Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ναι γι αυτό και δεν κάνω.. Θ πάω κ σκ βολτούλα οπότε θα ξεχαστω..... Ελπίζω. 

Μια χαρά  το καλύτερο θα κάνεις!!!έτσι και αλλιώς είναι νωρίς ακόμα!!!!μηγσινε την βολτουλα σου και από την άλλη εβδομάδα το κάνεις!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ 6 μερες για την περίοδο έχω τα βάλει 29 ημέρες για κύκλο. Αλλα ήδη έχω τόσες μέρες πονακια περιοδου δυσκοιλιοτητα, πρήξιμο, και σήμερα πονά το στήθος μου.. Όλα τα έχω κάθε φορά εκτός από τα πονακια που δνε είχα αντίστοιχα άλλο κύκλο. Ειδικά πριν κάτι ημέρες ένιωσα αριστερα έναν πόνο σαν ηλεκτρισμό και τρόμαξα.

@Starrr μ. Σε πια. Μερα του κικλου ισε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Γιατί δεν κάνεις ενα τεστακι?

Φοβάμαι να κάνω ακόμη μη βγει θετικό και μετά αδιαθετησω όπως τον προηγούμενο μήνα που έπεσα μάλλον σε ελαττωματικό τεστ:( . Λέω να κάνω την Πέμπτη αν δεν αδιαθετησω αύριο.  Αχ αυτά τα πονάκια νομίζω πως από στιγμή σε στιγμή θα έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Φοβάμαι να κάνω ακόμη μη βγει θετικό και μετά αδιαθετησω όπως τον προηγούμενο μήνα που έπεσα μάλλον σε ελαττωματικό τεστ:( . Λέω να κάνω την Πέμπτη αν δεν αδιαθετησω αύριο.  Αχ αυτά τα πονάκια νομίζω πως από στιγμή σε στιγμή θα έρθει. 

Εγώ λέω πως δε θα έρθει! !!!!!!???ποιο τεστ είχες πάρει? Έχω ακούσει για ψευδως θετικά σε πολύ γνωστές μάρκες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ 6 μερες για την περίοδο έχω τα βάλει 29 ημέρες για κύκλο. Αλλα ήδη έχω τόσες μέρες πονακια περιοδου δυσκοιλιοτητα, πρήξιμο, και σήμερα πονά το στήθος μου.. Όλα τα έχω κάθε φορά εκτός από τα πονακια που δνε είχα αντίστοιχα άλλο κύκλο. Ειδικά πριν κάτι ημέρες ένιωσα αριστερα έναν πόνο σαν ηλεκτρισμό και τρόμαξα.

@Starrr και. Εγω νμζ. Μπορι να εισε.. Με. Τα σιπτοματα κ το πονο πυ ενιοσες ιταν η συληψη.. Αλα περιμενε αν εχις καθισυεριση κ μετα να καμις το. Τεστ. Γτ. Χεν θα. Δειξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εγώ λέω πως δε θα έρθει! !!!!!!???ποιο τεστ είχες πάρει? Έχω ακούσει για ψευδως θετικά σε πολύ γνωστές μάρκες. 

Το clear blue πρόωρη ανίχνευση και το είχα κάνει την ημέρα που περίμενα περίοδο κ βγήκε θετικό αχνό βέβαια αλλά σίγουρα θετικό. Το απόγευμα αδιαθετησα. Την άλλη μέρα έκανα χοριακη και ήταν αρνητική 1.2 ! Και μου έμεινε μια φοβία!  Αν δεν αδιαθετησω κ κάνω τεστ κ βγει θετικό εννοείται θα πάω αμέσως για χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki γιατί δεν πας σε έναν άλλο γυναικολόγο απλά για τον υπέρηχο; Μήπως ο δικός σου σε παραπέμψει σε κάποιον.

@marakineos σε ποια μέρα είσαι; θα είσαι έγκυος πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η France είπε:

@vayaki γιατί δεν πας σε έναν άλλο γυναικολόγο απλά για τον υπέρηχο; Μήπως ο δικός σου σε παραπέμψει σε κάποιον.

