Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα starrr!! χαχα!! εγώ ευτυχώς δεν έχω αδιαθετησει ακομη αν και το νιωθω να ερχεται!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! 23η μέρα κ ζαλάδες!!! Υπομονη σε όσες απομειναμε!!!! Καλή εβδομάδα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! 23η μέρα κ ζαλάδες!!! Υπομονη σε όσες απομειναμε!!!! Καλή εβδομάδα!!!! 

καλημέρα κορίτσι!! Καλές οι ζαλάδες! ? να σαι καλα καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! 23η μέρα κ ζαλάδες!!! Υπομονη σε όσες απομειναμε!!!! Καλή εβδομάδα!!!! 

Και εγώ σαν  να πονάει το στομάχι μου και έχω υγρά.... Δνε ξέρω τι άλλο  απλά περιμένω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες .!!! Κι εγώ τελικά πάω για Οκτώβρη αδιαθέτησα σήμερα το πρωί ! 4 ημέρες νωρίτερα που δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτε αλλά οκ ίσως είναι τυχαίο . Καλή αναμονή σε όσες περιμένουν να έχουν έναν θετικό τεστακι εύχομαι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos αχ Μακαριιιιι!!!! Καλα αυτο οτι το νιωθεις να ερχεται μην το δενεις κομπο. Χαχα!!! 

Αχ κοριτσια το ραντεβου μου στον γιατρο ειναι πολυ μακρινο. Σε 2 βδομαδες. Γενικα σε αυτον τον γιατρο δε βρισκεις νωρις ραντεβου. Λειπει και σε συνεδριο τωρα... Οποτε αναμονη... ευτυχως κρατιεμαι ηρεμη οσο μπορω και χαμογελαστη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@marakineos αχ Μακαριιιιι!!!! Καλα αυτο οτι το νιωθεις να ερχεται μην το δενεις κομπο. Χαχα!!! 

Αχ κοριτσια το ραντεβου μου στον γιατρο ειναι πολυ μακρινο. Σε 2 βδομαδες. Γενικα σε αυτον τον γιατρο δε βρισκεις νωρις ραντεβου. Λειπει και σε συνεδριο τωρα... Οποτε αναμονη... ευτυχως κρατιεμαι ηρεμη οσο μπορω και χαμογελαστη... 

Ε μια χαρά μπορείς να το παρακολουθείς με χοριακη.. Και σιγά ίσα ίσα θα τα δεις όλα μαζί σε 2 εβδομάδεσ. Και σάκο και καρδούλα.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ σαν  να πονάει το στομάχι μου και έχω υγρά.... Δνε ξέρω τι άλλο  απλά περιμένω.. 

Υπομονή starrr μου!!! Λίγες μέρες έμειναν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@marakineos αχ Μακαριιιιι!!!! Καλα αυτο οτι το νιωθεις να ερχεται μην το δενεις κομπο. Χαχα!!! 

Αχ κοριτσια το ραντεβου μου στον γιατρο ειναι πολυ μακρινο. Σε 2 βδομαδες. Γενικα σε αυτον τον γιατρο δε βρισκεις νωρις ραντεβου. Λειπει και σε συνεδριο τωρα... Οποτε αναμονη... ευτυχως κρατιεμαι ηρεμη οσο μπορω και χαμογελαστη... 

@vayaki μου υπομονή!! Σου εύχομαι να το απολαύσεις!! Χαλάρωσε, διάβασε βιβλία, δες τηλεόραση! έγκυος είσαι βρε παιδί μου το δικαιούσαι !! χαχα!! <3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ σαν  να πονάει το στομάχι μου και έχω υγρά.... Δνε ξέρω τι άλλο  απλά περιμένω.. 

