Μετάβαση σε περιεχόμενο

δραστηριοτητες


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια μου

οσες εχετε παιδακια θα τα πατε δραστηριοτητα φετος;εγω εκτος απο το σχολειο σκεφτομαι και κολυμβητηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις είπαμε να μην ξεκινήσουμε κατι εξωσχολικο, γιατι στο προνήπιο θα κανουμε ήδη ενα μουσικό όργανο επιλογής, το οποίο θα το κρατήσουμε και στα νήπια και μετα απο δημοτικό θα την στείλουμε να το μάθει σε ωδείο. Απο του χρόνου που θα ειναι 4, δεν ξερω τι θα κανουμε!!! Εγω θελω μπαλέτο, αλλα ο άντρας μου θέλει ρομποτική... ας μας πει η ιδια οταν έρθει η ωρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Εμεις είπαμε να μην ξεκινήσουμε κατι εξωσχολικο, γιατι στο προνήπιο θα κανουμε ήδη ενα μουσικό όργανο επιλογής, το οποίο θα το κρατήσουμε και στα νήπια και μετα απο δημοτικό θα την στείλουμε να το μάθει σε ωδείο. Απο του χρόνου που θα ειναι 4, δεν ξερω τι θα κανουμε!!! Εγω θελω μπαλέτο, αλλα ο άντρας μου θέλει ρομποτική... ας μας πει η ιδια οταν έρθει η ωρα ?

τωρα ομως δεν εισαστε προνηπιο εισατε 3 ετσι;

εμενα εδειχνε ενδιαφερον για χορο αντι για οργανο αλλα δε βρηκα κατι ειπα φετος κολυμπι και του χρονου θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κολύμπι είναι το καλύτερο άθλημα για να ξεκινήσει κανείς σε μικρή ηλικία. Θα θωρακήσει τον οργανισμό του παιδιού περισσότερο έναντι ασθενιών και θα του προσφέρει καλή φυσική κατάσταση αλλά και γνώσεις κολύμβησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Το κολύμπι είναι το καλύτερο άθλημα για να ξεκινήσει κανείς σε μικρή ηλικία. Θα θωρακήσει τον οργανισμό του παιδιού περισσότερο έναντι ασθενιών και θα του προσφέρει καλή φυσική κατάσταση αλλά και γνώσεις κολύμβησης.

επισης θεωρω οτι θα τοθ κανει και καλο στη σπονδυλικη στηλη κατι που εχω θεματακι εγω και θα ηθελα να το θωρακισω

βεβαια λιγο τις πισινες τις φοβαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3,5 ακριβώς αλλα στον πΑιδικο την βάλανε στο προνήπιο.. όπως τους βολεύει αλλα οκ... αυτο για την κολύμβηση δεν το ήξερα να πω την αλήθεια... αλλα δεν κάνουν τεράστιες πλάτες μετα?? Αν έχετε αγοράκια οκ αλλα εγω ειμαι κοριτσομανα χαχα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα τη πας για πρωταθλητισμο για να κανουνε πλατες αν και το κολυμπι νομιζω κανουν το πιο ωραιο κορμι

αλλωστε μιλαμε για τωρα οσο ειναι λιγο μικρο αλλιως εγω στα τεσσερα και κοριτσι θα το επαιρνα δαγκωτο μππαλετο εκει κανουυνε κορμαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή και εγώ έκανα κολύμβηση αλλά όχι πρωταθλητισμό, οι πλάτες όντως ανοίγουν αλλά το σώμα δεν αγριέυει γιατί οι μύες γυμνάζονται ταυτόχρονα σε όλο το σώμα και έτσι υπάρχει καλή κατανομή της μυικής μάζας. Επίσης μεγαλώνουν τα πνευμόνια και η αντοχή του ατόμου στην κόπωση. Ποτέ δεν έπαθα κάτι από την πισίνα και πήγαινα σε δημόσιο κολυμβητήριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

Εμεις δυστυχως δεν εχουμε κολυμβητηριο.Τα δυο μεγαλα πανε στιβο,μου αρεσει γιατι κανουν προπονηση εξω και παιρνουν καθαρο αερα.Πανε επισης ρομποτικη και σε ενα τμημα που κανουν πολλες κατασκευες/χειροτεχνιες.Δεν ειναι ζωγραφικη ομως.Ασχολουνται με διαφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...