Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

Κορίτσια πήρα  τηλέφωνο και ρώτησα γιατί τεστακια ωορρηξίας της ταινίες που ολα το ίδιο είναι ανεξαρτήτως μάρκας και η κοπέλα μου είπε ότι από την στιγμή που δεις θετικό μετράμε 48 ώρες μέσα σε αυτό το διάστημα θα γίνει ωορρηξία! Επίσης μου είπε ότι όταν δούμε τα καφέ υγρά πριν την περίοδο σημάνει ότι εκείνη την ώρα έγινε η ωορρηξία!τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω εγώ πρώτη φορά το άκουσα αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα συγνώμη που ενοχλώ συνέχεια αλλά κ εγώ περιμένω ακόμη 4 μερες για περίοδο! Σήμερα έχω πόνους περιοδου κ πολλά υγρά!!! Λέτε να έγινε το θαύμα? Δεν ξέρω απογοητευμένη είμαι γτ φοβάμαι ότι θα αδιαθετησω νωρίτερα αλλά πάλι σκέφτομαι ότι πάντα έχω 27 με 28 μέρες κύκλο!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα συγνώμη που ενοχλώ συνέχεια αλλά κ εγώ περιμένω ακόμη 4 μερες για περίοδο! Σήμερα έχω πόνους περιοδου κ πολλά υγρά!!! Λέτε να έγινε το θαύμα? Δεν ξέρω απογοητευμένη είμαι γτ φοβάμαι ότι θα αδιαθετησω νωρίτερα αλλά πάλι σκέφτομαι ότι πάντα έχω 27 με 28 μέρες κύκλο!!! ???

Κάνε λίγο ακόμα υπομονη ξέρω πόσο δύσκολο είναι!!!και στην 1 μέρα καθυστέρησης κάνε ένα τεστακι οι πόνου περιόδου είναι το πιο συχνό σύμπτωμα εγκυμοσύνης!!!Άρα μην απογοητεύεσαι!!!!Εύχομαι το θαύμα να έχει γίνει!!!!❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κάνε λίγο ακόμα υπομονη ξέρω πόσο δύσκολο είναι!!!και στην 1 μέρα καθυστέρησης κάνε ένα τεστακι οι πόνου περιόδου είναι το πιο συχνό σύμπτωμα εγκυμοσύνης!!!Άρα μην απογοητεύεσαι!!!!Εύχομαι το θαύμα να έχει γίνει!!!!❤️?

Μακάρι Παναγία μου!!! Και για όλα τα κορίτσια μακάρι!!! Από υπομονή έχω αλλά φοβάμαι λίγο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μακάρι Παναγία μου!!! Και για όλα τα κορίτσια μακάρι!!! Από υπομονή έχω αλλά φοβάμαι λίγο!!! 

Να μην φοβάσαι κορίτσι μου όταν είναι να έρθει θα έρθει!!!μια χαρά ελπίδες έχεις!!!εγώ είμαι στον 1 χρόνο προσπαθειών αλλά δεν την χάνω την ελπίδα κάθε μήνας είναι διαφορετικός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα συγνώμη που ενοχλώ συνέχεια αλλά κ εγώ περιμένω ακόμη 4 μερες για περίοδο! Σήμερα έχω πόνους περιοδου κ πολλά υγρά!!! Λέτε να έγινε το θαύμα? Δεν ξέρω απογοητευμένη είμαι γτ φοβάμαι ότι θα αδιαθετησω νωρίτερα αλλά πάλι σκέφτομαι ότι πάντα έχω 27 με 28 μέρες κύκλο!!! ???

