Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Αυτο ακριβώς θα έγραφα και εγώ....με πρόλαβες, χαχαχα. Έχω και εγώ αποκλίσεις στη περίοδο μου και όπως είπε δύο με τρείς μέρες πάντα. Από 25 συνήθως μέχρι 28....το θέμα είναι ότι βρίσκομαι στο εξωτερικό και εδώ δεν υπάρχουν που έψαξα. 

καποιο δικο σου ατομο να τα παρει απο εδω και να στα στειλει;  Αλλα λογικα κατι αντιστοιχο δε θα υπαρχει και εκει που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εγώ είχα μεγάλες αποκλίσεις.... Από 28 ημέρες έως 60...και με το φολικο έκανα δουλίτσα..... Αυτά τα πήρα για ακόμη καλύτερο... Κοίταξε τις ουσίες. Σίγουρα κάτι θα υπάρχει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια τι κανετε;Εχουμε νέα;Εγω περίμενα να αδιαθετησω το Σάββατο κ ακόμη τιποτα.Μονο η μέση με πονάει κ ελαφριά πονάκια χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/9/2018 at 8:37 ΜΜ, ο/η irened91 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα, έκανα τεστ την Παρασκευή και βγήκε θετικό!? Έχετε να μου προτείνετε κάποιον/α καλό γυναικολόγο στη Θεσσαλονίκη; Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες μας κορίτσια!

Με το καλό κοπέλα μου!!!!σου εύχομαι τα καλύτερα! !!!!☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Είναι ο πρώτος μήνας... Από εδώ τα έμαθα.... Και μετά το έψαξα σε άρθρα ιατρικά... Και αποφάσισα να το ξεκινήσω... Αφού κατανόησα πως είναι βιταμίνες. Κ όχι κάποιο φάρμακο.... 

Ναι το ξέρω ότι είναι βιταμίνες.. Έχω ακούσει όμως ότι βοήθησαν πολλές κοπέλες... Εύχομαι κ σε σένα το ίδιο... Ένα φακελάκι το βράδυ πίνεις;; η και πρωί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

καποιο δικο σου ατομο να τα παρει απο εδω και να στα στειλει;  Αλλα λογικα κατι αντιστοιχο δε θα υπαρχει και εκει που εισαι;

Θα πάω στη γυναικολόγο μου έτσι και αλλιώς και θα ρωτήσω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο. Αλλιώς θα πω στη μητέρα μου να μου τα στείλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι το ξέρω ότι είναι βιταμίνες.. Έχω ακούσει όμως ότι βοήθησαν πολλές κοπέλες... Εύχομαι κ σε σένα το ίδιο... Ένα φακελάκι το βράδυ πίνεις;; η και πρωί; 

Ένα το βράδυ βάζω την σκονουλα σε ένα ποτήρι νερό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RnMl είπε:

Καλησπέρα κοριτσια τι κανετε;Εχουμε νέα;Εγω περίμενα να αδιαθετησω το Σάββατο κ ακόμη τιποτα.Μονο η μέση με πονάει κ ελαφριά πονάκια χαμηλά.

Κ θα κάνεις τεστακι στο σπίτι?? Κ αύριο πρωί μπορείς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ένα το βράδυ βάζω την σκονουλα σε ένα ποτήρι νερό. 

Αντε μακάρι να βοηθήσουν κ γρήγορα... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria1986@@ είπε:

Αντε μακάρι να βοηθήσουν κ γρήγορα... ????

Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά!!! ? Θα κάνω κ αύριο το μεσημεράκι νωρίς άλλο ένα τεστ ωορρηξιας να δω τι γίνεται κ θα σας πω... Πάντως έχουμε ξεκινήσεις τις προσπάθειες κ βλέπουμε. Έχω πάρει κ κάτι πολυβιταμινες στον άντρα μου.. Και παίρνει κ αυτός κάθε πρωί... Κ είναι αναβρζον κ έχει διάφορες βιταμίνες μέσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ευχαριστώ πολύ να σαι καλά!!! ? Θα κάνω κ αύριο το μεσημεράκι νωρίς άλλο ένα τεστ ωορρηξιας να δω τι γίνεται κ θα σας πω... Πάντως έχουμε ξεκινήσεις τις προσπάθειες κ βλέπουμε. Έχω πάρει κ κάτι πολυβιταμινες στον άντρα μου.. Και παίρνει κ αυτός κάθε πρωί... Κ είναι αναβρζον κ έχει διάφορες βιταμίνες μέσα... 

Πιστεύω ότι αυτή η φορά θα είναι η τυχερή σου.... Εγώ αύριο θα πάω για χοριακη.... Για να δούμε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Πιστεύω ότι αυτή η φορά θα είναι η τυχερή σου.... Εγώ αύριο θα πάω για χοριακη.... Για να δούμε ???

