Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

Κοριτσια θα δειτε, ολες θα τα καταφερουμε αργα ή γρηγορα!!! Κάντε πραγματα που σας φτιαχνουν τη διαθεση. Ξεχαστειτε με ομορφες ασχολιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ευτυχώς θα ξεκινήσω δουλειά οπότε θα ξεχαστω... Αλλά αυτό τον μήνα είμαι πολύ ήρεμη... Τώρα αν θα περάσουν οι γόνιμες τι θα γίνει δεν ξέρω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εγώ ευτυχώς θα ξεκινήσω δουλειά οπότε θα ξεχαστω... Αλλά αυτό τον μήνα είμαι πολύ ήρεμη... Τώρα αν θα περάσουν οι γόνιμες τι θα γίνει δεν ξέρω... ?

Η αληθεια ειναι οτι οσο πλησιαζουν οι μερες της αναμονης περιοδου... αρχιζεις κι αναρωτιεσαι.  Εκει που καθομαστε ερχεται ο αντρας μου, πιανει την κοιλια μου και με ρωταει: λες να χει τιποτα μεσα; Μου φαινεται αστειο ετσι οπως το ρωταει. Με πιανουν τα γελια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Η αληθεια ειναι οτι οσο πλησιαζουν οι μερες της αναμονης περιοδου... αρχιζεις κι αναρωτιεσαι.  Εκει που καθομαστε ερχεται ο αντρας μου, πιανει την κοιλια μου και με ρωταει: λες να χει τιποτα μεσα; Μου φαινεται αστειο ετσι οπως το ρωταει. Με πιανουν τα γελια!

?? Πλάκα έχει.. Από τώρα θα την έπιανε.?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα! Είμαστε στον 8ο μήνα προσπάθειας και αυτή τη φορά και λόγω διακοπών, αποφάσισα να μην κάνω τεστ Ωορρηξίας όπως έκανα τους άλλους μήνες, αλλά νομίζω από τα συμπτώματα ότι η ωορρηξια ήρθε μετά την άδεια και τις χαλαρές μέρες.. Συνεπώς, περιμένω περίοδο σε 4-5 μέρες αφου δεν νομίζω ότι οι επαφές μας ήταν τις κατάλληλες μέρες!

Είδα λοιπόν ότι γράφατε για τα inofert. Δεν έχω ιδιαιτερα σταθερό κύκλο, αλλά δεν έχω και ΣΠΩ, τα inofert απευθύνονται μόνο σε όσες έχουν πολυκυστικες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κ θα κάνεις τεστακι στο σπίτι?? Κ αύριο πρωί μπορείς!!! 

Θα πάω Παρασκευή γιατι τοτε προλαβαίνω.Τρεχω με βαψίματα γιατι ετοιμάζουμε το δικό μας σπίτι τωρα.Καλυτερα μα δείξει κ κατευθείαν!Εγω τον προηγούμενο μηνα έστειλα μήνυμα στο site του Αγίου όρους κ μου έστειλαν σχοινάκι διαβασμένο να το φοράω στην κοιλιά μου.Δεν το εχω βγάλει καθολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα! Είμαστε στον 8ο μήνα προσπάθειας και αυτή τη φορά και λόγω διακοπών, αποφάσισα να μην κάνω τεστ Ωορρηξίας όπως έκανα τους άλλους μήνες, αλλά νομίζω από τα συμπτώματα ότι η ωορρηξια ήρθε μετά την άδεια και τις χαλαρές μέρες.. Συνεπώς, περιμένω περίοδο σε 4-5 μέρες αφου δεν νομίζω ότι οι επαφές μας ήταν τις κατάλληλες μέρες!

Είδα λοιπόν ότι γράφατε για τα inofert. Δεν έχω ιδιαιτερα σταθερό κύκλο, αλλά δεν έχω και ΣΠΩ, τα inofert απευθύνονται μόνο σε όσες έχουν πολυκυστικες; 

Συνήθως όταν δεν έχεις σταθερό κύκλο υπάρχει πολυκυστικη εικόνα... ΤωρΑ καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου.... Εγώ τα παίρνω για να είναι οκ οι ορμόνες μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η RnMl είπε:

Θα πάω Παρασκευή γιατι τοτε προλαβαίνω.Τρεχω με βαψίματα γιατι ετοιμάζουμε το δικό μας σπίτι τωρα.Καλυτερα μα δείξει κ κατευθείαν!Εγω τον προηγούμενο μηνα έστειλα μήνυμα στο site του Αγίου όρους κ μου έστειλαν σχοινάκι διαβασμένο να το φοράω στην κοιλιά μου.Δεν το εχω βγάλει καθολου.

