Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η France είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να είναι αυτό αλλά δεν ξέρω.

Νιώθω τον πόνο στη μέση, τον πόνο δεξιά και αριστερά χαμηλά, η κοιλιά μου κάνει ένα γουργουρητο όπως συμβαίνει στο στομάχι γενικά. Αυτά όταν μου συμβαίνουν αδιαθετω μετά.

Μόνο ο πονοκέφαλος δεν με έχει πιάσει ο οποίος άλλοτε με πιάνει πριν την περίοδο κ άλλοτε κατά τη διάρκεια.

Νιώθω απογοήτευση γιατί αυτό το μήνα κάναμε όντως πολύ στοχευμένες προσπάθειες.

Γιατι νιωθεις απογοητευση; αφου ολα αυτα τα συμπτωματα υπαρχουν και πριν την εγκυμοσυνη. Γενικα πριν δεις καθυστερηση δε χρειαζεται ουτε να χαιρεσαι με συμπτωματα, ουτε να απογοητευεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι στην εικοστή ημέρα του κύκλου κ ωορρηξία είχα 11η-12η.

Νιώθω πονακια όπως αυτά της περιόδου. Λογικά αδιαθετη πιστεύω. Εσείς τι λέτε;

Μια χαρά συμπτώματα είναι για εγκυμοσύνη!!!λένε ότι είναι σαν να περιμένεις περίοδο!!!οπότε εχεις πιστεύω πολλές πιθανότητες!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

A ωραία τέλεια. Μάλλον κι γω κάπου τότε περιμένω.. Γιατί πια αυτός ο μήνας πολύ εχει παραταθεί... Είμαι σήμερα στην 33η ημέρα... 

Όντος θυμάμαι που είχε πει με τα ινοφετ είχες μικρότερο κύκλο περίεργο που μεγάλωσε πάλι αλλά που ξέρεις μπορεί να είσαι εγκύουλα??

Εγώ πάλι έχω πόνους που λέω τώρα θα μου έρθει αλλά  έρχονται και φεύγουν οι πόνοι δεν ξέρω τι γίνεται αυτό το μήνα νιώθω περίεργα σωματικα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Όντος θυμάμαι που είχε πει με τα ινοφετ είχες μικρότερο κύκλο περίεργο που μεγάλωσε πάλι αλλά που ξέρεις μπορεί να είσαι εγκύουλα??

Εγώ πάλι έχω πόνους που λέω τώρα θα μου έρθει αλλά  έρχονται και φεύγουν οι πόνοι δεν ξέρω τι γίνεται αυτό το μήνα νιώθω περίεργα σωματικα! 

Είναι ο πρώτος μήνας που παίρνω τα ινοφερτ και νόμιζα πως θα ήταν μικρότερος αλλά τελικά είναι μεγαλύτερος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελες καλησπερα.. Μα λεω χαθεκαν πι κοπελες.. Δεν ηχερα πως να μπο σε αυτι τι ομαδα κ τιχεα την. Οδα.. @lactaki πως ειστε? @France @Starrr

Επεξεργάστηκε από Λενι
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Κοπελες καλησπερα.. Μα λεω χαθεκαν πι κοπελες.. Δεν ηχερα πως να μπο σε αυτι τι ομαδα κ τιχεα την. Οδα.. @lactaki πως ειστε? @France @Starrr

Καλησπέρα κορίτσι. Εγώ ακόμη να δω περίοδο. Μάλλον μεγάλωσε ο κύκλος μου. Σήμερα πήρα τα pregnacare και τα ξεκίνησα κιόλας. Έχω πόνους περιοδου. Οπότε περίοδο μάλλον περιμένω Δευτέρα.. Αν τα χω μετρήσει σωστά. Κύκλος 35 ημερών. Σήμερα είμαι 34η ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσι. Εγώ ακόμη να δω περίοδο. Μάλλον μεγάλωσε ο κύκλος μου. Σήμερα πήρα τα pregnacare και τα ξεκίνησα κιόλας. Έχω πόνους περιοδου. Οπότε περίοδο μάλλον περιμένω Δευτέρα.. Αν τα χω μετρήσει σωστά. Κύκλος 35 ημερών. Σήμερα είμαι 34η ημέρα. 

