Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Θα περιμένω δεν μπορώ να κάνω κ κάτι άλλο... Κοίτα που έφτασα... Να παρακαλώ να έρθει... Απαπαπα... ???Εσύ τι έκανες; έκανες άλλο τεστακι;;; 

Όχι δεν έκανα.. Γιατί τα άφησα κ τα 3 μαζί κ των 2 προηγούμενων ημερών. Τα κολλάω το ένα κάτω από το άλλο. Και παρατήρησα ότι τελικά ήταν το ίδιο αχνό οπότε όλα καλά.... Αν κ την επαφή την είχαμε.... Αύριο το μεσημεράκι τώρα πάλι το τεστ ωορρηξιας. Αν και νομίζω θα ρθει σύντομα.... Γιατί έχω αρχίσει να χω κάτι πονακια κ υγρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Όχι δεν έκανα.. Γιατί τα άφησα κ τα 3 μαζί κ των 2 προηγούμενων ημερών. Τα κολλάω το ένα κάτω από το άλλο. Και παρατήρησα ότι τελικά ήταν το ίδιο αχνό οπότε όλα καλά.... Αν κ την επαφή την είχαμε.... Αύριο το μεσημεράκι τώρα πάλι το τεστ ωορρηξιας. Αν και νομίζω θα ρθει σύντομα.... Γιατί έχω αρχίσει να χω κάτι πονακια κ υγρά... 

Ααα ωραία... Τουλάχιστον έβγαλες άκρη... Χαίρομαι... Αντε λοιπόν εύχομαι καλή επιτυχία... Βουρρρ τωρα για την ημέρα της ωορρηξιας... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η France είπε:

Μάλλον είναι προεόρτια περιόδου.

Μακαρι να είναι... Πραγματικά πρώτη φορά θέλω τόσο πολύ να έρθει... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μaria1986 υπομονή θα έρθει απλώς καταλαβαίνω είναι σπαστικό. ίσως είναι αλλαγή κύκλου!

εγώ κοπέλες αυτήν την περίοδο έχω πολύ άγχος στη δουλειά , ελπίζω να μην επηρεάζει πολύ αρνητικά. το καλό είναι πως τρέχω με τη δουλειά και σκέφτομαι λιγότερο μέσα στην ημέρα για παιδί κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μaria1986 υπομονή θα έρθει απλώς καταλαβαίνω είναι σπαστικό. ίσως είναι αλλαγή κύκλου!

εγώ κοπέλες αυτήν την περίοδο έχω πολύ άγχος στη δουλειά , ελπίζω να μην επηρεάζει πολύ αρνητικά. το καλό είναι πως τρέχω με τη δουλειά και σκέφτομαι λιγότερο μέσα στην ημέρα για παιδί κλπ.

Ναι μερικές φορεσ και η δουλειά σου κάνει καλό γιατί ξεχνιέσαι. Καλημέρα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ ωορρηξιας. Αρνητικό και σήμερα.... Πάντως παρατηρώ πως είναι το ίδιο αχνό. Και η θερμοκρασία μου δεν κάνει ανεβοκατεβασματα.... Τον προηγούμενο μήνα ήταν την μία μέρα πιο αχνό την άλλη πιο λίγο κ η θερμοκρασία πάνω κ κάτω... Νιώθω αισιόδοξη και απλά περιμένω να ρθει η ωορρηξια.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι μερικές φορεσ και η δουλειά σου κάνει καλό γιατί ξεχνιέσαι. Καλημέρα!!!!! 

Καλημέρα κ από μένα... Καλό είναι που ξεχνιέσαι γτ έχεις λιγότερο άγχος... Κ που ξέρεις..ισως αυτό βοηθήσει.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ ωορρηξιας. Αρνητικό και σήμερα.... Πάντως παρατηρώ πως είναι το ίδιο αχνό. Και η θερμοκρασία μου δεν κάνει ανεβοκατεβασματα.... Τον προηγούμενο μήνα ήταν την μία μέρα πιο αχνό την άλλη πιο λίγο κ η θερμοκρασία πάνω κ κάτω... Νιώθω αισιόδοξη και απλά περιμένω να ρθει η ωορρηξια.. ?

