Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπέρ τροφή???


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Ελπίζω όλες να είστε καλά με τα ζουζουνακια που περιμένετε και να διανυετε μια υπεροχή εγκυμοσύνη όχι σαν την δικιά μου που κοντευω να τρελαθω κ να τρελανω και το μωρο μου!!!!(πλακιτσα!!)τελοσπαντων!!!!!Άκουσα σήμερα στην t.v για το πετιμέζι.. Οτι είναι λέει πλούσια πηγή σιδήρου και ασβεστίου καθώς κ πολλών βιταμινών,οτι κανει πολύ καλό στον οργανισμό και αναρωτήθηκα αν μπορούμε να πινουμε κ εμείς τώρα στην εγκυμοσύνη ...ξέρει καμια απο εσάς μήπως απαγορεύεται?μήπως κάνουμε κάποιο κακό στο μωρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Panicaki! είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Ελπίζω όλες να είστε καλά με τα ζουζουνακια που περιμένετε και να διανυετε μια υπεροχή εγκυμοσύνη όχι σαν την δικιά μου που κοντευω να τρελαθω κ να τρελανω και το μωρο μου!!!!(πλακιτσα!!)τελοσπαντων!!!!!Άκουσα σήμερα στην t.v για το πετιμέζι.. Οτι είναι λέει πλούσια πηγή σιδήρου και ασβεστίου καθώς κ πολλών βιταμινών,οτι κανει πολύ καλό στον οργανισμό και αναρωτήθηκα αν μπορούμε να πινουμε κ εμείς τώρα στην εγκυμοσύνη ...ξέρει καμια απο εσάς μήπως απαγορεύεται?μήπως κάνουμε κάποιο κακό στο μωρακι?

Kαλησπέρα κ με το καλό να ρθει το μωράκι σας!!Μια επιφύλαξη που θα είχα είναι μην τυχόν ανεβάζει το σάκχαρο!!!Γτ είναι πολύ γλυκό!!Κάνε μια ερώτηση στον γιατρό σου!!Επίσης αν πίνεις ήδη σίδηρο κ συνήθως δίνουν κ ασβέστιο οι γιατροί θα είσαι οκ!!!Και πάλι με το καλόοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και δεν ειναι η μοναδικη υπερτροφη... υπαρχει ο βασιλικος πολτος, η προπολη κι ενα σωρο αλλα... εγω προσωπικα θα φοβομουν να κανω πειραματα στην εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/9/2018 at 4:45 ΜΜ, ο/η Panicaki! είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Ελπίζω όλες να είστε καλά με τα ζουζουνακια που περιμένετε και να διανυετε μια υπεροχή εγκυμοσύνη όχι σαν την δικιά μου που κοντευω να τρελαθω κ να τρελανω και το μωρο μου!!!!(πλακιτσα!!)τελοσπαντων!!!!!Άκουσα σήμερα στην t.v για το πετιμέζι.. Οτι είναι λέει πλούσια πηγή σιδήρου και ασβεστίου καθώς κ πολλών βιταμινών,οτι κανει πολύ καλό στον οργανισμό και αναρωτήθηκα αν μπορούμε να πινουμε κ εμείς τώρα στην εγκυμοσύνη ...ξέρει καμια απο εσάς μήπως απαγορεύεται?μήπως κάνουμε κάποιο κακό στο μωρακι?

Φυσικα κ επιτρεπεται! Μια κουταλια της σουπας μεσα στο γιαουρτι ειναι απο τα πιο νοστιμα κ υγιεινα γλυκα για την περιοδο της κυησης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...