαρη κανε. Μια. Χοριακη πολλες.μερες.περασαν εχεις καθισυερηση.. Νιοθες. Αναγουλες που σικονεσε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Μακάρι Παναγία μου να μη σου έρθει ποτέ χάχα ή μάλλον μετά από 9 μήνες 

Ευχαριστώ πολύ. Έστειλα κ το θερμοδιάγραμμα μου κ μου απάντησαν όπως υπολόγιζα. Ωορρηξία 25/9. Όπου κ είχα κ επαφή. Μακάρι να γίνε κάτι. Αλλά δεν νιώθω κ κάτι. Κ τώρα το πρωί λίγο πονουσα και ένιωθα κάτι αλλά έχω μόνο υγρά. Δε ξέρω τι γίνεται. Λέω αύριο όταν ξυπνήσω κ η θερμοκρασία είναι πάλι υψηλή να κάνω ένα τεστακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Καλημερα κοριτσια.. Μακαρη κανε. Μια. Χοριακη πολλες.μερες.περασαν εχεις καθισυερηση.. Νιοθες. Αναγουλες που σικονεσε? 

Έχω μεγάλο κύκλο. Δεν είχα καθυστέρηση τόσες μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχω μεγάλο κύκλο. Δεν είχα καθυστέρηση τόσες μέρες. 

Παεις. Ετσι. Αργα.. Αρα. Σημερα ι. Αυριο αν. Δεν. Σου ερθει. Μεχριντη τεταρτη κανε. Ενα. Τεστ.. Μακαρι ευχομε θα σε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταρρ μου πυ εστειλες. Το. Χρονοδιαγραμμα. Συ εκινη την μερα διλαδη ιταν ψιλη θερμοκρασια. Σου? Κ. Πως την. Μετρας το. Πρωι πριν. Να. Σικοθεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Έστειλα κ το θερμοδιάγραμμα μου κ μου απάντησαν όπως υπολόγιζα. Ωορρηξία 25/9. Όπου κ είχα κ επαφή. Μακάρι να γίνε κάτι. Αλλά δεν νιώθω κ κάτι. Κ τώρα το πρωί λίγο πονουσα και ένιωθα κάτι αλλά έχω μόνο υγρά. Δε ξέρω τι γίνεται. Λέω αύριο όταν ξυπνήσω κ η θερμοκρασία είναι πάλι υψηλή να κάνω ένα τεστακι. 

Καλημέρα :) πολύ θετικά μου ακούγονται τα νέα σου @Starrr μου!!! Άντε με το καλό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Σταρρ μου πυ εστειλες. Το. Χρονοδιαγραμμα. Συ εκινη την μερα διλαδη ιταν ψιλη θερμοκρασια. Σου? Κ. Πως την. Μετρας το. Πρωι πριν. Να. Σικοθεις? 

Ναι το πρωί. Αλλά το βάζω στη μασχάλη. Κανονικά γίνεται από το στόμα.. Η ημέρα τησ ωορρηξιας είναι χαμηλή κ την επόμενη αυξάνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημέρα :) πολύ θετικά μου ακούγονται τα νέα σου @Starrr μου!!! Άντε με το καλό ?

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι. Δεν το περιμένω αυτό το μήνα να χει γίνει κάτι.. Αλλά όσο το βλέπω τόσο νιώθω κ κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστο.. Κε. Εγω που μετρουσα που τι. Μασχαλη.. Αλλα. Ποδε δεν βγαλω ακρη.. Εκει που πεφτει. Δηλαδη απο. Τι. Βασικη θερμοκρασια. Μας.. Την. Ιδια. Ωρα μετρας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Σε ευχαριστο.. Κε. Εγω που μετρουσα που τι. Μασχαλη.. Αλλα. Ποδε δεν βγαλω ακρη.. Εκει που πεφτει. Δηλαδη απο. Τι. Βασικη θερμοκρασια. Μας.. Την. Ιδια. Ωρα μετρας? 

Όταν σηκώνομαι το πρωί. Καλά μη φανταστείς ότι πέφτει πολύ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όταν σηκώνομαι το πρωί. Καλά μη φανταστείς ότι πέφτει πολύ.... 

