Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

μπραβο κοριτσι, εφυγες για χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

Τέλεια κπριτσιιιιιιι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια κπριτσιιιιιιι..

Συγχαρητήρια!!!! Πόσο χαίρομαι μια μία να χαμογελάμε κ να φουσκωνουμε!!!! Με το καλό όλα!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Πόσο χαίρομαι μια μία να χαμογελάμε κ να φουσκωνουμε!!!! Με το καλό όλα!!!! 

 

Εγω δεν περίμενα πολλά από αυτόν τον μήνα.. Αν και έχω από τώρα πονακια... Αλλά θερμοκρασία 36 μπεις μετρήθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εγω δεν περίμενα πολλά από αυτόν τον μήνα.. Αν και έχω από τώρα πονακια... Αλλά θερμοκρασία 36 μπεις μετρήθηκα.

Ούτε εγώ έχω πονακια τίποτα!!! Θερμοκρασία 36,3!!! Αλλά δεν ξέρω με τις θερμοκρασίες τι γίνεται!!! Το έχω ξεγράψει για αυτό τον μήνα!! Ο γιατρός μας είπε εξετάσεις κ ότι δείξουν μετά εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγω δεν περίμενα πολλά από αυτόν τον μήνα.. Αν και έχω από τώρα πονακια... Αλλά θερμοκρασία 36 μπεις μετρήθηκα.

Starr κ. Εγω ιδα σμρ περιοδο απογοιτευτικα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

Μπράβοοιοο κορίτσι μου μπράβοο.

Αχχ πολύ χάρηκα.. περιμένουμε νεααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

@vayaki συγχαρητήρια!!!!! Μπράβο να σου πάνε όλα υπέροχα!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Starr κ. Εγω ιδα σμρ περιοδο απογοιτευτικα.. 

Κατάλαβα... Εμένα είναι πολύ νωρίς βέβαια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ούτε εγώ έχω πονακια τίποτα!!! Θερμοκρασία 36,3!!! Αλλά δεν ξέρω με τις θερμοκρασίες τι γίνεται!!! Το έχω ξεγράψει για αυτό τον μήνα!! Ο γιατρός μας είπε εξετάσεις κ ότι δείξουν μετά εξωσωματική 

Ποια ημέρα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

21η!!! Με κύκλο 28 ημερών 

Και εγώ 20η ημέρα, με κύκλο δεν γνωρίζω... ?? Στο κινητό έχω βάλει 30..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κατάλαβα... Εμένα είναι πολύ νωρίς βέβαια. 

Ευχομε θετικα.. Εκανα νμζ. Κντισ. Γονιμεσς δεν. Χρ κατι λαθος καμο. Με. Τισ. Επαφεσ.. Εκαμα μεχρι. Τιν. 12..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κορίτσια κάποια από εμάς που περιμένουμε ακόμη θα μας πει  καλά νέα .!!! Μπορεί κ όλες (?!!) ? καλό Σαββατοκύριακο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!! Υπέροχα νέα!!!!!! Μια τεράστια χοριακή και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Ευχομε θετικα.. Εκανα νμζ. Κντισ. Γονιμεσς δεν. Χρ κατι λαθος καμο. Με. Τισ. Επαφεσ.. Εκαμα μεχρι. Τιν. 12..

12η ημέρα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

Καλημερα σας κοριτσια!!! ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ! ?? και απ τη μια θελω να ειμαι συγκρατημενη γιατι ενα θετικο τεστ δεν ειναι εγγυηση οτι ολα θα πανε καλα... αλλα απ την αλλη πως γινεται να μην χαμογελας σαν τη χαζη;;; Λοιπον θα φυγω αμεσως για χοριακη

Καλημέρα κοριτσι μου... Είχα πολύ άγχος να μπω να δω τι έγινε... Πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι... Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια περιμένουμε νέα από χοριακη... Αντε βρε κορίτσια να κλείσει το θέματακι με ευχάριστη είδηση❤️❤️ κ πάμε για να ανοίξουμε νέο με τίτλο '' τυχερός Οκτώβρης '' ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

12η ημέρα?? 

Νε κ νμζ θα. Πιασι. Μεχρι. Την 14..πως μετρας εσι? Ι. 12ιταν ι τεταρτη. Κ. Παρασκευι πυ ιχα ψιλη θερμοκρασια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λενι είπε:

Σιγχαριτιρια vakaki ευχομε μια. Καλι. Εγκιμοσηνη.. Εγω τλκ. Αδιαθετισα. Σημερα.. Πολι απογοιτευση

Σ΄ευχαριστω! Μην απογοητευεσαι! Προχωρα δυνατα για τον επομενο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Νε κ νμζ θα. Πιασι. Μεχρι. Την 14..πως μετρας εσι? Ι. 12ιταν ι τεταρτη. Κ. Παρασκευι πυ ιχα ψιλη θερμοκρασια.. 

Εγώ έχω συνήθως 15η.καο έχω επαφές από 7η έως 18η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έχω συνήθως 15η.καο έχω επαφές από 7η έως 18η.

Νε τωρα τελευτεα ι ωριξεια μου. Εινε. 15 ετσι πρεπι. Νμζ να. Εχο. Παραπανο. Επαφες.. Καθε μερα? Ι μια με μια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες! Μετα τις 12 μου ειπαν θα εχω και αποτελεσματα χοριακης.

Όταν μπηκα σε αυτο το θεμα ειχα γραψει οτι για μενα ο Σεπτεμβρης ειναι ο πιο μελαγχολικος. Τελικα ηταν τυχερος! @Starrr γουρικο το θεμα σου! Ευχομαι θετικα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν!!!

Κοριτσια ενα θα σας πω... παρτε τεστακια ωορρηξιας οσες δεν εχετε παρει. Ηταν ο πρωτος μηνας που χρησιμοποιησα και πετυχε. Ειχα επαφη την ημερα που εδειξε θετικο και την επομενη. Τον υπολοιπο μηνα το πηγαμε πολυυυυ χαλαρα. Δε θελει κοπο τελικα.... θελει απλα σωστο timing και τυχη.

Τον προηγουμενο μηνα ειχαμε ψοφησει καθε μερα με τις επαφες....δεν αντεχαμε αλλο χαχα και αποτελεσμα τελικα δεν ειχε.

Οποτε... επειδη σε μενα λειτουργησαν τα τεστακια ξαναλεω πειραματιστειτε με αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...