Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ξέρω αν είμαι έγκυος


Recommended Posts

Καλησπέρα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω περίμενα να μου έρθει περίοδος αλλά μου ήρθε για 3μερες και εδώ και 2 μέρες πονάει το κεφάλι μου και νομίζω ότι βρησκωμαι πάνω σε ένα καράβι με μποφόρ και μου έρχεται ναυτία μήπως ξέρει καμία τι συμβαίνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Καραθαναση αγγικη είπε:

Καλησπέρα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω περίμενα να μου έρθει περίοδος αλλά μου ήρθε για 3μερες και εδώ και 2 μέρες πονάει το κεφάλι μου και νομίζω ότι βρησκωμαι πάνω σε ένα καράβι με μποφόρ και μου έρχεται ναυτία μήπως ξέρει καμία τι συμβαίνει? 

Καλό είναι μα ρωτήσεις το  γιατρό σου..! Η να κανεις ένα τεστ. Μπορεί να επηρεάστηκε λόγο καλοκαιριού αλλά καλό είναι να μιλήσεις. Τωρα για την ζαλάδες άστο το έχω κι εγώ 3 με 4 εβδομάδες μου κρατάει μια εβδομάδα πει να ρθει η περιοδος ξεκινάει και κρατάει και μετά που τελειώνει αλλά τώρα τον γιατρό σου. Σου εύχομαι σύντομα με καλά νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Καραθαναση αγγικη είπε:

Καλησπέρα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω περίμενα να μου έρθει περίοδος αλλά μου ήρθε για 3μερες και εδώ και 2 μέρες πονάει το κεφάλι μου και νομίζω ότι βρησκωμαι πάνω σε ένα καράβι με μποφόρ και μου έρχεται ναυτία μήπως ξέρει καμία τι συμβαίνει? 

Εγώ θα έλεγα να μιλήσεις με τον γιατρό σου και ίσως να κανεις μια χοριακη ... σου εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη αν το θέλεις . Αλλιώς όλα να είναι καλά και να πρόκειται  για ένα τυχαίο γεγονός :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Εμένα μου κάνει για ίλιγγος παντως

Συγγνώμη με καλη προθεση το λεω αλλα καλο ειναι να μην κανουμε υποθεσεις για ασθενειες εμεις. Δεν ειμαστε γιατροι. Δεν ξερουμε αν η κουβεντα που θα πουμε θα καρφωθει στο μυαλο του αλλου και θα νομιζει οτι εχει ιλιγγο. Καλο ειναι δηλαδη ολες μας να αποφευγουμε τετοιου τυπου σχολια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα δεν έκανε κανείς διάγνωση... Ξέρω από ίλιγγο καθώς τον έχει ο πατέρας μου! Επίσης όταν ρωτάνε κάτι στο φόρουμ πρέπει να περιμένουν την οποιαδήποτε απάντηση και συμβουλή, αλλιώς ας πάνε στο ιατρό αν θέλουν έγκυρη απάντηση! Καλοπροαιρετα το λέω και εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...