Σταρ κι εγω ειχα πονο στο στομαχι... θεωρησα οτι ειχα αρρωστησει τοτε... αλλα ποιος ξερει... ισως να ηταν απ τις αλλαγες που γινοταν στο σωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Σταρ κι εγω ειχα πονο στο στομαχι... θεωρησα οτι ειχα αρρωστησει τοτε... αλλα ποιος ξερει... ισως να ηταν απ τις αλλαγες που γινοταν στο σωμα

Και εγώ σνα να μην μπορώ να πιω καφέ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr έχεις συμπτωματάκια βλέπω! Εγώ το μόνο διαφορετικό που εχω αυτον τον μήνα είναι το αισθημα καυσους στην κοιλιά και στις θηλές! Αλλά και το προηγούμενο μήνα είχα πολλάαα συμπτώματα και τελικα τζίφος οποτε δεν τα λαμβάνω υπόψιν ! Από τότε που δίνω σημασία στα συμπτώματα όλο και κάτι διαφορετικό παρατηρώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

@marakineos αχ Μακαριιιιι!!!! Καλα αυτο οτι το νιωθεις να ερχεται μην το δενεις κομπο. Χαχα!!! 

Αχ κοριτσια το ραντεβου μου στον γιατρο ειναι πολυ μακρινο. Σε 2 βδομαδες. Γενικα σε αυτον τον γιατρο δε βρισκεις νωρις ραντεβου. Λειπει και σε συνεδριο τωρα... Οποτε αναμονη... ευτυχως κρατιεμαι ηρεμη οσο μπορω και χαμογελαστη... 

Με το καλό κορίτσι!
Και εγώ από την ημέρα που είχα θετικό τεστ με είδε 2 εβδομάδες μετά ακριβώς. Δδλ στην 6η +  5 βάση τελευταίας περιόδου. Μόλις ακούσεις καρδιά θα ανακουφιστείς! Η σκέψη αυτή και μόνο από εδώ και πέρα θα σε κρατάει ήρεμη. Να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

@marakineos αχ Μακαριιιιι!!!! Καλα αυτο οτι το νιωθεις να ερχεται μην το δενεις κομπο. Χαχα!!! 

Αχ κοριτσια το ραντεβου μου στον γιατρο ειναι πολυ μακρινο. Σε 2 βδομαδες. Γενικα σε αυτον τον γιατρο δε βρισκεις νωρις ραντεβου. Λειπει και σε συνεδριο τωρα... Οποτε αναμονη... ευτυχως κρατιεμαι ηρεμη οσο μπορω και χαμογελαστη... 

@vayaki Με το καλό! 

Λίγη υπομονή ,όλα καλά! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

@Starrr έχεις συμπτωματάκια βλέπω! Εγώ το μόνο διαφορετικό που εχω αυτον τον μήνα είναι το αισθημα καυσους στην κοιλιά και στις θηλές! Αλλά και το προηγούμενο μήνα είχα πολλάαα συμπτώματα και τελικα τζίφος οποτε δεν τα λαμβάνω υπόψιν ! Από τότε που δίνω σημασία στα συμπτώματα όλο και κάτι διαφορετικό παρατηρώ!

Ναι κι εγώ δεν δίνω σημασία.. Οπότε ότι γίνει... Ίσως Δευτέρα άμα δεν έχει έρθει να κάνω ένα τεστακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια σήμερα έκανα το τελευταίο μου τεστακι είναι στην 13 μέρα!δεν βγήκε τόσο κόκκινο όσο το χθεσινό οπότε  λέω να μετρησω εκείνο για θετικό!

IMG_20180924_151957.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σήμερα έκανα το τελευταίο μου τεστακι είναι στην 13 μέρα!δεν βγήκε τόσο κόκκινο όσο το χθεσινό οπότε  λέω να μετρησω εκείνο για θετικό!

