Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέτε;;


Sofi.mammy

Recommended Posts

Κορίτσιαααα μου είπαν για χοριακη 11 σήμερα έκανα clear blue και πήρα ένα αχνό + λετεεεε;;; και του άντρας μου έτσι του φάνηκε φαίνετε από πίσω το παχύ συν αλλά πιο αχνό από το άλλο... κοντεύω να τρελαθώ συμπτώματα τίποτα κάτι τσιμπήματα πού και πού 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρα με χοριακη 11 ειναι πολυ πολυ νωρις ακομη! Αντε τις επομενες μερες να ανεβαινουν τα νουμερα και να το σιγουρεψεις! Λιγη υπομονη! Όλα να πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν έχεις κάνει τις τελευταίες 10 ημέρες ovitrelle -για να αποκλείσουμε κάθε ενδεχόμενο να δείχνει αυτή- να λες και να παραλές. Το αχνό μια χαρά θετικό είναι. Υπομονή μέχρι την Τρίτη. Και εγώ την Τετάρτη για χοριακή και τίποτα από συμπτώματα αλλά καθόλου δε με απασχολεί. Είναι πάρα πολύ νωρίς για τέτοια.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Είναι πολύ θετικό σημάδι πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Αρα με χοριακη 11 ειναι πολυ πολυ νωρις ακομη! Αντε τις επομενες μερες να ανεβαινουν τα νουμερα και να το σιγουρεψεις! Λιγη υπομονη! Όλα να πανε καλα! 

Όχι 11 του μήνα εννοούσα χοριακη 2 Σεπτεμβρίου έκανα έμβρύόμέτάφόρά βλαστοκυστη.... ovitrelle έχουν περάσει πάνω από 10 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αν δεν έχεις κάνει τις τελευταίες 10 ημέρες ovitrelle -για να αποκλείσουμε κάθε ενδεχόμενο να δείχνει αυτή- να λες και να παραλές. Το αχνό μια χαρά θετικό είναι. Υπομονή μέχρι την Τρίτη. Και εγώ την Τετάρτη για χοριακή και τίποτα από συμπτώματα αλλά καθόλου δε με απασχολεί. Είναι πάρα πολύ νωρίς για τέτοια.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Είναι πολύ θετικό σημάδι πάντως.

Σε ευχαριστώ πολύ έχω πάνω από 10 μέρες από την ovitrelle 2 την προηγούμενη Κυριακή δηλαδή έκανα έμβρύόμέτάφόρά βλαστοκυστη 11 του μήνα εννοούσα χοριακη μου είπαν να κάνω...

Ευχαριστώ μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Στο εύχομαι! !!!!????

Σε ευχαριστώ πολύ πολυ μακάρι να μην πήγε χαμένο το σποράκι μας... κάναμε έμβρύόμέτάφόρά βλαστοκυστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sofi.mammy είπε:

Κορίτσιαααα μου είπαν για χοριακη 11 σήμερα έκανα clear blue και πήρα ένα αχνό + λετεεεε;;; και του άντρας μου έτσι του φάνηκε φαίνετε από πίσω το παχύ συν αλλά πιο αχνό από το άλλο... κοντεύω να τρελαθώ συμπτώματα τίποτα κάτι τσιμπήματα πού και πού 

 

Και αχνό να είναι, σημαίνει Ναιιιιιι! Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sofi.mammy είπε:

Κορίτσιαααα μου είπαν για χοριακη 11 σήμερα έκανα clear blue και πήρα ένα αχνό + λετεεεε;;; και του άντρας μου έτσι του φάνηκε φαίνετε από πίσω το παχύ συν αλλά πιο αχνό από το άλλο... κοντεύω να τρελαθώ συμπτώματα τίποτα κάτι τσιμπήματα πού και πού 

 