@marakineos σε ποια μέρα είσαι; θα είσαι έγκυος πιστεύω.

France μου έπρεπε να αδιαθετησω χθες έχω κύκλο 29 ημερών. Δεν ξαναειχα καθυστέρηση έως τώρα βέβαια για όλα υπάρχει η πρώτη φορά! Θα δείξει, μακάρι να είμαι αλλά φοβάμαι για το αντίθετο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

France μου έπρεπε να αδιαθετησω χθες έχω κύκλο 29 ημερών. Δεν ξαναειχα καθυστέρηση έως τώρα βέβαια για όλα υπάρχει η πρώτη φορά! Θα δείξει, μακάρι να είμαι αλλά φοβάμαι για το αντίθετο

Γιατί φοβάσαι, δεν πρέπει. Άρα πας τώρα στην 31η, πολύ καλό αυτό!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλά κορίτσια. Νομίζω 2 κοπέλες έχουν επιβεβαιωμενη κύηση. Κ περιμένουμε αύριο την @marakineos έτσι δεν είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Το clear blue πρόωρη ανίχνευση και το είχα κάνει την ημέρα που περίμενα περίοδο κ βγήκε θετικό αχνό βέβαια αλλά σίγουρα θετικό. Το απόγευμα αδιαθετησα. Την άλλη μέρα έκανα χοριακη και ήταν αρνητική 1.2 ! Και μου έμεινε μια φοβία!  Αν δεν αδιαθετησω κ κάνω τεστ κ βγει θετικό εννοείται θα πάω αμέσως για χοριακη. 

Για το συγκεκριμένο το έχω ξανακούσει αυτό! Μου έχει τύχει κι εμένα με άλλη μάρκα. Δεν θυμάμαι με ποια ακριβώς. Ήταν αχνο θετικό πολύ αχνο και μετά που έκανα κι άλλα της hometest  έβγαιναν αρνητικά. Μετά αδιαθετησα οπότε της hometest ήταν τα σωστά. 

Κάτι μου λέει πως θα μας πεις τα ευχάριστα σε λίγο! !!!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η France είπε:

@vayaki γιατί δεν πας σε έναν άλλο γυναικολόγο απλά για τον υπέρηχο; Μήπως ο δικός σου σε παραπέμψει σε κάποιον.

@marakineos σε ποια μέρα είσαι; θα είσαι έγκυος πιστεύω.

Καλη η ιδεα σου. Το συζητησαμε τωρα και με τον αντρα μου και καταληξαμε στο να κανουμε υπομονη και να το παρακολουθουμε με καμια χοριακη ως το ραντεβου μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

France μου έπρεπε να αδιαθετησω χθες έχω κύκλο 29 ημερών. Δεν ξαναειχα καθυστέρηση έως τώρα βέβαια για όλα υπάρχει η πρώτη φορά! Θα δείξει, μακάρι να είμαι αλλά φοβάμαι για το αντίθετο 

Μαρακι κι εγω πιστευω οτι εισαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Το clear blue πρόωρη ανίχνευση και το είχα κάνει την ημέρα που περίμενα περίοδο κ βγήκε θετικό αχνό βέβαια αλλά σίγουρα θετικό. Το απόγευμα αδιαθετησα. Την άλλη μέρα έκανα χοριακη και ήταν αρνητική 1.2 ! Και μου έμεινε μια φοβία!  Αν δεν αδιαθετησω κ κάνω τεστ κ βγει θετικό εννοείται θα πάω αμέσως για χοριακη. 

Άντε Μαράκι ξυπνα να κάνεις το τεστ να μας πεις τα ευχάριστα ..?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa Καλημέρα κοριτσια μου! ❤️ τι ωραία τα μηνύματα σας ξεκινά η μέρα όμορφα!! Αύριο θα κάνω τεστάκι αν δεν με προλάβει σήμερα η περίοδος δεν μου φευγει αυτη η αισθηση η ρημαδα πως θα αδιαθετησω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

xaxa Καλημέρα κοριτσια μου! ❤️ τι ωραία τα μηνύματα σας ξεκινά η μέρα όμορφα!! Αύριο θα κάνω τεστάκι αν δεν με προλάβει σήμερα η περίοδος δεν μου φευγει αυτη η αισθηση η ρημαδα πως θα αδιαθετησω!?