Τώρα υπομονή... Θα έρθει κ η ωορρηξια... Παρήγγειλα κ εγώ τεστακια κ όταν έρθει η περίοδος θα τα δοκιμάσω.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και από μένα 

Εγώ έκανα τεστ ωορρηξίας τον Αύγουστο μόνο που τα έκανα με τα πρωινά ούρα και βγήκαν λάθος!

Αδιαθετισα χτες δυο μέρες νωρίτερα από το κανονικό! Θέλω να ρωτήσω κάτι εγώ κάποιες φορές πονάω μέχρι και 8 μέρες πριν αδιαθετισω έχει συμβεί και σε καμία από εσάς;

Γενικά πονάω πολύ στην πρώτη μέρα της περιόδου! Μου είχε πει μια γυναικολόγος μια φορά που είχα φτάσει στο νοσοκομείο από τον πόνο ότι έχω δυσμηνόρροια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Τώρα υπομονή... Θα έρθει κ η ωορρηξια... Παρήγγειλα κ εγώ τεστακια κ όταν έρθει η περίοδος θα τα δοκιμάσω.. ????

Ποια πήρες??? Αυτά τα στικακια. Τα 10 συν 3 εγκυμοσύνης??. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα τεστ ωορρηξιας. Αρνητικό και σήμερα.... Πάντως παρατηρώ πως είναι το ίδιο αχνό. Και η θερμοκρασία μου δεν κάνει ανεβοκατεβασματα.... Τον προηγούμενο μήνα ήταν την μία μέρα πιο αχνό την άλλη πιο λίγο κ η θερμοκρασία πάνω κ κάτω... Νιώθω αισιόδοξη και απλά περιμένω να ρθει η ωορρηξια.. ?

εεε εεεε ερχεταιιιι ? !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ποια πήρες??? Αυτά τα στικακια. Τα 10 συν 3 εγκυμοσύνης??. 

Ναι αυτά... Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ... Θα δούμε... Εσύ ποια παίρνεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι αυτά... Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ... Θα δούμε... Εσύ ποια παίρνεις;; 

κι εγω ειχα παρει αυτα και με βοηθησαν να καταλαβω ξεκαθαρα ποια μερα εκανα ωορρηξια η οποια κλασικα ηταν διαφορετικη απ αυτα που ελεγε το κινητο! Και θα τα παιρνω καθε μηνα νομιζω γιατι δεν μου προκαλεσαν αγχος... ισα ισα με καθησυχασαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

κι εγω ειχα παρει αυτα και με βοηθησαν να καταλαβω ξεκαθαρα ποια μερα εκανα ωορρηξια η οποια κλασικα ηταν διαφορετικη απ αυτα που ελεγε το κινητο! Και θα τα παιρνω καθε μηνα νομιζω γιατι δεν μου προκαλεσαν αγχος... ισα ισα με καθησυχασαν!

Ωραία θα τα δοκιμάσω κ εγώ κ βλέπουμε... Γτ κ η εφαρμογή πιστεύω δεν με βοηθάει κ ένα παραπάνω που έχω ακατάστατο κύκλο... Να σου πω αν όμως δεν ωριμάσει σωστά κ τελικά δεν γίνει η ωορρηξια όπως πρέπει... Το καταλαβαίνεις από αυτά η μόνο με υπέρηχο;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ωραία θα τα δοκιμάσω κ εγώ κ βλέπουμε... Γτ κ η εφαρμογή πιστεύω δεν με βοηθάει κ ένα παραπάνω που έχω ακατάστατο κύκλο... Να σου πω αν όμως δεν ωριμάσει σωστά κ τελικά δεν γίνει η ωορρηξια όπως πρέπει... Το καταλαβαίνεις από αυτά η μόνο με υπέρηχο;;; 

εεε νομιζω για πιο λεπτομερη παρακολουθηση... μετα υπερηχο σε γιατρο... τι να σου πω, εγω πρωταρα σχετικα σε ολα αυτα τα θεματα... Τωρα αρχισα να ενημερωνομαι για διαφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

εεε νομιζω για πιο λεπτομερη παρακολουθηση... μετα υπερηχο σε γιατρο... τι να σου πω, εγω πρωταρα σχετικα σε ολα αυτα τα θεματα... Τωρα αρχισα να ενημερωνομαι για διαφορα!