Καλά αποτελέσματα να έχεις... Εύχομαι ένα θετικό τεστακι... Να σε ρωτήσω κάτι σε ποιο site μπήκες; ;πως έστειλες μνμ κ στο έστειλαν το σχοινάκι το διαβασμένο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλά αποτελέσματα να έχεις... Εύχομαι ένα θετικό τεστακι... Να σε ρωτήσω κάτι σε ποιο site μπήκες; ;πως έστειλες μνμ κ στο έστειλαν το σχοινάκι το διαβασμένο; 

Σ ευχαριστώ πολυ!!!Λοιπον μπαίνεις στο vatopedi.gr κ πας επικοινωνία.Τους λες οτι προσπαθείς για μωράκι και σε 2-3 ημέρες σου στέλνουν έναν φάκελο με το διαβασμένο σχοινάκι εικόνες κ μια επιστολή απο τον αρχιμανδρίτη.Κανουν κ παράκληση στο ονομα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια όμορφα!! Χθες τέλειωσαν οι γόνιμες μέρες σύμφωνα με την εφαρμογή αν και ωορρηξία νομίζω πως είχα εχθές και όχι προχθές, είχα περισσότερα υγρά και αίσθημα βάρους στην ωοθήκη, ποιος ξέρει! επαφές είχαμε όλες τις μέρες εκτός από μία, τώρα λέμε να το πάμε μέρα παρα μέρα, τις προηγούμενες φορές μετά τις γόνιμες κάναμε αρκετή αποχή . Με το μέρα παρα μέρα θα ξεκουραστούμε κιόλας?  εσείς πως πάτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα!! Χθες τέλειωσαν οι γόνιμες μέρες σύμφωνα με την εφαρμογή αν και ωορρηξία νομίζω πως είχα εχθές και όχι προχθές, είχα περισσότερα υγρά και αίσθημα βάρους στην ωοθήκη, ποιος ξέρει! επαφές είχαμε όλες τις μέρες εκτός από μία, τώρα λέμε να το πάμε μέρα παρα μέρα, τις προηγούμενες φορές μετά τις γόνιμες κάναμε αρκετή αποχή . Με το μέρα παρα μέρα θα ξεκουραστούμε κιόλας?  εσείς πως πάτε??

Καλημέρα :) του δώσατε και κατάλαβε δηλαδή ? άντε με το καλό κορίτσι μου εύχομαι ότι καλύτερο . Εγώ χθες είχα ωορρηξία ,έγινε η δουλειά ?? χθες κ σήμερα αλλά πριν λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν μπορούσαμε να βρεθούμε . Για να δούμε ίσως αρκούν αυτές οι επαφές αλλά δεν έχω κ πολλές ελπίδες για Σεπτέμβρη . Θα δούμε . Θετική ενέργεια ??????????  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Καλημέρα :) του δώσατε και κατάλαβε δηλαδή ? άντε με το καλό κορίτσι μου εύχομαι ότι καλύτερο . Εγώ χθες είχα ωορρηξία ,έγινε η δουλειά ?? χθες κ σήμερα αλλά πριν λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν μπορούσαμε να βρεθούμε . Για να δούμε ίσως αρκούν αυτές οι επαφές αλλά δεν έχω κ πολλές ελπίδες για Σεπτέμβρη . Θα δούμε . Θετική ενέργεια ??????????  

Για να δούμε τι θα γίνει! Τους προηγούμενους 2 μήνες είχαμε το μέρα παρα μέρα οπότε το δοκιμάσαμε αλλιώς αυτόν το μήνα! Θα δείξει! Μακάρι ο Σεπτέμβρης να είναι τυχερός για όλες μας!!Θετικό που έγινε την ημέρα της ωορρηξίας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Κ εγώ σήμερα βλέπω τα υγρά αυτά της ωορρηξιας... Αν και πόνο δεν έχω μέχρι στιγμής.. Το θέμα είναι ότι έκανα τεστ ωορρηξιας κ βγηκε πιο αχνό από χθες...... Τι είναι τωωρα αυτό??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η RnMl είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ!!!Λοιπον μπαίνεις στο vatopedi.gr κ πας επικοινωνία.Τους λες οτι προσπαθείς για μωράκι και σε 2-3 ημέρες σου στέλνουν έναν φάκελο με το διαβασμένο σχοινάκι εικόνες κ μια επιστολή απο τον αρχιμανδρίτη.Κανουν κ παράκληση στο ονομα σου.

