Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

αχ σταματα γιατι θα αρχισω κι εγω τωρα!!! Τωρα εγω πρεπει να κρατηθω να μην το πω στη μαμα μου; Δεν μπορω με τιποτα να κρατηθω. Ειναι και φρεσκοεγχειρισμενη.... θα ξανανιωσει χαχα.... Να  πω και κατι αλλο που το σκεφτομαι και με συγκινει; Η μαμα μου ενα μηνα πριν εκανε αφαιρεση μητρας κτλ... Και σε καποια φαση σκεφτηκα οτι κατα καποιο τροπο ειναι σαν να "παρεδωσε" αυτη και να συνεχιζω τωρα εγω... δεν ξερω... με συγκινει αυτη η σκεψη...

Νομίζω πως θα αρχίσουμε να κλαίμε όλες μαζί!! Θεέ μου πόσο ωραία συναισθήματα και πόσο ωραίο αυτό που σκέφτηκες! Να κάνεις όπως νιώθεις!! Εγώ νομίζω πως θα το έλεγα  ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Νομίζω πως θα αρχίσουμε να κλαίμε όλες μαζί!! Θεέ μου πόσο ωραία συναισθήματα και πόσο ωραίο αυτό που σκέφτηκες! Να κάνεις όπως νιώθεις!! Εγώ νομίζω πως θα το έλεγα  ! ❤️

❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η France είπε:

Vayaki να το πεις.

Όταν γίνεται η ωορρηξία σας πονάει κ η μέση; Το έχετε παρατηρήσει;

 

Εμένα ναι... Ειδικά τον περασμένο μήνα από τον πόνο πήρα και ντεπον.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Να ευχαριστησω ολες τις κοπελες για τις ευχες!!!! Ειστε και πολλες και μη γεμισω το φορουμ τωρα με ευχαριστειες χαχα!!!

Η χοριακη ειναι 1174.... αχ παναγιτσα μου ωραιοτατο νουμερο! Τη Δευτερα θα μιλησω με γιατρο να μου πει ποτε θα παω. Περιμενω να σχολασει ο αντρας μου να του το πω!!!

@marakineos με ρωτησες για τα συμπτωματα που ειχα. Τιποτα το διαφορετικο. Κανονικοτατοι πονοι περιοδου. Οταν λεμε ιδιοι ομως....ιδιοι...!!! Τετοιοι πονοι που λες "να τωρα θα παω τουαλετα και θα μου εχει ερθει"

Γι αυτο οι πιο εμπειρες μας ελεγαν και μας ξαναελεγαν: μην ψαχνετε συμπτωματα.

Συγχαρητήρια και να πάνε όλα καλα ως το τέλος. Τα συμπτώματα ναι όσες έχουμε ξαναπεράσει κυηση (με ομαλη ή μη εξελιξη) ξέραμε ότι δεν υπαρχουν διαφορετικα. Η χοριακη σου ειναι τελεια. Ημουν σιγουρη οτι εισαι, γιατι με τεστ ωορρηξιας υπολογίζεις επακριβώς την περίοδό σου και γνωριζεις πραγματικα αν εχεις καθυστέρηση

Μια συμβουλή για τα τεστακια. Ξεκινηστε μια μαρκα τεστ και μην αλλάζετε. Θα μπερδευτείτε πολύ. Βρειτε καποια να σας βολεψουν και μεινετε εκει σταθερες, και ακολουθειτε τις οδηγιες χρησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην ωορρηξία κι εγώ  έχει τύχει να πάρω παυσίπονο γιατί πονούσα  χαμηλά,  στην μέση δεν μου έχει τύχει μόνο πριν τη περίοδο  ... 

πριν από λίγο είδα 2 μικρούλες σταγονιτσες αίμα στο εσώρουχο τίποτα όμως στο σκούπισμα ... είμαι 26η μέρα με κύκλο 30-31 ημερών μάξιμουμ . Ίσως είναι προεόρτια περιόδου αν κ δεν το έχω ξαναπαθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Στην ωορρηξία κι εγώ  έχει τύχει να πάρω παυσίπονο γιατί πονούσα  χαμηλά,  στην μέση δεν μου έχει τύχει μόνο πριν τη περίοδο  ... 