Ευχομε. Να με εισε εχασα σιζιτισεισς.σας.. Περιμενε μεχρι. Την. Δευτερα κ. Χανακανε τεστ.. Εγω ςιμε στη 15μερα με. Βαση το. Ιμερολογιο πυ εχο. Καυεβασει ενι. Ωοριξεια. Μου. Αλα. Δεν νιοθο. Τπτ κ σιμιοστε μιλις. Τελιοσα τη.. Περιοδο. Ειχα. Πολλα. Ιγρα  και μια βλενη.. Δεν χρ λεω εγινε νωρις κ. Δεν το πηρα. Χαπαρη.. Θα δειξει. Ποτε. Δεν τη καταλαβω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα. @France μου πια. Μερα κικλου εισε? Ευχομε. Να. Μην. Ερθει. Εγω ιμε. Στη 15 μερα σιμφωνα με. Το. Ιμερολογιο. Εινε. Ι. Ωοριξεια. Μου αλα. Δεν νιοθο. Τιποτε ωρες ωρες πονακια. Αλα. Ιπα. Να. Μη δοσο. Σιμασια. Κ. Τα. Ιγρα. Σταματισαν. Κ. Νομιζο. Θα. Εκανα. Νωρις ωοριξεια πθ ιχα ιγρα πολλα κ πονακια..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Ελα. @France μου πια. Μερα κικλου εισε? Ευχομε. Να. Μην. Ερθει. Εγω ιμε. Στη 15 μερα σιμφωνα με. Το. Ιμερολογιο. Εινε. Ι. Ωοριξεια. Μου αλα. Δεν νιοθο. Τιποτε ωρες ωρες πονακια. Αλα. Ιπα. Να. Μη δοσο. Σιμασια. Κ. Τα. Ιγρα. Σταματισαν. Κ. Νομιζο. Θα. Εκανα. Νωρις ωοριξεια πθ ιχα ιγρα πολλα κ πονακια..

 

20η ημέρα εγώ.

Αδιαθετω γενικά στις 23 με 26 ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Γιατι νιωθεις απογοητευση; αφου ολα αυτα τα συμπτωματα υπαρχουν και πριν την εγκυμοσυνη. Γενικα πριν δεις καθυστερηση δε χρειαζεται ουτε να χαιρεσαι με συμπτωματα, ουτε να απογοητευεσαι! 

@vayaki με το καλό αύριο στον γυναικολόγο σου. Ένιωθες πόνο στη μέση κ τα κλασικά της περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η France είπε:

@vayaki με το καλό αύριο στον γυναικολόγο σου. Ένιωθες πόνο στη μέση κ τα κλασικά της περιόδου;

Εεε ναιιιι.... ολα ηταν ολοιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η France είπε:

περαστικά! ευχαριστώ.

 

φοβάμαι όμως ότι δεν τα καταφέραμε πάλι.

 

?

@France είσαι στην 20η μέρα ακόμα? Καλά διάβασα ή μπερδεύτηκα με άλλη? 

@leni Καλώς όρισες στον νέο, πολλά υποσχόμενο μήνα μας! Και εγώ διανυω την 15η μέρα του κύκλου. Πήγα για υπέρηχο την 13η ημέρα (Ωοθηλακιο σχεδόν 21χλσ) κ μας είπε για επαφές ΣΊΓΟΥΡΑ την 14η κ 15η ή 16η. Χτες ήταν η 14η ημέρα, ήρθαμε σε επαφή. 

@Starrr Εάν είχες ωορρηξία πιο αργά της μέρες που υπολογίζεις, την έχεις πιάσει τη μέρα. Εάν λοιπόν είναι έτσι τα πράγματα, το τεστ εγκ. είναι λογικό να μην δείχνει ακόμα!  Have faith ?

@vayaki Ανυπομονούμε για τα νέα σου αύριο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η levanda είπε:

@France είσαι στην 20η μέρα ακόμα? Καλά διάβασα ή μπερδεύτηκα με άλλη? 

@leni Καλώς όρισες στον νέο, πολλά υποσχόμενο μήνα μας! Και εγώ διανυω την 15η μέρα του κύκλου. Πήγα για υπέρηχο την 13η ημέρα (Ωοθηλακιο σχεδόν 21χλσ) κ μας είπε για επαφές ΣΊΓΟΥΡΑ την 14η κ 15η ή 16η. Χτες ήταν η 14η ημέρα, ήρθαμε σε επαφή. 

@Starrr Εάν είχες ωορρηξία πιο αργά της μέρες που υπολογίζεις, την έχεις πιάσει τη μέρα. Εάν λοιπόν είναι έτσι τα πράγματα, το τεστ εγκ. είναι λογικό να μην δείχνει ακόμα!  Have faith ?

@vayaki Ανυπομονούμε για τα νέα σου αύριο ❤

Μαλλον ωορρηξια είχα κάπου στις 23η ημερα.βεβαια δνε το λέω με σιγουριά. Πιο πριν ο άντρας μου έλειπε σε ταξίδι οπότε κ δεν ήρθαμε σε επαφή. Είχαμε επαφή 23η ημέρα και 27η.γιατι τότε θεωρούσα πως ήταν αδύνατο να ήμουν στις γόνιμες. Ναι για τεστ μετά από την τρίτη θα το σκεφτώ να κάνω αν δεν μου έρθει περίοδος. Αν και έχει αρχίσει από χθες το βράδυ να πονάει λίγο η μέση μου κ η κοιλιά μου και τώρα πάλι ξεκίνησε. Δηλ από απόγευμα κ μετά με πιάνει που έχω κουραστεί. Εννοείται αν με αφήσεις να καθησω κάπου θα κοιμηθώ επί τόπου. Νιώθω ότι δεν έχω δυνάμεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η levanda είπε:

@France είσαι στην 20η μέρα ακόμα? Καλά διάβασα ή μπερδεύτηκα με άλλη? 

