Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλό μήνα!!!! Δε θα έκανες σήμερα;; Τι μέρα είσαι;

29η ημέρα. Λέω να κάνω ένα αύριο που είναι 30η ημέρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

29η ημέρα. Λέω να κάνω ένα αύριο που είναι 30η ημέρα.... 

Είδες ακόμα δεν σου ήρθε!!!ποιος είναι μέχρι τώρα ο μεγαλύτερος σου κύκλος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

29η ημέρα. Λέω να κάνω ένα αύριο που είναι 30η ημέρα.... 

Ωραία κορίτσι μου!!!! Θα περιμένουμε!!! Σου στέλνω όληηηηη μου τη θετική ενέργεια!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Είδες ακόμα δεν σου ήρθε!!!ποιος είναι μέχρι τώρα ο μεγαλύτερος σου κύκλος; 

Γενικά???? Σώθηκες. Έως και 70 ημέρες.... Τώρα τελευταία 28 και 30. Με το φολικο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γενικά???? Σώθηκες. Έως και 70 ημέρες.... Τώρα τελευταία 28 και 30. Με το φολικο.... 

Εντάξει άρα αύριο άμα θέλεις μπορείς να κάνεις!!!!!! Να δεις τι γίνεται!!γιατί βρε κοριτσάκι μου και τόσα συμπτώματα τυχαία να είναι; Περίεργο μου φαίνεται!!! εύχομαι το καλύτερο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Εντάξει άρα αύριο άμα θέλεις μπορείς να κάνεις!!!!!! Να δεις τι γίνεται!!γιατί βρε κοριτσάκι μου και τόσα συμπτώματα τυχαία να είναι; Περίεργο μου φαίνεται!!! εύχομαι το καλύτερο!!!???

Μακαρι. Και σήμερα έχω υγρά. Πάντως αν είναι παραπάνω ημέρες ο κύκλος μου. Επαφές δεν είχα οπότε τσάμπα και ήταν... Ξέρω γω μακάρι βρε κορίτσι. Κάτι γαργαλητα στήθος και μήτρα έχω αλλά μέχρι εκεί... Νιώθω ζέστη ακόμη. Δεν έχω θερμόμετρο τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ❤️❤️#starrr μου σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά ένα θετικότατο τεστακι... Κ εγώ λέω ότι είσαι... Μακάρι...!!!!!! Περιμένουμε με αγωνία.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι. Και σήμερα έχω υγρά. Πάντως αν είναι παραπάνω ημέρες ο κύκλος μου. Επαφές δεν είχα οπότε τσάμπα και ήταν... Ξέρω γω μακάρι βρε κορίτσι. Κάτι γαργαλητα στήθος και μήτρα έχω αλλά μέχρι εκεί... Νιώθω ζέστη ακόμη. Δεν έχω θερμόμετρο τώρα. 

Όλα είναι πιθανά!!!αν τυχόν αδιαθετησω πάρε τεστακια αρκετά και κάνε 2 την ημέρα μέχρι να πετύχεις την μέρα!!!και εγώ στην αρχή μάλλον από το άγχος έκανα ωορρηξία μία την 11 μέρα και τον άλλο μήνα την 18.Αλλα προς στο παρόν να είσαι ήρεμη και να περιμένεις εφόσον δεν έρχεται έχεις αρκετές πιθανότητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Όλα είναι πιθανά!!!αν τυχόν αδιαθετησω πάρε τεστακια αρκετά και κάνε 2 την ημέρα μέχρι να πετύχεις την μέρα!!!και εγώ στην αρχή μάλλον από το άγχος έκανα ωορρηξία μία την 11 μέρα και τον άλλο μήνα την 18.Αλλα προς στο παρόν να είσαι ήρεμη και να περιμένεις εφόσον δεν έρχεται έχεις αρκετές πιθανότητες

Ναι χαλαρή είμαι. Δεν έχω πολύ άγχος. Επίσης δεν μπορώ να κάνω 2 την ημέρα διότι δουλεύω.... Τον άλλο μήνα λέω να μην πάρω καθόλου τεστ ωορρηξιας. Γιατί ούτως ή αλλιώς προσπαθούμε μέρα παρά μέρα... Και θα με ελέγχω ανάλογα την θερμοκρασία μου. Επίσης θα πάρω τα pregnacare που είναι συσκευασία για μενα κ για τον άντρα μου. Είναι μια συσκευασία κ για τους δύο. Γιατι εντάξει μια βιταμίνη την χρειαζόμαστε αν δω ότι δνε γινεται κ κάτι κ με το μέρα παρά μέρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όλα είναι πιθανά!!!αν τυχόν αδιαθετησω πάρε τεστακια αρκετά και κάνε 2 την ημέρα μέχρι να πετύχεις την μέρα!!!και εγώ στην αρχή μάλλον από το άγχος έκανα ωορρηξία μία την 11 μέρα και τον άλλο μήνα την 18.Αλλα προς στο παρόν να είσαι ήρεμη και να περιμένεις εφόσον δεν έρχεται έχεις αρκετές πιθανότητες