Άστα και εγώ σήμερα βέβαια λίγο με έχει ενόχληση η κοιλιά μου αλλα από υγρά απορω που τα έχω βρει. Όχι κ τίποτα άλλο αλλά δεν πίνω κ νερό. Επίσης σήμερα όλη μέρα είχα μια ανακατοσουρα δεν ήξερα τι να φάω. Κ αυτή η δυσκοιλιοτητα με έχει τρελάνει. Συγνώμη κιόλας έχω να πάω τουαλέτα 3 μέρες νιώθω ένα φούσκωμα. Κ δνε ξέρω αν η ανακατοσουρα είναι από την δυσκοιλιοτητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τι κανετε;Μην απογοητευεστε και χάνεται την ελπίδα σας και αν ο σμπτεμβρης δεν ειναι ο Τυχερός μας μήνα ίσως ο επόμενος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ από μενα κορίτσια μου... εγώ καθάρισα και πάω για νέα προσπάθεια.. όπως σα έχω ξανα πει νιώθω πιο αισιόδοξη αυτό το μήνα γτι είπαμε με τον άντρα μου να μη κάνουμε τόσο χαλαρά όποτε να ναι να το πάμε πιο προγραμματισμένα.. τεστάκια και επαφούλες.. βρίσκομαι στην 6η μέρα του κύκλου μου.. έχω πάρει 20 τεστάκια ωορηξίας και θα τα ξεκινήσω σε λίγες μέρες.. σήμερα που έχω καθαρίσει έχω λίγα τσιμπηματάκια αριστερά δεξιά και λίγα διάφανα υγρα. είναι φυσιολογικό? τι σημαίνει αυτό..γτι για ωορηξια έχουμε ακόμα μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσια πήρα  τηλέφωνο και ρώτησα γιατί τεστακια ωορρηξίας της ταινίες που ολα το ίδιο είναι ανεξαρτήτως μάρκας και η κοπέλα μου είπε ότι από την στιγμή που δεις θετικό μετράμε 48 ώρες μέσα σε αυτό το διάστημα θα γίνει ωορρηξία! Επίσης μου είπε ότι όταν δούμε τα καφέ υγρά πριν την περίοδο σημάνει ότι εκείνη την ώρα έγινε η ωορρηξία!τώρα κατά πόσο ισχύει δεν ξέρω εγώ πρώτη φορά το άκουσα αυτό!

οπότε βλέπουμε θετικό και κάνουμε επαφούλες σίγουρα τις επόμενες δυο μερούλες.. δλδ για να καταλάβω τη μέρα που θα δεις θετικό αν κάνεις επαφή εκείνη την ίδια μέρα δε γίνεται τπτ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

οπότε βλέπουμε θετικό και κάνουμε επαφούλες σίγουρα τις επόμενες δυο μερούλες.. δλδ για να καταλάβω τη μέρα που θα δεις θετικό αν κάνεις επαφή εκείνη την ίδια μέρα δε γίνεται τπτ??

Όχι καλό είναι να γίνει κ τισ 2 επόμενες ημέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

οπότε βλέπουμε θετικό και κάνουμε επαφούλες σίγουρα τις επόμενες δυο μερούλες.. δλδ για να καταλάβω τη μέρα που θα δεις θετικό αν κάνεις επαφή εκείνη την ίδια μέρα δε γίνεται τπτ??

Μπορεί και να γίνει δεν το ξέρεις γιατί του σε λέει μέσα στο επόμενο 48 το καλύτερο είναι μέρα παρά μέρα και όταν δεις θετικό να κάνεις συνεχόμενα σίγουρα την ημέρα που θα δεις το θετικό και την επόμενη αν θες και την τρίτη μέρα το πιο σημαντικό είναι να υπάρχει σπέρμα πριν την ωορρηξία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τι σου δείχνει μέχρι και 4 ημέρες πριν την ωορρηξια? 

Το ξεκινάς στην 10 μέρα ας πούμε ανάλογος τι κύκλο έχεις! Μόλις δεις την φατσούλα να αναβοσβήνει σημάινει ότι στην επόμενες 3 με 4 μέρες θα έχεις ωορρηξία! Την ημερα της ωορρηξίας θα δεις την φατσούλα σταθερή έχεις εκείνη την ημέρα και την επόμενη πιθανότητες!

Επίσης στα clear blue τσεκάρεις τα πρωινά ούρα γιατί ανιχνεύει δύο ορμόνες!

Screenshot_20180926-193451.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

οπότε βλέπουμε θετικό και κάνουμε επαφούλες σίγουρα τις επόμενες δυο μερούλες.. δλδ για να καταλάβω τη μέρα που θα δεις θετικό αν κάνεις επαφή εκείνη την ίδια μέρα δε γίνεται τπτ??

Καλέ γίνεται πολλές κοπέλες έχουν μείνει έγκυες κάνοντας επαφή την ημέρα που είδαν θετικό το τεστ σου δείχνει τις δύο πιο γονιμες μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Θετικό το τεστ!!! Πήγα για χοριακή πριν έρθω στο γραφείο για να σιγουρευτω! Μ έχουν πιάσει όλες οι φοβίες μου μαζί τωρα! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Θετικό το τεστ!!! Πήγα για χοριακή πριν έρθω στο γραφείο για να σιγουρευτω! Μ έχουν πιάσει όλες οι φοβίες μου μαζί τωρα! !