Νε γιαυτο δεν καταλαβω ποτε.εχο..κ τ αλλη μερα. Αυξανετε ωσπου να. Ερθει περιοδος ι. Ανδ. Εν ερθει.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Νε γιαυτο δεν καταλαβω ποτε.εχο..κ τ αλλη μερα. Αυξανετε ωσπου να. Ερθει περιοδος ι. Ανδ. Εν ερθει.? 

Ναι μετά μένει αυξημένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετρηθηκα τωρα. Αλλα. Απο. Το. Αυτι. Κανει? Επειδη εκεινο. Που.εχο.για τθ. Μασχαλη πρεπι ξα. Εχαλασε. Γτ παντα. Μου. Διχνει 35..κε.διχνει.36.1..ακομη.δεν εκαμα ωοριξεια η πρεπει. Να. Την μετρησο που σικονουμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Μετρηθηκα τωρα. Αλλα. Απο. Το. Αυτι. Κανει? Επειδη εκεινο. Που.εχο.για τθ. Μασχαλη πρεπι ξα. Εχαλασε. Γτ παντα. Μου. Διχνει 35..κε.διχνει.36.1..ακομη.δεν εκαμα ωοριξεια η πρεπει. Να. Την μετρησο που σικονουμε? 

Το πρωί θα την μετράς. Για τι αυτό είναι άλλες τιμές. Κ γενικά πρέπει να ξεκινάς θερμοκρασία από την 1η ημέρα περιόδου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!!! 

@Starrr Μακάρι κορίτσι μου να είσαι έγκυος.. Εμένα μου τελείωσαν νωρίς τα τεστ ωορρηξίας αυτό το μήνα και δε βρήκα θετικό.. Βάση θερμοκρασίας υπολογίζω ότι έγινε ή την Παρασκευή ή το Σάββατο 15η ή 16η μέρα δηλαδή. Οι επαφές μου όμως δεν ήταν ιδανικές γιατί λόγω δουλειάς και επισκέψεων είχαμε Τετάρτη, Παρασκευή και Κυριακή. Οπότε δεν έχω και πολλές ελπίδες ι αυτό το μήνα. Τουλάχιστον απ ότι φαίνεται δε μου επηρέασαν τον κύκλο τα inofert.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το πρωί θα την μετράς. Για τι αυτό είναι άλλες τιμές. Κ γενικά πρέπει να ξεκινάς θερμοκρασία από την 1η ημέρα περιόδου! 

Νε ετσι θα κανω... Πριν. Να. Σικοστο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κι από μένα!!! 

@Starrr Μακάρι κορίτσι μου να είσαι έγκυος.. Εμένα μου τελείωσαν νωρίς τα τεστ ωορρηξίας αυτό το μήνα και δε βρήκα θετικό.. Βάση θερμοκρασίας υπολογίζω ότι έγινε ή την Παρασκευή ή το Σάββατο 15η ή 16η μέρα δηλαδή. Οι επαφές μου όμως δεν ήταν ιδανικές γιατί λόγω δουλειάς και επισκέψεων είχαμε Τετάρτη, Παρασκευή και Κυριακή. Οπότε δεν έχω και πολλές ελπίδες ι αυτό το μήνα. Τουλάχιστον απ ότι φαίνεται δε μου επηρέασαν τον κύκλο τα inofert.

Κ μένα ανεβοκατεβςινε τότε κ τελικά καταλήξαμε ωορρηξια 23η ημέρα. Τι κύκλο γενικά κάνεις?? Κ γω δε περίμενα πολλά. Γιατί νομίζαμε ότι τότε δε θα είναι... Κ έτυχε να εχουμε επαφη εκείνη την ημέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ μένα ανεβοκατεβςινε τότε κ τελικά καταλήξαμε ωορρηξια 23η ημέρα. Τι κύκλο γενικά κάνεις?? Κ γω δε περίμενα πολλά. Γιατί νομίζαμε ότι τότε δε θα είναι... Κ έτυχε να εχουμε επαφη εκείνη την ημέρα... 

29-31 μέρες είναι ο κύκλος μου. Τους τελευταίους 3 μήνες ήταν σταθερά στις 29 μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...