Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Brisa είπε:

Βρε κοριτσια να σας ρωτήσω κατι ; Ακουω αυτο το διάστημα συνεχεια πως το άγχος προκαλεί την υπογονιμότητα κτλ , δεν καταλαβαίνω ομως ολες οι γυναίκες οταν μπαίνουμε σε αυτη την διαδικασία δεν θα σκεφτούμε κ το ένδεχομενο να ειναι δύσκολη η σύλληψη , δεν θα μπούμε σε αρνητικές σκέψεις μηπως δεν τα καταφέρουμε εύκολα κτλ; Γιατι αυτο θεωρείται άγχος δηλαδη; Όσες ξέρω κ έμειναν νωρίς δλδ 2-3 μήνες είχαν άγχος μαλιστα μια κοπέλα οταν εγινε η πρωτη επαφή κ δεν τα κατάφερε εκλεγε κ μετα τον αλλο μηνα εμεινε μεσα σε δυο μήνες δηλαδη , αυτο άγχος δρν θεωρείται ; Υπαρχει γυναίκα που θελει μωρό κ δεν εχει άγχος να το αποκτήσει; 

Ναι το γχος ισωσ παράγει ουσίες που δνε ευνοούν την εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Κοριτσια. Να. Σας ροτισο.. Εσεις αμα ισαστε στι ωοριξεια. Σαας νιοθετε πονο? Αριστερα ι δεχια κατο..? Ι.πονιτε το. Στηθος σας? 

Εγώ έχω πόνο. Αλλά δεν καταλαβαίνω την ημέρα... Γιατί έχω σποραδικά πονακια... Λίγοι μήνες έχω πόνο την ημέρα της ωορρηξιας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έχω πόνο. Αλλά δεν καταλαβαίνω την ημέρα... Γιατί έχω σποραδικά πονακια... Λίγοι μήνες έχω πόνο την ημέρα της ωορρηξιας. 

Ουτε εγω καταλαβο. Πια. Μερα. Εχο.. Απλα. Τυτο. Το. Μινα μολις. Τελιοσα τιν περιοδο αρχισα πονακια δεχια. Ιχα. Τι. Παρασκευι κ. Χανα εχτεσ.. Κ ιγρα πολλα. Εν. Δινατο. Να. Εχο. Ωοριξεια τοσο νορις.. Δεν μπορω να καταλαβς.. Κ. Σμρ. Το. Στηθος.μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

Ουτε εγω καταλαβο. Πια. Μερα. Εχο.. Απλα. Τυτο. Το. Μινα μολις. Τελιοσα τιν περιοδο αρχισα πονακια δεχια. Ιχα. Τι. Παρασκευι κ. Χανα εχτεσ.. Κ ιγρα πολλα. Εν. Δινατο. Να. Εχο. Ωοριξεια τοσο νορις.. Δεν μπορω να καταλαβς.. Κ. Σμρ. Το. Στηθος.μου..

Και εγώ είχα πόνο δεξιά από την 7η ημέρα. Αλλά δνε νομίζω τότε να έκανα ωορρηξια. Εσύ σε ποια μέρα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ είχα πόνο δεξιά από την 7η ημέρα. Αλλά δνε νομίζω τότε να έκανα ωορρηξια. 

Νε τυτο. Λεω αποκλιετε ςνε.. Ισος. Νιπθυμε πονο. Κε. Μετα. Σρχετε. Δεν χερω.. Κ. Εγω. 7ημερα κ κ 9..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

@Starrr κανε κανενα τεστ νμζ ισε.. Με. Τα. Σιμτοματα.. Ποσες τυ μινα. Ιδες? Κ ποτε πρεπι να περιμενισ? 

Με τ τεστακια ωορρηξιας δνε έβγαλα άκρη. Με την θεμεοκρασια είχα μάλλον 14η ημέρα. Σήμερα στην 29η μέρα.... Κ τώρα και 5 6 ημέρες έχω αυξημένη θερμοκρασία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Νε τυτο. Λεω αποκλιετε ςνε.. Ισος. Νιπθυμε πονο. Κε. Μετα. Σρχετε. Δεν χερω.. Κ. Εγω. 7ημερα κ κ 9..

Σήμερα είσαι στην 7η ημέρα? Και πόσες μέρες έχεις περίπου κύκλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Λενι είπε:

@Starrr ειμε στη 10ημερα και. Σινηυος. Κανω ωοριξεια. 14 με 15..

Ααααα σορρυ 10η ημέρα. Μπορεί να κάνεις κ σήμερα ωορρηξια. Τι κύκλο έχεισ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Με τ τεστακια ωορρηξιας δνε έβγαλα άκρη. Με την θεμεοκρασια είχα μάλλον 14η ημέρα. Σήμερα στην 29η μέρα.... Κ τώρα και 5 6 ημέρες έχω αυξημένη θερμοκρασία. 