IMG_20180924_151957.jpg

Το καλύτερο θα ήταν εννοείται να συνέχιζες τα τεστ, αλλά εφόσον αυτό δεν είναι εφικτό και εφόσον αυτό είναι πιο αχνό από το χθεσινό, πάρε σαν δεδομένο ότι σήμερα έχεις ωορρηξία άρα βουρ στο καθήκον!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Το καλύτερο θα ήταν εννοείται να συνέχιζες τα τεστ, αλλά εφόσον αυτό δεν είναι εφικτό και εφόσον αυτό είναι πιο αχνό από το χθεσινό, πάρε σαν δεδομένο ότι σήμερα έχεις ωορρηξία άρα βουρ στο καθήκον!! ?

Δυστυχώς δεν αλλά!!το χθεσινό ήταν τελείως κόκκινο όσο και η γραμμή ελέγχου ο ενδιασμος μου ήταν ότι το είδα στα 15 λεπτά και λέω μην πως έκανα λάθος αλλά σήμερα δεν κοκκινησε αρκετά οπότε παίρνω το χθεσινό για θετικό!! σίγουρα κάτι θα κάνουμε και σήμερα!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Δυστυχώς δεν αλλά!!το χθεσινό ήταν τελείως κόκκινο όσο και η γραμμή ελέγχου ο ενδιασμος μου ήταν ότι το είδα στα 15 λεπτά και λέω μην πως έκανα λάθος αλλά σήμερα δεν κοκκινησε αρκετά οπότε παίρνω το χθεσινό για θετικό!! σίγουρα κάτι θα κάνουμε και σήμερα!!??

Κάντε και αύριο για πιο σίγουρα... Όπως σου έλεγα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Με νυχια και με δοντια θα κρατηθω χαχα!! ❤️

άντε άντε περιμένουμεεεε.... εγώ σήμερα παρέλαβα τα τεστάκια μου κ περιμένω να τελειώσουν οι μερούλες να καθαρίσω από περίοδο.. πάμε για νέα προσπάθεια.. είπαμε με τον αντρούλη μου να πάμε πιο προγραμματισμένα αυτή τη φορά με τεστάκια και επαφούλες κάθε 2 μέρες στις γόνιμες.. όχι χαλαρά όπως μέχρι τώρα.

γι αυτό το λόγο κορίτσια είμαι πιο αισιόδοξη αυτό το μήνα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

άντε άντε περιμένουμεεεε.... εγώ σήμερα παρέλαβα τα τεστάκια μου κ περιμένω να τελειώσουν οι μερούλες να καθαρίσω από περίοδο.. πάμε για νέα προσπάθεια.. είπαμε με τον αντρούλη μου να πάμε πιο προγραμματισμένα αυτή τη φορά με τεστάκια και επαφούλες κάθε 2 μέρες στις γόνιμες.. όχι χαλαρά όπως μέχρι τώρα.

γι αυτό το λόγο κορίτσια είμαι πιο αισιόδοξη αυτό το μήνα!!!!?

Εγώ ξεπατώθηκα από την 7η έως την 18η.....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ ξεπατώθηκα από την 7η έως την 18η.....???

χαχαχα ε τότε ετοιμάσουυυ... θα το πετυχες το σποράκι.. ποτε λες για τεστακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κάντε και αύριο για πιο σίγουρα... Όπως σου έλεγα... ?

Ναι!!θα κάνω!!! Άντε να δούμε τι θα γίνει και αυτόν τον μήνα!!!ελπίζω εσυ να μην χρειαστεί να προσπαθήσεις άλλο!!να είσαι εγκυουλα τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

χαχαχα ε τότε ετοιμάσουυυ... θα το πετυχες το σποράκι.. ποτε λες για τεστακι?

Δεν ξερω πότε έκανα ωορρηξια. Οπότε η περιμένω την Παρασκευή η περιμένω την Δευτέρα...... Αλλά επειδή έχω 3 τεστακια λέω να κάνω 1 την Παρασκευή. ??? 1 την Δευτέρα και 1 την Τετάρτη, εάν βέβαια μέχρι τότε δεν μου έχει έρθει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...