Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

αχ βρε κορίτσια ποσο ομορφη και γλυκια ειναι η διαφήμιση που εβγαλε η παμπερς!!!!!!και το τραγουδακι που εχουν βαλει απλα εκπληκτικο!!με συγκινεί πολυ!!:wub: [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η natasa1990 είπε:

αχ βρε κορίτσια ποσο ομορφη και γλυκια ειναι η διαφήμιση που εβγαλε η παμπερς!!!!!!και το τραγουδακι που εχουν βαλει απλα εκπληκτικο!!με συγκινεί πολυ!!:wub: [smilie=love4.gif]

Πολυυυυ συγκινητικη!!! Πραγματικα! Σημερα ειδα τυχαια ενα βιντεακι μεσα απο γεννα (δεν εδειχνε κατι ακραιο) κι εκλαιγα απο συγκινηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η natasa1990 είπε:

υπαρχουν δυο τυποποιημένα..το ενα λεει στραγάλια ψημενα αφρατα και το αλλο νομιζω ψημενα αλατισμενα!μου τα ειχε πει και πιο πριν μια φιλη αλλα επειδη δεν μου αρεσουν δεν τα δοκίμασα τωρα ομως ειπα θα δοκιμασω τα πάντα! !και με βοήθησαν αρκετά! μακάρι να σε βοηθησει και εσενα!καφε ευτυχως δεν πίνω καθολου αλλα και εγω το ίδιο με εσενα θα παθαινα...υπομονη!!

Θα δοκιμάσω και θα σου πω. Μακάρι να με βοηθήσουν κι εμένα γιατί δεν ξέρω πως να βοηθηθώ πλέον.

Αχ!! Και εγώ έχω και το εξής: την στιγμή που κάνω εμετό, σκοτεινιάζουν τα πάντα γύρω μου και νιώθω ότι θα πέσω κάτω. Σήμερα μάλιστα είναι η πρώτη φορά που τρόμαξα γιατί νομίζω πως έχασα την επαφή μου με το περιβάλλον για λίγα δευτερόλεπτα. Μάλλον λόγω χαμηλής πίεσης είναι, ε;; Σας συμβαίνει και εσας (όσες έχετε εμετούς κλπ);; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η natasa1990 είπε:

αχ βρε κορίτσια ποσο ομορφη και γλυκια ειναι η διαφήμιση που εβγαλε η παμπερς!!!!!!και το τραγουδακι που εχουν βαλει απλα εκπληκτικο!!με συγκινεί πολυ!!:wub: [smilie=love4.gif]

Κάθε φορά που την βλέπω με πιάνουν τα ζουμιά!! Είναι υπέροχη διαφήμιση.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Να σας γραψω κι εγω τωρα που ζωντανεψα. Περασα 2 βδομαδες ταλαιπωριας με ιγμοριτιδα, αντιβιωση κτλ. Ξυπνουσα τα βραδια με βηχα. Χτες το πρωτο βραδυ που κοιμηθηκα συνεχομενα και ξυπνησα αλλος ανθρωπος φτου φτου μη με ματιαξω. Αχ κοριτσια μακρια μας οι αρρωστειες και οι καουρες σας και ολα. Να ειμαστε καλα κι εμεις και τα μωρα μας και να τα απολαμβανουμε ολα απο εδω και περα. 

Επίσης να σας πω οτι γελαω τωρα μονη μου. Μολις παρελαβα το μπουφαν εγκυμοσυνης. Προσθεσα μπλουζες μεσα στην πυτζαμα μου, εφτιαξα ψευτικη κοιλια τουμπανο!!! Χαχαχα! Ενταξει κομπλε το μπουφαν. Εχει κολπακια πανω του που προσαρμοζεται. Στενευει οσο θελω και για τωρα και φαρδαινει κι αλλο κι αλλο για τεραστια κοιλουμπα χαχα. 