Καλημέρα... Πως αντέχεις απορώ.. ??? Μπράβο σου.... Εγώ 24η ημέρα και συνεχίζω..... Δυναμικά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα... Πως αντέχεις απορώ.. ??? Μπράβο σου.... Εγώ 24η ημέρα και συνεχίζω..... Δυναμικά.... 

αν δεν ειχα πόνους περιόδου θα είχα κάνει ήδη σίγουρα!??! Μπράβο starrr μου! σε πόσες μέρες περιμένεις περίπου? @vayaki μου εσύ που τελικά είσαι έγκυος θυμάσαι σε ποια μέρα καθυστέρησης σταμάτησαν τα πονάκια περιόδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

αν δεν ειχα πόνους περιόδου θα είχα κάνει ήδη σίγουρα!??! Μπράβο starrr μου! σε πόσες μέρες περιμένεις περίπου? @vayaki μου εσύ που τελικά είσαι έγκυος θυμάσαι σε ποια μέρα καθυστέρησης σταμάτησαν τα πονάκια περιόδου?

Και εγώ κάθε μέρα νιώθω και από κάτι τώρα και 10 ημέρες. Αλλά δεν ξέρω από τι είναι. Μέχρι τώρα δεν με έχει πιάσει ακόμη... Αλλά σε αυτό τον κύκλο όλα πρωτοφανή μου φαίνονται. Και τα υγρά εντύπωση μου κάνουν. Τόσες αλλαγές με το ινοφερτ? Η τυχαίο γεγονός? Θα δείξει. Τον περασμένο μήνα είχα 30 ημέρες, τον προηγούμενο 28 ημέρες. Οπότε εφαρμογή στο κινητό έχω βάλει 28 ημέρες και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

αν δεν ειχα πόνους περιόδου θα είχα κάνει ήδη σίγουρα!??! Μπράβο starrr μου! σε πόσες μέρες περιμένεις περίπου? @vayaki μου εσύ που τελικά είσαι έγκυος θυμάσαι σε ποια μέρα καθυστέρησης σταμάτησαν τα πονάκια περιόδου?

Νομιζω  34η μερα δεν ενιωθα πια πονους... αλλα καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος. Αλλες κοπελες εχουν πει οτι ειχαν συνεχεια πονακια περιοδου και αργοτερα. Δεν ξερω μου θυμιζεις το πως ημουν εγω. Πονοι περιοδου που ερχοντουσαν κι εφευγαν αλλα περιοδος πουθενα. Καποια στιγμη αρχιζεις και το νιωθεις οτι πια δε θα ερθει με τοσο πονο τοσες μερες... Αυριο ευχομαι ενα καραθετικο τεστ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ κάθε μέρα νιώθω και από κάτι τώρα και 10 ημέρες. Αλλά δεν ξέρω από τι είναι. Μέχρι τώρα δεν με έχει πιάσει ακόμη... Αλλά σε αυτό τον κύκλο όλα πρωτοφανή μου φαίνονται. Και τα υγρά εντύπωση μου κάνουν. Τόσες αλλαγές με το ινοφερτ? Η τυχαίο γεγονός? Θα δείξει. Τον περασμένο μήνα είχα 30 ημέρες, τον προηγούμενο 28 ημέρες. Οπότε εφαρμογή στο κινητό έχω βάλει 28 ημέρες και βλεπουμε

ωραία λίγες μερούλες έμειναν οπότε!υπομονή!! υγρά έχω κι εγώ και κανα 2-3 φορές νόμιζα πως αδιαθέτησα αλλά ήταν υγρά άχρωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Νομιζω  34η μερα δεν ενιωθα πια πονους... αλλα καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος. Αλλες κοπελες εχουν πει οτι ειχαν συνεχεια πονακια περιοδου και αργοτερα. Δεν ξερω μου θυμιζεις το πως ημουν εγω. Πονοι περιοδου που ερχοντουσαν κι εφευγαν αλλα περιοδος πουθενα. Καποια στιγμη αρχιζεις και το νιωθεις οτι πια δε θα ερθει με τοσο πονο τοσες μερες... Αυριο ευχομαι ενα καραθετικο τεστ!!! 

