Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

κάθε φορά που πάω τουαλέτα νομίζω πως θα έρθει!! να σου πω την αληθεια μου πιστευω πως θα αδιαθετησω! βεβαια καθυστερηση εστω και 1 ημερα εχω χρονια να εχω αλλά αυτά τα πονάκια και η ημικρανία με κάνουν να μην είμαι πολύ αισιόδοξη!! Αν έρθει τελικα τον επομενο μηνα θα δοκιμασω τα τυχερα τεστακια!?

Δε θα ερθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

Δε θα ερθει?

Μακάρι! Το θέλω τόοοοοσο πολυ! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ αλλά αποφάσισα αν έρθει να μην στενοχωρηθώ πολύ γι αυτό προσπαθώ να μην ελπίζω πολύ! Εσύ πω πας?? έχει ξεκινήσει κανένα διαφορετικό συμπτωματάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Μακάρι! Το θέλω τόοοοοσο πολυ! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ αλλά αποφάσισα αν έρθει να μην στενοχωρηθώ πολύ γι αυτό προσπαθώ να μην ελπίζω πολύ! Εσύ πω πας?? έχει ξεκινήσει κανένα διαφορετικό συμπτωματάκι?

Τι να πω... δε νιωθω εγκυος. Δεν εχω τιποτα....δε θα ερθουν ποτε συμπτωματα; θα ερθουν αργοτερα; Μονο μια κοιλια πρησμενη που αποκλειεται να κουμπωσουν τα στενα μου τζιν και φοραω τα κολαν μου. Και επειδη δε νιωθω τιποτα και η 8/10 αργει λεω εστω καθε Παρασκευη να κανω μια χοριακη να βλεπω αν προχωρανε τα πραγματα εκει μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μην σκέφτεσαι αρνητικά!! Δεν θα έρθει!!! ???

❤️ Μακάρι!! κάθε φορώ που πονάω μου κόβονται τα πόδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Τι να πω... δε νιωθω εγκυος. Δεν εχω τιποτα....δε θα ερθουν ποτε συμπτωματα; θα ερθουν αργοτερα; Μονο μια κοιλια πρησμενη που αποκλειεται να κουμπωσουν τα στενα μου τζιν και φοραω τα κολαν μου. Και επειδη δε νιωθω τιποτα και η 8/10 αργει λεω εστω καθε Παρασκευη να κανω μια χοριακη να βλεπω αν προχωρανε τα πραγματα εκει μεσα

ναι μπορεις να το κανεις αυτό για να σου φεύγει το άγχος! όλα θα πάνε τέλεια!! Ποιος ξέρει ίσως να μην έχεις τα κλασικά συμπτώματα μακάρι δηλαδη ! ❤️ πόνους περιόδου συνεχίζεις να έχεις ή έχουν σταματήσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

ναι μπορεις να το κανεις αυτό για να σου φεύγει το άγχος! όλα θα πάνε τέλεια!! Ποιος ξέρει ίσως να μην έχεις τα κλασικά συμπτώματα μακάρι δηλαδη ! ❤️ πόνους περιόδου συνεχίζεις να έχεις ή έχουν σταματήσει?

Σταματησαν οι πονοι περιοδου. Κανενα τσιμπηματακι νιωθω που και που και αυτο μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

Σταματησαν οι πονοι περιοδου. Κανενα τσιμπηματακι νιωθω που και που και αυτο μονο

α μπράβο τέλειο αυτό! ❤️ υπομονή θα περάσουν γρήγορα οι μέρες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

 @marakineos δε θα σου έρθει!!!!!

Εχθές πήγαμε στο γυναικολόγο με το σύζυγο, μου έγραψε ορμονικές για να ηρεμήσω, Πέμπτη απόγευμα περιμένω αποτελέσματα και μας έδωσε βιταμίνες και τους 2... Inofert για μένα και profertil για τον άντρα μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια

 @marakineos δε θα σου έρθει!!!!!

Εχθές πήγαμε στο γυναικολόγο με το σύζυγο, μου έγραψε ορμονικές για να ηρεμήσω, Πέμπτη απόγευμα περιμένω αποτελέσματα και μας έδωσε βιταμίνες και τους 2... Inofert για μένα και profertil για τον άντρα μου... 

Αντε καλή επιτυχία κοριτσάκι... Θα δεις μια χαρά θα είναι κ οι εξετάσεις σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Αντε καλή επιτυχία κοριτσάκι... Θα δεις μια χαρά θα είναι κ οι εξετάσεις σου... 

Κ ο γιατρός αυτό πιστεύει απλά επειδή έχω εικόνα πολυκυστικών και είχα χρόνια να κάνω ορμονικές μου την έκανε τη χάρη.. Θα έσκαγα αλλιώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσια

 @marakineos δε θα σου έρθει!!!!!

Εχθές πήγαμε στο γυναικολόγο με το σύζυγο, μου έγραψε ορμονικές για να ηρεμήσω, Πέμπτη απόγευμα περιμένω αποτελέσματα και μας έδωσε βιταμίνες και τους 2... Inofert για μένα και profertil για τον άντρα μου... 

Κορίτσια το ευχομαι!!<3 οι βιταμίνες νομίζω πως βοηθάνε πολύ θα έχεις επιτυχία σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια το ευχομαι!!<3 οι βιταμίνες νομίζω πως βοηθάνε πολύ θα έχεις επιτυχία σύντομα!!