Ουυυ τέλεια αντε να δούμε.... Και τα αποτέλεσματα πότε θα τα έχεις.??? Και σε ευχαριστώ πολύ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια όλο ευχάριστα νέα!

Το inofert είναι ιταλικό σίγουρα δεν υπάρχει έξω;

Μπράβο στην εγκυουλα κ καλή χοριακη στη Μαρία.

Starr τέλεια που ξεκινήσατε νωρίς. 

Εγώ κορίτσια έχω συνεχώς πονακια χαμηλά, στη μέση μου κ στο στήθος. Είναι η 16η ημέρα. Υπάρχει περίπτωση να αδιαθετησω τόσο νωρίς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ουυυ τέλεια αντε να δούμε.... Και τα αποτέλεσματα πότε θα τα έχεις.??? Και σε ευχαριστώ πολύ.... 

Λογικά μέχρι το απόγευμα θα έχουν βγει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η France είπε:

Μπράβο κορίτσια όλο ευχάριστα νέα!

Το inofert είναι ιταλικό σίγουρα δεν υπάρχει έξω;

Μπράβο στην εγκυουλα κ καλή χοριακη στη Μαρία.

Starr τέλεια που ξεκινήσατε νωρίς. 

Εγώ κορίτσια έχω συνεχώς πονακια χαμηλά, στη μέση μου κ στο στήθος. Είναι η 16η ημέρα. Υπάρχει περίπτωση να αδιαθετησω τόσο νωρίς;

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... Μακάρι να έχω καλά νέα να ενθαρρύνουν κ εσάς... ??Μήπως είναι ωορρηξια;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η France είπε:

Μπράβο κορίτσια όλο ευχάριστα νέα!

Το inofert είναι ιταλικό σίγουρα δεν υπάρχει έξω;

Μπράβο στην εγκυουλα κ καλή χοριακη στη Μαρία.

Starr τέλεια που ξεκινήσατε νωρίς. 

Εγώ κορίτσια έχω συνεχώς πονακια χαμηλά, στη μέση μου κ στο στήθος. Είναι η 16η ημέρα. Υπάρχει περίπτωση να αδιαθετησω τόσο νωρίς;

Και εγώ θεωρώ ωορρηξια πως είναι κορίτσι.. Κάνε ότι μπορ ς τώρα.. Μήπως πήγες πολύ θάλασσα κ είναι μια δύσκολη ωορρηξια.. Δεν έχεις κάποια κύστη έτσι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ θεωρώ ωορρηξια πως είναι κορίτσι.. Κάνε ότι μπορ ς τώρα.. Μήπως πήγες πολύ θάλασσα κ είναι μια δύσκολη ωορρηξια.. Δεν έχεις κάποια κύστη έτσι? 

Κύστη όχι υπάρχει περίπτωση να έχει δημιουργηθεί μέσα σε ένα μήνα;

Έχει σχέση η ωορρηξία με το στήθος;

Σήμερα τίποτα είμαστε πολύ κουρασμένοι. Ο άνδρας μου ήδη κοιμάται από ώρα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... Μακάρι να έχω καλά νέα να ενθαρρύνουν κ εσάς... ??Μήπως είναι ωορρηξια;;; 

Μακάρι να ακολουθήσουμε κι εμείς.

Νιώθεις τίποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η France είπε:

Κύστη όχι υπάρχει περίπτωση να έχει δημιουργηθεί μέσα σε ένα μήνα;

Έχει σχέση η ωορρηξία με το στήθος;

Σήμερα τίποτα είμαστε πολύ κουρασμένοι. Ο άνδρας μου ήδη κοιμάται από ώρα. ?

Ναι αλλάζουν οι ορμόνες. Και μένα πρηζεται... Κ έχω πόνους.. Ειδικά τον περασμένο μήνα είχα πάρει 2 φορές ντεπον από την ωορρηξια.. Αλλά ήταν παροδικό.. Μάλλον από την θάλασσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η France είπε:

Μακάρι να ακολουθήσουμε κι εμείς.

Νιώθεις τίποτα;

Έχω κάποια τσιμπήματα χαμηλά κ το Σάββατο πονούσε πάρα πολύ η μέση τόσο που πήγαινα συνέχεια τουαλέτα να δω αν κατέβηκε... Έχω λίγο το στομάχι σαν μια ενόχληση.. Ουφ δεν ξέρω φοβάμαι να μην τα συνδέω όλα με την ιδέα κ μόνο... Το στήθος δεν πονάει... Απλά είναι λιγο πρησμενο... Οχι πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η France είπε:

Καλή χοριακη αύριο!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... Θα σα; πω αύριο... Μακάρι... Κ εσείς καλές αγκαλίτσες κ κάτι θα γίνει ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ κορίτσια πολύ άγχος... Περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακης αν κ είμαι σίγουρη θα είναι αρνητική... Δεν ξέρω έτσι νιώθω... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...