αχ μακάρι! φοβάμαι τόσο μα τόσο πολύ μην αδιαθετήσω! ξέρω έχω γίνει κουραστική αλλά έτσι νιώθω δεν θέλω να ελπίζω και ν απογοητευτώ! τον προηγούμενο μήνα ένιωσα τόσο χαζή που ένιωσα έγκυος και τελικά δεν ήμουν. Μόνο σε εσάς εδώ μπορώ να τα εκμυστηρευτώ αυτά που νιώθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

αχ μακάρι! φοβάμαι τόσο μα τόσο πολύ μην αδιαθετήσω! ξέρω έχω γίνει κουραστική αλλά έτσι νιώθω δεν θέλω να ελπίζω και ν απογοητευτώ! τον προηγούμενο μήνα ένιωσα τόσο χαζή που ένιωσα έγκυος και τελικά δεν ήμουν. Μόνο σε εσάς εδώ μπορώ να τα εκμυστηρευτώ αυτά που νιώθω!

Να μη νιωθεις χαζη!!! Ουτε κουραστικη εισαι!!! Η καθεμια μας εχει αγωνια και φοβαται για κατι. Κι εγω αυτη τη στιγμη θελω να μπαινω σε καθε θεμα που υπαρχει και να γραφω τις φοβιες που εχω για κενους σακους και τετοια. Σε καταλαβαινω απολυτα! Γι αυτο αφηνεις και τοσο περιθωριο για να κανεις το τεστ! Καθε μερα που περναει χωρις περιοδο θα σε κανει και πιο σιγουρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

αχ μακάρι! φοβάμαι τόσο μα τόσο πολύ μην αδιαθετήσω! ξέρω έχω γίνει κουραστική αλλά έτσι νιώθω δεν θέλω να ελπίζω και ν απογοητευτώ! τον προηγούμενο μήνα ένιωσα τόσο χαζή που ένιωσα έγκυος και τελικά δεν ήμουν. Μόνο σε εσάς εδώ μπορώ να τα εκμυστηρευτώ αυτά που νιώθω!

@marakineos ευχομε. Θετικα. Απουελεσματα.. Κ. Σε. Ολεσς.μας..κ.εω.ετσι ενιοσα. Τυτο.τοιμα.ενμζ.ημουν που ενιοθα. Σιπτοματα κ τελικα αδιαθετισα.. Χαλαρα. Τωρα διναμικα!!!?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Να μη νιωθεις χαζη!!! Ουτε κουραστικη εισαι!!! Η καθεμια μας εχει αγωνια και φοβαται για κατι. Κι εγω αυτη τη στιγμη θελω να μπαινω σε καθε θεμα που υπαρχει και να γραφω τις φοβιες που εχω για κενους σακους και τετοια. Σε καταλαβαινω απολυτα! Γι αυτο αφηνεις και τοσο περιθωριο για να κανεις το τεστ! Καθε μερα που περναει χωρις περιοδο θα σε κανει και πιο σιγουρη?

αυτη ειναι η δικη μου μεγάλη φοβία. Μεγαλύτερη από το αν θα ξανασυλλάβω που για καποιο λόγο πιστευω οτι θα ξαναγινει καποια στιγμή με οποιον τρόπο και αν ειναι. Αλλα ο φοβος αυτος του σακου με κακατρέχει. Σκεψου οτι ειναι 2 βδομαδούλες υπομονή και μετά θα ειναι τέτοια η ανακούφιση που θα λες χαλάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...