Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει περίπτωση;


Αγάπη99

Recommended Posts

Λοιπόν τελευταία περίοδο στις 21 Αυγούστου... Ένιωσα πόνο ωορρηξιας στης 1 Σεπτεμβρίου και είχα επαφή με τον σύντροφο μου την επόμενη μερα άρα είναι να μου έρθει περίοδος σε 5 μέρες αλλά έχω τις τελευταίες μέρες που νιώθω περίεργα νιώθω κραμπες χαμηλά στην κοιλιά, κουρασμένη από την ώρα που ξυπνάω μέχρι την ώρα που ξανά κοιμάμαι και σήμερα νιώθω το στήθος μου να πονάει (που εμένα αυτό δεν συμβαίνει συχνά αλλά οπότε συμβαίνει την επόμενη μέρα αδιάθετω) και τα κολπικά υγρά μου ενώ στην φάση των γονιμων ημερών ήταν κανονικά μετά πέρασα μια φάση παντελους ξηρότητας νιωθωντας όμως υγρή... Και από σήμερα το απόγευμα έχω λίγα υγρά τα οποία διάφανα σαν αυτά στις γονιμες μέρες... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αγάπη99 είπε:

Λοιπόν τελευταία περίοδο στις 21 Αυγούστου... Ένιωσα πόνο ωορρηξιας στης 1 Σεπτεμβρίου και είχα επαφή με τον σύντροφο μου την επόμενη μερα άρα είναι να μου έρθει περίοδος σε 5 μέρες αλλά έχω τις τελευταίες μέρες που νιώθω περίεργα νιώθω κραμπες χαμηλά στην κοιλιά, κουρασμένη από την ώρα που ξυπνάω μέχρι την ώρα που ξανά κοιμάμαι και σήμερα νιώθω το στήθος μου να πονάει (που εμένα αυτό δεν συμβαίνει συχνά αλλά οπότε συμβαίνει την επόμενη μέρα αδιάθετω) και τα κολπικά υγρά μου ενώ στην φάση των γονιμων ημερών ήταν κανονικά μετά πέρασα μια φάση παντελους ξηρότητας νιωθωντας όμως υγρή... Και από σήμερα το απόγευμα έχω λίγα υγρά τα οποία διάφανα σαν αυτά στις γονιμες μέρες... Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; 

Καλημέρα... Περίμενε καλύτερα να χεις καθυστέρηση... Γιατί λόγω καλοκαιριού αυτά αλλάζουν συνήθως.. Δες την Δευτέρα αν μπορείς να κάνεις χοριακη... Αλλά τόσο σύντομα είναι δύσκολο να νιώθεις συμπτώματα που όπως κούραση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...