ΑΑΑα ωραία σε ευχαριστώ πολύ... Να ρωτήσω κάτι ακόμα; τους ζητάω εγώ να μου το στείλουν;; η το στέλνουν από Μόνοι τους;; μου απαντάνε κ μου ζητούν διεύθυνση η εγώ από μόνη μου τους τα στέλνω αυτά στο αρχικό μνμ;; συγγνώμη για τις ερωτήσεις... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Κ εγώ σήμερα βλέπω τα υγρά αυτά της ωορρηξιας... Αν και πόνο δεν έχω μέχρι στιγμής.. Το θέμα είναι ότι έκανα τεστ ωορρηξιας κ βγηκε πιο αχνό από χθες...... Τι είναι τωωρα αυτό??? 

Καλημέρα κοριτσι... Μήπως είχες εχθές ωορρηξια;; δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τεστ κ δεν ξέρω κ εγώ... Ας μας πει κάποια κοπέλα που ίσως της έχει συμβεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλημέρα κοριτσι... Μήπως είχες εχθές ωορρηξια;; δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τεστ κ δεν ξέρω κ εγώ... Ας μας πει κάποια κοπέλα που ίσως της έχει συμβεί... 

Τώρα κοίταξα τα τεστακια του προηγούμενου μήνα έτσι ήταν το τεστακι κ τον προηγούμενο μήνα κ την επόμενη είχα δει θετικό τεστ... Αλλά τώρα με τα ινοφερτ δεν ήξερα.. Πάντως έχω κάτι σαν τσιμπηματακια στο στήθος κ πρώτη φορά είδα τέτοια υγρά σαν ασπράδι που λέτε όλες εγώ δεν το είχα ξανά δει.. Κ μόλις το είδα... Το θέμα είναι ότι αν ήταν χθες το θετικό τεστακι χθες δεν ήρθαμε σε επαφή.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα κοίταξα τα τεστακια του προηγούμενου μήνα έτσι ήταν το τεστακι κ τον προηγούμενο μήνα κ την επόμενη είχα δει θετικό τεστ... Αλλά τώρα με τα ινοφερτ δεν ήξερα.. Πάντως έχω κάτι σαν τσιμπηματακια στο στήθος κ πρώτη φορά είδα τέτοια υγρά σαν ασπράδι που λέτε όλες εγώ δεν το είχα ξανά δει.. Κ μόλις το είδα... Το θέμα είναι ότι αν ήταν χθες το θετικό τεστακι χθες δεν ήρθαμε σε επαφή.... ?

Μην απελπίζεσαι προχθές έκανες επαφή;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μην απελπίζεσαι προχθές έκανες επαφή;; 

Ναι είχαμε επαφή και την 7η και την 8η ημέρα.... Την 9η που θα ήταν θετικό το τεστ δεν ήρθαμε σε επαφή... Και σήμερα είναι η 10η που ήταν πιο αχνό.. Απλά απορώ τόσο νωρίς???. Μήπως έδειξε έτσι επειδή είχα πιει καφέ πιο πριν???? Έτσι μου ρχεται να κάνω κ ένα το απόγευμα.... Σήμερα πρέπει να γίνει οπωσδήποτε άλλη μια φορά.... Χιιχιχιχι κ ποιος του το λέει τώρα που θα γυρίσει από την δουλειά... Έχει κ δουλειές σήμερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ναι είχαμε επαφή και την 7η και την 8η ημέρα.... Την 9η που θα ήταν θετικό το τεστ δεν ήρθαμε σε επαφή... Και σήμερα είναι η 10η που ήταν πιο αχνό.. Απλά απορώ τόσο νωρίς???. Μήπως έδειξε έτσι επειδή είχα πιει καφέ πιο πριν???? Έτσι μου ρχεται να κάνω κ ένα το απόγευμα.... Σήμερα πρέπει να γίνει οπωσδήποτε άλλη μια φορά.... Χιιχιχιχι κ ποιος του το λέει τώρα που θα γυρίσει από την δουλειά... Έχει κ δουλειές σήμερα... 

Χαχχαχ χαχα.... Κάνε ένα τεστακι κ το απόγευμα αν έχεις να δούμε...πιστευω όμως ότι αν κάνετε κ σήμερα ίσως πιάσετε τις μέρες... Μην αγχώνεσαι... Να σκέφτεσαι θετικά... Κ πότε δεν ξέρεις... Μην του το πεις... Προσπάθησε να του το φέρεις με τρόπο... Χαχαχα να μην αγχωθεί... ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria1986@@ είπε:

Χαχχαχ χαχα.... Κάνε ένα τεστακι κ το απόγευμα αν έχεις να δούμε...πιστευω όμως ότι αν κάνετε κ σήμερα ίσως πιάσετε τις μέρες... Μην αγχώνεσαι... Να σκέφτεσαι θετικά... Κ πότε δεν ξέρεις... Μην του το πεις... Προσπάθησε να του το φέρεις με τρόπο... Χαχαχα να μην αγχωθεί... ???????????

