Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria1986@@ είπε:

Αχχχχ κορίτσια πολύ άγχος... Περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακης αν κ είμαι σίγουρη θα είναι αρνητική... Δεν ξέρω έτσι νιώθω... ??

Σε πόση ώρα θα τα έχεις.???? Καλά αποτελέσματα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Σε πόση ώρα θα τα έχεις.???? Καλά αποτελέσματα!!!! 

Μέχρι τις 2:30 μου είπαν θα έχουν βγει.. Ευχαριστώ πολύ... Αντε να δούμε κάναμε τίποτα αυτόν τον μήνα????!!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μέχρι τις 2:30 μου είπαν θα έχουν βγει.. Ευχαριστώ πολύ... Αντε να δούμε κάναμε τίποτα αυτόν τον μήνα????!!!!! ???

Ε ωραία έχε υπομονή και ότι είναι είναι.... Μην απογοητεύεσαι..... Και εγώ έκανα τώρα τεστ ωορρηξιας και αρχίζει σιγά σιγά κ κοκκινίζει. Μάλλον αυτό τον μήνα θα χω πιο νωρίς ωορρηξια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ωραία έχε υπομονή και ότι είναι είναι.... Μην απογοητεύεσαι..... Και εγώ έκανα τώρα τεστ ωορρηξιας και αρχίζει σιγά σιγά κ κοκκινίζει. Μάλλον αυτό τον μήνα θα χω πιο νωρίς ωορρηξια.... 

Μπράβο αυτό είναι καλό γτ τουλάχιστον έχεις ωορρηξια... Σε ποια μέρα κύκλου είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μπράβο αυτό είναι καλό γτ τουλάχιστον έχεις ωορρηξια... Σε ποια μέρα κύκλου είσαι;; 

9η ημέρα.. Πολύ νωρίς είναι... Είναι ο πρώτος μήνας με ινοφερτ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

9η ημέρα.. Πολύ νωρίς είναι... Είναι ο πρώτος μήνας με ινοφερτ. 

Δλδ θα κάνεις κύκλο 25-26 ημερών;;; πριν νομίζω έχεις ακατάστατο κύκλο σωστά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria1986@@ είπε:

Δλδ θα κάνεις κύκλο 25-26 ημερών;;; πριν νομίζω έχεις ακατάστατο κύκλο σωστά; 

Πριν ναι είχα πολύ άστατο κύκλο... Με το φελισιν που είναι σκέτο φυλλικο είχε φτιάξει... Δηλ ο προηγούμενος μου κύκλος ήταν 30 ημέρες. Ο προ προηγούμενος 28 ημέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Αχχχχ κορίτσια πολύ άγχος... Περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακης αν κ είμαι σίγουρη θα είναι αρνητική... Δεν ξέρω έτσι νιώθω... ??

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!! ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ... Μακάρι... Όσο περνάει η ώρα νιώθω όλο κ περισσότερη αγωνία... Αλλά παράλληλα κ φόβο... Νομίζω ξέρω το αποτέλεσμα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πριν ναι είχα πολύ άστατο κύκλο... Με το φελισιν που είναι σκέτο φυλλικο είχε φτιάξει... Δηλ ο προηγούμενος μου κύκλος ήταν 30 ημέρες. Ο προ προηγούμενος 28 ημέρες... 

ΑΑΑα ωραία... Ευχάριστο αυτό... Να φτιάξει ο κύκλος να ελέγχεις κ την ωορρηξια κ θα έρθει κ το μπεμπέ... ??? Το ινοφερτ πόσες μέρες το παίρνεις;; είπες ένα μήνα..δλδ το έχεις πάρει 30 μέρες κ τόσο γρήγορα είδες αποτέλεσμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

ΑΑΑα ωραία... Ευχάριστο αυτό... Να φτιάξει ο κύκλος να ελέγχεις κ την ωορρηξια κ θα έρθει κ το μπεμπέ... ??? Το ινοφερτ πόσες μέρες το παίρνεις;; είπες ένα μήνα..δλδ το έχεις πάρει 30 μέρες κ τόσο γρήγορα είδες αποτέλεσμα; 

Το πήρα με την πρώτη ημέρα περιόδου. Δηλαδή έχω παρει 9 φακελάκια. Όσες κ οι ημέρες του κύκλου μου. Η έχω ενθουσιαστεί πολύ. Η αυτά μου κάνουν τόσο καλή δουλειά..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το πήρα με την πρώτη ημέρα περιόδου. Δηλαδή έχω παρει 9 φακελάκια. Όσες κ οι ημέρες του κύκλου μου. Η έχω ενθουσιαστεί πολύ. Η αυτά μου κάνουν τόσο καλή δουλειά..... 

