Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Άφησε να έχεις καθυστέρηση και μετά κανε το τεστ... Ναι είμαι ήδη στη 3η ημέρα περιόδου. Και η θερμοκρασία έπεσε οπότε το χα καταλάβει.. Από 36,7 πήγε 36..οποτε το υποψιάστηκα... Τώρα ξεκίνησα ινοφερτ, πολυβιταμινες για να ωριμάσει καλύτερα το ωάριο, και ελπίζουμε. 

Ωραία! Καλές αγκαλιτσες λοιπόν! !!!☺☺☺ εγώ θα περιμένω καλύτερα ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ωραία! Καλές αγκαλιτσες λοιπόν! !!!☺☺☺ εγώ θα περιμένω καλύτερα ναι...

Ναι ναι κ πες μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να περιμένετε καθυστέρηση και μετά. 

Λενακι σε καταλαβαίνω απόλυτα εγώ είχα μια αποβολή κ μια βιοχημική κ τώρα προσπαθούμε αρκετό καιρό ανάμεσα κ σε καταστάσεις άλλες της καθημερινότητας που δεν μας αφήνει πάντα να έχουμε επαφές τις γόνιμες ημέρες που είναι και το ζητούμενο. Μην πέφτει η ψυχολογία σου όσο γίνεται κ σίγουρα προσπάθησε να μην χαλάς τη σχέση σου με τον άνδρα κ τους γύρω σου.

 Όσο για μένα @Starrr χθες δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφή γιατί και οι δύο σχολάσει αργά και πέσαμε ξεροί για ύπνο. Είμαι να σκάσω. Εάν ήταν χθες η σούπερ μέρα;

Επίσης κάτι που με τρομάζει... Εάν αυτός είναι μήνας χωρίς ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια να περιμένετε καθυστέρηση και μετά. 

Λενακι σε καταλαβαίνω απόλυτα εγώ είχα μια αποβολή κ μια βιοχημική κ τώρα προσπαθούμε αρκετό καιρό ανάμεσα κ σε καταστάσεις άλλες της καθημερινότητας που δεν μας αφήνει πάντα να έχουμε επαφές τις γόνιμες ημέρες που είναι και το ζητούμενο. Μην πέφτει η ψυχολογία σου όσο γίνεται κ σίγουρα προσπάθησε να μην χαλάς τη σχέση σου με τον άνδρα κ τους γύρω σου.

 Όσο για μένα @Starrr χθες δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφή γιατί και οι δύο σχολάσει αργά και πέσαμε ξεροί για ύπνο. Είμαι να σκάσω. Εάν ήταν χθες η σούπερ μέρα;

Επίσης κάτι που με τρομάζει... Εάν αυτός είναι μήνας χωρίς ωορρηξία;

Την κατάλαβες την ωορρηξια?? Υπάρχουν και κύκλοι χωρισ ωορρηξια αλλά χωρισ παρακολούθηση με υπέρηχο κάνεις δε το ξέρει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η France είπε:

Κορίτσια να περιμένετε καθυστέρηση και μετά. 

Λενακι σε καταλαβαίνω απόλυτα εγώ είχα μια αποβολή κ μια βιοχημική κ τώρα προσπαθούμε αρκετό καιρό ανάμεσα κ σε καταστάσεις άλλες της καθημερινότητας που δεν μας αφήνει πάντα να έχουμε επαφές τις γόνιμες ημέρες που είναι και το ζητούμενο. Μην πέφτει η ψυχολογία σου όσο γίνεται κ σίγουρα προσπάθησε να μην χαλάς τη σχέση σου με τον άνδρα κ τους γύρω σου.

 Όσο για μένα @Starrr χθες δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφή γιατί και οι δύο σχολάσει αργά και πέσαμε ξεροί για ύπνο. Είμαι να σκάσω. Εάν ήταν χθες η σούπερ μέρα;

Επίσης κάτι που με τρομάζει... Εάν αυτός είναι μήνας χωρίς ωορρηξία;

κοριτσι εαν αυτος ο μηνας ηταν χωρις ωορρηξια θα ειναι ο επομενος αν και δε νομιζω

επισης αν δεν κανατε χτες και κανατε προχτες δεν ειναι εκτος αλλα καντε και σημερα

εμεις ειμαστε στην αποχη:/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω λευκα υγρα σαν αυτα της ωορρηξιας αλλα μολις μια βδομαδα μου ηρθε περιοδο τελειωσα προχθες ειναι δυνατο;να ειναι ωορρηξια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ  λέω να κάνω ένα early τεστάκι την Παρασκευή.... @Lenaki1890 σε καταλαβαίνω απόλυτα! Αυτό που βοηθάει εμένα είναι δραστηριότητες που με ευχαριστούν (πέρα από τη δουλεια). Έτσι ξεχνιέμαι....

