Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΛΟΣΠΙΡ


Recommended Posts

Κορίτσια μου όσες παιρνατε σε προσπάθεια εξωσωματικής ποσά mg;Εγω συνέχεια 80 και τωρα ειδα το κουτί 100 απο παλιά που μου είχε ξεμείνει πειράζει να τα παρω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παιρνω των 100 .Η γνωστη αιματολογος συστηνει συμφωνα με τη νεα οδηγια των 160mg.Οποτε παρε τα κατα τη γνωμη μου.Εισαι σε νεα προσπάθεια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η loralora είπε:

Εγω παιρνω των 100 .Η γνωστη αιματολογος συστηνει συμφωνα με τη νεα οδηγια των 160mg.Οποτε παρε τα κατα τη γνωμη μου.Εισαι σε νεα προσπάθεια; 

160;Θα τα παρω ούτος η άλλως δεν έχω αλλα τωρα. Ναι σήμερα ξεκίνησα παλιό κύκλος δυο μονάχα οχι οτι υπήρξαν κ φορες με περισσότερα. Εσυ τι εκανες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ριχα μια παλινδρομη τον Ιουλιο και  περιμενω να στρωσει ο κυκλος μου.

Ναι των 160mg κι εμενα οταν μου το ειχε γραψει στο σημειωμα ειχα απορησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η loralora είπε:

Εγω ριχα μια παλινδρομη τον Ιουλιο και  περιμενω να στρωσει ο κυκλος μου.

Ναι των 160mg κι εμενα οταν μου το ειχε γραψει στο σημειωμα ειχα απορησει.

Λυπάμαι για την παλινδρομη κύηση ειναι και αυτο ενα άγχος τι γίνετε πως θα εξελιχθεί μια εγκυμοσύνη. Απο φυσική η απί εξωσωματικη ;Η αινατολογος τι σου είπε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Εφόσον δ έχει περάσει η ημερομηνία λήξης κ ήταν φυλαγμένα σύμφωνα με τις οδηγίες πάρε τα κανονικα. Καλή νέα αρχή!

 Σ ευχαριστώ πολύ, τα πηρα δεν ειχα και αλλα και για να υπαρχουν πρεπει να τα έχω ξανά πάρει. Τι κανετε εσεις;Πως είστε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καρεν εμενα μου εδωσαν των 100mg.

Σε φιλη μου της εδωσαν των 80mg

Εχεις ξεκινησει δηλαδη διεγερση? Η δεν καταλαβα σωστα?

ΣΕ ΒΡΗΚΑ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ειμαστε καρεν μου. Εσύ πως εισαι; ξεκινάς προσπάθεια από ότι κατάλαβα ε; πάντως κ γω κ πριν μεινω εγκυος κ αε όλη την εγκυμοσύνη των 100 έπαιρνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Σημερα το απογευμα ειναι ολυ μου! 

Α ΟΚ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑΜΠΛΕΞΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα...των 100 έπαιρνα κ εγώ κ τα σταμάτησα πριν μια εβδομάδα (πριν κλείσω την 35η)..γιατί δε ρωτάς την αιματολόγο να είσαι σίγουρη; άντε ας είναι αυτή η προσπάθεια η τυχερή σου!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η karen είπε:

160;Θα τα παρω ούτος η άλλως δεν έχω αλλα τωρα. Ναι σήμερα ξεκίνησα παλιό κύκλος δυο μονάχα οχι οτι υπήρξαν κ φορες με περισσότερα. Εσυ τι εκανες ;

Καλη επιτυχία!!! Στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά. Να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλη επιτυχία!!! Στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά. Να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! 

Σ ευχαριστώ πολύ να μην πειράζουν οχι τιποτα αλλο και εγώ εκει έπαιρνα 80 100τωρα μου χάνε μείνει απο προηγούμενη προσπάθεια οχι οτι ειναι ακριβά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καρεν εμενα μου εδωσαν των 100mg.

Σε φιλη μου της εδωσαν των 80mg

Εχεις ξεκινησει δηλαδη διεγερση? Η δεν καταλαβα σωστα?

Σωστα καταλάβες ναι χθες ξεκίνησα τα πηρα τωρα 100 δεν πειράζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κ από μένα...των 100 έπαιρνα κ εγώ κ τα σταμάτησα πριν μια εβδομάδα (πριν κλείσω την 35η)..γιατί δε ρωτάς την αιματολόγο να είσαι σίγουρη; άντε ας είναι αυτή η προσπάθεια η τυχερή σου!!?

Με το καλό ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η karen είπε:

Σωστα καταλάβες ναι χθες ξεκίνησα τα πηρα τωρα 100 δεν πειράζει. 

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία σε αυτή την προσπάθεια... Όλα να πάνε τέλεια!!!! Και εμένα σαλοσπιρ των 100 μου είχε δώσει η αιματολογος στην εξωσωματική... Και όταν έμεινα έγκυος μετα φυσιολογικά πάλι των 100 μου έδωσε και μόλις πέρασα τα 50 κιλά μου το έκανε 160!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία σε αυτή την προσπάθεια... Όλα να πάνε τέλεια!!!! Και εμένα σαλοσπιρ των 100 μου είχε δώσει η αιματολογος στην εξωσωματική... Και όταν έμεινα έγκυος μετα φυσιολογικά πάλι των 100 μου έδωσε και μόλις πέρασα τα 50 κιλά μου το έκανε 160!

Σ ευχαριστώ πολύ Αγγελική μου. Μόλις πέρασες τα 50 τι νουμερο ειναι αυτο εχω να το δω εδω και δεκα χρονια ?αύξηση mg;Φιλια στη ζουζουνα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Σωστα καταλάβες ναι χθες ξεκίνησα τα πηρα τωρα 100 δεν πειράζει. 

Καλή επιτυχία κορίτσι,εύχομαι να πάνε όλα καλά.Και εγώ των 100 παίρνω σε κάθε ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/9/2018 at 3:39 ΠΜ, ο/η karen είπε:

Λυπάμαι για την παλινδρομη κύηση ειναι και αυτο ενα άγχος τι γίνετε πως θα εξελιχθεί μια εγκυμοσύνη. Απο φυσική η απί εξωσωματικη ;Η αινατολογος τι σου είπε ;

Από εξωσωματική ηταν.Η αιματολογος δεν ειπε κατι γιατι δεν σχω θέμα θρομβοφιλιας ή αυτοανοσων.

Καλη επιτυχία και συντομα μια ++++ χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η loralora είπε:

Από εξωσωματική ηταν.Η αιματολογος δεν ειπε κατι γιατι δεν σχω θέμα θρομβοφιλιας ή αυτοανοσων.

Καλη επιτυχία και συντομα μια ++++ χοριακη

Σ ευχαριστώ πολυ και εσυ οτι καλύτερο ευχομαι. Εσυ εισαι που είχες θέμα με τα ωάρια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ και εσυ οτι καλύτερο ευχομαι. Εσυ εισαι που είχες θέμα με τα ωάρια ;

Αλλον χρωμοσωμικη ανωμαλια. Δεν μαθαμε ποτε για την παλινδρομη.Αποβληθηκε αυτοματα.

καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...