Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

κάθε φορά που πάω τουαλέτα νομίζω πως θα έρθει!! να σου πω την αληθεια μου πιστευω πως θα αδιαθετησω! βεβαια καθυστερηση εστω και 1 ημερα εχω χρονια να εχω αλλά αυτά τα πονάκια και η ημικρανία με κάνουν να μην είμαι πολύ αισιόδοξη!! Αν έρθει τελικα τον επομενο μηνα θα δοκιμασω τα τυχερα τεστακια!😉

Δε θα ερθει😉

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις Just now, ο/η vayaki είπε:

Δε θα ερθει😉

Μακάρι! Το θέλω τόοοοοσο πολυ! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ αλλά αποφάσισα αν έρθει να μην στενοχωρηθώ πολύ γι αυτό προσπαθώ να μην ελπίζω πολύ! Εσύ πω πας?? έχει ξεκινήσει κανένα διαφορετικό συμπτωματάκι?

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Δε θα ερθει😉

Μην σκέφτεσαι αρνητικά!! Δεν θα έρθει!!! 💕💞💖

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Μακάρι! Το θέλω τόοοοοσο πολυ! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ αλλά αποφάσισα αν έρθει να μην στενοχωρηθώ πολύ γι αυτό προσπαθώ να μην ελπίζω πολύ! Εσύ πω πας?? έχει ξεκινήσει κανένα διαφορετικό συμπτωματάκι?

Τι να πω... δε νιωθω εγκυος. Δεν εχω τιποτα....δε θα ερθουν ποτε συμπτωματα; θα ερθουν αργοτερα; Μονο μια κοιλια πρησμενη που αποκλειεται να κουμπωσουν τα στενα μου τζιν και φοραω τα κολαν μου. Και επειδη δε νιωθω τιποτα και η 8/10 αργει λεω εστω καθε Παρασκευη να κανω μια χοριακη να βλεπω αν προχωρανε τα πραγματα εκει μεσα

• Like 2

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μην σκέφτεσαι αρνητικά!! Δεν θα έρθει!!! 💕💞💖

❤️ Μακάρι!! κάθε φορώ που πονάω μου κόβονται τα πόδια!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Τι να πω... δε νιωθω εγκυος. Δεν εχω τιποτα....δε θα ερθουν ποτε συμπτωματα; θα ερθουν αργοτερα; Μονο μια κοιλια πρησμενη που αποκλειεται να κουμπωσουν τα στενα μου τζιν και φοραω τα κολαν μου. Και επειδη δε νιωθω τιποτα και η 8/10 αργει λεω εστω καθε Παρασκευη να κανω μια χοριακη να βλεπω αν προχωρανε τα πραγματα εκει μεσα

ναι μπορεις να το κανεις αυτό για να σου φεύγει το άγχος! όλα θα πάνε τέλεια!! Ποιος ξέρει ίσως να μην έχεις τα κλασικά συμπτώματα μακάρι δηλαδη ! ❤️ πόνους περιόδου συνεχίζεις να έχεις ή έχουν σταματήσει?

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

ναι μπορεις να το κανεις αυτό για να σου φεύγει το άγχος! όλα θα πάνε τέλεια!! Ποιος ξέρει ίσως να μην έχεις τα κλασικά συμπτώματα μακάρι δηλαδη ! ❤️ πόνους περιόδου συνεχίζεις να έχεις ή έχουν σταματήσει?

Σταματησαν οι πονοι περιοδου. Κανενα τσιμπηματακι νιωθω που και που και αυτο μονο

• Like 1

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

Σταματησαν οι πονοι περιοδου. Κανενα τσιμπηματακι νιωθω που και που και αυτο μονο

α μπράβο τέλειο αυτό! ❤️ υπομονή θα περάσουν γρήγορα οι μέρες !!

• Like 1

Καλημέρα κορίτσια

@marakineos δε θα σου έρθει!!!!!

Εχθές πήγαμε στο γυναικολόγο με το σύζυγο, μου έγραψε ορμονικές για να ηρεμήσω, Πέμπτη απόγευμα περιμένω αποτελέσματα και μας έδωσε βιταμίνες και τους 2... Inofert για μένα και profertil για τον άντρα μου... 

• Like 1

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εχθές πήγαμε στο γυναικολόγο με το σύζυγο, μου έγραψε ορμονικές για να ηρεμήσω, Πέμπτη απόγευμα περιμένω αποτελέσματα και μας έδωσε βιταμίνες και τους 2... Inofert για μένα και profertil για τον άντρα μου... 

Αντε καλή επιτυχία κοριτσάκι... Θα δεις μια χαρά θα είναι κ οι εξετάσεις σου... 

• Thanks 1

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Αντε καλή επιτυχία κοριτσάκι... Θα δεις μια χαρά θα είναι κ οι εξετάσεις σου... 

Κ ο γιατρός αυτό πιστεύει απλά επειδή έχω εικόνα πολυκυστικών και είχα χρόνια να κάνω ορμονικές μου την έκανε τη χάρη.. Θα έσκαγα αλλιώς!!!

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Κορίτσια το ευχομαι!!<3 οι βιταμίνες νομίζω πως βοηθάνε πολύ θα έχεις επιτυχία σύντομα!!

• Thanks 1

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια το ευχομαι!!<3 οι βιταμίνες νομίζω πως βοηθάνε πολύ θα έχεις επιτυχία σύντομα!!

Μακάρι, απ ότι έχω καταλάβει το πιο σημαντικό είναι να ηρεμήσουμε και να φύγει το άγχος, γι αυτό κάναμε εξετάσεις και οι 2. Το κακό είναι οτι είμαι αγχώδης από τη φύση μου και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να το αποβάλλω

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μακάρι, απ ότι έχω καταλάβει το πιο σημαντικό είναι να ηρεμήσουμε και να φύγει το άγχος, γι αυτό κάναμε εξετάσεις και οι 2. Το κακό είναι οτι είμαι αγχώδης από τη φύση μου και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να το αποβάλλω

όντως παίζει ρόλο το άγχος! σε καταλαβαινω κι εγω απο μικρη όλο αγχος ειχα , τωρα το εχω ελεγξει λιγο ! να σκεφτεσαι παντα θετικα και να προσπαθεις ν απασχολεις το μυαλο σου με αλλα θεματα!

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις