Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Απλά εγώ απεκκλισα την 11η λόγω του ότι δεν έχει αυξηθεί η θερμοκρασία... 

Καλυτερα να πηγαίνεις με τα υγρά κ τα τεστ παρα με το θερμόμετρο!!Εγω σημειώντας στην εφαρμογή του κινητού διαπίστωσα ότι η ωορρηξία μου γίνεται μετά απ τον πόνο κ τα υγρά!!Προς στο τέλος!!Μελέτησε λίγο το σώμα σου κ θα βγάζεις μια άκρη!!Καλά μακάρι άλλο μήνα να μην χρειαστεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλυτερα να πηγαίνεις με τα υγρά κ τα τεστ παρα με το θερμόμετρο!!Εγω σημειώντας στην εφαρμογή του κινητού διαπίστωσα ότι η ωορρηξία μου γίνεται μετά απ τον πόνο κ τα υγρά!!Προς στο τέλος!!Μελέτησε λίγο το σώμα σου κ θα βγάζεις μια άκρη!!Καλά μακάρι άλλο μήνα να μην χρειαστεί

10η και 17η ημέρα είχα υγρά... Αν τα παρατήρησα σωστά και πόνος αριστερά 14η-15η..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

10η και 17η ημέρα είχα υγρά... Αν τα παρατήρησα σωστά και πόνος αριστερά 14η-15η..

Υπόθετω απ αυτά ότι σίγουρα η ωορρηξία έγινε!!11 είχες θετικό αλλά μπορεί κ 13 να έγινε η ωορρηξία!!Γτ νομίζω λένε απο 24-48 ώρες γίνεται η ωορρηξία απ το θετικό τεστ!!Σημειώσε τα κ να συγκρίνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Υπόθετω απ αυτά ότι σίγουρα η ωορρηξία έγινε!!11 είχες θετικό αλλά μπορεί κ 13 να έγινε η ωορρηξία!!Γτ νομίζω λένε απο 24-48 ώρες γίνεται η ωορρηξία απ το θετικό τεστ!!Σημειώσε τα κ να συγκρίνεις!!!

Μα δεν ήταν απόλυτα θετικό. Ήταν απλ πιο κόκκινο 11η και 16η.ναι και τον περασμένο μήνα μετά το φουλ κόκκινο θετικό που βρήκα είχα ωορρηξια μετά από 2 ημέρες.... Οπότε τώρα είναι είτε 13η είτε σήμερα.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μα δεν ήταν απόλυτα θετικό. Ήταν απλ πιο κόκκινο 11η και 16η.ναι και τον περασμένο μήνα μετά το φουλ κόκκινο θετικό που βρήκα είχα ωορρηξια μετά από 2 ημέρες.... Οπότε τώρα είναι είτε 13η είτε σήμερα.... ?

Aρα κ σήμερα επαφούλα σίγουρα κ καλή τύχη γτ χρειάζεται κ αυτή!!!Αμαν όμως κ αυτές οι γραμμούλες!!Εγω έναν μείνα που είχα κάνει ήταν θετικό κ το κατάλαβα μετά απο ώρες!!Είχα μπερδευτεί κ το κοιτούσα ανάποδα!!Απο φαρμακείο μου τα είχε πάρει ο άντρας μου δν ήταν οι ταινίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Aρα κ σήμερα επαφούλα σίγουρα κ καλή τύχη γτ χρειάζεται κ αυτή!!!Αμαν όμως κ αυτές οι γραμμούλες!!Εγω έναν μείνα που είχα κάνει ήταν θετικό κ το κατάλαβα μετά απο ώρες!!Είχα μπερδευτεί κ το κοιτούσα ανάποδα!!Απο φαρμακείο μου τα είχε πάρει ο άντρας μου δν ήταν οι ταινίες

Αλήθεια?? Χαχχαχχα ευτυχώς που το κατάλαβες.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Αλήθεια?? Χαχχαχχα ευτυχώς που το κατάλαβες.? 

