Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ τον προηγούμενο μήνα πήρα το πακέτο που λες κ μόλις μου τελείωσανε μάλλον έγινε η ωορηξια.. δε τη πρόλαβα δε την καταλάβα.. κ έτσι αυτό τον μήνα πήρα το πακέτο των 20 +10 εγκυμοσύνης που έχει για να κάνω δύο την ημέρα να την πετύχω αυτή τη φορά.. το @vayaki με την πρώτη χρήση των τεστ το πετύχε το σπορακι.. 

Ε μα κι εγώ τον προηγούμενο μήνα το είχα βρει αλλά τίποτα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ άμα μου έρθει περίοδος θα πάρω ίσως.. Το σκέφτομαι ακόμη. Κάθε φορά πάω κ παίρνω τα 10+3.κ τα καταναλωνω όλα κάθε φορά... ??

Γεμίζουμε κ τέστακια εγκυμοσύνης μαζί με αυτά της ωορηξιας.. είναι μετά με τόσα που μαζεύουμε να μη μπαίνουμε από νωρίς σε πειρασμό?? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Γεμίζουμε κ τέστακια εγκυμοσύνης μαζί με αυτά της ωορηξιας.. είναι μετά με τόσα που μαζεύουμε να μη μπαίνουμε από νωρίς σε πειρασμό?? ???

Ε μ πες τα... ??? Ήδη έχω σκεφτεί να κάνω ένα  αυτή την Παρασκευή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ε μα κι εγώ τον προηγούμενο μήνα το είχα βρει αλλά τίποτα.... 

Ο κάθε οργανισμός κ η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική μην απογοητεύσε.. εγώ αγχώθηκα με τα τέστακια που δεν βρήκα θετικό καμία μέρα αλλά έτσι όπως τα υπολογίζω τώρα που αδιαθέτησα η ωορηξια ήταν μέρες που μου ειχανε τελειωσει πια.. εσύ ακόμα έχεις ελπίδες για τυχερό Σεπτεμβρη περίμενε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ο κάθε οργανισμός κ η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική μην απογοητεύσε.. εγώ αγχώθηκα με τα τέστακια που δεν βρήκα θετικό καμία μέρα αλλά έτσι όπως τα υπολογίζω τώρα που αδιαθέτησα η ωορηξια ήταν μέρες που μου ειχανε τελειωσει πια.. εσύ ακόμα έχεις ελπίδες για τυχερό Σεπτεμβρη περίμενε....

Ούτως ή αλλιώς είχαμε επαφές μέρα παρά μέρα. Κάναμε αυτή την τακτική υτο τον μήνα άσχετα με τα τεστακια... Οπότε ναι ελπίζω... Η 26 κύκλο η 30η...θα δούμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ούτως ή αλλιώς είχαμε επαφές μέρα παρά μέρα. Κάναμε αυτή την τακτική υτο τον μήνα άσχετα με τα τεστακια... Οπότε ναι ελπίζω... Η 26 κύκλο η 30η...θα δούμε... 

Εύχομαι να ΜΗΝ μας ακολουθήσεις στον μήνα Οκτώβρη στις προσπάθειες..εύχομαι να τρέχεις όλη μέρα για εξετάσεις χοριακες κ μωρουδιακα,??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Εύχομαι να ΜΗΝ μας ακολουθήσεις στον μήνα Οκτώβρη στις προσπάθειες..εύχομαι να τρέχεις όλη μέρα για εξετάσεις χοριακες κ μωρουδιακα,??

??? Τι ωραία που τα λες.. Πάντως από τις μισές μέρες και μετά όλο και κάποιο πόνο μες την ημέρα έχω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια εύχομαι όσες περιμένουν να μην τους έρθει ποτέ οι υπόλοιπες πάμε για Οκτώβριο!!!Ήθελα να ρωτήσω για τα τεστακια ωορρηξίας μετα από ποδήλατο ώρα τα κοιτάτε; Γιατί εμένα στο 5λεπτο φαίνεται άχνη και στο 20λεπτο έχει γίνει τελείως κόκκινο όσο και η γραμμή ελέγχου τώρα δεν ξέρω αν είναι σήμερα η μέρα θα κάνω και αύριο απλά  πότε πρέπει να τα βλέπουμε για να είναι έγκυρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπερα κορίτσια εύχομαι όσες περιμένουν να μην τους έρθει ποτέ οι υπόλοιπες πάμε για Οκτώβριο!!!Ήθελα να ρωτήσω για τα τεστακια ωορρηξίας μετα από ποδήλατο ώρα τα κοιτάτε; Γιατί εμένα στο 5λεπτο φαίνεται άχνη και στο 20λεπτο έχει γίνει τελείως κόκκινο όσο και η γραμμή ελέγχου τώρα δεν ξέρω αν είναι σήμερα η μέρα θα κάνω και αύριο απλά  πότε πρέπει να τα βλέπουμε για να είναι έγκυρα;