Μπράβο!! Προσοχή τώρα μην αρρωστήσεις ξανά, ε;; Εσύ που δεν έχεις και ναυτίες κλπ να τρως καλά για να παίρνεις όλες τις βιταμίνες που χρειάζεστε εσύ και το μωράκι σου. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Θα δοκιμάσω και θα σου πω. Μακάρι να με βοηθήσουν κι εμένα γιατί δεν ξέρω πως να βοηθηθώ πλέον.

Αχ!! Και εγώ έχω και το εξής: την στιγμή που κάνω εμετό, σκοτεινιάζουν τα πάντα γύρω μου και νιώθω ότι θα πέσω κάτω. Σήμερα μάλιστα είναι η πρώτη φορά που τρόμαξα γιατί νομίζω πως έχασα την επαφή μου με το περιβάλλον για λίγα δευτερόλεπτα. Μάλλον λόγω χαμηλής πίεσης είναι, ε;; Σας συμβαίνει και εσας (όσες έχετε εμετούς κλπ);; 

Κοίτα γιατρός δεν είμαι αλλά είχα διαβάσει πως σιγά σιγά θα πρέπει να προσέχουμε να μην σηκωνόμαστε απότομα γιατί μας πιάνει ζαλάδα πιο εύκολα. Εγώ που έχω το ίδιο θέμα με τους εμετούς δεν έχει τύχει να ζαλιστώ σε τέτοια φάση. Αλλά σιγά σιγά νομίζω με πιάνει πιο εύκολα όταν είμαι αρκετή ώρα όρθια ή όταν κάνω καμιά απότομη κίνηση με το κεφάλι. Καλό θα είναι να το πεις και στο γιατρό πάντως. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Όσο για τα στραγάλια τελικά δεν κατάλαβα, να είναι ψημένα και αλατισμενα ή όχι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Κοίτα γιατρός δεν είμαι αλλά είχα διαβάσει πως σιγά σιγά θα πρέπει να προσέχουμε να μην σηκωνόμαστε απότομα γιατί μας πιάνει ζαλάδα πιο εύκολα. Εγώ που έχω το ίδιο θέμα με τους εμετούς δεν έχει τύχει να ζαλιστώ σε τέτοια φάση. Αλλά σιγά σιγά νομίζω με πιάνει πιο εύκολα όταν είμαι αρκετή ώρα όρθια ή όταν κάνω καμιά απότομη κίνηση με το κεφάλι. Καλό θα είναι να το πεις και στο γιατρό πάντως. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Όσο για τα στραγάλια τελικά δεν κατάλαβα, να είναι ψημένα και αλατισμενα ή όχι; 

Χαχαχα!! Αν κατάλαβα καλά πρέπει να είναι ανάλατα, μη ψημένα όποτε και αφράτα. Σωστά @natasa1990

Θα το πω στο γιατρό μου και πιστεύω ότι όλα είναι μια χαρά. Απλά είναι πολύς ο καιρός που ταλαιπωρούμε με εμετούς κλπ. Μπήκα στον 5ο μήνα και δε λέω να ηρεμήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Χαχαχα!! Αν κατάλαβα καλά πρέπει να είναι ανάλατα, μη ψημένα όποτε και αφράτα. Σωστά @natasa1990

Θα το πω στο γιατρό μου και πιστεύω ότι όλα είναι μια χαρά. Απλά είναι πολύς ο καιρός που ταλαιπωρούμε με εμετούς κλπ. Μπήκα στον 5ο μήνα και δε λέω να ηρεμήσω. 

Εμένα μπορώ να πω πως αραίωσαν λίγο. Πάλι έχω θέμα αλλά όχι όσο πριν μια εβδομάδα. Ας ελπίσουμε να αραιώσουν ακόμη περισσότερο!! Σε όλες μας!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy ακριβώς αυτό π λες τ παθαινα τέτοιες βδομάδες στην πρώτη εγκυμοσύνη άλλα χωρίς εμετό. Εκεί π ήμουν μια χαρα σκοτεινιαζαν τα παντα κ βουιζαν τα αυτιά μου. Έπρεπε να κάτσω για να μην πέσω κάτω. Λογικά πέφτει η πίεση άλλα είναι κ ο μήνας τώρα π μπαίνουμε στον 5ο π θα αρχίσει να μεγαλώνει απότομα τ μωρο. Εται μ είχε πει ο γιατρός. Από δω κ πέρα θα μεγαλωνει παρά πολυ μήνα με τ μήνα.