Ναι ώρες ώρες δν στροφάρω χαχαχχα!!!Εκανα τεστ 3 μέρες κ έλεγα αρνητικά οκ!!Αλλα κ βάση των υγρων κάτι δν μου καθόταν!!Κ επειδή η γραμμή είχε βγεί ακόμα πιο έντονη απ την ελέγχου κάπου το χασα!!Κ λέω είναι σαν τα εγκυμοσύνης δηλ του ελέγχου εκεί που ουρούμε?Κ ρώτησα μια φίλη κ μου τα είπε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου .. εγώ σήμερα περίμενω κανονικά δε Μ ήρθε.. αύριο μαλλον.ποναω κανονικότητα από χθες έχω καφέ υγρά κ κοντεύω να εκραγω..ας έρθει να ξεφουσκωσω τουλαχιστον να πάω παρακάτω.. star k vayaki εσείς πότε θα κάνετε τεστακι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου .. εγώ σήμερα περίμενω κανονικά δε Μ ήρθε.. αύριο μαλλον.ποναω κανονικότητα από χθες έχω καφέ υγρά κ κοντεύω να εκραγω..ας έρθει να ξεφουσκωσω τουλαχιστον να πάω παρακάτω.. star k vayaki εσείς πότε θα κάνετε τεστακι?

 

Σίγουρα θα σου έρθει περίοδος? Έτσι σου ξεκινάει κάθε φορά??? Εγώ αργώ ακόμη...... Σε καμία 10αρια μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Σίγουρα θα σου έρθει περίοδος? Έτσι σου ξεκινάει κάθε φορά??? Εγώ αργώ ακόμη...... Σε καμία 10αρια μέρες... 

Πιστεύω πως θα έρθει .. χθες πονούσα έλεγα θα ξυπνήσω κ θα έχω αδιαθέτησει. Σήμερα δε πολύ πονάω όπως χθες .. καφέ υγρά έχω γενικά κ πριν κ μετά τη περίοδο συνήθως όταν καθαρίζω .. πόνο έχω την πρωτη μέρα μόνο.. αλλά νομίζω δε τη γλυτωνω αυριο...χαχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πιστεύω πως θα έρθει .. χθες πονούσα έλεγα θα ξυπνήσω κ θα έχω αδιαθέτησει. Σήμερα δε πολύ πονάω όπως χθες .. καφέ υγρά έχω γενικά κ πριν κ μετά τη περίοδο συνήθως όταν καθαρίζω .. πόνο έχω την πρωτη μέρα μόνο.. αλλά νομίζω δε τη γλυτωνω αυριο...χαχαααα

Κατάλαβα... Ενημέρωσε μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πιστεύω πως θα έρθει .. χθες πονούσα έλεγα θα ξυπνήσω κ θα έχω αδιαθέτησει. Σήμερα δε πολύ πονάω όπως χθες .. καφέ υγρά έχω γενικά κ πριν κ μετά τη περίοδο συνήθως όταν καθαρίζω .. πόνο έχω την πρωτη μέρα μόνο.. αλλά νομίζω δε τη γλυτωνω αυριο...χαχαααα

Have faith @lactaki !Μαζί περιμένουμε !

@Starrr έχεις κάνει πολύ καλές προσπάθειες! Μην σκας με τα τεστακια! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας κορίτσια μου .. εγώ σήμερα περίμενω κανονικά δε Μ ήρθε.. αύριο μαλλον.ποναω κανονικότητα από χθες έχω καφέ υγρά κ κοντεύω να εκραγω..ας έρθει να ξεφουσκωσω τουλαχιστον να πάω παρακάτω.. star k vayaki εσείς πότε θα κάνετε τεστακι?

 

Λεω να κανω τεστακι Σαββατο πρωι. Τιποτα ως τωρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Λεω να κανω τεστακι Σαββατο πρωι. Τιποτα ως τωρα... 

