Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Ευχαριστώ πολύ! ! Σήμερα είμαι στην 32η ημέρα του κύκλου, ο κύκλος μου είναι 29 ημερών! Μακάρι, ο φόβος μου είναι η χοριακή!

θα ναι πολυ μεγαλη η χοριακη θα δεις. Εγω λεω οτι θα ειναι κοντα στο 500!!! Αντε με το καλο!!!! Δεν υπαρχει περιπτωση το τεστ να χει πεσει εξω, τον προηγουμενο μηνα κατι επαιξε αλλα σκεψου οτι γενικα ειναι 99% ακριβη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

θα ναι πολυ μεγαλη η χοριακη θα δεις. Εγω λεω οτι θα ειναι κοντα στο 500!!! Αντε με το καλο!!!! Δεν υπαρχει περιπτωση το τεστ να χει πεσει εξω, τον προηγουμενο μηνα κατι επαιξε αλλα σκεψου οτι γενικα ειναι 99% ακριβη....

Το εύχομαι! η αλήθεια είναι πως όντως αυτήν τη φορά σχηματίστηκε αμέσως το θετικό αποτέλεσμα και ήταν έντονο. Μακάρι! Γύρω στις 2 θα ξέρω τιμή για να πάρω και τον γιατρό μετά! Δεν τον πήρα ακόμη μην με περάσει για τρελή κάθε μήνα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια τι λέτε;

IMG_20180927_112324585.jpg

Και το δικο μου το θετικο καπως ετσι ηταν! Σημερα οντως θελει επαφη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Το εύχομαι! η αλήθεια είναι πως όντως αυτήν τη φορά σχηματίστηκε αμέσως το θετικό αποτέλεσμα και ήταν έντονο. Μακάρι! Γύρω στις 2 θα ξέρω τιμή για να πάρω και τον γιατρό μετά! Δεν τον πήρα ακόμη μην με περάσει για τρελή κάθε μήνα!?

Στον άντρα σου το είπες το πρωί ή περιμένεις χοριακη ; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Meli_aa είπε:

Στον άντρα σου το είπες το πρωί ή περιμένεις χοριακη ; ?

Ξύπνησε και περιμέναμε μαζί το αποτέλεσμα! Τρελάθηκε αλλά τον προσγείωσα λίγο να περιμένει και τη χοριακή! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στη παρέα, πριν λίγο που πήγε τουαλέτα είχα πάλι καφέ και ήταν πιο πολλά τώρα...τι να κάνω? Για περίοδο είναι πολύ νωρίς είμαι στην 19η μέρα του κύκλου μου...ανησυχώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καλή τύχη στις προσπάθειες και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν χοριακή ❤️ξεκίνησα αυτό το μήνα τα τεστ ωορρηξιας, ακόμα δεν είδα την έντονη γραμμή.. Τα κάνω περίπου τέτοια ώρα κάθε μέρα, λόγω δουλειάς μετά. Με μέσο όρο κύκλου 31 ημερών, σήμερα είμαι στην 15η..ελπίζω να είναι νωρίς ακόμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα στη παρέα, πριν λίγο που πήγε τουαλέτα είχα πάλι καφέ και ήταν πιο πολλά τώρα...τι να κάνω? Για περίοδο είναι πολύ νωρίς είμαι στην 19η μέρα του κύκλου μου...ανησυχώ....

πάρε το γιατρό σου καλύτερα. Καποια ορμονική διαταραχή ίσως είναι ή καποια κυστούλα. 19η μερα του κυκλου δεν δικαιολογείται κάτι αλλο τόσο πολυ. Δε θα ειναι κατι ανησυχητικο αλλα καλυτερα επικοινωνησε μαζι του να σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

πάρε το γιατρό σου καλύτερα. Καποια ορμονική διαταραχή ίσως είναι ή καποια κυστούλα. 19η μερα του κυκλου δεν δικαιολογείται κάτι αλλο τόσο πολυ. Δε θα ειναι κατι ανησυχητικο αλλα καλυτερα επικοινωνησε μαζι του να σου πει

Ναι θα κοιτάξω να πάρω τηλέφωνο και μετά τη περιοδο μου θα κλείσω ραντεβού για εξέταση, ίσως πρέπει να κοιταξω και το θυρεοειδή μου ξανά...ευχαριστώ  πολύ αν έχω κάτι νεότερο θα σας ειδοποιήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Ξύπνησε και περιμέναμε μαζί το αποτέλεσμα! Τρελάθηκε αλλά τον προσγείωσα λίγο να περιμένει και τη χοριακή! ?

Έμαθες πόσο είναι η χοριακη σου?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έμαθες πόσο είναι η χοριακη σου?? 