? Θα προσπαθήσω... Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι κι αν ήταν χθες το θετικό τεστ, ωορρηξια έρχεται σε 24 ώρες... Οπότε σήμερα αύριο είμαι γόνιμη Ε??. Τώρα που καθησα κ τα μέτρησα δηλ.... Και τα είδα πιο ξεκάθαρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

? Θα προσπαθήσω... Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι κι αν ήταν χθες το θετικό τεστ, ωορρηξια έρχεται σε 24 ώρες... Οπότε σήμερα αύριο είμαι γόνιμη Ε??. Τώρα που καθησα κ τα μέτρησα δηλ.... Και τα είδα πιο ξεκάθαρα.... 

Χμ μου κάνει εντύπωση ωορρηξία τόσο νωρίς στον κύκλο σου αλλά !! ποτε δεν ξέρεις . Εγώ πάντως θα συνέχιζα τα τεστακια έτσι από περιέργεια να δω τι γίνεται . Ανακαλύπτουμε πολλές φορές ότι κάνουμε νωρίτερα ή αργότερα απ ότι φανταζόμασταν κ μας δείχνουν οι εφαρμογές στα κινητά . Εγώ πρώτο μήνα δοκίμασα τα τεστακια είχα χθες σίγουρα ωορρηξία γιατί βγήκε μπαμ καθαρά δεν το φωτογράφισα για να στο βάλω να καταλάβεις ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Χμ μου κάνει εντύπωση ωορρηξία τόσο νωρίς στον κύκλο σου αλλά !! ποτε δεν ξέρεις . Εγώ πάντως θα συνέχιζα τα τεστακια έτσι από περιέργεια να δω τι γίνεται . Ανακαλύπτουμε πολλές φορές ότι κάνουμε νωρίτερα ή αργότερα απ ότι φανταζόμασταν κ μας δείχνουν οι εφαρμογές στα κινητά . Εγώ πρώτο μήνα δοκίμασα τα τεστακια είχα χθες σίγουρα ωορρηξία γιατί βγήκε μπαμ καθαρά δεν το φωτογράφισα για να στο βάλω να καταλάβεις ? 

Κι εγω τα χω χρησιμοποιήσει. Κ τα κρατάω... Επίσης τώρα που το ξανά είδα και τα έβαλα το ένα κάτω από το άλλο ήταν το ίδιο αχνό. Οπότε τσάμπα το alert κοριτσια... Οπότε συνεχίζω πάλι αύριο τα τεστακια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Χμ μου κάνει εντύπωση ωορρηξία τόσο νωρίς στον κύκλο σου αλλά !! ποτε δεν ξέρεις . Εγώ πάντως θα συνέχιζα τα τεστακια έτσι από περιέργεια να δω τι γίνεται . Ανακαλύπτουμε πολλές φορές ότι κάνουμε νωρίτερα ή αργότερα απ ότι φανταζόμασταν κ μας δείχνουν οι εφαρμογές στα κινητά . Εγώ πρώτο μήνα δοκίμασα τα τεστακια είχα χθες σίγουρα ωορρηξία γιατί βγήκε μπαμ καθαρά δεν το φωτογράφισα για να στο βάλω να καταλάβεις ? 

Και επίσης δεν κοιτάω τι λέει το κινητό γιατί κάθε μήνα έχω διαφορετική περίοδο. Οπότε κια ξεκινάω πολύ νωρίς τα τεστ. Γι αυτό τα ξεκίνησα 8η ημέρα... Θα παρακολουθήσω τα υγρά κ τα τεστακια κ βλέπουμε.... Ίσως έχω περισσότερα υγρά λόγω ινοφερτ γιατί αυξήθηκαν κ ομαλοποιηθηκαν οι ορμόνες μου. Θα δείξει... Θα σας κρατάω ενήμερες.... Κ εννοείται συνεχίζουμε προσπάθειες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και επίσης δεν κοιτάω τι λέει το κινητό γιατί κάθε μήνα έχω διαφορετική περίοδο. Οπότε κια ξεκινάω πολύ νωρίς τα τεστ. Γι αυτό τα ξεκίνησα 8η ημέρα... Θα παρακολουθήσω τα υγρά κ τα τεστακια κ βλέπουμε.... Ίσως έχω περισσότερα υγρά λόγω ινοφερτ γιατί αυξήθηκαν κ ομαλοποιηθηκαν οι ορμόνες μου. Θα δείξει... Θα σας κρατάω ενήμερες.... Κ εννοείται συνεχίζουμε προσπάθειες... 

