Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 46 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι αυτό θα κάνω !!και θα δούμε!!!η γιατρός μου είπε ότι εφόσον με έπιασε μετά αν είναι να έχω μείνει έγκυος θα έχω μένει δεν επηρεάζει!!!!

Μην ανησυχείς για την κολπίτιδα, ισχύει αυτό που σου είπε η γιατρός!! Δεν είναι κάτι, με τη θεραπεία περνάει!! Εγώ είμαι πολύ ευαίσθητη και πάθαινα συχνά.. Έχει πλέον πάνω από χρόνο να με πιάσει μη το ματιάξω!!! Τα γιαουρτάκια ναι κάνουν καλό αλλά αυτά με την πέτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Μην ανησυχείς για την κολπίτιδα, ισχύει αυτό που σου είπε η γιατρός!! Δεν είναι κάτι, με τη θεραπεία περνάει!! Εγώ είμαι πολύ ευαίσθητη και πάθαινα συχνά.. Έχει πλέον πάνω από χρόνο να με πιάσει μη το ματιάξω!!! Τα γιαουρτάκια ναι κάνουν καλό αλλά αυτά με την πέτσα.

Ναι τώρα ησύχασα λίγο πήρα κολπικά υπόθετα το βράδυ θα αρχίσω και θα παίρνω και προβιοτικα αυτούς τους μήνες για πρόληψη!Ελπίζω αν είναι να γίνει κάτι αυτό τον μήνα να γίνει!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, σήμερα στο σκούπισμα είχα κάτι καφέ και τρόμαξα λίγο. Κανονικά περιμένω περιοδο σε 9 μερες...είναι πολύ νωρίς να μου έρθει. Και ωορρηξία είχα στις 20, πάλι είναι νωρίς για εμφύτευση. Περίεργο...τι λέτε εσείς? 

 

 

 

 

 

 

 

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λενακι ποτέ ακριβώς περιμένεις? Εγώ 8/10 αλλά ούτε που είχα ψάξει για γόνιμες αυτή τη φορά. 

5/10 περιμένω κορίτσι μου, ωορρηξία είχα στις 20 του μήνα σύμφωνα με τα τεστακια με το χαμογελακι. Μακάρι να γίνει το θαύμα....για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, σήμερα στο σκούπισμα είχα κάτι καφέ και τρόμαξα λίγο. Κανονικά περιμένω περιοδο σε 9 μερες...είναι πολύ νωρίς να μου έρθει. Και ωορρηξία είχα στις 20, πάλι είναι νωρίς για εμφύτευση. Περίεργο...τι λέτε εσείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, σήμερα στο σκούπισμα είχα κάτι καφέ και τρόμαξα λίγο. Κανονικά περιμένω περιοδο σε 9 μερες...είναι πολύ νωρίς να μου έρθει. Και ωορρηξία είχα στις 20, πάλι είναι νωρίς για εμφύτευση. Περίεργο...τι λέτε εσείς? 

Μια χαρά είναι για εμφύτευση φιλενάδα ! Δεν θα σου έρθει! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Μια χαρά είναι για εμφύτευση φιλενάδα ! Δεν θα σου έρθει! ?

Λες....6 μέρες μετά....μακάρι να είμαι.. ..το θέλω πολύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι λοιπον!!! ❤️

 

Σε  ευχαριστώ πολύ και εσένα σου εύχομαι να είσαι έγκυουλα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μετά το θετικό τεστ να κάνεις επαφές μέχρι και 3 ημέρες μετά.... 

Ναι θα κάνω και της 3 μέρες και συνήθως κάνουμε βράδυ λογο δουλειας τότε βρισκόμαστε και μετα πέφτω κατευθείαν για ύπνο συνήθως!σου εύχομαι και σε εσένα @starr   να είσαι έγκυουλα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου εύχομαι τα καλύτερα άμα το είδες σήμερα το θετικό κάνε και σήμερα την επαφή σού!!!αν γίνεται και αύριο!!!???

Αυτό θα κάνω @ViKcy μου και της 3 επόμενες και ο άντρας μου άλλο που δεν θέλει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι τώρα ησύχασα λίγο πήρα κολπικά υπόθετα το βράδυ θα αρχίσω και θα παίρνω και προβιοτικα αυτούς τους μήνες για πρόληψη!Ελπίζω αν είναι να γίνει κάτι αυτό τον μήνα να γίνει!!!???

Στο εύχομαι @ViKcy ?? πιστεύω αυτό ο μήνας θα είναι τυχερός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Στο εύχομαι @ViKcy ?? πιστεύω αυτό ο μήνας θα είναι τυχερός?

Μακάρι να είναι για όλες!!!!! τουλάχιστον ίσες χρησιμοποιούμε τεστ ωορρηξίας έχουμε μια σιγουριά ότι πετύχαμε τις μέρες σίγουρα!!!τώρα μακάρι να γίνει το θαύμα!!!θα δούμε τον Οκτώβριο λογικά σχεδόν τις ίδιες μέρες θα περιμένουμε περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

Ναι θα κάνω και της 3 μέρες και συνήθως κάνουμε βράδυ λογο δουλειας τότε βρισκόμαστε και μετα πέφτω κατευθείαν για ύπνο συνήθως!σου εύχομαι και σε εσένα @starr   να είσαι έγκυουλα?

