Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Madim είπε:

Είναι πολύ σημαντικό αλλα΄προσωπικά τρέμω τον οδοντίατρο σαν το χάρο αν δεν πέσει νάρκωση δεν μπάινει εργαλείο μεσα στο στόμα για εξέταση:crazy: χαχαχαχα και θέλω τόσο πολύ να παω για έναν καθαρισμό. Katya81 ποιο διαλυτικό σου πρότεινε;

@Madim χαχαχα κλαιω!! λοιπον μου προτεινε της intermed το unisept mouthwash.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On ‎8‎/‎11‎/‎2018 at 1:03 ΜΜ, ο/η Katya81 είπε:

@Madim χαχαχα κλαιω!! λοιπον μου προτεινε της intermed το unisept mouthwash.

και εγω κλαιω καθως μπαίνω μέσα[-(χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγώ με τα νέα από την αυχενική! Αχ όλα καλα και φυσιολογικα, κοριτσια!!! Μας ειπε κατα 90% οτι ειναι κοριτσακι! Να πω οτι τρελαθηκα παλι; Θα το πω!!! Βλεπω ροζ καρδουλες γυρω μου παντου χαχαχα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ηρθα κι εγώ με τα νέα από την αυχενική! Αχ όλα καλα και φυσιολογικα, κοριτσια!!! Μας ειπε κατα 90% οτι ειναι κοριτσακι! Να πω οτι τρελαθηκα παλι; Θα το πω!!! Βλεπω ροζ καρδουλες γυρω μου παντου χαχαχα ?

Μπράβο βρε κορίτσι μου τέτοια καλά νέα να ακούμε μόνο!! Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως άλλοι δίνουν τόσο μεγάλη πιθανότητα από την αυχενική και άλλοι όχι. ? Εμείς θα μάθουμε στις 29 του μηνός το φυλο πάντως. Γερά να είναι όλα τα μωράκια μας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ηρθα κι εγώ με τα νέα από την αυχενική! Αχ όλα καλα και φυσιολογικα, κοριτσια!!! Μας ειπε κατα 90% οτι ειναι κοριτσακι! Να πω οτι τρελαθηκα παλι; Θα το πω!!! Βλεπω ροζ καρδουλες γυρω μου παντου χαχαχα ?

αντε μπραβο!!συγχαρητηρια![smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Ηρθα κι εγώ με τα νέα από την αυχενική! Αχ όλα καλα και φυσιολογικα, κοριτσια!!! Μας ειπε κατα 90% οτι ειναι κοριτσακι! Να πω οτι τρελαθηκα παλι; Θα το πω!!! Βλεπω ροζ καρδουλες γυρω μου παντου χαχαχα ?

Συγχαρητήρια!! Με το καλό το κοριτσάκι σου. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΥΧΕΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΑΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ !!!! ΑΝΤΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην ομαδα  "μωρακια ανοιξης" ειπαν να φτιαξουν ενα ποστ που θα χει μια λιστα με τα ονοματα των κοριτσιων, διπλα τις ΠΗΤ τους με χρονολογικη σειρα και διπλα το φυλο με ροζ και μπλε καρδουλες. Επισης ειπαν οτι αν το κανει η κοπελα που δημιουργησε την ομαδα (υποθετω πατωντας επεξεργασια στο πρωτο πρωτο μηνυμα της)... αυτο θα βγαινει πρωτο μηνυμα πανω πανω στην ομαδα οταν θα μπαινει καποιος. Μου φανηκε καλη ιδεα! Μπορουμε να το κανουμε καποια στιγμη. Αμα θελετε το φτιαχνω εγω που εχω απλετοοο ελευθερο χρονο χαχχα... μπορω να το ποσταρω εδω και το παιρνει η @katrinaki και το κανει μια επικολληση μεσα στο πρωτο ποστ της. Μπορει να γινει οταν θα μαθουν ολες οι κοπελες φυλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ @vayaki ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΓΩ ΜΑΡΕΣΕΙ!!! ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

ΝΑΙ @vayaki ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΓΩ ΜΑΡΕΣΕΙ!!! ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ!!!!

οντως κι αυτο μπορει να γινει...μπορω να αρχισω να τα τακτοποιω μιας και δουλευω 6 ωρες τη βδομαδα και ειμαι η αργοσχολη της χρονιας χαχαχα για να μην ταλαιπωρουμε την @katrinaki ... η κοπελα μπορει να μην εχει πολυ χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki και εγω δουλευω πιο λιγες τωρα αλλα εχουμε δικια μας δουλεια για αυτο δλδ ερχομαι δεκα και φευγω γυρο στις τρεις δευτερα με σαββατο!!! ναι αλλωστε νομιζω μονο εγω εχω μεινει νομιζω απο αυχενικη αμα δε κανω λαθος !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