Και αχνο να ειναι σήμαινει ναι ?? αντε μακαρι να σου πανε ολα καλα ? και να εχεις ενα υγιέστατο μωρακι στην αγκαλίτσα σου του χρόνου το καλοκαίρι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κοπέλα μου να πάνε όλα καλά!!!!!αχνό θετικό σημαίνει εγκυμοσύνη, οπότε με το καλό και η χοριακη με ένα μεγάλο νούμερο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/9/2018 at 8:35 ΜΜ, ο/η Sofi.mammy είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ έχω πάνω από 10 μέρες από την ovitrelle 2 την προηγούμενη Κυριακή δηλαδή έκανα έμβρύόμέτάφόρά βλαστοκυστη 11 του μήνα εννοούσα χοριακη μου είπαν να κάνω...

Ευχαριστώ μακάρι 

Αντε για να δουμε κοριτσια, σημερα θα κάνω εγω χοριακη αυριο η @Sofi.mammy και μεθαυριο η @Πιου-πιου, καλη μας επιτυχία!!! Ξερω την αγωνια σας...δυσκολη νυχτα η σημερινή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζ καλή επιτυχία σου εύχομαι. Μακάρι να αρχίσει η εβδομάδα με τα δικά σου καλά νέα και να συνεχιστεί έτσι κάθε μέρα. Περιμένουμε  τα νέα σου. Προσπάθησε να μην έχεις αγωνία. Φιλιά πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειμαι εγκυος με χαμηλη χοριακη όμως, 25 μονάδες, ειμαι συγκρατημένη, φφφφφ απο τη μια ηθελα να φωναξω ακουγοντας τη λεξη θετική....κ είσαι εγκυος....απλώς πρεπει να επαναλαβω την Τεταρτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ροζ. Τα πρώτα καλά νέα - σε περίμενα πώς και πώς. Μη στεναχωριέσαι για τις μονάδες, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, σημασία έχει να ανέβει σωστά την Τετάρτη. Πολλά φιλιά και πάλι συγχαρητήρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Συγχαρητήρια Ροζ. Τα πρώτα καλά νέα - σε περίμενα πώς και πώς. Μη στεναχωριέσαι για τις μονάδες, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, σημασία έχει να ανέβει σωστά την Τετάρτη. Πολλά φιλιά και πάλι συγχαρητήρια.

Ευχαριστώ κοπέλα μου κ σε εσενα καλη επιτυχία!!!Την Τετάρτη θα εχουμε νεα και για τις δύο, μακαριιιιι να μας πανε ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορώ να καταλάβω γιατι ηταν τοσο χαμηλή...και οι γιατροί δε λενε κ πολλά...λογικο βέβαια...μπαινω διαβαζω κ διάφορα...πραγματικά δε ξερω ποσο αισιοδοξες ειναι οι 25 μοναδες, εκτος κ αν αργησε η εμφύτευση γιατι η εμβρυομεταφορα μ εγινε πριν 11ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσι έχεις δίκιο και εσύ που αγχώνεσαι. Θα ήταν καλύτερα να έχεις ένα μεγάλο νούμερο να είσαι ήσυχη για σήμερα. Να το χαρείς χωρίς ανησυχίες. Αλλά μην απογοητεύεσαι μπορεί όντως να άργησε η εμφύτευση ή και απλά ο οργανισμός σου να παράγει λιγότερο θεαματικά νούμερα! Μέχρι την Τετάρτη απόλαυσέ το. Προσπάθησε να μην σκέφτεσαι αρνητικά γιατί πάντως το αποτέλεσμα είναι θετικό και ... ''κράτα κάτω από την μπάρα'', σαν τον Πύρρο Δήμα. Εγώ τουλάχιστον αυτό προσπαθώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αχ βρε κορίτσι έχεις δίκιο και εσύ που αγχώνεσαι. Θα ήταν καλύτερα να έχεις ένα μεγάλο νούμερο να είσαι ήσυχη για σήμερα. Να το χαρείς χωρίς ανησυχίες. Αλλά μην απογοητεύεσαι μπορεί όντως να άργησε η εμφύτευση ή και απλά ο οργανισμός σου να παράγει λιγότερο θεαματικά νούμερα! Μέχρι την Τετάρτη απόλαυσέ το. Προσπάθησε να μην σκέφτεσαι αρνητικά γιατί πάντως το αποτέλεσμα είναι θετικό και ... ''κράτα κάτω από την μπάρα'', σαν τον Πύρρο Δήμα. Εγώ τουλάχιστον αυτό προσπαθώ.