Ανεινε ι. 14μερα σιμενι εχεις κικλο. 28..καμε ενα. Τεστ νομιζο. Πιστευο εισε?.. Νε ποτε ιδες περιοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ααααα σορρυ 10η ημέρα. Μπορεί να κάνεις κ σήμερα ωορρηξια. Τι κύκλο έχεισ? 

Σινιθπος. Τωρα. Τελευτεα κανω 28 με 29..κ ηρθα. Επαφη. Την 7η..κ.τημ εππμενη. Ενιπθα. Τσιπηματακια. Κ πονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Σινιθπος. Τωρα. Τελευτεα κανω 28 με 29..κ ηρθα. Επαφη. Την 7η..κ.τημ εππμενη. Ενιπθα. Τσιπηματακια. Κ πονο..

Γενικά κάνε επαφές μέρα παρά μέρα.. Εγώ τον Σεπτέμβριο έκανα μέρα παρά μέρα από την 7η έως την 18η ημέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Γενικά κάνε επαφές μέρα παρά μέρα.. Εγώ τον Σεπτέμβριο έκανα μέρα παρά μέρα από την 7η έως την 18η ημέρα!! 

Νε θα το.προσπαθησουμε..αλα.το.ανγχος.δεν.με.αφινει.να ηρεμισο. Πρεπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Νε θα το.προσπαθησουμε..αλα.το.ανγχος.δεν.με.αφινει.να ηρεμισο. Πρεπει..

Σιγά. Κάνε τις προσπάθειες σας κ βλέπετε... Εγώ γενικά αγχώνομαι μετά την 20η ημέρα. Που περιμένω να δω τι γίνεται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νε ετσι πρεπει.κ.μπορι.κατι.να.τυχει.να μην. Εχυμε. Επαφη. Μια μερα. Κ. Να περνουμ οι. Μερες.. Παντα. Βραδι. Μετα της 12..?Νς. Εκ. Εγω ετσι νιοθο απλα πρεπι να ηρεμησουμε. Κε. Θα. Ερθει μονο του.. Μια. Δο. Τρις πυ θα παει.. Πρεπι να. Καμω τουτη τη φορα. Σωστα της μερες.. Στο ημερολογιο πυ εχο σημερα λει. Ι γονιμες μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Νε ετσι πρεπει.κ.μπορι.κατι.να.τυχει.να μην. Εχυμε. Επαφη. Μια μερα. Κ. Να περνουμ οι. Μερες.. Παντα. Βραδι. Μετα της 12..?Νς. Εκ. Εγω ετσι νιοθο απλα πρεπι να ηρεμησουμε. Κε. Θα. Ερθει μονο του.. Μια. Δο. Τρις πυ θα παει.. Πρεπι να. Καμω τουτη τη φορα. Σωστα της μερες.. Στο ημερολογιο πυ εχο σημερα λει. Ι γονιμες μου.. 

Εγώ σε όλο το διάστημα είχαμε επαφές μέρα παρά μέρα. Δεν προλαβαίναμε φυσικά για κάθε μέρα στις γόνιμες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ σε όλο το διάστημα είχαμε επαφές μέρα παρά μέρα. Δεν προλαβαίναμε φυσικά για κάθε μέρα στις γόνιμες... 

@Starrr αφου. Τζαμε πυ εν πιο. Γονιμη ι. Γυναικα λενε εεινε στς γονιμες.. Εγω νμζ εισε εκαμεσ. Τις. Κρισιμες.. Καμε ενα τεστ νομιζο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

@Starrr αφου. Τζαμε πυ εν πιο. Γονιμη ι. Γυναικα λενε εεινε στς γονιμες.. Εγω νμζ εισε εκαμεσ. Τις. Κρισιμες.. Καμε ενα τεστ νομιζο... 

Αύριο πρωί θα κάνω που θα είμαι μ στην 30η ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αύριο πρωί θα κάνω που θα είμαι μ στην 30η ημέρα. 

Μπραβο κοριτσι μου θα δεις θετικο αποτελεσμα.. Εχεις ετσι. Μεγαλο. Κικλο? Σιγουρα. Εισε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

Μπραβο κοριτσι μου θα δεις θετικο αποτελεσμα.. Εχεις ετσι. Μεγαλο. Κικλο? Σιγουρα. Εισε?

Καλά γενικά έχω ακανονοστους κύκλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Δεν μου ειπες ποσες του μηνα ειδες τον σεμτεβρη να σου πο. Αν εχεις καθιστεριση..? 

Στησ 3 του Σεπτεμβρίου. Αλλά δεν συμβαίνει αυτό κάτι. Πότε είναι η ωορρηξια μετράς για να δεις τι κύκλο έχεις.!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Στησ 3 του Σεπτεμβρίου. Αλλά δεν συμβαίνει αυτό κάτι. Πότε είναι η ωορρηξια μετράς για να δεις τι κύκλο έχεις.!! 

Οχι μετρας αποτης. 3 μεχρη σμρ ινε 29..αρα τηης 3αν δεν δεις χεκινα ι. Καθιστερηση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...