Εννοώ με το μέρα παρά μέρα αν δεν προκύψει εγκυμοσύνη φταίει το σπέρμα η το ωάριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εννοώ με το μέρα παρά μέρα αν δεν προκύψει εγκυμοσύνη φταίει το σπέρμα η το ωάριο. 

Εντάξει τότε!!με το μέρα παρά μέρα είσαι καλυμμένη!!!Οι βιταμίνες είναι πάρα πολύ καλές!!!Εμένα μου έφτιαξαν τον κύκλο!!!!Αλλά μετά το τριμμηνο θα δεις διαφορά!!!!εγώ τις παίρνω 6 μήνες και ο κύκλος είναι ρολόι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εντάξει τότε!!με το μέρα παρά μέρα είσαι καλυμμένη!!!Οι βιταμίνες είναι πάρα πολύ καλές!!!Εμένα μου έφτιαξαν τον κύκλο!!!!Αλλά μετά το τριμμηνο θα δεις διαφορά!!!!εγώ τις παίρνω 6 μήνες και ο κύκλος είναι ρολόι!!!!

Ναι κ εγώ αυτό θέλω... Να είναι ρολόι... Τώρα με σκέτο φολικο έφτιαξε. Αυτό το μήνα πήρα ινοφερτ. Και αυτόν που θα μπει pregnacare 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κ εγώ αυτό θέλω... Να είναι ρολόι... Τώρα με σκέτο φολικο έφτιαξε. Αυτό το μήνα πήρα ινοφερτ. Και αυτόν που θα μπει pregnacare 

Το pregnacare έχει φολικό μέσα οπότε τώρα τον γιατρό σού μήπως στο σταματήσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Το pregnacare έχει φολικό μέσα οπότε τώρα τον γιατρό σού μήπως στο σταματήσει!!!

Ναι το φολικο το σταμάτησα και παίρνω μόνο ινοφερτ. Και το ινοφερτ εχει μέσα φολικο. Οπότε όταν μου τελειώσει το ινοφερτ, θα πάρω το pregnacare his and her. Σημερα δεν έχω πόνο περιόδου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι το φολικο το σταμάτησα και παίρνω μόνο ινοφερτ. Και το ινοφερτ εχει μέσα φολικο. Οπότε όταν μου τελειώσει το ινοφερτ, θα πάρω το pregnacare his and her. Σημερα δεν έχω πόνο περιόδου... 

Το pregnacare his and her τι ειναι; Εχει κ αυτο φυλλικό οξύ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι το φολικο το σταμάτησα και παίρνω μόνο ινοφερτ. Και το ινοφερτ εχει μέσα φολικο. Οπότε όταν μου τελειώσει το ινοφερτ, θα πάρω το pregnacare his and her. Σημερα δεν έχω πόνο περιόδου... 

Βρε κορίτσι μου μήπως καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου για τις βιταμίνες; Και μεις ενώ τώρα μπήκαμε στον 6ο μήνα προσπαθειών, κάναμε εξετάσεις, σπερμοδιάγραμμα ο άντρας μου και ορμονολογικές εγώ. Σκεφτόμουν να πάρουμε τις pregnacare his and her, αλλά ο γυναικολόγος μας έδωσε inofert για μένα και profertil για τον άντρα μου. Παρόλο που οι εξετάσεις και των 2 είναι καλές μας είπε οτι θα βοηθήσουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Brisa είπε:

Το pregnacare his and her τι ειναι; Εχει κ αυτο φυλλικό οξύ ;

Ναι έχει.. Και έχει 30 κάψουλες για τον άντρα και 30 για τηβ γυναίκα.. Πολυβιταμινες για την ενίσχυση της γονιμότητας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Βρε κορίτσι μου μήπως καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου για τις βιταμίνες; Και μεις ενώ τώρα μπήκαμε στον 6ο μήνα προσπαθειών, κάναμε εξετάσεις, σπερμοδιάγραμμα ο άντρας μου και ορμονολογικές εγώ. Σκεφτόμουν να πάρουμε τις pregnacare his and her, αλλά ο γυναικολόγος μας έδωσε inofert για μένα και profertil για τον άντρα μου. Παρόλο που οι εξετάσεις και των 2 είναι καλές μας είπε οτι θα βοηθήσουν.