Είσαι σε μέρες καθυστέρησης η ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα έκανα τεστακι και βγήκε το χαμογελακι, οπότε βουρ στο ψητό.....μακάρι θεέ μου να γίνει το θαύμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα τεστακι και βγήκε το χαμογελακι, οπότε βουρ στο ψητό.....μακάρι θεέ μου να γίνει το θαύμα...

Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα τεστακι και βγήκε το χαμογελακι, οπότε βουρ στο ψητό.....μακάρι θεέ μου να γίνει το θαύμα...

Καλή επιτυχία! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είσαι σε μέρες καθυστέρησης η ακόμα?

Τι να σου πω... αυτο που ξερω ειναι οτι το Σαββατο που σκοπευω να κανω τεστ θα ειμαι 18η μερα μετα την ωορρηξια. Επισης αυτο που ξερω ειναι οτι δεν εχω κανενα υγρο υποπτου χρωματος που να προμηνυει περιοδο. Ολα αυτα δινουν μια αισιοδοξια οτι δε θα ερθει... θα φανει τι παιζει συντομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα τεστακι και βγήκε το χαμογελακι, οπότε βουρ στο ψητό.....μακάρι θεέ μου να γίνει το θαύμα...

Συνέχισε και σήμερα και αύριο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Χαχαχα τι ωραιο αυτο που διαβασα! Μακαρι ? 

Σήμερα πως είσαι? Κάποιο σύμπτωμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Σήμερα πως είσαι? Κάποιο σύμπτωμα? 

Τις προηγουμενες μερες ειχα πονακια περιοδου που ερχονταν κι εφευγαν. Αυτο γενικα νιωθω μεσα στη μερα που και που. Επισης το στηθος μου τις προηγουμενες μερες ηταν πιο πρησμενο. Το λες και οτι ξεφουσκωσε λιγο εδω και 2-3 μερες. Αλλα πραγματικα δε δινω βαση σε τιποτα απ αυτα και δεν τα σκεφτομαι. Το μονο που κοιταω ειναι οτι δεν εχω περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marillia είπε:

Αχχχ το ρημάδι το στρες!!!Εγώ τώρα που είμαι στεναχωρημένο έχω πόνο κολπικά κ πήγα για καλλιέργεια!!Το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα!!Να δούμε τελικά αν φταίει αυτό!!!Μια αποβολή είναι σοκ!!Εγώ ένιωθα ότι ήμουν στην έρημο,έφτασα σε πηγή κ δν ήπια νερό!!Γτ έκανα κ 14 μήνες να πιάσω σποράκι!!!Κ τώρα άσε έχω 18!!!Σε έναν άτυχο μήνα μη σε πέρνει απο κάτω!!Ολες μας στη διάρκεια του έτους μπορεί να συμβεί καμιά ανωμαλιά!!!

Ναι μωρέ έτσι ειναι. Εγώ εκανα 4 μηνες να το πιάσω και τώρα εχουμε ξεκινησει παλι κανα τριμηνο, αλλα το στρες οπως λες σε διαλυει. Ολες τις ανωμαλιες στον κυκλο τις εχω παθει τους τελευταιους μετα την παλινδρομη μηνες,. Στην αρχη ηταν οκ απο την ιδια την παλινδρομη, αλλα μετα ηταν απο το στρες αφου καμια εξεταση δεν εδειχνε τιποτα. Τωρα αυτο το μηνα που στρεσαριστηκα παλι πολυ, δεν κοιμομουν κλπ, τσουπ ειδα οτι η ωορρηξια δεν βγαινει ή εχει μετατεθει εστω, αρα θα χω και καθυστερηση για αλλι μια φορα μεσα σε 4 μηνες. Τελοσπαντων, ενταξει δε θα σκασουμε κιολας. Ασε γιατι μετα θα τρεχουμε για τιποτα χειροτερα :P Ελπίζω να ειναι ολα καλα με την καλλιέργεια. Στον μικροβιολογο την κανεις αυτην ή στο γυναικολογο? ελεγα οταν παω για ΠΑΠ τον αλλο μηνα αν ειναι να κανω και μια δεν εχω κανει ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...