Κορίτσια μόλις έμαθα είναι 195. Μικρούλα δεν είναι?? Είμαι στην 3η μέρα  καθυστέρησης. Αγχώθηκα πολύ τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μόλις έμαθα είναι 195. Μικρούλα δεν είναι?? Είμαι στην 3η μέρα  καθυστέρησης. Αγχώθηκα πολύ τώρα!

ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!! το θεμα ειναι να διπλασιαζεται για αρχη. Θα παρεις το γιατρο σου θα σου πει να επαναλαβεις λογικα σε δυο μερες, και μετα θα σου πει ποτε να πας για πρωτο ραντεβου. Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μόλις έμαθα είναι 195. Μικρούλα δεν είναι?? Είμαι στην 3η μέρα  καθυστέρησης. Αγχώθηκα πολύ τώρα!

Μια χαρά είναι!!!ξέρεις ακριβώς πότε έκανες ωορρηξία; Το θέμα είναι διαπλασιαζεται και όχι τόσο το νούμερο να μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε τέλεια!!πάρε τηλ τον γιατρό σού να κλείσετε δεις ραντεβού!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!! το θεμα ειναι να διπλασιαζεται για αρχη. Θα παρεις το γιατρο σου θα σου πει να επαναλαβεις λογικα σε δυο μερες, και μετα θα σου πει ποτε να πας για πρωτο ραντεβου. Με το καλο!

Χαχα!!! Τα ίδια γράψαμε!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον πήρα τηλ κορίτσια μου και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη και να κλείσουμε ραντεβού γιατί ακόμη δεν θα δούμε κάτι! Μακάρι να πάνε όλα καλά Θεέ μου έχω αγχωθεί πολύ με την τιμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια μόλις έμαθα είναι 195. Μικρούλα δεν είναι?? Είμαι στην 3η μέρα  καθυστέρησης. Αγχώθηκα πολύ τώρα!

Μία χαρά είναι... Κάνε Κ σε 2 24ωρα και βλέπουμε. Πρέπει να είναι τότε γύρω στο 500...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Τον πήρα τηλ κορίτσια μου και μου είπε να ξανακάνω την Τετάρτη και να κλείσουμε ραντεβού γιατί ακόμη δεν θα δούμε κάτι! Μακάρι να πάνε όλα καλά Θεέ μου έχω αγχωθεί πολύ με την τιμή!

Μαρακι δε λεει κατι το νουμερο. Οπως ειπαν τα κοριτσια... τωρα θες να ανεβαινει... Ξερω αυτη η αναμονη σκοτωνει! Εγω κανονιζω ολο βολτες κτλ για να ξεχνιεμαι... κανε πραγματα να περνανε οι μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η France είπε:

Τρία κορίτσια μέχρι στιγμή ο τυχερός Σεπτέμβρης. Φανταστικό.

Πότε λέτε να φτιάξουμε το θέμα τυχερός Οκτώβρης; Για εμάς που πάμε σίγουρα για τυχερό Οκτώβρη, όσες περιμένετε εύχομαι να μείνετε σε αυτό το θέμα και να μην ακολουθήσετε το νέο θέμα. ?

Κ εγώ είμαι στον τυχερό Οκτώβρη εεε ..καθάρισα κ ξεκινάω επαφεεες κ σε λίγες μέρες τεστακια...βουρρρρ χαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ είμαι στον τυχερό Οκτώβρη εεε ..καθάρισα κ ξεκινάω επαφεεες κ σε λίγες μέρες τεστακια...βουρρρρ χαχααα

Άντε σιγά σιγά να μαζευόμαστε του Οκτωβρίου!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Καλή τύχη στις προσπάθειες και καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν χοριακή ❤️ξεκίνησα αυτό το μήνα τα τεστ ωορρηξιας, ακόμα δεν είδα την έντονη γραμμή.. Τα κάνω περίπου τέτοια ώρα κάθε μέρα, λόγω δουλειάς μετά. Με μέσο όρο κύκλου 31 ημερών, σήμερα είμαι στην 15η..ελπίζω να είναι νωρίς ακόμα ?

Γεια σου και σε σένα!!!!κάνε λίγο υπομονή και συνέχισε τα τεστακια μεχρι να δεις θετικό ποτέ δεν ξέρεις πότε κάνεις ωορρηξία μπορεί κάποιες φορές να αργήσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Μακάρι βρε κορίτσια! Υπομονή τώρα και θετική σκέψη! ❤️ Όσο μπορώ!

Κοριτσάκι μου μπράβο μπράβο όλα θα πάνε καλά .. άντε κ στα δικα μας τον Οκτώβρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...