Μακάρι, απ ότι έχω καταλάβει το πιο σημαντικό είναι να ηρεμήσουμε και να φύγει το άγχος, γι αυτό κάναμε εξετάσεις και οι 2. Το κακό είναι οτι είμαι αγχώδης από τη φύση μου και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να το αποβάλλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μακάρι, απ ότι έχω καταλάβει το πιο σημαντικό είναι να ηρεμήσουμε και να φύγει το άγχος, γι αυτό κάναμε εξετάσεις και οι 2. Το κακό είναι οτι είμαι αγχώδης από τη φύση μου και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να το αποβάλλω

όντως παίζει ρόλο το άγχος! σε καταλαβαινω κι εγω απο μικρη όλο αγχος ειχα , τωρα το εχω ελεγξει λιγο ! να σκεφτεσαι παντα θετικα και να προσπαθεις ν απασχολεις το μυαλο σου με αλλα θεματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marakineos είπε:

κάθε φορά που πάω τουαλέτα νομίζω πως θα έρθει!! να σου πω την αληθεια μου πιστευω πως θα αδιαθετησω! βεβαια καθυστερηση εστω και 1 ημερα εχω χρονια να εχω αλλά αυτά τα πονάκια και η ημικρανία με κάνουν να μην είμαι πολύ αισιόδοξη!! Αν έρθει τελικα τον επομενο μηνα θα δοκιμασω τα τυχερα τεστακια!?

Γιατί δεν κάνεις ενα τεστακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια....τι κάνετε? Οι γόνιμες μου πέρασαν,10 μέρες μέχρι τη περιοδο και αγχώνομαι....πόσο πολυ θέλω ένα μωράκι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σας κορίτσια....τι κάνετε? Οι γόνιμες μου πέρασαν,10 μέρες μέχρι τη περιοδο και αγχώνομαι....πόσο πολυ θέλω ένα μωράκι ...

Λενακι ποτέ ακριβώς περιμένεις? Εγώ 8/10 αλλά ούτε που είχα ψάξει για γόνιμες αυτή τη φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σας κορίτσια....τι κάνετε? Οι γόνιμες μου πέρασαν,10 μέρες μέχρι τη περιοδο και αγχώνομαι....πόσο πολυ θέλω ένα μωράκι ...

Κορίτσι μου μαζί είμαστε!!!και εγώ σε 10 μέρες περιμένω !!! Μακάρι να είναι αυτός ο μήνας μας!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου μαζί είμαστε!!!και εγώ σε 10 μέρες περιμένω !!! Μακάρι να είναι αυτός ο μήνας μας!!!!??

Μακάρι να γίνει το θεματάκι...ευχομαι να είμαστε όλες εγκυουλες τον Οκτώβριο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λενακι ποτέ ακριβώς περιμένεις? Εγώ 8/10 αλλά ούτε που είχα ψάξει για γόνιμες αυτή τη φορά. 

5/10 περιμένω κορίτσι μου, ωορρηξία είχα στις 20 του μήνα σύμφωνα με τα τεστακια με το χαμογελακι. Μακάρι να γίνει το θαύμα....για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ 6 μερες για την περίοδο έχω τα βάλει 29 ημέρες για κύκλο. Αλλα ήδη έχω τόσες μέρες πονακια περιοδου δυσκοιλιοτητα, πρήξιμο, και σήμερα πονά το στήθος μου.. Όλα τα έχω κάθε φορά εκτός από τα πονακια που δνε είχα αντίστοιχα άλλο κύκλο. Ειδικά πριν κάτι ημέρες ένιωσα αριστερα έναν πόνο σαν ηλεκτρισμό και τρόμαξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

5/10 περιμένω κορίτσι μου, ωορρηξία είχα στις 20 του μήνα σύμφωνα με τα τεστακια με το χαμογελακι. Μακάρι να γίνει το θαύμα....για όλες μας!!!

Οπότε εγώ θα είχα λίγο πιο μετά. Μπορεί και τώρα ακόμα? ??εύχομαι θετικοτατα τεστακια κορίτσια! !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ 6 μερες για την περίοδο έχω τα βάλει 29 ημέρες για κύκλο. Αλλα ήδη έχω τόσες μέρες πονακια περιοδου δυσκοιλιοτητα, πρήξιμο, και σήμερα πονά το στήθος μου.. Όλα τα έχω κάθε φορά εκτός από τα πονακια που δνε είχα αντίστοιχα άλλο κύκλο. Ειδικά πριν κάτι ημέρες ένιωσα αριστερα έναν πόνο σαν ηλεκτρισμό και τρόμαξα.

Περίμενε να έχεις 1 μέρα καθυστέρηση και μετά τεστακι!!!μακάρι να είσαι εγκυουλα!!!!Όλα αυτά είναι συμπτώματα αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ 6 μερες για την περίοδο έχω τα βάλει 29 ημέρες για κύκλο. Αλλα ήδη έχω τόσες μέρες πονακια περιοδου δυσκοιλιοτητα, πρήξιμο, και σήμερα πονά το στήθος μου.. Όλα τα έχω κάθε φορά εκτός από τα πονακια που δνε είχα αντίστοιχα άλλο κύκλο. Ειδικά πριν κάτι ημέρες ένιωσα αριστερα έναν πόνο σαν ηλεκτρισμό και τρόμαξα.

σταρ μου χαλαρωσε τώρα! !!!με την πρώτη καθυστέρηση τεστακι! !!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Περίμενε να έχεις 1 μέρα καθυστέρηση και μετά τεστακι!!!μακάρι να είσαι εγκυουλα!!!!Όλα αυτά είναι συμπτώματα αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρη!!!!!

Ε ναι γι αυτό και δεν κάνω.. Θ πάω κ σκ βολτούλα οπότε θα ξεχαστω..... Ελπίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...