στην ομαδα  "μωρακια ανοιξης" ειπαν να φτιαξουν ενα ποστ που θα χει μια λιστα με τα ονοματα των κοριτσιων, διπλα τις ΠΗΤ τους με χρονολογικη σειρα και διπλα το φυλο με ροζ και μπλε καρδουλες. Επισης ειπαν οτι αν το κανει η κοπελα που δημιουργησε την ομαδα (υποθετω πατωντας επεξεργασια στο πρωτο πρωτο μηνυμα της)... αυτο θα βγαινει πρωτο μηνυμα πανω πανω στην ομαδα οταν θα μπαινει καποιος. Μου φανηκε καλη ιδεα! Μπορουμε να το κανουμε καποια στιγμη. Αμα θελετε το φτιαχνω εγω που εχω απλετοοο ελευθερο χρονο χαχχα... μπορω να το ποσταρω εδω και το παιρνει η @katrinaki και το κανει μια επικολληση μεσα στο πρωτο ποστ της. Μπορει να γινει οταν θα μαθουν ολες οι κοπελες φυλο

οκ ναιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

@Angelmammy  4/05/19 ?

@Diwni 8/05/19 ?

@irened91  9/05/19 ?

@Valfrag 14/05/19?

@Katya81 14/05/19?

@RnMl  20/05/19

@Madim 22/05/19 ?

@natasa1990 26/05/19?

@vayaki 28/05/19 ?

@anni7 31/05/19 ?

@katrinaki  ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

πολυ γρηγορα εγω η βιαστικη και οπως ειπα αργοσχολη χαχα...  εφτιαξα ηδη μια πρωτη προχειρη λιστα χαχα

@Angelmammy  4/05/19 ?

@Diwni 8/05/19

@irened91  9/05/19

@Valfrag 14/05/19 ?

@RnMl  20/05/19

@Madim 22/05/19 ?

@vayaki 28/05/19 ?

@anni7 31/05/19

@natasa1990  ???

@Katya81  ???

 

Αυτα βρηκα ως τωρα. Αν εχω κανει καποιο λαθος διορθωστε με. Μπορω με επεξεργασια να το εμπλουτιζω συνεχεια το αρχειακι κι οταν τελειωσει το ποσταρουμε πρωτο πρωτο. Να διευκρινησω οτι οι καρδουλες που εχουν μπει ... οκ ξερουμε οτι για τωρα ειμαστε με ενα "μαλλον". Για τις κοπελες στο τελος που εχω ερωτηματικα... δεν ειδα πουθενα να εχει γραφτει η ΠΗΤ. Αν θελετε γραψτε να συμπληρωσω?

14/5/2019 αγορι ! thanks @vayaki  [smilie=angel8.gif]και αλλες ειναι .αναρτησε το και σιγα σιγα θα μπουνε και οι υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

πολυ γρηγορα εγω η βιαστικη και οπως ειπα αργοσχολη χαχα...  εφτιαξα ηδη μια πρωτη προχειρη λιστα χαχα

@Angelmammy  4/05/19 ?

@Diwni 8/05/19

@irened91  9/05/19

@Valfrag 14/05/19 ?

@RnMl  20/05/19

@Madim 22/05/19 ?

@vayaki 28/05/19 ?

@anni7 31/05/19

@natasa1990  ???

@Katya81  ???

 

Αυτα βρηκα ως τωρα. Αν εχω κανει καποιο λαθος διορθωστε με. Μπορω με επεξεργασια να το εμπλουτιζω συνεχεια το αρχειακι κι οταν τελειωσει το ποσταρουμε πρωτο πρωτο. Να διευκρινησω οτι οι καρδουλες που εχουν μπει ... οκ ξερουμε οτι για τωρα ειμαστε με ενα "μαλλον". Για τις κοπελες στο τελος που εχω ερωτηματικα... δεν ειδα πουθενα να εχει γραφτει η ΠΗΤ. Αν θελετε γραψτε να συμπληρωσω?

Αχ μωρέ τι γλυκούλα ?❤ η ημερομηνία μας μια χαρά είναι ολοσωστη, το φυλο θα το μάθω τέλη του μήνα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε @vayaki πολύ μ άρεσε. Κ γω τ σκεφτόμουν άλλα δ είχα ιδέα πως γίνεται. 

Άντε κ τέλη τ μήνα αρχές ρ επόμενου θα αρχίσουμε να μαθαίνουμε φυλο η όσες ξέρουν να τ επιβεβαιώνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

πολυ γρηγορα εγω η βιαστικη και οπως ειπα αργοσχολη χαχα...  εφτιαξα ηδη μια πρωτη προχειρη λιστα χαχα

@Angelmammy  4/05/19 ?

@Diwni 8/05/19

@irened91  9/05/19

@Valfrag 14/05/19?

@Katya81 14/05/19?

@RnMl  20/05/19

@Madim 22/05/19 ?

@vayaki 28/05/19 ?

@anni7 31/05/19

@natasa1990  ???

