Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

Και εγώ κορίτσια περιμενω..... ειχα αυγουλακι και τωρα μετραω τις μερες να περασουν λετε να είμαστε τυχερες??? Αχχχχ μακαρι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ξεκίνησα ινοφερτ. Κ ελπίζω να είναι καλύτερη η ωορρηξια.. Και να υπάρξει γονιμοποιηση..... Ο σύζυγος βέβαια δεν έχει ελέγξει κάτι... Αλλά εγώ έχω τον απροσαρμοστο κύκλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ο Σεπτέμβρης να είναι ο τυχερός μηνας για όλες μας! Εγώ πρέπει να κάνω υπομονή μέχρι τη Δευτέρα...και....θα δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το inofert το έπαιρνα για πολύ καιρό. Δεν έχω πολυκυστικες αλλά μου είχε πει ο γιατρός να τα παίρνω λόγω του ότι είναι βιταμίνες. Δεν μου πρόσφεραν τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η France είπε:

Πρέπει να κάνει κ ο άνδρας σου starr εξετάσεις. Γιατί δηλαδή μόνο εσύ; 

Γιατί είναι πολύ νωρίς!!!!. 2 μήνες προσπαθούμε μόνο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η France είπε:

Το inofert το έπαιρνα για πολύ καιρό. Δεν έχω πολυκυστικες αλλά μου είχε πει ο γιατρός να τα παίρνω λόγω του ότι είναι βιταμίνες. Δεν μου πρόσφεραν τίποτα. 

Εγώ τα παίρνω για ομαλό κύκλο κ να κάνει καλή ωορρηξια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!! Ποια είναι η γνώμη σας να πάρω καμια βιταμινούλα? Η να πάρω φολικό οξύ που έχω στο σπίτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!! Ποια είναι η γνώμη σας να πάρω καμια βιταμινούλα? Η να πάρω φολικό οξύ που έχω στο σπίτι?

Βρε μέσα στο μυαλό μου είσαι; Τώρα ετοιμαζόμουν να ρωτήσω αν παίρνετε κάποια βιταμίνη συμπλήρωμα είτε εσείς είτε οι άντρες σας κ τι γνώμη έχετε (αν όντως βοηθάμε κλπ.) ! Καλημέρα σε όλες , καλημέρα @marakineos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!! Ποια είναι η γνώμη σας να πάρω καμια βιταμινούλα? Η να πάρω φολικό οξύ που έχω στο σπίτι?

Εγώ ξεκίνησα όπως είπα ινοφερτ.... Το περασμένο μήνα έπαιρνα φολικο σκέτο σε χαπάκι... Τώρα τα ινοφερτ έχουν κ ινοσιτολη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εγώ ξεκίνησα όπως είπα ινοφερτ.... Το περασμένο μήνα έπαιρνα φολικο σκέτο σε χαπάκι... Τώρα τα ινοφερτ έχουν κ ινοσιτολη... 

to inofert νόμιζα πως είναι φάρμακο, τόσο άσχετη!! ίσως αρχίσω φολικό που έχω κιόλας, δεν υπάρχει κάποιο θέμα έτσι? οταν αρχίσει κάποια εγκυμοσύνη το παίρνουμε σίγουρα δεν υπάρχει πρόβλημα αν κάποια το παίρνει ήδη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

to inofert νόμιζα πως είναι φάρμακο, τόσο άσχετη!! ίσως αρχίσω φολικό που έχω κιόλας, δεν υπάρχει κάποιο θέμα έτσι? οταν αρχίσει κάποια εγκυμοσύνη το παίρνουμε σίγουρα δεν υπάρχει πρόβλημα αν κάποια το παίρνει ήδη?

Ναι και τα δύο είναι βιταμίνες..... Εγώ το ινοφερτ το παίρνω κ για ένα ομαλοτερο κύκλο από αυτό που έχω.... Θα δείξει δηλαδή αυτό το μήνα που θα το πάρω πρώτη φορά..... Θα σας τα λέω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι και τα δύο είναι βιταμίνες..... Εγώ το ινοφερτ το παίρνω κ για ένα ομαλοτερο κύκλο από αυτό που έχω.... Θα δείξει δηλαδή αυτό το μήνα που θα το πάρω πρώτη φορά..... Θα σας τα λέω.... 

Αναμένουμε, κύκλο έχω πολύ σταθερό μέχρι στιγμής οπότε θα πάρω ανα δεύτερη μέρα φολικό! Καμία βιταμίνη να βοηθά στη σύλληψη?? χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Αναμένουμε, κύκλο έχω πολύ σταθερό μέχρι στιγμής οπότε θα πάρω ανα δεύτερη μέρα φολικό! Καμία βιταμίνη να βοηθά στη σύλληψη?? χαχα!