Μπορεί όντως κορίτσι μου να σου κάνουν δουλειά.. Πιστεύω έχει να κάνει κ με τον οργανισμό.. Έχω ακούσει θετικά αποτελέσματα γι αυτό... Αν δεν είμαι.... Θα τα ξεκινήσω κ εγώ... Πόσο διάστημα πρέπει να τα παίρνεις αυτά;;; έχει περιορισμό;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μπορεί όντως κορίτσι μου να σου κάνουν δουλειά.. Πιστεύω έχει να κάνει κ με τον οργανισμό.. Έχω ακούσει θετικά αποτελέσματα γι αυτό... Αν δεν είμαι.... Θα τα ξεκινήσω κ εγώ... Πόσο διάστημα πρέπει να τα παίρνεις αυτά;;; έχει περιορισμό;; 

Όχι πολυβιταμινες είναι... Αλλά για να στρώσει πχ η περίοδος θέλει 3 μήνες..... Αλλά ελπίζω να χω μείνει έγκυος........ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι πολυβιταμινες είναι... Αλλά για να στρώσει πχ η περίοδος θέλει 3 μήνες..... Αλλά ελπίζω να χω μείνει έγκυος........ 

Στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή.. Να έχεις μείνει εγκυουλα κ να μην χρειαστεί να τα συνεχίσεις... ??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα της χοριακης.... Αρνητική.. ?Πάμε για τον επόμενο μήνα... Απλά τώρα πρέπει να δω τι γίνεται με την περίοδο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα της χοριακης.... Αρνητική.. ?Πάμε για τον επόμενο μήνα... Απλά τώρα πρέπει να δω τι γίνεται με την περίοδο... 

Πφφ αλήθεια? Τώρα σε σκεφτόμουν κ λέω κάτσε να μπω να δω τι γίνεται??? Τι μέρα του κύκλου είσαι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Πφφ αλήθεια? Τώρα σε σκεφτόμουν κ λέω κάτσε να μπω να δω τι γίνεται??? Τι μέρα του κύκλου είσαι??? 

44 ημέρα... Έχω λίγο πρήξιμο στο στήθος κ μερικά τσιμπήματα κάτω αριστερά... Δεν ξέρω τι γίνεται... Κ μάλλον το αίμα που είχα δει στο σκούπισμα την 28η ημέρα κυκλιυυδεν ήταν ούτε ωορρηξια ούτε εμφύτευση... Δεν ξέρω τι να πω... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η France είπε:

Μην στενοχωριέσαι. Πήγαινε όμως στον γιατρό για την καθυστέρηση.

 

Ναι θα κανονίσω να πάω... Αν προλάβω κ αύριο... Ίσως πρέπει να χάσω κ κάποια κιλά γτ κ αυτό είναι ένα πρόβλημα με την περίοδο μου έχουν πει... Βασικά θα ξεκινήσω κ εγώ τα ινοφερτ κ βλέπουμε... Θα δω τι θα μου πει κ ο γιατρός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι θα κανονίσω να πάω... Αν προλάβω κ αύριο... Ίσως πρέπει να χάσω κ κάποια κιλά γτ κ αυτό είναι ένα πρόβλημα με την περίοδο μου έχουν πει... Βασικά θα ξεκινήσω κ εγώ τα ινοφερτ κ βλέπουμε... Θα δω τι θα μου πει κ ο γιατρός... 

Αν έχεις κιλά παραπάνω. Ρώτα τον γιατρός σου για τα ινοφερτ combi.. Σίγουρα θα σε βοηθήσουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Αν έχεις κιλά παραπάνω. Ρώτα τον γιατρός σου για τα ινοφερτ combi.. Σίγουρα θα σε βοηθήσουν.... 

Ναι θα τον ρωτήσω... Ευχαριστώ πολύ κ για την συμπαράσταση κ την θετική σκέψη σας... Κ εύχομαι σε όλες μας γρήγορα με καλά νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι θα τον ρωτήσω... Ευχαριστώ πολύ κ για την συμπαράσταση κ την θετική σκέψη σας... Κ εύχομαι σε όλες μας γρήγορα με καλά νέα...

Κια σε σένα. Περιμένουμε τα νέα από τον γιατρό σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κια σε σένα. Περιμένουμε τα νέα από τον γιατρό σου! 

Ευχαριστώ πολύ... Ναι θα σας ενημερώσω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

@Maria1986@@ μη στενοχωριέσαι, βουρρρρρ για τον επόμενο! Κι εγώ αδιαθετησα σήμερα...διαθεση χάλια κ νεύρα....

Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Πήρα μια απογοήτευση η αλήθεια αν κ το περίμενα... Απλά δεν το έδειξα στον αντρουλη μου... Ευτυχώς έχω κ εσάς έδω κ μπορώ να το μοιραστώ.... Αντε εύχομαι αυτός ο μήνας να σου είναι τυχερός... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...