Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αποτρίχωτικη μηχανη


Katerina1993

Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας... Έχω πρόβλημα τριχωφυιας στο πρόσωπο.... Έκανα λέιζερ... Κερί, χαλαουα.... Επειδή με κούρασε όμως είπα να πάρω μια αποτρίχωτικη μηχανή... Έχετε να μου προτείνετε καμιά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Κορίτσια γειά σας... Έχω πρόβλημα τριχωφυιας στο πρόσωπο.... Έκανα λέιζερ... Κερί, χαλαουα.... Επειδή με κούρασε όμως είπα να πάρω μια αποτρίχωτικη μηχανή... Έχετε να μου προτείνετε καμιά? 

Καλησπέρα εγώ έχω την Braun silk epil7 κ είμαι ευχαριστημενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Εγώ κοιτάω την  Braun silk epil 9... Το θέμα μου είναι.... Κάνουν για το πρόσωπο γιατί δεν το γράφει πουθενά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 29/9/2018 at 10:18 ΠΜ, ο/η Katerina1993 είπε:

Κορίτσια γειά σας... Έχω πρόβλημα τριχωφυιας στο πρόσωπο.... Έκανα λέιζερ... Κερί, χαλαουα.... Επειδή με κούρασε όμως είπα να πάρω μια αποτρίχωτικη μηχανή... Έχετε να μου προτείνετε καμιά?

Αχ πρόβλημα χρονια χαλαου κερι κλωστες πηρα και εγω μηχανη στην ακρη εμεινε και δεν βλεπω φως λέιζερ ενα σωρό συνεδρίες και αποτέλεσμα μηδέν μονο μαλάκωσαν εχω θέμα πηγούνι μουστάκι ενταξει λίγο το κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Αχ πρόβλημα χρονια χαλαου κερι κλωστες πηρα και εγω μηχανη στην ακρη εμεινε και δεν βλεπω φως λέιζερ ενα σωρό συνεδρίες και αποτέλεσμα μηδέν μονο μαλάκωσαν εχω θέμα πηγούνι μουστάκι ενταξει λίγο το κακο

Και εγώ έτσι είμαι.... Τώρα πήρα την μηχανή.... Μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξαναφυτρώνουν όμως οι τρίχες γρήγορα και πιο σκληρές; Άσε που δεν βγαίνουν από τη ρίζα ή κάνω λάθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Δεν ξαναφυτρώνουν όμως οι τρίχες γρήγορα και πιο σκληρές; Άσε που δεν βγαίνουν από τη ρίζα ή κάνω λάθος;

Εγω όταν εκανα λέιζερ μου έλεγε οτι ειναι λάθος να τις βγάζουμε απο ρίζα γιατι δυναμωνουν παντα πριν το λέιζερ μου τις έκοβε ψαλιδακι ολοι οι άλλοι μέθοδοι τις βγάζουν από την ριζα αλλα και οι συνεδρίες κοστίζουν παλιά που είχα παει σε δερματολογο για αλλο λογο μου είπε οτι ρο μοναδικό σημείο που δεν θα εξαφανιστούν ποτε τωρα δεν ξερω εγω όταν εκανα λέιζερ οχι οτι εξαφανίζονταν αλλα ηταν πιο μαλακές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...