@vayaki με γεια ρ μπουφάν! Καλοφορετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Angelmammy ακριβώς αυτό π λες τ παθαινα τέτοιες βδομάδες στην πρώτη εγκυμοσύνη άλλα χωρίς εμετό. Εκεί π ήμουν μια χαρα σκοτεινιαζαν τα παντα κ βουιζαν τα αυτιά μου. Έπρεπε να κάτσω για να μην πέσω κάτω. Λογικά πέφτει η πίεση άλλα είναι κ ο μήνας τώρα π μπαίνουμε στον 5ο π θα αρχίσει να μεγαλώνει απότομα τ μωρο. Εται μ είχε πει ο γιατρός. Από δω κ πέρα θα μεγαλωνει παρά πολυ μήνα με τ μήνα.

@vayaki με γεια ρ μπουφάν! Καλοφορετο.

Μου δίνεις απίστευτο κουράγιο αυτήν τη στιγμή. Σ' ευχαριστώ. Αφού σκεφτόμουν να πάω στο νοσοκομείο γιατί νιώθω ακόμα πολύ περίεργα και ο γιατρός μου δεν το σηκώνει. Η αλήθεια είναι ότι ποτέ στη ζωή μου δεν έχω νιώσει έτσι. Ποτέ δεν έχω ζαλιστεί ή λιποθυμήσει (μέχρι τώρα...). Σ' ευχαριστώ για το σχόλιό σου και πάλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelmammy είπε:

Θα δοκιμάσω και θα σου πω. Μακάρι να με βοηθήσουν κι εμένα γιατί δεν ξέρω πως να βοηθηθώ πλέον.

Αχ!! Και εγώ έχω και το εξής: την στιγμή που κάνω εμετό, σκοτεινιάζουν τα πάντα γύρω μου και νιώθω ότι θα πέσω κάτω. Σήμερα μάλιστα είναι η πρώτη φορά που τρόμαξα γιατί νομίζω πως έχασα την επαφή μου με το περιβάλλον για λίγα δευτερόλεπτα. Μάλλον λόγω χαμηλής πίεσης είναι, ε;; Σας συμβαίνει και εσας (όσες έχετε εμετούς κλπ);; 

εμενα μου ειχε συμβεί αυτο που λες οταν εκανα τους εμετους με τον πρωτο σιδηρο που με πειραξε....τα βραδια που ξυπνουσα ετσι και πηγαινα να σηκωθω για οποιονδήποτε λογο μαυρίζαν ολα..δεν ξερω απο τι ειναι αλλα ελπίζω να σου περασει και να προσεχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irened91 είπε:

Κοίτα γιατρός δεν είμαι αλλά είχα διαβάσει πως σιγά σιγά θα πρέπει να προσέχουμε να μην σηκωνόμαστε απότομα γιατί μας πιάνει ζαλάδα πιο εύκολα. Εγώ που έχω το ίδιο θέμα με τους εμετούς δεν έχει τύχει να ζαλιστώ σε τέτοια φάση. Αλλά σιγά σιγά νομίζω με πιάνει πιο εύκολα όταν είμαι αρκετή ώρα όρθια ή όταν κάνω καμιά απότομη κίνηση με το κεφάλι. Καλό θα είναι να το πεις και στο γιατρό πάντως. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. Όσο για τα στραγάλια τελικά δεν κατάλαβα, να είναι ψημένα και αλατισμενα ή όχι; 

να ειναι ψημενα και αφρατα...ετσι γραφει επανω δεν ξερω και πως μπορω να σας στειλω φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelmammy είπε:

Χαχαχα!! Αν κατάλαβα καλά πρέπει να είναι ανάλατα, μη ψημένα όποτε και αφράτα. Σωστά @natasa1990

Θα το πω στο γιατρό μου και πιστεύω ότι όλα είναι μια χαρά. Απλά είναι πολύς ο καιρός που ταλαιπωρούμε με εμετούς κλπ. Μπήκα στον 5ο μήνα και δε λέω να ηρεμήσω. 