Το ίδιο είναι. Απλά είναι φθηνότερα.. Έχουν τις ίδιες ουσίες... Με τα profertil.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Βρε κορίτσι μου μήπως καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου για τις βιταμίνες; Και μεις ενώ τώρα μπήκαμε στον 6ο μήνα προσπαθειών, κάναμε εξετάσεις, σπερμοδιάγραμμα ο άντρας μου και ορμονολογικές εγώ. Σκεφτόμουν να πάρουμε τις pregnacare his and her, αλλά ο γυναικολόγος μας έδωσε inofert για μένα και profertil για τον άντρα μου. Παρόλο που οι εξετάσεις και των 2 είναι καλές μας είπε οτι θα βοηθήσουν.

Και εγώ τις ειχα σκεφτεί  τις προφετιλ για τον άντρα μου αλλά είναι πανάκριβες και αν δεν υπάρχει και πρόβλημα σκέφτεσαι γιατί να  Μην πάρει κάτι πιο οικονομικό!Νομίζεις προφετιλ συνήθως τις προτινουν συνήθως σε άντρες που έχουν ήδη πρόβλημα!!!Είναι πολύ καλές βιταμίνες απλά πανάκριβες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και εγώ τις ειχα σκεφτεί  τις προφετιλ για τον άντρα μου αλλά είναι πανάκριβες και αν δεν υπάρχει και πρόβλημα σκέφτεσαι γιατί να  Μην πάρει κάτι πιο οικονομικό!Νομίζεις προφετιλ συνήθως τις προτινουν συνήθως σε άντρες που έχουν ήδη πρόβλημα!!!Είναι πολύ καλές βιταμίνες απλά πανάκριβες!

Πάλι καλά τις βρήκα στο internet 60€. Δεν έχει πρόβλημα και η κινητικότητα καλή και ο αριθμός. Γα ενίσχυση μας είπε.. Ίσως επειδή ήμουν πολύ αγχωμένη; Τι να πω δεν ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πάλι καλά τις βρήκα στο internet 60€. Δεν έχει πρόβλημα και η κινητικότητα καλή και ο αριθμός. Γα ενίσχυση μας είπε.. Ίσως επειδή ήμουν πολύ αγχωμένη; Τι να πω δεν ξέρω..

Γενικά συστήνουν τα προφερτιλ. Αλλά και εγώ δνε έχω θέμα. Βέβαια δεν το χουμε κοιτάξει είναι πολύ νωρίς. Απλά για ενίσχυση κ εμείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πάλι καλά τις βρήκα στο internet 60€. Δεν έχει πρόβλημα και η κινητικότητα καλή και ο αριθμός. Γα ενίσχυση μας είπε.. Ίσως επειδή ήμουν πολύ αγχωμένη; Τι να πω δεν ξέρω..

Καλά κάνετε!!!Ο γιατρός ξέρει καλύτερα!!!μια χαρά  ναι ξέρω ότι μπορείς να τις βρεις και λίγο πιο οικονομικά!!!Το άγχος είναι το χειρότερο!!τώρα θα χαλαρώσετε!!!βοηθάνε οι βιταμίνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτήσω κατι ; Ακουω αυτο το διάστημα συνεχεια πως το άγχος προκαλεί την υπογονιμότητα κτλ , δεν καταλαβαίνω ομως ολες οι γυναίκες οταν μπαίνουμε σε αυτη την διαδικασία δεν θα σκεφτούμε κ το ένδεχομενο να ειναι δύσκολη η σύλληψη , δεν θα μπούμε σε αρνητικές σκέψεις μηπως δεν τα καταφέρουμε εύκολα κτλ; Γιατι αυτο θεωρείται άγχος δηλαδη; Όσες ξέρω κ έμειναν νωρίς δλδ 2-3 μήνες είχαν άγχος μαλιστα μια κοπέλα οταν εγινε η πρωτη επαφή κ δεν τα κατάφερε εκλεγε κ μετα τον αλλο μηνα εμεινε μεσα σε δυο μήνες δηλαδη , αυτο άγχος δρν θεωρείται ; Υπαρχει γυναίκα που θελει μωρό κ δεν εχει άγχος να το αποκτήσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια. Να. Σας ροτισο.. Εσεις αμα ισαστε στι ωοριξεια. Σαας νιοθετε πονο? Αριστερα ι δεχια κατο..? Ι.πονιτε το. Στηθος σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...