Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι!!θα κάνω!!! Άντε να δούμε τι θα γίνει και αυτόν τον μήνα!!!ελπίζω εσυ να μην χρειαστεί να προσπαθήσεις άλλο!!να είσαι εγκυουλα τώρα!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... Μακάρι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά αποφάσισα να σας ανεβάσω το θερμοδιάγραμμα μου ετσι ώστε οποί ξέρει περισσότερα να μάθει στις υπόλοιπες. Μπορεί κάποια να καταλάβει πότε είχα ωορρηξια με βάση την θερμοκρασία .? 

IMG_20180924_183704.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τελικά αποφάσισα να σας ανεβάσω το θερμοδιάγραμμα μου ετσι ώστε οποί ξέρει περισσότερα να μάθει στις υπόλοιπες. Μπορεί κάποια να καταλάβει πότε είχα ωορρηξια με βάση την θερμοκρασία .? 

IMG_20180924_183704.jpg

Kαλησπέρα κορίτσι μου!!Μες τις ημερομηνίες δν βγάζω άκρη στην εφαρμογή!!Αυτό που ξέρω είναι ότι στην ωορρηξία μας έχουμε την χαμηλότερη θερμοκρασία κ μετά απο 1-3 μέρες ανεβαίνει πάλι!!1Αρά μήπως να κοιτούσες την χαμηλότερη θερμοκρασία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλησπέρα κορίτσι μου!!Μες τις ημερομηνίες δν βγάζω άκρη στην εφαρμογή!!Αυτό που ξέρω είναι ότι στην ωορρηξία μας έχουμε την χαμηλότερη θερμοκρασία κ μετά απο 1-3 μέρες ανεβαίνει πάλι!!1Αρά μήπως να κοιτούσες την χαμηλότερη θερμοκρασία!!!

Δηλ στις 11??δεν είναι πολύ νωρίς.?? Η στης 16?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

11 μέρα εννοείς ή 11 Σεπτέμβρη?

Όπως βλέπεις στην φώτο χαμηλές θερμοκρασίες έχω 11 Σεπτεμβρίου και 16 Σεπτεμβρίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δηλ στις 11??δεν είναι πολύ νωρίς.?? Η στης 16?

Λένε ότι στην ωορρηξία κ στην εμφύτευση μπορεί πάλι η θερμοκρασία να έρθει στα κατώτα επίπεδα!!Αυτό για την εμφύτευση το είχα δει σε ξένο σαιτ!!Μετράς την θερμοκρασία πρωί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Όπως βλέπεις στην φώτο χαμηλές θερμοκρασίες έχω 11 Σεπτεμβρίου και 16 Σεπτεμβρίου 

11/9 ποιά μέρα του κύκλου σου είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Λένε ότι στην ωορρηξία κ στην εμφύτευση μπορεί πάλι η θερμοκρασία να έρθει στα κατώτα επίπεδα!!Αυτό για την εμφύτευση το είχα δει σε ξένο σαιτ!!Μετράς την θερμοκρασία πρωί?

Ναι κοπέλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

9η ημέρα. Πολύ νωρίς. 

Ποτέ μη λες ποτέ!!Φίλη μου την 9 μέρα έπιασε τον μπέμπη που συνήθως έχει κύκλο 30 μέρες!!!Βέβαια τα τεστάκια σου άλλα λένε!!Εγώ λέω 11 μέρα έκανες αλλά εννοείτε μπορεί να κάνω λάθος!!Βάλε μαχ 30 μέρες κύκλο κ αν έχεις αγωνιούλα κάνε τεστάκι που δείχνει απο νωρίς!!Εύχομαι να πιαστηκε το σποράκι σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ποτέ μη λες ποτέ!!Φίλη μου την 9 μέρα έπιασε τον μπέμπη που συνήθως έχει κύκλο 30 μέρες!!!Βέβαια τα τεστάκια σου άλλα λένε!!Εγώ λέω 11 μέρα έκανες αλλά εννοείτε μπορεί να κάνω λάθος!!Βάλε μαχ 30 μέρες κύκλο κ αν έχεις αγωνιούλα κάνε τεστάκι που δείχνει απο νωρίς!!Εύχομαι να πιαστηκε το σποράκι σας

Το τεστ ωορρηξιας έδειξε την 11η.λλα ωορρηξια γίνεται 3 μέρες μετά... Δηλ 14η ημέρα... 17 Σεπτεμβρίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Το τεστ ωορρηξιας έδειξε την 11η.λλα ωορρηξια γίνεται 3 μέρες μετά... Δηλ 14η ημέρα... 17 Σεπτεμβρίου 