ναι σωστα!!ελπιζω να σε βοηθήσει! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy κ γω ειχα ταραχτει παρά πολυ γτ ακριβώς όπως κ συ δ τ είχα ξανά πάθει. Δ είχα καν ζαλιστεί ποτέ στη ζωή μου. Κ τ παθαινα στα καλά καθουμενα. Εύχομαι να μην σε ξανά πιάσει. 

@paradisebird ευχαριστούμε κορίτσι μ κ στα δικά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Angelmammy κ γω ειχα ταραχτει παρά πολυ γτ ακριβώς όπως κ συ δ τ είχα ξανά πάθει. Δ είχα καν ζαλιστεί ποτέ στη ζωή μου. Κ τ παθαινα στα καλά καθουμενα. Εύχομαι να μην σε ξανά πιάσει. 

@paradisebird ευχαριστούμε κορίτσι μ κ στα δικά σου.

Ευχαριστώ πολύ καλή μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕς ΚΑΛΑ!!! ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ 15 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΕΙΣΤΕ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΜΑ ΣΥΜΒΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΙΘΩ  ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΤΕΙ ΠΟΤΕ !!! ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ κλείνω αυτή την εβδομάδα τον τέταρτο.. και κάθε μέρα για μία τουλάχιστον ώρα έχω ζαλάδες..Στην αρχή τρόμαξα γιατί ποτέ δεν είχα ζαλάδες άλλα τώρα το συνήθισα... :-/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Τι κάνετε? Χάθηκα γιατί τρέχω όλη μέρα! Αγοράκι το μωράκι μας! Θα προσπαθω να μπαίνω πιο συχνα! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 να το έχεις στο νου σου. Μπορεί να μη νιώσεις τίποτα τέτοιο εσύ αλλά αν το νιώσεις να ξέρεις ότι το έχουμε περάσει κι άλλες...

@Valfrag κάθε μέρα για μία ώρα, ε;; Άντε να μπούμε στον 6ο να δούμε εκεί τι μας περιμένει. Χαχαχα!

@katrinaki με το καλό το αγοράκι σου. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Είμαι πανευτυχής, το είδαμε το μικράκι μας και θα γίνει κορίτσαρος!!! ??❤❤ Ήρθα να το μοιραστώ μαζί σας κι εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε;; Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες σας;; Την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού να με δει ο γιατρός και δεν μπορώ να περιμένω. Δεν ξέρω, επειδή έχω να δω το μωρούλι μου κοντά ένα μήνα τώρα, νιώθω ότι μου λείπει απίστευτα! Νιώθετε κι εσείς ότι μια φορά το μήνα είναι λίγο να πηγαίνουμε στο γιατρό;; Είναι τόσο συγκινητικό και απίστευτο να το βλέπουμε να κουνιέται και να γυρίζει γύρω γύρω που 3 εβδομάδες τώρα που δεν το έχω δει με πιάνουν ανησυχίες τύπου τι να κάνει, αν είναι καλά κλπ. Τα έχετε κι εσείς αυτά ή μόνο εγώ θέλω να το βλέπω συνέχεια; Αφού σκέφτομαι να ρωτήσω το γιατρό αν μπορώ να αγοράσω μια συσκευή που δουλεύει με υπερήχους και μπορείς από το σπίτι ανά πάσα ώρα και στιγμή να ακούσεις το μωρό σου (όχι να το δεις) και να μετρήσεις χτύπους καρδούλας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε;; Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες σας;; Την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού να με δει ο γιατρός και δεν μπορώ να περιμένω. Δεν ξέρω, επειδή έχω να δω το μωρούλι μου κοντά ένα μήνα τώρα, νιώθω ότι μου λείπει απίστευτα! Νιώθετε κι εσείς ότι μια φορά το μήνα είναι λίγο να πηγαίνουμε στο γιατρό;; Είναι τόσο συγκινητικό και απίστευτο να το βλέπουμε να κουνιέται και να γυρίζει γύρω γύρω που 3 εβδομάδες τώρα που δεν το έχω δει με πιάνουν ανησυχίες τύπου τι να κάνει, αν είναι καλά κλπ. Τα έχετε κι εσείς αυτά ή μόνο εγώ θέλω να το βλέπω συνέχεια; Αφού σκέφτομαι να ρωτήσω το γιατρό αν μπορώ να αγοράσω μια συσκευή που δουλεύει με υπερήχους και μπορείς από το σπίτι ανά πάσα ώρα και στιγμή να ακούσεις το μωρό σου (όχι να το δεις) και να μετρήσεις χτύπους καρδούλας. 