Πες καμία ιδέα κορίτσι μου? Σκέφτομαι να γραφτώ γυμναστήριο και να πηγαίνω μετά τη δουλειά, ίσως έτσι να ξεφεύγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Πες καμία ιδέα κορίτσι μου? Σκέφτομαι να γραφτώ γυμναστήριο και να πηγαίνω μετά τη δουλειά, ίσως έτσι να ξεφεύγω.

ψηφιιζω ζουμπα η πιλατες κατι ομαδικο αν κανεις γυμναστηριο σε οργανα κτλμονη σου το μυαλο σου και παλι θα τρεχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η France είπε:

Κορίτσια να περιμένετε καθυστέρηση και μετά. 

Λενακι σε καταλαβαίνω απόλυτα εγώ είχα μια αποβολή κ μια βιοχημική κ τώρα προσπαθούμε αρκετό καιρό ανάμεσα κ σε καταστάσεις άλλες της καθημερινότητας που δεν μας αφήνει πάντα να έχουμε επαφές τις γόνιμες ημέρες που είναι και το ζητούμενο. Μην πέφτει η ψυχολογία σου όσο γίνεται κ σίγουρα προσπάθησε να μην χαλάς τη σχέση σου με τον άνδρα κ τους γύρω σου.

 Όσο για μένα @Starrr χθες δεν μπορέσαμε να έχουμε επαφή γιατί και οι δύο σχολάσει αργά και πέσαμε ξεροί για ύπνο. Είμαι να σκάσω. Εάν ήταν χθες η σούπερ μέρα;

Επίσης κάτι που με τρομάζει... Εάν αυτός είναι μήνας χωρίς ωορρηξία;

Καλησπέρα κορίτσι μου, προσπαθώ όσο γίνεται να δείχνω δυνατή και να μην αλλάζει η συμπεριφορά μου στους γύρω μου, υπάρχουν όμως φορές που δεν μπορώ να το ελέγχω. Εσείς πόσο καιρό προσπαθείτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσια εχω λευκα υγρα σαν αυτα της ωορρηξιας αλλα μολις μια βδομαδα μου ηρθε περιοδο τελειωσα προχθες ειναι δυνατο;να ειναι ωορρηξια;

Αν ο κύκλος σου είναι μικρός γίνεται.  Εμένα είναι κάθε 25 μέρες οπότε όταν τελειώνει η περίοδος μετά από 4 μέρες έχω ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

ψηφιιζω ζουμπα η πιλατες κατι ομαδικο αν κανεις γυμναστηριο σε οργανα κτλμονη σου το μυαλο σου και παλι θα τρεχει

Στο γυμναστήριο που σκέφτομαι να γραφτώ έχει και ανάλογα προγράμματα που είναι ομαδικά. Θα κοιτάξω να μπω σε αυτά...ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lenaki1890 είπε:

Στο γυμναστήριο που σκέφτομαι να γραφτώ έχει και ανάλογα προγράμματα που είναι ομαδικά. Θα κοιτάξω να μπω σε αυτά...ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου.

νασαι καλα κοριτσι μου:) ευχομαι οτι καλυτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Αν ο κύκλος σου είναι μικρός γίνεται.  Εμένα είναι κάθε 25 μέρες οπότε όταν τελειώνει η περίοδος μετά από 4 μέρες έχω ωορρηξία.

αν εξαιρεσουμε το περασμενο κυκλο που ηταν λιγο πιο μεγαλος ειναι στις 26-28 μερες ο κυκλος 

τωρα ειμαι στην 8η μερα ποσο πια νωρις ; αυτο σημαινει οτι θα δω περιοδο στις 22 μερες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κ Εγω. Ειμε στη Προσπαθεια για δευτερο Μωρακι.. Πια εφαρμογης εχις για ωριξεια εμενα ενε. Σταθερος. Μια 28 μια 29

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Κοριτσια κ Εγω. Ειμε στη Προσπαθεια για δευτερο Μωρακι.. Πια εφαρμογης εχις για ωριξεια εμενα ενε. Σταθερος. Μια 28 μια 29

ατε με το καλο

ποσο ειναι το πρωτο σου;προσπαθειτε καιρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η egw είπε:

αν εξαιρεσουμε το περασμενο κυκλο που ηταν λιγο πιο μεγαλος ειναι στις 26-28 μερες ο κυκλος 

τωρα ειμαι στην 8η μερα ποσο πια νωρις ; αυτο σημαινει οτι θα δω περιοδο στις 22 μερες ;

ειχα ενα τεστακι ωορρηξιας και το εκανα το φυλαγα για να δω αν βρω τη μερα αλλα επειδη σημερα δεν προκειται να κανουμε μαλλον αγκαλιτσες με το καλο μου ηθελα να ειμαι σιγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

ειχα ενα τεστακι ωορρηξιας και το εκανα το φυλαγα για να δω αν βρω τη μερα αλλα επειδη σημερα δεν προκειται να κανουμε μαλλον αγκαλιτσες με το καλο μου ηθελα να ειμαι σιγουρη

Και σου έδειξε σήμερα ωορρηξια?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και σου έδειξε σήμερα ωορρηξια?? 