@leni Καλώς όρισες στον νέο, πολλά υποσχόμενο μήνα μας! Και εγώ διανυω την 15η μέρα του κύκλου. Πήγα για υπέρηχο την 13η ημέρα (Ωοθηλακιο σχεδόν 21χλσ) κ μας είπε για επαφές ΣΊΓΟΥΡΑ την 14η κ 15η ή 16η. Χτες ήταν η 14η ημέρα, ήρθαμε σε επαφή. 

@Starrr Εάν είχες ωορρηξία πιο αργά της μέρες που υπολογίζεις, την έχεις πιάσει τη μέρα. Εάν λοιπόν είναι έτσι τα πράγματα, το τεστ εγκ. είναι λογικό να μην δείχνει ακόμα!  Have faith ?

@vayaki Ανυπομονούμε για τα νέα σου αύριο ❤

Σούπερ το ωαριάκι σου!!!Να έχεις επαφούλες κ εύχομαι να πιαστεί το μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η levanda είπε:

 

 

@vayaki Ανυπομονούμε για τα νέα σου αύριο ❤

Μεθαυριο χαχα... αυριο ειναι Κυριακη! Θα σας πω μεθαυριο τα νεα απ τον γιατρο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Μεθαυριο χαχα... αυριο ειναι Κυριακη! Θα σας πω μεθαυριο τα νεα απ τον γιατρο!?

Ναι μεθαύριο, σωστά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μαλλον ωορρηξια είχα κάπου στις 23η ημερα.βεβαια δνε το λέω με σιγουριά. Πιο πριν ο άντρας μου έλειπε σε ταξίδι οπότε κ δεν ήρθαμε σε επαφή. Είχαμε επαφή 23η ημέρα και 27η.γιατι τότε θεωρούσα πως ήταν αδύνατο να ήμουν στις γόνιμες. Ναι για τεστ μετά από την τρίτη θα το σκεφτώ να κάνω αν δεν μου έρθει περίοδος. Αν και έχει αρχίσει από χθες το βράδυ να πονάει λίγο η μέση μου κ η κοιλιά μου και τώρα πάλι ξεκίνησε. Δηλ από απόγευμα κ μετά με πιάνει που έχω κουραστεί. Εννοείται αν με αφήσεις να καθησω κάπου θα κοιμηθώ επί τόπου. Νιώθω ότι δεν έχω δυνάμεις. 

Όπως μας είπαν κ τα κορίτσια που έχουν μείνει έγκυος, τα συμπτώματα είναι ίδια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Όπως μας είπαν κ τα κορίτσια που έχουν μείνει έγκυος, τα συμπτώματα είναι ίδια! 

Ναι δεν λέω αλλά δνε περιμένω κ πολλά διότι δεν είχα επαφές μερα παρα μερα... Βέβαια στις επαφές εκείνες ειμασταν πολλοί χαλαροί γιατί λέγαμε έχουν περάσει οι γόνιμες. Οποτς πότε δνε ξέρεις... Όλο αυτό θέλει κ λίγο τύχη. Η αλήθεια είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι δεν λέω αλλά δνε περιμένω κ πολλά διότι δεν είχα επαφές μερα παρα μερα... Βέβαια στις επαφές εκείνες ειμασταν πολλοί χαλαροί γιατί λέγαμε έχουν περάσει οι γόνιμες. Οποτς πότε δνε ξέρεις... Όλο αυτό θέλει κ λίγο τύχη. Η αλήθεια είναι. 

Πιστεύω ότι από επαφές είστε πολύ καλά. Εεε και όλο το μήνα μέρα παρά μέρα δεν βγαίνει! Δεν είμαστε κ στα μέλια πια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Πιστεύω ότι από επαφές είστε πολύ καλά. Εεε και όλο το μήνα μέρα παρά μέρα δεν βγαίνει! Δεν είμαστε κ στα μέλια πια! ?

Μακαρι να χει γίνει κάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια το απογευματινό της 16η ημέρας... Πείτε μου τη γνώμη σας δεν έχω ξανά χρησιμοποιήσει να δω θετικο...

IMG_20181006_185159.jpg

Θετικό εινια κορίτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια το απογευματινό της 16η ημέρας... Πείτε μου τη γνώμη σας δεν έχω ξανά χρησιμοποιήσει να δω θετικο...

IMG_20181006_185159.jpg

Θετικοτατο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια το απογευματινό της 16η ημέρας... Πείτε μου τη γνώμη σας δεν έχω ξανά χρησιμοποιήσει να δω θετικο...

IMG_20181006_185159.jpg

Άντε κοριτσάκι μου ξεκινά επαφές θετικότατο είναι!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...