Καλά μες στο μυαλό μου είσαι χαχααα!!! Θα ήθελα το δικό μου μηχάνημα χαχαχ κάθε μέρα θα έβλεπα αν όλα είναι οκ! :-P Και ευτυχώς που η γιατρός μου είναι λίγο μακρυά γιατί ήμουν ικανή κάθε βδομάδα να περνούσα μια βόλτα :-P ... Εγώ θα πρέπει να περιμένω μέχρι τις 14/12 περίπου.. και μετά Β επιπέδου 04/01...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είστε;; Μεγαλώνουν οι κοιλίτσες σας;; Την επόμενη εβδομάδα έχω ραντεβού να με δει ο γιατρός και δεν μπορώ να περιμένω. Δεν ξέρω, επειδή έχω να δω το μωρούλι μου κοντά ένα μήνα τώρα, νιώθω ότι μου λείπει απίστευτα! Νιώθετε κι εσείς ότι μια φορά το μήνα είναι λίγο να πηγαίνουμε στο γιατρό;; Είναι τόσο συγκινητικό και απίστευτο να το βλέπουμε να κουνιέται και να γυρίζει γύρω γύρω που 3 εβδομάδες τώρα που δεν το έχω δει με πιάνουν ανησυχίες τύπου τι να κάνει, αν είναι καλά κλπ. Τα έχετε κι εσείς αυτά ή μόνο εγώ θέλω να το βλέπω συνέχεια; Αφού σκέφτομαι να ρωτήσω το γιατρό αν μπορώ να αγοράσω μια συσκευή που δουλεύει με υπερήχους και μπορείς από το σπίτι ανά πάσα ώρα και στιγμή να ακούσεις το μωρό σου (όχι να το δεις) και να μετρήσεις χτύπους καρδούλας. 

Στην ιδια φαση! Εχω ραντεβου την επομενη Παρασκευη κι εχουμε να δουμε το μωρο απο την αυχενικη... ενα μηνα θα συμπληρωσουμε ως το ραντεβου. Εχω σκασει. Αναρωτιεμαι αν ειναι καλα. Οταν αρχισουν να κλωτσανε τουλαχιστον θα τα νιωθουμε και θα ξερουμε οτι παει καλα! Τωρα αγνοια... Νομιζω ολες νιωθουμε το ιδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Καλά μες στο μυαλό μου είσαι χαχααα!!! Θα ήθελα το δικό μου μηχάνημα χαχαχ κάθε μέρα θα έβλεπα αν όλα είναι οκ! ? Και ευτυχώς που η γιατρός μου είναι λίγο μακρυά γιατί ήμουν ικανή κάθε βδομάδα να περνούσα μια βόλτα ? ... Εγώ θα πρέπει να περιμένω μέχρι τις 14/12 περίπου.. και μετά Β επιπέδου 04/01...

Χαχαχα!! Εγώ έχω 08/01 β επιπέδου. Και από τώρα σκέφτομαι ότι θα δω το μωράκι μου την Τετάρτη και μετά πάλι σε ένα μήνα. Κάποια στιγμή θα εξελιχθεί η ιατρική τεχνολογία και θα μπορούν οι μανούλες να βλέπουν το μωράκι τους από το σπίτι. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...