Ναι πολύ πιθανόν να είναι αυτό.... Συνέχισε τα και πες μας... Σου εύχομαι καλή επιτυχία... Αντε να ακούσουμε κάτι θετικό.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι πολύ πιθανόν να είναι αυτό.... Συνέχισε τα και πες μας... Σου εύχομαι καλή επιτυχία... Αντε να ακούσουμε κάτι θετικό.. ???

Ευχαριστώ πολύ... Ναι θα τα συνεχίσω. Και θα σας τα λέω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι σήμερα είχα ραντεβού ευτυχώς πέρασε και αυτήν η εξέταση την είχα έννοια να είναι όλα καλά..  Μόνο από κοιλιά μέτρησε, δεν με κοίταξε κολπικά ούτε τώρα ουτε αυχενική 
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά δεδομένου ότι μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει πάει λάθος.... Απλά η αγωνία και η αναμονή δεν αντέχονται...  Υπομονή και δύναμη σε όλες μας και θα τα καταφέρουμε!!!
    • Εννοείται ακολουθούμε το ένστικτο μας! Εγώ κ την πρώτη φορά είχαμε 2 επαφές ολες κ όλες μια βράδυ κ μια το πρωί κ είχαμε πει να έχουμε κ μια το βράδυ ξανά, Ε μας ενημερώνουν αργά το απόγευμα  ότι  πέθανε ο παππούς του άντρα μου Ε εγώ κατάλαβα χαμένος μηνας ούτε καν μετρούσα τις ημερες για να δω αν έχω καθυστέρηση ήτανε η πρώτη φορά π πέρασαν οι 15 μερες έτσι γρήγορα… πάμε στην δεύτερη εγκυμοσύνη, είπαμε να αρχίσουμε ελεύθερες επαφές κ πιο στοχευμένα τώρα μετά το Πάσχα! Είχα πάρει τεστ ωορρηξιας απλά για να δω λίγο τον κύκλο μου τώρα μετά την εγκυμοσύνη πως είναι! Ξεκιναω τα τεστ θετικό δεν βρήκα ποτέ, είχα ένα έντονο μεν αλλά όχι θετικό είχαμε 2-3 επαφές κοντά σε αυτό το τεστ, μη στα πολυλογώ περνούν οι μερες εγώ δεν περίμενα καν ότι έμεινα εγκυος βλέπω το ημερολόγιο μου 2 μερες καθυστέρηση κάνω τεστ θετικο κάνω χοριακη την επόμενη 495 ποσό ήταν… είναι να βρεις κ το τάιμινγκ κ να εχεις πίστη κ όλα θα έρθουν!!! 
    • Έχω 26αρι κύκλο κ επειδή έπεφτε του Αγίου Βαλεντίνου λέω αν ξυπνήσω κ  δεν έχει  έρθει θα πάω για χοριακή.  Εν τω μεταξύ εκανα κ ένα τεστ που τ είχα δύο χρόνια στο ντουλάπι βγήκε θετικο,  λέω ληγμένο είναι... που να το πιστέψω μετά από 2,5 χρόνια ελεύθερο κ καμια σύλληψη... αλλά είχαμε πολλές επαφές.  Ήταν αυτό που λέμε προσπάθεια.
    • Θετής μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Εύχομαι κ εγώ σύντομα να εχεις ένα μωράκι στην κοιλια!!! ❤️❤️ που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει εχεις μια πολύ καλή ομάδα γιατρών!!!    Κορίτσι μου εγώ θα σου ελεγα να παρεις κ μια δεύτερη γνώμη…έχετε κάνει ολες τις εξετάσεις κ εσυ κ ο άντρας σου; Συγγωμη αν το είπες αλλ ισως δε το διάβασα  κειτ μου σε ευχαριστώ παρά πολύ!!! Εύχομαι από την καρδιά μου σύντομα να γίνεις μανούλα που τόσο πολύ το θες ❤️❤️❤️  Άννα  μου σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές! μακάρι να έρθει αυτό που θες που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα 💕💕 Πηγές σήμερα για β επιπέδου;; Πως πέρασε ο καιρός…. Άντε με το καλό!!!! ❤️❤️❤️ τώρα σε μέτρησε κολπικά ή πάλι κοιλιακά;    εχεις πάντα σταθερό κύκλο;; Γιατί μπορεί να κανεις κ αργότερα… εγώ θα σου ελεγα να εχεις επαφές γιατί ποτέ δε ξερεις ❤️   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...