α ξεχασα να γραψω την απαντηση χιχι οχι ειναι αρνητικο βεβαια δεν το εκανα κανονικα μια ωρα πριν ξανα πηγα τσισα αλλα την προηγουμενη φορα παλι ετσι το εκανα 

τωρα εινσι αγχωμενος με αλλο θεμα δεν νομιζω να εχει ορεξη ο συζυγος χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Πες καμία ιδέα κορίτσι μου? Σκέφτομαι να γραφτώ γυμναστήριο και να πηγαίνω μετά τη δουλειά, ίσως έτσι να ξεφεύγω.

@Lenaki1890 εγώ πάω για χορό. Κάνε κάτι με άλλα άτομα,να περνάς ευχάριστα! Και το γυμναστηριο καλο ειναι, θα εκτονώνεσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η egw είπε:

α ξεχασα να γραψω την απαντηση χιχι οχι ειναι αρνητικο βεβαια δεν το εκανα κανονικα μια ωρα πριν ξανα πηγα τσισα αλλα την προηγουμενη φορα παλι ετσι το εκανα 

τωρα εινσι αγχωμενος με αλλο θεμα δεν νομιζω να εχει ορεξη ο συζυγος χιχι

Οκ όταν θέλετε εσείς... Τίποτα δνε γινεται με το ζόρι... Κι αφού βγήκε αρνητικό, άφησε τον.... Αύριο πες του... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Νομίζω πως δείχνουν αλλά καλύτερα είναι να περιμένεις να έχεις καθυστέρηση πρώτα. Εγώ περιμένω στις 11 Σεπτεμβρίου, νομίζω θα τρελαθώ.... αν και πιστεύω πάλι θα απογοητεύω, κορίτσια είμαι πάρα πολύ απαισιόδοξη, με όλα αυτά που μου έχουν συμβεί με τις δύο βιοχημικες αποβολές και ότι τώρα προσπαθούμε και δεν έρχεται, νιώθω πολύ χάλια. Όλο αυτό με έχει τραβήξει πολύ κάτω ψυχολογικά. Νιώθω ότι έχω αλλάξει πολύ ακόμη και η συμπεριφορά μου προς τους γύρω μου και προς τον άντρα μου, νομίζω χάνω τον εαυτό μου μερικές φορές. Πραγματικά δεν ξέρω πώς να το χειριστώ όλο αυτό.

Σημαδιακή μερα περιμενεις. χιχιχι. Καταλαβαινω το αγχος σου και την απογοητευση σου (ειμαι και εγω στις καπως ατυχες), αλλα ας ελπισουμε να πανε ολα καλα στο τελος. Θελει κουραγιο, επιμονη, και υπομονη. Ειναι αγωνας τελικα και αυτο. Ευχομαι ως το τελος του χρονου ολες να χουμε νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2018 at 4:28 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κορίτσια είστε σε προσπαθειες με επαφες μονές σας;Παίρνετε τίποτε βιταμίνες παρακολουθείτο ωορρηξία ;

Καλησπέρα κορίτσι... Εμείς μόνοι μας προς το παρόν... Σκέφτομαι αν τελικά έρθει η ανεπιθύμητη... Να ξεκινήσω τεστακια ωορρηξιας... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen   εμείς προσπαθούμε πολύ λίγο καιρό.... Αλλά τον περασμένο μήνα ξεκίνησα τεστακια ωορρηξιας.. Αυτό τον μήνα με την 1η ημέρα περιόδου πήρα πολυβιταμινες ινοφερτ για καλύτερο ωάριο... Μήπως έρθει πιο γρήγορα το μωρό. Μιας και εγώ έχω ακαταστατο κύκλο.. Αν και δια μαγείας από τότε που προσπαθούμε έχει φτιάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Σημαδιακή μερα περιμενεις. χιχιχι. Καταλαβαινω το αγχος σου και την απογοητευση σου (ειμαι και εγω στις καπως ατυχες), αλλα ας ελπισουμε να πανε ολα καλα στο τελος. Θελει κουραγιο, επιμονη, και υπομονη. Ειναι αγωνας τελικα και αυτο. Ευχομαι ως το τελος του χρονου ολες να χουμε νεα.

Ναι όντως σημαδιακή, έτσι δεν το είχα σκεφτεί χιχιχι.Πραγματικα είναι ένας αγώνας και μια μεγάλη δοκιμασία. Να πω την αλήθεια δεν περίμενα να είναι τόσο δύσκολος ο δρόμος για τη μητρότητα, αλλά τελικά είναι, όχι για όλους αλλά δυστυχώς στις μέρες μας για τους περισσότερους. Μακάρι να γίνουμε και εμείς μανούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...