Αφού δεν έχεις πρόβλημα με τις ορμόνες σου. Οπότε είσαι οκ. Το φολικο βοηθάει στο νευρικό σύστημα του μωρού... Και εμένα με βοηθούσε κ στη περίοδο.. Τώρα με το ινοφερτ θα δούμε... Η ινοσιτολη βοηθάει στη σύλληψη. Δηλαδή ωριμάζει το ωάριο... Αν εσύ δεν έχεις θέμα με αυτό τότε οκ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κύκλο έχω σταθερό αλλά δεν έχω παρακολουθήσει ωορρηξία με τεστ κλπ! ελπίζω να γίνεται κανονικά ωορρηξία ! σκέφτομαι τον άλλο μήνα να πάρω τεστάκια να παρακολουθήσω λίγο τι γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

κύκλο έχω σταθερό αλλά δεν έχω παρακολουθήσει ωορρηξία με τεστ κλπ! ελπίζω να γίνεται κανονικά ωορρηξία ! σκέφτομαι τον άλλο μήνα να πάρω τεστάκια να παρακολουθήσω λίγο τι γίνεται!

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι? 

Είμαι στην 9η! Σύμφωνα με την  εφαρμογή ωορρηξία κάνω την 15η ημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Είμαι στην 9η! Σύμφωνα με την  εφαρμογή ωορρηξία κάνω την 15η ημέρα!

Κοπέλα μου αν το θες φυσικά προλαβαίνεις να παραγγείλεις τεστακια.... Εγώ παράγγειλα την Δευτέρα κι αύριο μου είπαν θα τα έχω.... Μην σε βάζω βέβαια σε σκέψεις... Απλά σε ενημερώνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κοπέλα μου αν το θες φυσικά προλαβαίνεις να παραγγείλεις τεστακια.... Εγώ παράγγειλα την Δευτέρα κι αύριο μου είπαν θα τα έχω.... Μην σε βάζω βέβαια σε σκέψεις... Απλά σε ενημερώνω. 

λέω να περάσει και αυτός ο μήνας έτσι και τον επόμενο θα παραγγείλω οπωσδήποτε ! εγώ δεν ήξερα καν πως μπορεί να έχεις κανονικά περίοδο αλλά όχι ωορρηξία! προσπαθούμε λίγο καιρό στην ουσία αυτός θα είναι ο τρίτος μήνας! σχεδόν το ίδιο απ όσο είδα και εσείς λίγο προσπαθείτε! συγνώμη δεν ξέρω αν το έχουμε αναφέρει έχεις κ άλλο παιδάκι ή προσπαθείτε για το πρώτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

λέω να περάσει και αυτός ο μήνας έτσι και τον επόμενο θα παραγγείλω οπωσδήποτε ! εγώ δεν ήξερα καν πως μπορεί να έχεις κανονικά περίοδο αλλά όχι ωορρηξία! προσπαθούμε λίγο καιρό στην ουσία αυτός θα είναι ο τρίτος μήνας! σχεδόν το ίδιο απ όσο είδα και εσείς λίγο προσπαθείτε! συγνώμη δεν ξέρω αν το έχουμε αναφέρει έχεις κ άλλο παιδάκι ή προσπαθείτε για το πρώτο?

Το πρώτο..... Και θέλω τόσο πολύ ένα παιδί.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το πρώτο..... Και θέλω τόσο πολύ ένα παιδί.... 

αχ κι εγώ το ίδιο!! Θα τα καταφέρουμε που θα πάει!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Meli_aa είπε:

Βρε μέσα στο μυαλό μου είσαι; Τώρα ετοιμαζόμουν να ρωτήσω αν παίρνετε κάποια βιταμίνη συμπλήρωμα είτε εσείς είτε οι άντρες σας κ τι γνώμη έχετε (αν όντως βοηθάμε κλπ.) ! Καλημέρα σε όλες , καλημέρα @marakineos

χαχα επικοινωνούμε!!! κι εμείς το συζητούσαμε με τον άντρα ου και λέω κάτσε να ρωτήσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Γιατί είναι πολύ νωρίς!!!!. 2 μήνες προσπαθούμε μόνο. ?

Ε τότε δεν χρειάζεται. Όντως πολύ νωρίς.

Κορίτσια έχω ακόμη χαμηλή θερμοκρασία 35,9 36. Είναι επειδή προετοιμάζομαι για ωορρηξία; Και κάτι πονακια χαμηλά. Είμαι στη δέκατη ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η France είπε:

Ε τότε δεν χρειάζεται. Όντως πολύ νωρίς.

Κορίτσια έχω ακόμη χαμηλή θερμοκρασία 35,9 36. Είναι επειδή προετοιμάζομαι για ωορρηξία; Και κάτι πονακια χαμηλά. Είμαι στη δέκατη ημέρα. 

Ναι πέφτει η θερμοκρασία για ν γίνει η ωορρηξια. Δεν θυμάμαι. Εσύ κάνεις τεστακια ωορρηξιας?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...