πριν από λίγο είδα 2 μικρούλες σταγονιτσες αίμα στο εσώρουχο τίποτα όμως στο σκούπισμα ... είμαι 26η μέρα με κύκλο 30-31 ημερών μάξιμουμ . Ίσως είναι προεόρτια περιόδου αν κ δεν το έχω ξαναπαθει 

Μεγάλες σταγόνες? Γιατί κ εγώ μόλις είδα αλλά δεν ξέρω τι ήταν.. Σαν να είχα κοπεί κάπου... Αλλά δεν ξέρω από που ήταν γιατί ήταν στο σκούπισμα... Δεν ξέρω αν ήταν από τον κόλπο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

❤️❤️❤️❤️❤️

Vayakiii mou πόσο χάρηκα.. ελπίζω αν κάνω πιο πρόγραμματισμενα όπως εσύ αυτό το μήνα να μου έρθει κ εμένα το σπορακι.. λοιπόν περιμένουμε αντιδράσεις από μαμά κ σύζυγό... Χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μεγάλες σταγόνες? Γιατί κ εγώ μόλις είδα αλλά δεν ξέρω τι ήταν.. Σαν να είχα κοπεί κάπου... Αλλά δεν ξέρω από που ήταν γιατί ήταν στο σκούπισμα... Δεν ξέρω αν ήταν από τον κόλπο... 

Ήταν μικρές σταγονιτσες  ροζοκοκκινες τις οποίες είδα μόνο στο εσώρουχο όχι στο σκούπισμα  . Και τώρα που έχει περάσει ώρα δεν ξαναείχα τίποτα ... δεν παίζει να έχω κοπεί πάντως πχ από ξυραφάκι δεν μπορώ να σκεφτώ να βγήκαν κάπου άλλου εκτός του κόλπου τι να σου πω ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Vayakiii mou πόσο χάρηκα.. ελπίζω αν κάνω πιο πρόγραμματισμενα όπως εσύ αυτό το μήνα να μου έρθει κ εμένα το σπορακι.. λοιπόν περιμένουμε αντιδράσεις από μαμά κ σύζυγό... Χαχαα

Εγω πιστευω οτι συντομα θα εχεις νεα! Μην αφηνεις τα τεστακια ναι! Ο συζυγος μια γελουσε, μια αγκαλιαζε, βουρκωνε, γελουσε, αγκαλιαζε... χαχα! Η μαμα τωρα σε λιγο λεω να το μαθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Ήταν μικρές σταγονιτσες  ροζοκοκκινες τις οποίες είδα μόνο στο εσώρουχο όχι στο σκούπισμα  . Και τώρα που έχει περάσει ώρα δεν ξαναείχα τίποτα ... δεν παίζει να έχω κοπεί πάντως πχ από ξυραφάκι δεν μπορώ να σκεφτώ να βγήκαν κάπου άλλου εκτός του κόλπου τι να σου πω ... 

Εγώ στο σκούπισμα πάλι.. Αλλά δεν ξέρω από που ήταν.... Θα σκάσω αυτόν τον μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ δεν ανήκω στο θέμα σας γιατί είμαι ήδη στον 6ο μήνα..εύχομαι σε όλες σας να μείνετε σύντομα εγκυουλες..λοιπόν καταλαβαίνω το άγχος σας το πέρασα κ εγώ..πέρασα απογοητεύσεις πέρασα και μια παλινδρομη κύηση..ένα έχω να σας πω..την πρώτη φορά που ήταν και παλινδρομη είχα πόνο στο στήθος από την μέρα ωορρηξίας μέχρι και την μέρα που παλινδρόμησε που ήμουν 2 μηνών.. κανένα άλλο σύμπτωμα..τωρα στον μπέμπη μου είχα μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περιοδο πονακια και έλεγα τώρα θα έρθει και την ημέρα που περίμενα βλέπω αίμα και όχι σταγόνες αλλά αρκετό πάνω στο χαρτί σαν να μου ήρθε κανονικά αλλά κράτησε μόνο μια μέρα την άλλη είχα καφέ και αυτό ήταν είχα μείνει έγκυος και η εμφύτευση έγινε την ημέρα που περίμενα περίοδο..οπότε μην βιάζεστε να κανετε τεστ νωρίτερα.. Αυτά από εμένα εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες.. ♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Κορίτσια εγώ δεν ανήκω στο θέμα σας γιατί είμαι ήδη στον 6ο μήνα..εύχομαι σε όλες σας να μείνετε σύντομα εγκυουλες..λοιπόν καταλαβαίνω το άγχος σας το πέρασα κ εγώ..πέρασα απογοητεύσεις πέρασα και μια παλινδρομη κύηση..ένα έχω να σας πω..την πρώτη φορά που ήταν και παλινδρομη είχα πόνο στο στήθος από την μέρα ωορρηξίας μέχρι και την μέρα που παλινδρόμησε που ήμουν 2 μηνών.. κανένα άλλο σύμπτωμα..τωρα στον μπέμπη μου είχα μια εβδομάδα πριν την αναμενόμενη περιοδο πονακια και έλεγα τώρα θα έρθει και την ημέρα που περίμενα βλέπω αίμα και όχι σταγόνες αλλά αρκετό πάνω στο χαρτί σαν να μου ήρθε κανονικά αλλά κράτησε μόνο μια μέρα την άλλη είχα καφέ και αυτό ήταν είχα μείνει έγκυος και η εμφύτευση έγινε την ημέρα που περίμενα περίοδο..οπότε μην βιάζεστε να κανετε τεστ νωρίτερα.. Αυτά από εμένα εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες.. ♡♡♡