Μη νομίζεις μια από τα ίδια κ εγώ... Τώρα άρχισα να ενημερώνομαι που το είδαμε πιο ζεστά... Κ όσο περνάει η ηλικία αγχωνομαι.... Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μη νομίζεις μια από τα ίδια κ εγώ... Τώρα άρχισα να ενημερώνομαι που το είδαμε πιο ζεστά... Κ όσο περνάει η ηλικία αγχωνομαι.... Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται;;; 

Πρεπει να εχουμε εναν χρονο διαφορα. Λογικα εισαι του 86. Εγω του 87... Οντως μας πιανει κατι με την ηλικια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Πρεπει να εχουμε εναν χρονο διαφορα. Λογικα εισαι του 86. Εγω του 87... Οντως μας πιανει κατι με την ηλικια!

Ναι του 86 είμαι.... Ναι ρε παιδί μου... 2 Σεπτεμβρίου είχα γενέθλια... Με έπιασες άγχος... Το πιστεύεις;;; χαχαχαχ η αδερφή μου γελούσε κ με έλεγε χαζή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

κορίτσια αν δεν γίνει κάτι αυτόν τον μήνα θα παραγγείλω και εγώ στικάκια , για να δουμε!!

Εύχομαι να γίνει κ να μην χρειαστεί.... Αλλά αν δεν... Δεν πειράζει τον επόμενο κ πάρε δοκίμασε τα... Κ εγ πρώτη φορά τα πήρα... Περιμένω να έρθουν ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι του 86 είμαι.... Ναι ρε παιδί μου... 2 Σεπτεμβρίου είχα γενέθλια... Με έπιασες άγχος... Το πιστεύεις;;; χαχαχαχ η αδερφή μου γελούσε κ με έλεγε χαζή... 

αμα το σκεφτεις χαζομαρα μας πιανει με αυτη τη σκεψη... λες και μας πηραν τα χρονια χαχα... Αφου το πηραμε αποφαση... υγεια να εχουμε... καποια στιγμη θα συμβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

αμα το σκεφτεις χαζομαρα μας πιανει με αυτη τη σκεψη... λες και μας πηραν τα χρονια χαχα... Αφου το πηραμε αποφαση... υγεια να εχουμε... καποια στιγμη θα συμβει!

Και εγώ αυτό πιστεύω... Αλλά να είναι χαζομάρες της στιγμής.... Εσείς από την πλευρά του συζύγου όλα είναι. Οκ;; έχετε κάνει κανένα σπερμοδιαγραμμα η απλα έτσι κάνετε ελεύθερα κ όποτε έρθει;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι αυτά... Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ... Θα δούμε... Εσύ ποια παίρνεις;; 

Αυτά παίρνω κι εγώ... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Και εγώ αυτό πιστεύω... Αλλά να είναι χαζομάρες της στιγμής.... Εσείς από την πλευρά του συζύγου όλα είναι. Οκ;; έχετε κάνει κανένα σπερμοδιαγραμμα η απλα έτσι κάνετε ελεύθερα κ όποτε έρθει;; 

δεν εχουμε κανει ουτε μια εξεταση. Απ τον Ιουλιο ξεκινησαμε...Στην αγνοια ειμαι και μου τη σπαει η αγνοια γιατι μπαινω στη διαδικασια να σκεφτομαι "αν υπαρχει το χ, ψ προβλημα και δεν το ξερουμε;" ... Καλα εγω ετσι κι αλλιως θα παω στον γιατρο μου για κατι πονακια που εχω... θα τον ρωτησω αν πρεπει να κανουμε καμια εξεταση προληπτικα. Εσεις ελεγξατε κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...