Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λευκά υγρά στα ούρα...


Katerina1993

Recommended Posts

Γειά σας.... Δεν είμαι έγκυος... Σήμερα παρατήρησα κάτι άσπρα κομμάτια στα ούρα... Δεν έχω ούτε πόνο, ούτε φαγούρα,  ούτε τσούξιμο.... Επίσης είναι η τελευταία μέρα περιόδου... Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι...? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχες επαφη χωρις προφυλαξη? Εγω εχω ετσι ασπρα σαν κομματια οταν κανω σεξ με τον αντρα μου κ μετα παω τουαλετα η αν εχω κατι τυπου μυκητα η κολπιτιδα. Α μια φορα το ειχα παθει κ σαν αλλεργια απο μαλακτικο ρουχων. Κανε καμια πλυση με χαμομηλακι προληπτικα μη φορας σερβιετακια σε καθημερινη βαση και μη χρησιμοποιεις σαπουνι η κατι που μπορει να σου χαλασει το ph εκει κατω!!! Ελπιζω να βοηθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μερεβη είπε:

Ειχες επαφη χωρις προφυλαξη? Εγω εχω ετσι ασπρα σαν κομματια οταν κανω σεξ με τον αντρα μου κ μετα παω τουαλετα η αν εχω κατι τυπου μυκητα η κολπιτιδα. Α μια φορα το ειχα παθει κ σαν αλλεργια απο μαλακτικο ρουχων. Κανε καμια πλυση με χαμομηλακι προληπτικα μη φορας σερβιετακια σε καθημερινη βαση και μη χρησιμοποιεις σαπουνι η κατι που μπορει να σου χαλασει το ph εκει κατω!!! Ελπιζω να βοηθησα

Αν είχα κολπίτιδα η μύκητα δεν θα είχα και άλλα συμπτώματα? Τώρα φοράω σερβιέτα λόγο περιόδου.... Σαπούνι χρησιμοποιώ ειδικό για την ευαίσθητη περιοχή... Ευχαριστώ Ηλία την απάντηση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Αν είχα κολπίτιδα η μύκητα δεν θα είχα και άλλα συμπτώματα? Τώρα φοράω σερβιέτα λόγο περιόδου.... Σαπούνι χρησιμοποιώ ειδικό για την ευαίσθητη περιοχή... Ευχαριστώ Ηλία την απάντηση.... 

Κανονικα θα ειχες εκτος αν λογω περιοδου δεν εχεις συμπτωματα τι να πω !! Αν δεις οτι επιμενουν πηγαινε στο γιατρο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...