Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Θετικό το τεστ!!! Πήγα για χοριακή πριν έρθω στο γραφείο για να σιγουρευτω! Μ έχουν πιάσει όλες οι φοβίες μου μαζί τωρα! !

Αχ τι υπέροχα νέα συγχαρητήρια Μαράκι?? όλα μια χαρά  θα πάνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ @earrp και @France !! ❤️ Aν τελικά βγει και η χοριακή θετική όντως τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ίδια! Είχα τους ίδιους πόνους περιόδου ( που ακόμη με πιάνουν), ημικρανία ακόμη και την κράμπα που με πιάνει πάντα πριν αδιαθετήσω στο αριστερό πόδι. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ @earrp και @France !! ❤️ Aν τελικά βγει και η χοριακή θετική όντως τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου είναι ίδια! Είχα τους ίδιους πόνους περιόδου ( που ακόμη με πιάνουν), ημικρανία ακόμη και την κράμπα που με πιάνει πάντα πριν αδιαθετήσω στο αριστερό πόδι. ?

Τι όμορφα νέα...?????!!!!!!! Έφτιαξε αμέσως η μέρα μας... Εύχομαι καλά αποτελέσματα.... Αντε να φέρεις γούρι κ σε εμάς... Τώρα να χαλαρώσεις κ να το χαρείς... Να μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos congratulations κοπέλα μου.!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και όλα τα καλά !!! ❤️ Καλή συνέχεια σε όσες (δεν) περιμένουν στις ημέρες που απομένουν ;) όσο για τις υπόλοιπες τα λέμε στο τυχερό Οκτώβρη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Θετικό το τεστ!!! Πήγα για χοριακή πριν έρθω στο γραφείο για να σιγουρευτω! Μ έχουν πιάσει όλες οι φοβίες μου μαζί τωρα! !

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!! Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!!! Και η χοριακή σου θα είναι μεγάλη!!!!! Τώρα χαλάρωσε και απόλαυε την εγκυμοσύνη σου!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!! Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!!! Και η χοριακή σου θα είναι μεγάλη!!!!! Τώρα χαλάρωσε και απόλαυε την εγκυμοσύνη σου!!!!:x

Πολλά συγχαρητήρια!!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Με το καλό σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Πολλά συγχαρητήρια!!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Με το καλό σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Να σαι καλά σ ευχαριστώ πολύ!!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρία κορίτσια μέχρι στιγμή ο τυχερός Σεπτέμβρης. Φανταστικό.

Πότε λέτε να φτιάξουμε το θέμα τυχερός Οκτώβρης; Για εμάς που πάμε σίγουρα για τυχερό Οκτώβρη, όσες περιμένετε εύχομαι να μείνετε σε αυτό το θέμα και να μην ακολουθήσετε το νέο θέμα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας! 

@marakineos Συγχαρητήρια, μπράβο!! Με το καλό να πάρεις την θετική χοριακη σου! 

Αυτό που έχω να πω ότι είναι πολύ τυχερό το θέμα! Όσες περίμενετε αυτές τις μέρες εύχομαι να μην συνεχίσετε στον τυχερό Οκτώβρη! 

Για εμάς τις υπόλοιπες, με το καλό να μπει ο μήνας! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marakineos είπε:

vayaki μου είχα βάλει ξυπνητήρι στις 6μιση σε περιπτωση που βγει θετικο να προλαβω να παω για χοριακη πριν τη δουλεια! αλλά στις 5μιση ήμουν όρθια!! αυτή τη φορά ήταν έντονο θετικο! Τωρα ξερεις φοβαμαι μην γίνει κάτι άσχημο! ουφ! και φυσικα να ειναι και η χοριακη θετικη γιατι ενα ψυχολογικο μου εχει μεινει!

μπράβοοοοο!!!!! Ειδες που σε ανταμειψε αυτος ο μηνας σε σχεση με τον προηγουμενο? Εμεινες πολυ πολυ γρηγορα εγκυος. Τι μερα εισαι σημερα? Αφου ειναι εντονη η γραμμουλα δεν υπαρχει περιπτωση να μην εισαι, θα χεις και μεγαλη χοριακη. Θα δεις!! ολα καλα να πανε, και συγχαρητηρια και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Θετικό το τεστ!!! Πήγα για χοριακή πριν έρθω στο γραφείο για να σιγουρευτω! Μ έχουν πιάσει όλες οι φοβίες μου μαζί τωρα! !

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Όλα μια χαρά θα πάμε!! εύχομαι μια μεγάλη χωριακη να μην έχεις καθόλου άγχος!!!❤️❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μπράβοοοοο!!!!! Ειδες που σε ανταμειψε αυτος ο μηνας σε σχεση με τον προηγουμενο? Εμεινες πολυ πολυ γρηγορα εγκυος. Τι μερα εισαι σημερα? Αφου ειναι εντονη η γραμμουλα δεν υπαρχει περιπτωση να μην εισαι, θα χεις και μεγαλη χοριακη. Θα δεις!! ολα καλα να πανε, και συγχαρητηρια και παλι

Ευχαριστώ πολύ! ! Σήμερα είμαι στην 32η ημέρα του κύκλου, ο κύκλος μου είναι 29 ημερών! Μακάρι, ο φόβος μου είναι η χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα σε όλες σας! 

@marakineos Συγχαρητήρια, μπράβο!! Με το καλό να πάρεις την θετική χοριακη σου! 

Αυτό που έχω να πω ότι είναι πολύ τυχερό το θέμα! Όσες περίμενετε αυτές τις μέρες εύχομαι να μην συνεχίσετε στον τυχερό Οκτώβρη! 

Για εμάς τις υπόλοιπες, με το καλό να μπει ο μήνας! ❤

Σ ευχαριστώ πολύ πού!! ❤️ Με το καλό ο Οκτώβρης να είναι τυχερός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Όλα μια χαρά θα πάμε!! εύχομαι μια μεγάλη χωριακη να μην έχεις καθόλου άγχος!!!❤️❤️?

Σ ευχαριστώ πολύ!! Είναι τόσο ωραία τα λόγια σας! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

@marakineos εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!!

Σε όσες συνεχίζουν εύχομαι σύντομα ένα θετικό τεστάκι!!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια τι λέτε;

IMG_20180927_112324585.jpg

Αρχίζει και κοκκίνιζει σίγουρα θα κάνεις και αύριο αλλά άρχισε από σήμερα να έχεις επαφές γιατί είσαι πολύ κοντά!!!αν έχεις πολλά τεστ εγώ θα σου πω λέγαμε να κάνεις και ένα το βράδυ αλλιώς αύριο αν αύριο δεν είναι πιο σκούρο θα λάβεις σαν θετικό αυτό!!!!Πάμε δυναμικά για Οκτώβριο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια τι λέτε;

IMG_20180927_112324585.jpg

France μου δεν εχω χρησιμοποιήσει τεστάκια ωορρηξίας αλλά νομίζω πως πρέπει σίγουρα να κάνεις μία επαφούλα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...