Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η levanda είπε:

κορίτσια είμαι κ εγώ για τυχερό Οκτώβρη! 

Την 13η μέρα πάω για υπέρηχο στη γιατρό. 

@levanda ατε ευχομε να οτιχερος. Μας.. Παις για. Να. Συ εβρι ωοριξεια σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλά κάνεις και εγώ Μαλλον αν δεν τα καταφέρω αυτή την φορά αυτό θα κάνω για να έχω μια πιο ξεκάθαρη εικόνα!!

Εγώ όταν είχα το θετικό τετ η ωορρηξια ήταν μετά από 2 ημέρες.... Να το δεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Αισιοδοξία θέλει! Μακάρι να είναι ο τυχερός σου ,θα είναι υπέροχο δώρο γενεθλίων! 

Σ' ευχαριστώ πολύ μακάρι να είναι τυχερός για όλες μας!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ όταν είχα το θετικό τετ η ωορρηξια ήταν μετά από 2 ημέρες.... Να το δεις... 

Αλήθεια; Πώς το κατάλαβες ότι έγινε μετά από δύο μέρες από το θετικό τέστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

@levanda ατε ευχομε να οτιχερος. Μας.. Παις για. Να. Συ εβρι ωοριξεια σου? 

Ναι παρακολουθώ την ωορρηξία μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αλήθεια; Πώς το κατάλαβες ότι έγινε μετά από δύο μέρες από το θετικό τέστ;

Μου ρθε περίοδος. Και τη εφαρμογή μου είχε βάλει 2 μέρες μετά την ωορρηξια. Και δεν είχα επαφές... Μετα το θετικό τεστ έχει 12 έως 36 ώρες ωορρηξια.... Ε εγώ πετυχαίνω το 36 ώρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Ναι παρακολουθώ την ωορρηξία μου! 

@levanda καλα. Κανισ. Ετσι. Θα χερις κ.ε θα εχεις επαφες.. Κ. Εγω σκεφτομουν να παω αλα. Αμα χρ υα. Ανγχονομε γτ ετσι. Με. Πιανι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Μου ρθε περίοδος. Και τη εφαρμογή μου είχε βάλει 2 μέρες μετά την ωορρηξια. Και δεν είχα επαφές... Μετα το θετικό τεστ έχει 12 έως 36 ώρες ωορρηξια.... Ε εγώ πετυχαίνω το 36 ώρες.. 

Κατάλαβα!!! Να σου μπορεί και εγώ γιατί ένα μήνα βγήκε θετικό την 13 μέρα αλλά περίοδο ήρθε στις 29 μέρες  θα δω και αύριο αν βγει θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κατάλαβα!!! Να σου μπορεί και εγώ γιατί ένα μήνα βγήκε θετικό την 13 μέρα αλλά περίοδο ήρθε στις 29 μέρες  θα δω και αύριο αν βγει θετικό!!

Ε ναι γι αυτό κάνε κ καμία επαφή παραπάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

@levanda καλα. Κανισ. Ετσι. Θα χερις κ.ε θα εχεις επαφες.. Κ. Εγω σκεφτομουν να παω αλα. Αμα χρ υα. Ανγχονομε γτ ετσι. Με. Πιανι.. 

Έχει να κάνει με το πόσο καιρό προσπαθείς. 

Εμείς δεν έχουμε πρόβλημα έπειτα από εξετάσεις που κάναμε αλλά δεν θέλω πλέον να το πηγαίνουμε στη τύχη για αυτό κ ξεκίνησα υπέρηχους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@levanda χερομε που το. Σκεφτεσε. Ετσι.. Ευτιχος ολα. Καλα. Θα. Δις. Θα. Ερθει.. Να. Συ πο εγω προσπαθο. Για. Το. Δευτερο. Μωρακι. Κ επδντο. Προτο το επιασα. Με. Τι προτι ισος επεζα. Ρολο. Τα. Αντισιλιπτικα κ τωρα αρχισα προσπαθειες. Για.το.δευτερο.. Ευχομε καλα. Αποτςλςσματα...!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπερα κορίτσια εύχομαι όσες περιμένουν να μην τους έρθει ποτέ οι υπόλοιπες πάμε για Οκτώβριο!!!Ήθελα να ρωτήσω για τα τεστακια ωορρηξίας μετα από ποδήλατο ώρα τα κοιτάτε; Γιατί εμένα στο 5λεπτο φαίνεται άχνη και στο 20λεπτο έχει γίνει τελείως κόκκινο όσο και η γραμμή ελέγχου τώρα δεν ξέρω αν είναι σήμερα η μέρα θα κάνω και αύριο απλά  πότε πρέπει να τα βλέπουμε για να είναι έγκυρα;

