Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Λυπάμαι πολύ.προσπαθησε να ηρεμήσεις ώστε να σου έρθει κ τον επόμενο χρόνο ξεκινάς με φορά.μην σε παίρνει από κάτω
    • ❤️❤️❤️ γέμισε μπαταρίες κοριτσάκι μου, πέρνα καλά κ έλα μετά Ελλαδίτσα να να κάνεις κ το μπεμπάκι σου!!!
    • @Starrr μπραβο !!! Μια χαρα εισαι πιστευω απο επαφες... Εγω τελικα εκανα 15η μερα ωορηξια και επαφες 14η + 16η... πονακια ομως ειχα 3-4 μερες συνεχομενα... Σημερα 36,7... Να σε ρωτησω εσενα ανεβαινει αποτομα η θερμοκρασια σου? Γιατι εμενα απο το 36,3 πηγε 36,5 και μετα 36,7 και αυριο θα ανεβει 36,9.... δεν εχει δλδ αποτομο ανεβσσμα!! Ειναι δειγμα κακης ωορηξιας αυτο??
    • Καλή επιτυχία.κ γω με τα τεστακια clearblue που κάνω μου χαμογελάει από χθές άρα πιστεύω αύριο μεθαύριο θα έχω κ εγώ.εμεις ξεκινήσαμε εχθές τις επαφές κ βλέπουμε..😍😆 καθημερινή θέλει ε?
    • Καλημερα, με ανησυχησε αρκετα χθες αυτο γιατι δεν εχω ξανα δει τοσο εντονο ροζ την ημερα της ωορρηξιας, καθε φορα που πηγαινα τουαλετα εβγαζα ροζ κ ειχα πονο κανα την ουρηση, αφου σκεφτομουν μηπως ειναι καμια ουρολοιμωξη. Σημερα δεν εχω ροζακι μου εχει μεινει μονο λιγος πονος κατα την ουρηση. Θα παρω το γιατρο καλου κακου το μεσημερι εαν εχει κενο να παω να μου κανει εναν υπερηχο. Με τετοια ενοχληση κ πονο που ειχα χθες δεν υπηρχε καμια διαθεση για επαφη. Σκεφτομαι να κανω κ ενα τεστακι ωορρηξιας σε κανα 2ωρακι να δω τι γινεται...
  • Νέες συζητήσεις