Σωστα λάθος το έγραψα!!Ηθελα να πω οτι εγώ πέρνω σαν θετικό σου της 11 μέρας το τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στην εφαρμογή του κινητού σχετικά με τη περίοδο βάζετε ως τελευταία μέρα περιόδου ενώ έχετε καθαρίσει τελείως?? Γτι πχ γω μπορεί να μην έχω αίμα αύριο κ να καθαρίζω να έχω καφέ μονο.. την μετράω κ βάζω τελευταία μέρα περίοδου όταν καθαρίζω εντελώς?? Προσπαθώ αυτό το μήνα να τα κάνω όσο πιο σωστά γίνεται... Πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

@lactaki μου εγω ημε στη 3 μερα κ δεν εχο αυριο θα εχο λιο.. Ωσπυ ν τελιοσεις τελια κ τα καφε... Να καθαρισεις... 

 

Ευχαριστώ .. ίσως γι αυτό να έχω λίγες μέρες διαφορά κάθε φορά με την εφαρμογή γτι ίσως βιάζομαι να βάλω ότι τελείωσα.. αυτό θα κάνω μόλις τελειώσω εντελώς θα το πατήσω κ στην εφαρμογή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια στην εφαρμογή του κινητού σχετικά με τη περίοδο βάζετε ως τελευταία μέρα περιόδου ενώ έχετε καθαρίσει τελείως?? Γτι πχ γω μπορεί να μην έχω αίμα αύριο κ να καθαρίζω να έχω καφέ μονο.. την μετράω κ βάζω τελευταία μέρα περίοδου όταν καθαρίζω εντελώς?? Προσπαθώ αυτό το μήνα να τα κάνω όσο πιο σωστά γίνεται... Πφφφφ

Όχι κορίτσι μου πρέπει πχ να βγάζεις την σερβιέτα τότε θα βάζεις στην εφαρμογή ότι τελείωσες την περίοδο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2018 at 2:42 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια, για να δούμε αν θα είναι τυχερός αυτός ο μήνας για εμάς. Κ να έχουμε του χρόνου το καλοκαίρι στην αγκαλιά μας μωράκι..... Το εύχομαι σε όλες σας...αντε να γίνουμε μαμάδες του καλοκαιριού... ❤️

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε σήμερα? Εγώ υπομονή μέχρι Κυριακή Δευτέρα!!! Δεν δίνω σημασία σε συμπτώματα να περάσει η εβδομάδα!!! ???

στις πριν 20 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Σταρ κι εγω ειχα πονο στο στομαχι... θεωρησα οτι ειχα αρρωστησει τοτε... αλλα ποιος ξερει... ισως να ηταν απ τις αλλαγες που γινοταν στο σωμα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως είστε σήμερα? Εγώ υπομονή μέχρι Κυριακή Δευτέρα!!! Δεν δίνω σημασία σε συμπτώματα να περάσει η εβδομάδα!!! ???

 

Καλημέρα κορίτσι... 23η ημέρα σήμερα. Έχω πονάκια περιόδου τα κλασσικά. Θα δω κ εγώ μέχρι δευτέρα... Ελπίζω να μην έρθει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Δεν αδιαθέτησα χθες τελικά! Μακάρι να μην έρθει ούτε σήμερα. Βέβαια τα πονάκια πάνε κι έρχονται! Για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσι... 23η ημέρα σήμερα. Έχω πονάκια περιόδου τα κλασσικά. Θα δω κ εγώ μέχρι δευτέρα... Ελπίζω να μην έρθει.. 

Ελπίζω να μην έρθει σε καμία μας κ από Δευτέρα να κερνάμε!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ελπίζω να μην έρθει σε καμία μας κ από Δευτέρα να κερνάμε!!!!! ???

χαχα μακάρι!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Δεν αδιαθέτησα χθες τελικά! Μακάρι να μην έρθει ούτε σήμερα. Βέβαια τα πονάκια πάνε κι έρχονται! Για να δουμε!

Αχ Μαρακι τι καλα να μην ερχεται! Αντε και θελω παρεα... να μοιραζομαστε τις ιδιες αγωνιες χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Αχ Μαρακι τι καλα να μην ερχεται! Αντε και θελω παρεα... να μοιραζομαστε τις ιδιες αγωνιες χεχε

κάθε φορά που πάω τουαλέτα νομίζω πως θα έρθει!! να σου πω την αληθεια μου πιστευω πως θα αδιαθετησω! βεβαια καθυστερηση εστω και 1 ημερα εχω χρονια να εχω αλλά αυτά τα πονάκια και η ημικρανία με κάνουν να μην είμαι πολύ αισιόδοξη!! Αν έρθει τελικα τον επομενο μηνα θα δοκιμασω τα τυχερα τεστακια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...