@katrinaki  ???

 

 

Αυτα βρηκα ως τωρα. Αν εχω κανει καποιο λαθος διορθωστε με. Μπορω με επεξεργασια να το εμπλουτιζω συνεχεια το αρχειακι κι οταν τελειωσει το ποσταρουμε πρωτο πρωτο. Να διευκρινησω οτι οι καρδουλες που εχουν μπει ... οκ ξερουμε οτι για τωρα ειμαστε με ενα "μαλλον". Για τις κοπελες στο τελος που εχω ερωτηματικα... δεν ειδα πουθενα να εχει γραφτει η ΠΗΤ. Αν θελετε γραψτε να συμπληρωσω?

Ε δε σε πιστεύω!! Τι ωραία ιδέα! Σ' ευχαριστούμε. 

Τώρα σιγά σιγά όλες να επιβεβαιώνουμε το φύλο του παιδιού. Έχουμε λίγο καιρό ακόμη αλλά νομίζω ότι μέχρι τα Χριστούγεννα θα γνωρίζουμε όλες για τα ζουζούνια μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, σήμερα μπαίνω στη 16η εβδομάδα κύησης και παλεύω ακόμα με εμετούς και χάλια στομάχι. Ένιωσα μια βελτίωση για 3 μέρες αλλά από το Σάββατο το μεσημέρι είμαι πάλι άσχημα. Όχι όσο στην αρχή αλλά κάνω σίγουρα 1 εμετό τη μέρα και υποφέρω από αυτόν τον κόμπο στο λαιμό μου και το βαρύ στομάχι (σχεδόν με ο, τι φάω - γιατί πια τρώω και περισσότερο και μεγαλύτερη ποικιλία - όχι μονο φρυγανιές και παξιμάδια που έτρωγα για ένα τρίμηνο αλλά πλεον τρώω και σαλατουλες, μανιτάρια, αυγά κλπ). 

Έχετε ιδέα πέραν της κόκα κολας (που δεν κάνει κιόλας να πίνουμε - και πόση να πιεις πια;;;) τι μπορεί να με βοηθήσει; Έχω ακούσει περιστατικά που έγκυες είχαν συμπτώματα μέχρι και τον τοκετό αλλά δεν είναι τόσο συνηθισμένες. Υπάρχουν στιγμές που ξεσπάω σε κλάματα γιατί λέω "πόσο ακόμα;;". 

Μα δεν μπορώ να κάνω βασικά πράγματα πχ να πάω μόνη μου σούπερ μάρκετ. Μου έχει συμβεί να ψάχνω μέσα στο Σκλαβενίτη να βρω τουαλέτα για να κάνω εμετό. Και να κρατάω μια σακούλα στο χέρι μήπως δεν προλάβω. Αφήστε που όλοι με κοιτάνε περίεργα που κρατάω το στομάχι μου και έχω αυτήν την έκφραση "τώρα θα τα βγάλω όλα!!!". 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy αχ βρε κορίτσι μ τι τραβας;; Δυστυχώς ότι κ να δοκιμάσεις δ θα βοηθήσει ιδιαίτερα γτ όλα αυτά γίνονται λογο ορμονών. Εύχομαι να σ περάσουν σύντομα. Με μια φίλη μ π είχε παρόμοιο θέμα μ είπε ότι οταβ ξεκινάς ρους εμετούς τόσο πιο ευκολα κάνεις μετα. Δηλαδή καλύτερα να προσπαθείς λίγο να κρατηθείς. Τωρα κατά πόσο αυτό είναι δυνατό δ ξέρω μιας κ δ έχω βρεθεί σ αυτή τη θέση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Angelmammy αχ βρε κορίτσι μ τι τραβας;; Δυστυχώς ότι κ να δοκιμάσεις δ θα βοηθήσει ιδιαίτερα γτ όλα αυτά γίνονται λογο ορμονών. Εύχομαι να σ περάσουν σύντομα. Με μια φίλη μ π είχε παρόμοιο θέμα μ είπε ότι οταβ ξεκινάς ρους εμετούς τόσο πιο ευκολα κάνεις μετα. Δηλαδή καλύτερα να προσπαθείς λίγο να κρατηθείς. Τωρα κατά πόσο αυτό είναι δυνατό δ ξέρω μιας κ δ έχω βρεθεί σ αυτή τη θέση. 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Ισχύει απόλυτα αυτό που σου είπε η φίλη σου. Όσο κρατιέσαι, τόσο πιο εύκολα βγαίνει. Αλλά και όσο περνάει ο καιρός γίνεται πιο εύκολο. Σα να έχω αποκτήσει εμπειρία ένα πράγμα. Χαχα! 

Θα κάνω υπομονή υπομονή υπομονή!! Αυτές οι ορμόνες γιατί σε άλλες κοπέλες δε δημιουργούν κανένα πρόβλημα και σε άλλες κάνουν χαμό;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...