Σ ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές :) η αλήθεια είναι ότι όταν λαχταράς κάτι τόσο πολύ βλέπεις παντού συμπτώματα κι ελπίζεις !!! Καλή λευτεριά κοπέλα μου να σου πάνε όλα καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ στο σκούπισμα πάλι.. Αλλά δεν ξέρω από που ήταν.... Θα σκάσω αυτόν τον μήνα. 

Αχ τι τραβάμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Αχ τι τραβάμε!!! 

Και αυτοί οι πόνοι που έρχονται και φεύγουν..... Δηλ έλεος... Δεν ξέρεις κ από που είναι..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και αυτοί οι πόνοι που έρχονται και φεύγουν..... Δηλ έλεος... Δεν ξέρεις κ από που είναι..... 

Ναι βρε παιδί μου!!  πάντως πρέπει να ηρεμήσουμε όσο το σκεφτόμαστε τόσο βγαίνει κ κάτι καινούργιο και παιδευόμαστε ... τώρα γι αυτόν τον μήνα ότι έγινε έγινε (για μένα τουλάχιστον ) στην αναμονή  ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω μπερδευτεί. Με πονάει η μέση, νιώθω κάτι ενοχλησουλες στην κοιλιά όπως στην ωορρηξία κ όταν περιμένω περίοδο, έχω υγρά ίσως και λόγω της επαφής βέβαια και είμαι στην 6η ημέρα. Το τέλειο μπέρδεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η France είπε:

Έχω μπερδευτεί. Με πονάει η μέση, νιώθω κάτι ενοχλησουλες στην κοιλιά όπως στην ωορρηξία κ όταν περιμένω περίοδο, έχω υγρά ίσως και λόγω της επαφής βέβαια και είμαι στην 6η ημέρα. Το τέλειο μπέρδεμα.

Iremise @France μπορι να ι. Ωοριηια. Σου. Χαλαρωσε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Να ευχαριστησω ολες τις κοπελες για τις ευχες!!!! Ειστε και πολλες και μη γεμισω το φορουμ τωρα με ευχαριστειες χαχα!!!

Η χοριακη ειναι 1174.... αχ παναγιτσα μου ωραιοτατο νουμερο! Τη Δευτερα θα μιλησω με γιατρο να μου πει ποτε θα παω. Περιμενω να σχολασει ο αντρας μου να του το πω!!!

@marakineos με ρωτησες για τα συμπτωματα που ειχα. Τιποτα το διαφορετικο. Κανονικοτατοι πονοι περιοδου. Οταν λεμε ιδιοι ομως....ιδιοι...!!! Τετοιοι πονοι που λες "να τωρα θα παω τουαλετα και θα μου εχει ερθει"

Γι αυτο οι πιο εμπειρες μας ελεγαν και μας ξαναελεγαν: μην ψαχνετε συμπτωματα.

Ουαουυυυυ!!!!τι ωραιο νούμερο! !!!!!!!!!!????Μπράβο μπραβο μπράβο! !!!!!❤❤❤πόσο καθυστέρηση έχεις? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @vayaki. Όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις. 

Αγχωμένα μου κορίτσια εύχομαι τυχερός ο Σεπτέμβρης για όλες σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Συγχαρητήρια @vayaki. Όλα θα πάνε τέλεια θα το δεις. 

Αγχωμένα μου κορίτσια εύχομαι τυχερός ο Σεπτέμβρης για όλες σας! 

???Μακάρι για όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ουαουυυυυ!!!!τι ωραιο νούμερο! !!!!!!!!!!????Μπράβο μπραβο μπράβο! !!!!!❤❤❤πόσο καθυστέρηση έχεις? ??

?Νομιζω 4 μερες ηταν η καθυστερηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...