δες και τις οδηγίες των δικών σου τεστ. Τα δικα μου πχ γράφουν ότι τα βλέπεις στα 10 λεπτά περιπου και επιβεβαιωνεις το αποτελεσμα. Επισης λεει οτι οχι μετα απο μιση ωρα. κανε ομως και αλλο ενα αυριο, πιστευω θα σου γινει πολυ πιο γρηγορα θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Μακάρι να είναι τυχερός ο Οκτώβρης!!εμένα είναι και ο μήνας μου γιατί έχω και γενέθλια!!!?

Κ εμενα έχει ο άντρας μου..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marakineos είπε:
  • @France μου ίσως να είμαι κι εγω για τυχερό Οκτωβρη! Αύριο περιμένω περίοδο!  Μακάρι να μην έρθει!!! ?

Περιμένουμε νέα σου.. αν δεν έρθει αύριο θα κάνεις τεστακι η θα περιμένεις?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

δες και τις οδηγίες των δικών σου τεστ. Τα δικα μου πχ γράφουν ότι τα βλέπεις στα 10 λεπτά περιπου και επιβεβαιωνεις το αποτελεσμα. Επισης λεει οτι οχι μετα απο μιση ωρα. κανε ομως και αλλο ενα αυριο, πιστευω θα σου γινει πολυ πιο γρηγορα θετικο

Ναι θα κάνω και αύριο ένα! Δυστυχώς δεν έχω τις οδηγίες το μόνο που θυμάμαι είναι ότι και εμένα έλεγε να μην το βλέπεις μετά το μισάωρο εγώ το είδα στα 15 με 20 λεπτά και ήταν κατακόκκινο όσο και η γραμμή ελεγχου. Έχω ένα τελευταίο θα το κάνω αύριο να δω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:
  • @France μου ίσως να είμαι κι εγω για τυχερό Οκτωβρη! Αύριο περιμένω περίοδο!  Μακάρι να μην έρθει!!! ?

Εύχομαι να μην σου έρθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι ααα!!! Τι κάνετε??? Εγώ λίγα πονακια στο ύψος της μήτρας και 22η ημέρα. (θερμοκρασία δεν μετράω πλέον. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσι ααα!!! Τι κάνετε??? Εγώ λίγα πονακια στο ύψος της μήτρας και 22η ημέρα. (θερμοκρασία δεν μετράω πλέον. ?

Καλημερα πρωινή πρωινή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημερα πρωινή πρωινή! 

Ναι πήγαινα δουλειά και βρήκα χρόνο.. Και τι ήθελα να μην βάλω σερβιετακι σήμερα.... Ευτυχώς πήγα γρήγορα γρήγορα τουαλέτα και έβαλα.... Τι είναι αυτό το πράγμα... Πρώτη φορά το παθαίνω.. Σαν κατουρημενη νιώθω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Περιμένουμε νέα σου.. αν δεν έρθει αύριο θα κάνεις τεστακι η θα περιμένεις?? 

Καλημέρα!! Θα περιμένω για να μην την πατήσω! Αν δεν έρθει (βεβαια νιωθω οως θα ερθει) λεω να κανω τεστακι Πεμπτη -Παρασκευη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι πήγαινα δουλειά και βρήκα χρόνο.. Και τι ήθελα να μην βάλω σερβιετακι σήμερα.... Ευτυχώς πήγα γρήγορα γρήγορα τουαλέτα και έβαλα.... Τι είναι αυτό το πράγμα... Πρώτη φορά το παθαίνω.. Σαν κατουρημενη νιώθω ???

Kαλημέρα starrr!! χαχα!! εγώ ευτυχώς δεν έχω αδιαθετησει ακομη αν και το νιωθω να ερχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Kαλημέρα starrr!! χαχα!! εγώ ευτυχώς δεν έχω αδιαθετησει ακομη αν και το νιωθω να ερχεται!

Τέλεια.... Μακάρι να έχει γίνει κάτι. Εγώ πάντως δεν θα κρατιόμουν θα έκανα αύριο πρωί ένα τεστακι.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...