Νομίζω πως πάνε στις οδηγίες γράφει μετά από 5 λεπτά να το κοιτάμε... κάνε εσύ τις επαφές σου καλού κακού..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια ναι όσες περιμένετε εύχομαι για τυχερό Σεπτέμβριο.

@lactaki εμείς είμαστε μόνο για τυχερό Οκτώβριο;

 

θα μαζευτούμε τέλη του μήνα  σ άλλο θέμα οκτωβρίου.. άντε κάθε μήνα να λιγοστεύουμε πια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η France είπε:

Ok κορίτσια συνεχίζουμε δυναμικά. Εσείς @lactaki και @Λενι έχετε τελειώσει με περίοδο;

όχι λογικά εγώ μέχρι την Τετάρτη θα έχω καθαρίσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Νομίζω πως πάνε στις οδηγίες γράφει μετά από 5 λεπτά να το κοιτάμε... κάνε εσύ τις επαφές σου καλού κακού..

Ναι έκανα!!είμαι και στην 12 μέρα οπότε είναι πιθανό να είναι θετικό θα κάνω ένα και αύριο να δω πως θα βγεί!!!πάντως μάλλον το σημερινό θα μετρήσω  για θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Ναι έκανα!!είμαι και στην 12 μέρα οπότε είναι πιθανό να είναι θετικό θα κάνω ένα και αύριο να δω πως θα βγεί!!!πάντως μάλλον το σημερινό θα μετρήσω  για θετικό!!!

Και κάνε και επαφή αύριο και μεθαύριο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

όχι λογικά εγώ μέχρι την Τετάρτη θα έχω καθαρίσει...

Εγω 

@France eine i deuteri mera mou k mu pai 6meres..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και κάνε και επαφή αύριο και μεθαύριο... 

Ναι θα κάνω αύριο σίγουρα αν μπορέσουμε και την επόμενη! Θα κάνω και αύριο ένα ακόμα που έχω να δω αν κοκκινίσει τώρα διάβασα ότι μετά από μισή ώρα δεν κάνει να τα διαβάζεις! Θα δω και αύριο τι θα βγάλει και σε πόση ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι θα κάνω αύριο σίγουρα αν μπορέσουμε και την επόμενη! Θα κάνω και αύριο ένα ακόμα που έχω να δω αν κοκκινίσει τώρα διάβασα ότι μετά από μισή ώρα δεν κάνει να τα διαβάζεις! Θα δω και αύριο τι θα βγάλει και σε πόση ώρα

Οκ πάντως εγώ τα τεστάρω και τα κολω σε ένα χαρτί οπότε τα παρατηρώ. Και μένουν έτσι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@France

στις πριν 3 λεπτά, ο/η France είπε:

Εγώ @lactaki & @Λενι έχω τελειώσει και ξεκινήσαμε λίγο επαφουλες.

Σας περιμένω για τυχερό Οκτώβριο. 

?

Ατε μπρανο καλες επιτιχιες ολες μας.. Μερα παρα μερα? Πρεπι να χαλαροσο εγω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Οκ πάντως εγώ τα τεστάρω και τα κολω σε ένα χαρτί οπότε τα παρατηρώ. Και μένουν έτσι.. 

Καλά κάνεις και εγώ Μαλλον αν δεν τα καταφέρω αυτή την φορά αυτό θα κάνω για να έχω μια πιο ξεκάθαρη εικόνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η levanda είπε:

κορίτσια είμαι κ εγώ για τυχερό Οκτώβρη! 

Την 13η μέρα πάω για υπέρηχο στη γιατρό. 

Μακάρι να είναι τυχερός ο Οκτώβρης!!εμένα είναι και ο μήνας μου γιατί έχω και γενέθλια!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μακάρι να είναι τυχερός ο Οκτώβρης!!εμένα είναι και ο μήνας μου γιατί έχω και γενέθλια!!!?

Αισιοδοξία θέλει! Μακάρι να είναι ο τυχερός σου ,θα είναι υπέροχο δώρο γενεθλίων! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...