 

Και εμείς τα ίδια.... Που να προλάβουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, σήμερα στο σκούπισμα είχα κάτι καφέ και τρόμαξα λίγο. Κανονικά περιμένω περιοδο σε 9 μερες...είναι πολύ νωρίς να μου έρθει. Και ωορρηξία είχα στις 20, πάλι είναι νωρίς για εμφύτευση. Περίεργο...τι λέτε εσείς? 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/10 περιμένω κορίτσι μου, ωορρηξία είχα στις 20 του μήνα σύμφωνα με τα τεστακια με το χαμογελακι. Μακάρι να γίνει το θαύμα....για όλες μας!!!

Κορίτσι εάν 20 είχες χαμογελάκι δεν έγινε εκείνη την ημέρα ή ωορρηξια. Μήπως ήταν ωορρηξια σήμερα???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι εάν 20 είχες χαμογελάκι δεν έγινε εκείνη την ημέρα ή ωορρηξια. Μήπως ήταν ωορρηξια σήμερα???? 

Νομίζω ότι όταν το clearblue δείχνει χαμόγελο εκείνη την ημέρα είναι και η ωορρηξία. Κάνω μήπως λάθος??? Ας μας πουν και τα υπόλοιπα κορίτσια... πάντως την ημέρα που είχα χαμόγελο ήταν η 13η μερα του κύκλου μου....Σύμφωνα με τις οδηγίες πρέπει να έρθεις σε επαφή τις επόμενες 12 με 24 ώρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Νομίζω ότι όταν το clearblue δείχνει χαμόγελο εκείνη την ημέρα είναι και η ωορρηξία. Κάνω μήπως λάθος??? Ας μας πουν και τα υπόλοιπα κορίτσια... πάντως την ημέρα που είχα χαμόγελο ήταν η 13η μερα του κύκλου μου....Σύμφωνα με τις οδηγίες πρέπει να έρθεις σε επαφή τις επόμενες 12 με 24 ώρες...

Μακαρι γιατί εγώ όταν είχα κάνει είχα ωορρηξια μετά από 3 ημέρες. Νομίζω σου το είχα πει. Αλλά αν ήταν τότε βγαίνουν για εμφύτευση οι μέρες..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι γιατί εγώ όταν είχα κάνει είχα ωορρηξια μετά από 3 ημέρες. Νομίζω σου το είχα πει. Αλλά αν ήταν τότε βγαίνουν για εμφύτευση οι μέρες..?

Μακάρι θα φανεί....δεν ενθουσιάζομαι όμως γιατί μπορεί να ήταν και τίποτα άλλο....στο παρελθόν είχα μια λειτουργική κυστη και μου έτυχε στα μέσα του κύκλου να έχω λίγο αιματακι και όταν πήγα στο γυναικολόγο μου είπε είναι εξαιτίας της κύστης η οποία μετά από δύο κύκλους έφυγε....πραγματικά δεν ξέρω τι να πιστέψω. Πλέον δεν ενθουσιάζομαι καθόλου...Γενικοτερα με διακατέχει μία απογοήτευση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Μακάρι θα φανεί....δεν ενθουσιάζομαι όμως γιατί μπορεί να ήταν και τίποτα άλλο....στο παρελθόν είχα μια λειτουργική κυστη και μου έτυχε στα μέσα του κύκλου να έχω λίγο αιματακι και όταν πήγα στο γυναικολόγο μου είπε είναι εξαιτίας της κύστης η οποία μετά από δύο κύκλους έφυγε....πραγματικά δεν ξέρω τι να πιστέψω. Πλέον δεν ενθουσιάζομαι καθόλου...Γενικοτερα με διακατέχει μία απογοήτευση??

Εμένα να δεις. Μου χει κοπεί η όρεξη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Μακάρι να είναι για όλες!!!!! τουλάχιστον ίσες χρησιμοποιούμε τεστ ωορρηξίας έχουμε μια σιγουριά ότι πετύχαμε τις μέρες σίγουρα!!!τώρα μακάρι να γίνει το θαύμα!!!θα δούμε τον Οκτώβριο λογικά σχεδόν τις ίδιες μέρες θα περιμένουμε περίοδο!

Μακάρι να γίνει το θαύμα?

Εγώ περιμενο περίοδο 11/10

Εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Νομίζω ότι όταν το clearblue δείχνει χαμόγελο εκείνη την ημέρα είναι και η ωορρηξία. Κάνω μήπως λάθος??? Ας μας πουν και τα υπόλοιπα κορίτσια... πάντως την ημέρα που είχα χαμόγελο ήταν η 13η μερα του κύκλου μου....Σύμφωνα με τις οδηγίες πρέπει να έρθεις σε επαφή τις επόμενες 12 με 24 ώρες...

Εγώ επειδή χρησιμοποιώ  τα clear blue με το χαμογελακι στις οδηγίες λέει άμα δεις το χαμογελακι είναι εκείνη μερα και η επόμενη γόνιμη!

Εγώ το είδα σήμερα το πρωί αρα σήμερα και αύριο ότι κάνω!

Είναι πολύ αξιόπιστα και σου δείχνει μέχρι και 4 μέρες πριν την ωορρηξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείτε?

Λίγο καιρό. Δεν λέω αλλά γενικά με την καθημερινότητα κι το άγχος δεν έχεις κ πολύ υπομονή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Εγώ επειδή χρησιμοποιώ  τα clear blue με το χαμογελακι στις οδηγίες λέει άμα δεις το χαμογελακι είναι εκείνη μερα και η επόμενη γόνιμη!

Εγώ το είδα σήμερα το πρωί αρα σήμερα και αύριο ότι κάνω!

Είναι πολύ αξιόπιστα και σου δείχνει μέχρι και 4 μέρες πριν την ωορρηξία!

Τι σου δείχνει μέχρι και 4 ημέρες πριν την ωορρηξια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...