Ναι και ξερεις αυτο ειναι το πιο σπαστικό, να εχεις φτασει στην πηγή διψασμένη και να πινεις το νερο με το σταγονόμετρο και να μη μπορεις να το απολαύσεις οπως θα ήθελες, υπομονή μέχρι την Τετάρτη. Κ εσυ να εισαι αισιόδοξη, να σου πανε ολα τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα τεστ και ήταν αρνητικό. Ο γιατρός μου με έστειλε από σήμερα για χοριακή αφού του είπα για το αρνητικό. Περιμένω αποτελέσματα μέχρι τις 2, χωρίς πολλές ελπίδες όμως. Δεν πειράζει φτάνει επιτέλους να ξέρω. Κουράστηκα πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ και ήταν αρνητικό. Ο γιατρός μου με έστειλε από σήμερα για χοριακή αφού του είπα για το αρνητικό. Περιμένω αποτελέσματα μέχρι τις 2, χωρίς πολλές ελπίδες όμως. Δεν πειράζει φτάνει επιτέλους να ξέρω. Κουράστηκα πια.

Κοπέλα μου μακαρι να κάνει λαθος το τεστ...μακαρι να μας πεις καλα Νέα, σε περιμένουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς για εμένα χοριακή μηδέν. Δεν πειράζει. Εύχομαι τα καλύτερα για όλα τα κορίτσια γιατί πραγματικά είναι κρίμα να νιώθουμε τόση απογοήτευση είτε μετά από πολλή είτε μετά από λίγη προσπάθεια. Ροζ καλή επιτυχία αύριο, σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια που μου έχει απομείνει (δεν είναι πολλή , αλλά κάτι θα κάνει). Ελπίζω η άλλη κοπέλα που είναι για σήμερα να έχει καλό αποτέλεσμά και ωραία νέα γιατί τα χρειαζόμαστε. Θα καπνίσω και θα πιω και κανένα ποτάκι σήμερα, οπότε και αυτό είναι κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δυστυχώς για εμένα χοριακή μηδέν. Δεν πειράζει. Εύχομαι τα καλύτερα για όλα τα κορίτσια γιατί πραγματικά είναι κρίμα να νιώθουμε τόση απογοήτευση είτε μετά από πολλή είτε μετά από λίγη προσπάθεια. Ροζ καλή επιτυχία αύριο, σου στέλνω όλη τη θετική ενέργεια που μου έχει απομείνει (δεν είναι πολλή , αλλά κάτι θα κάνει). Ελπίζω η άλλη κοπέλα που είναι για σήμερα να έχει καλό αποτέλεσμά και ωραία νέα γιατί τα χρειαζόμαστε. Θα καπνίσω και θα πιω και κανένα ποτάκι σήμερα, οπότε και αυτό είναι κάτι. 

Λυπάμαι πολύ, ειλικρινά ξερω πως αισθάνεσαι...φφφ σε ευχαριστώ που μου στέλνεις ολη σου τη θετική ενέργεια, θα προσπαθησεις ξανα, τώρα πρέπει λιγο να ηρεμησεις, να γεμίσεις μπαταρίες και ειμαστε εδω για εσενα να σου δωσουμε δύναμη, οτι θελεις να στείλεις, πιες κ ενα ποτάκι για εμενα. Εμενα μου εχετε δωσει πολλή δύναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...