Ελααα ρεεε Μαρααακιιιι!!!! Τρελαινομαι! Ειδες που στα λεγαμε; καλωσηρθες στο κλαμπ των φοβιων χαχα!!! Αχχχ τι καλααα!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

Ελααα ρεεε Μαρααακιιιι!!!! Τρελαινομαι! Ειδες που στα λεγαμε; καλωσηρθες στο κλαμπ των φοβιων χαχα!!! Αχχχ τι καλααα!!!!❤️

vayaki μου είχα βάλει ξυπνητήρι στις 6μιση σε περιπτωση που βγει θετικο να προλαβω να παω για χοριακη πριν τη δουλεια! αλλά στις 5μιση ήμουν όρθια!! αυτή τη φορά ήταν έντονο θετικο! Τωρα ξερεις φοβαμαι μην γίνει κάτι άσχημο! ουφ! και φυσικα να ειναι και η χοριακη θετικη γιατι ενα ψυχολογικο μου εχει μεινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

vayaki μου είχα βάλει ξυπνητήρι στις 6μιση σε περιπτωση που βγει θετικο να προλαβω να παω για χοριακη πριν τη δουλεια! αλλά στις 5μιση ήμουν όρθια!! αυτή τη φορά ήταν έντονο θετικο! Τωρα ξερεις φοβαμαι μην γίνει κάτι άσχημο! ουφ! και φυσικα να ειναι και η χοριακη θετικη γιατι ενα ψυχολογικο μου εχει μεινει!

Εφοσον ειχες ωραιοτατη γραμμη θα εχεις και ωραιοτατη χοριακη!!! Αυτος ο φοβος μη γινει κατι ασχημο ειναι λογικος. Αχχ πολυυυ χαρηκααα!!! Ελαα ρε τυχερε Σεπτεμβρη τρελανε μας χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

Εφοσον ειχες ωραιοτατη γραμμη θα εχεις και ωραιοτατη χοριακη!!! Αυτος ο φοβος μη γινει κατι ασχημο ειναι λογικος. Αχχ πολυυυ χαρηκααα!!! Ελαα ρε τυχερε Σεπτεμβρη τρελανε μας χαχαχα

χαχα να ναι καλά η @Starrr με το θέμα!!!Μακάρι να μας πάνε όλα καλά Θεέ μου! Θα το πιστέψω περισσότερο αν βγει θετική και η χοριακή! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

χαχα να ναι καλά η @Starrr με το θέμα!!!Μακάρι να μας πάνε όλα καλά Θεέ μου! Θα το πιστέψω περισσότερο αν βγει θετική και η χοριακή! ?

Λογικα σημερα θα εχεις τα αποτελεσματα ε; θετικη θα ειναι φυσικα! Αχ να δεις εσενα ο γιατρος σου πιο νωρις θα σε δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Λογικα σημερα θα εχεις τα αποτελεσματα ε; θετικη θα ειναι φυσικα! Αχ να δεις εσενα ο γιατρος σου πιο νωρις θα σε δει

Nαι το μεσημέρι θα τα έχω! Την προηγούμενη φορά που τελικά δεν ήμουν μου είχε πει να πάω σε  μια εβδομάδα !Λογικά και τώρα πιστεύω για επόμενη Τετάρτη - Πέμπτη θα μου πει! Θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ελααα ρεεε Μαρααακιιιι!!!! Τρελαινομαι! Ειδες που στα λεγαμε; καλωσηρθες στο κλαμπ των φοβιων χαχα!!! Αχχχ τι καλααα!!!!❤️

@marakineos σογχαριτιρια κοριτσι μ ολα. Καλα. Να πανε!!! ???Να σε θετικη ολα. Μια. Χαρα. Θα εινε.. Το. Χερα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

@marakineos σογχαριτιρια κοριτσι μ ολα. Καλα. Να πανε!!! ???Να σε θετικη ολα. Μια. Χαρα. Θα εινε.. Το. Χερα.. 

 

Μακάρι!! Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!! ❤️ ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Nαι το μεσημέρι θα τα έχω! Την προηγούμενη φορά που τελικά δεν ήμουν μου είχε πει να πάω σε  μια εβδομάδα !Λογικά και τώρα πιστεύω για επόμενη Τετάρτη - Πέμπτη θα μου πει! Θα δείξει!

Τωρα θελει λιγη υπομονη!!!?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Θετικό το τεστ!!! Πήγα για χοριακή πριν έρθω στο γραφείο για να σιγουρευτω! Μ έχουν πιάσει όλες οι φοβίες μου μαζί τωρα! !

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...