Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άστατος κύκλος, πότε να κάνω τεστ εγκυμοσύνης ;


Lolita86

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lolita86 είπε:

Κορίτσια μου,  

Τελικά πηγα στον γιατρό την Τρίτη και Επιβεβαιώσαμε την εγκυμοσύνη. 

Δυστυχώς την Τετάρτη είχα πολλά καφέ υγρά με αίμα και η κατάσταση είναι κρίσιμη και οι πιθανοτητες μα συνεχιστεί η εγκυμοσύνη πολύ λίγες ακόμα και σήμερα έχω αίμα και κομμάτι,  συνεχείς κλαίω αλλά δεν θελω να στεναχωρώ τον μικρό μου και επίσης όλα είναι Θεου Πράγματα.  Είμαι πολυ χάλια ψυχολογικά..  

Εκτός απροόπτου ο γιατρός θα με ξαναδεί την Παρασκευή.  

 

Να ΣτΕ καλά όλες σας και ευχομαι ότι επιθυμεί η καρδουλα σας να γινει πανα με υγεία

Κορίτσι μου μην ανχωνεσαι ολα καλα θα πανε και γω στην αρχή 2 φορες αιμα τη δεύτερη φορα δηλαδή έτρεχε το αιμα μεσα στη λεκάνη της τουαλετας. τελικα πηγαν ολα καλα και εχω μια γλυκιά μπουμπου τωρα 2 μηνων ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κορίτσι, προσπάθησε να μείνεις ψυχραιμη για το μωράκι σου. Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Εύχομαι να κρατήσεις ένα γερό μπεμπακι στην αγκαλιά σου σύντομα! Πώς είσαι σήμερα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι βρε κορίτσι, προσπάθησε να μείνεις ψυχραιμη για το μωράκι σου. Ότι είναι να γίνει θα γίνει. Εύχομαι να κρατήσεις ένα γερό μπεμπακι στην αγκαλιά σου σύντομα! Πώς είσαι σήμερα ; 

Πάλι τα ίδια αίμα και κομμάτια και ψιλό πονακια.   Δεν είμαι καλά αλλά ακόμη το κρυβω,  ο Θεός να βάλει Το Χέρι Του...  Σκέφτομαι συνέχεια και ποναει η ψυχή μου,  είδα τι μωρά μου μολις είχε αρχίσει να χτυπάει η καρδουλα του ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κορίτσια μου 

Σήμερα και επίσημα έγινε ε φυσική αποβολή και δεν υπήρχε πλεον το σποράκια μέσα μου...  

 

Σας ευχαριστω πολυ για όλα 

 

Ευχομαι από καρδιάς ο, τι ποθει η καρδιά και η ψυχουλα σας.... 

Ένα ακόμα αγγελάκι προστέθηκε στον ουρανό,  καρδιά μου ποτε δεν θα σε ξεχάσω 

!!!  Η μανουλα σου.  

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lolita86 είπε:

Καλησπερα σας κορίτσια μου 

Σήμερα και επίσημα έγινε ε φυσική αποβολή και δεν υπήρχε πλεον το σποράκια μέσα μου...  

 

Σας ευχαριστω πολυ για όλα 

 

Ευχομαι από καρδιάς ο, τι ποθει η καρδιά και η ψυχουλα σας.... 

Ένα ακόμα αγγελάκι προστέθηκε στον ουρανό,  καρδιά μου ποτε δεν θα σε ξεχάσω 

!!!  Η μανουλα σου.  

 

 

 

Πολύ λυπάμαι κορίτσι μου.Δυστυχώς ο ουρανός είναι γεμάτος αστεράκια, και τώρα τα Χριστούγεννα θα είναι κοντά μας να φωτίζουν τις άδειες αγκαλιές μας.
Υπομονή και κουράγιο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.. Μόλις γράφτηκα στο forum.. Θα ήθελα τα φώτα σας!!! Η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου μου ήταν 1-11 με διάρκεια 5 ημερών..μέσος όρος κύκλου 33 ημέρες..  5 μέρες πριν μου έρθει για 2-3 μέρες είχα καφέ υγρά.. 2 μέρες μετά την περιοδο είχα πάλι λίγα καφέ και πόνους περιόδου που ακόμα και σήμερα με βασανιζουν.. Επίσης να πω πως εδώ και μια εβδομάδα το στήθος μου έχει πρηστει και πονάει .. Προχθές έκανα 2 τεστ εγκυμοσύνης και βγήκανε αρνητικά.. Παρασκευή έχω ραντεβού με τον γυναικολογο μου αλλά μέχρι τότε θα μ έχει φάει η αγωνία.. Τι μπορεί να συμβαίνει;; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eleutheria93 είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Μόλις γράφτηκα στο forum.. Θα ήθελα τα φώτα σας!!! Η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου μου ήταν 1-11 με διάρκεια 5 ημερών..μέσος όρος κύκλου 33 ημέρες..  5 μέρες πριν μου έρθει για 2-3 μέρες είχα καφέ υγρά.. 2 μέρες μετά την περιοδο είχα πάλι λίγα καφέ και πόνους περιόδου που ακόμα και σήμερα με βασανιζουν.. Επίσης να πω πως εδώ και μια εβδομάδα το στήθος μου έχει πρηστει και πονάει .. Προχθές έκανα 2 τεστ εγκυμοσύνης και βγήκανε αρνητικά.. Παρασκευή έχω ραντεβού με τον γυναικολογο μου αλλά μέχρι τότε θα μ έχει φάει η αγωνία.. Τι μπορεί να συμβαίνει;; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. 

Η είσαι έγκυος η κάποια ορμονική διαταραχή. Μην ανησυχείς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η είσαι έγκυος η κάποια ορμονική διαταραχή. Μην ανησυχείς!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!! Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό αν δεν είναι εγκυμοσύνη (που μακάρι να είναι!!!!!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...