Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η France είπε:

@Starrr τα υγρά υπάρχουν ναι ακόμη κ ώρες μετά. Εκτός εάν σηκώνεσαι από το κρεβάτι μετά από κανονικό ύπνο.

Κορίτσια από χθες νιώθω πρησμένο το στήθος μου. Και σήμερα το ίδιο. Είναι η 15η ημέρα σήμερα. Να αδιαθετησω τόσο νωρίς;

Μήπως είσαι στην ωορρηξια?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

κοριτσια δε ξερω αν πράγματι αυτο που θα πω με βοηθησε να μεινω εγκυος ή ηταν τελειως τυχαιο..

αλλα πιστευω οτι το inofert plus μου εκανε δουλεια γιατι μετα που το πηρα εφτιαξε μαγικα η fsh Μου.

επαιρνα και μια πολυβιταμινη για υπογονιμοτητα της lamberts αλλα δε ξερω θεωρω οτι το inofert εκανε δουλεια γιατι ειχε μελατονινη και μου εκανε και ποιοτικο υπνο...

Αν καποια θελει ας ρωτησει το γιατρο της να το δοκιμασει, εγω το ειχα προτεινει στον δικο μου και μου ειπε οκ!

Εγώ παίρνω τα ινοφερτ τα απλά.. Και εγώ έχω δει διαφορά στον ύπνο.. Εγώ που ξυπνούσα πολλές φορές τα βράδια, τώρα κοιμάμαι κ ξυπνάω το πρωί ξεκούραστα. Βασικό. Εσύ πόσο καιρό τ έπαιρνες? Εγώ μόνη μου τα ξεκινήσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Μήπως είσαι στην ωορρηξια?? 

Μπορεί. Γενικά όμως στην ωορρηξία δεν νιώθω πρήξιμο και πόνο, μόνο όταν είναι να αδιαθετησω. Αυτό τώρα με προβληματίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η France είπε:

Μπορεί. Γενικά όμως στην ωορρηξία δεν νιώθω πρήξιμο και πόνο, μόνο όταν είναι να αδιαθετησω. Αυτό τώρα με προβληματίζει.

Ε δεν γίνεται να είναι κάτι άλλο νομίζω.... 15η ημέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα, έκανα τεστ την Παρασκευή και βγήκε θετικό!? Έχετε να μου προτείνετε κάποιον/α καλό γυναικολόγο στη Θεσσαλονίκη; Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες μας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ παίρνω τα ινοφερτ τα απλά.. Και εγώ έχω δει διαφορά στον ύπνο.. Εγώ που ξυπνούσα πολλές φορές τα βράδια, τώρα κοιμάμαι κ ξυπνάω το πρωί ξεκούραστα. Βασικό. Εσύ πόσο καιρό τ έπαιρνες? Εγώ μόνη μου τα ξεκινήσα..

Τα επαιρνα 2 μηνες και επεφτα ξερη.πριν τα παρω ειχα 13 fsh και μετσ πηγε...7!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η melisanthi drakou είπε:

Τα επαιρνα 2 μηνες και επεφτα ξερη.πριν τα παρω ειχα 13 fsh και μετσ πηγε...7!!!

Ναι κ εγώ κοιμάμαι ευχάριστα.. Δεν μετράω βέβαια τις ορμόνες..... Άλλαξε ο κύκλος σου? Μειώθηκαν οι μέρες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα..... Τι κάνετε?? Είμαι στης 8η ημέρα κ έκανα ένα τεστ ωορρηξιας σήμερα κ ήταν αχνό. Αρνητικό είναι βέβαια... Λέτε με τα ινοφερτ που παίρνω να κάνω πιο μπροστά ωορρηξια...?? Ξέρει κάποια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Αυτο το ινοφερτ που λετε μπορείς να το παίρνεις μαζί με filicine.; 

Τα ινοφερτ έχουν μέσα φολικο. Οπότε εγώ σταματατησα τα φελισιν. Κ πήρα τα ινοφερτ που έχουν φολικο και ινοσιτολη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι κ εγώ κοιμάμαι ευχάριστα.. Δεν μετράω βέβαια τις ορμόνες..... Άλλαξε ο κύκλος σου? Μειώθηκαν οι μέρες? 

εφτιαξε ο κυκλος μου! γιατι ηταν απο 26 εως 29 καπου και πηγε 28 νταν!

η περιοδος μου ειναι παντα σταθερη 4 ημερες ότι και να χω κανει. μερικες μερες ισως εχω καποια υπολλειματα εξτρα μερες αλλα οχι περιοδο κανονικη!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα..... Τι κάνετε?? Είμαι στης 8η ημέρα κ έκανα ένα τεστ ωορρηξιας σήμερα κ ήταν αχνό. Αρνητικό είναι βέβαια... Λέτε με τα ινοφερτ που παίρνω να κάνω πιο μπροστά ωορρηξια...?? Ξέρει κάποια? 

εγω οσο το επαιρνα εκανα σεξ 10η, 11η, 12η και μια απο τις τρεις εμεινα εγκυος.

αυτο που λεγανε παλια για 14η ειναι μυθος σημερα απο 10η ξεκιναει το νταβαντουρι!

αν το παρακολουθεις με στικ συνεχισε για να το ανιχνευσεις ακριβως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Αυτο το ινοφερτ που λετε μπορείς να το παίρνεις μαζί με filicine.; 

εχει ηδη μεσα filicine οποτε δε χρειαζεται να παιρνεις εξτρα , σε καλυπτει αυτο που περιεχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η irened91 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα, έκανα τεστ την Παρασκευή και βγήκε θετικό!? Έχετε να μου προτείνετε κάποιον/α καλό γυναικολόγο στη Θεσσαλονίκη; Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες μας κορίτσια!

συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

εφτιαξε ο κυκλος μου! γιατι ηταν απο 26 εως 29 καπου και πηγε 28 νταν!

η περιοδος μου ειναι παντα σταθερη 4 ημερες ότι και να χω κανει. μερικες μερες ισως εχω καποια υπολλειματα εξτρα μερες αλλα οχι περιοδο κανονικη!

 

Από τον πρώτο κιόλας μήνα έφτιαξε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

εγω οσο το επαιρνα εκανα σεξ 10η, 11η, 12η και μια απο τις τρεις εμεινα εγκυος.

αυτο που λεγανε παλια για 14η ειναι μυθος σημερα απο 10η ξεκιναει το νταβαντουρι!

αν το παρακολουθεις με στικ συνεχισε για να το ανιχνευσεις ακριβως!

Γι αυτό κ εγώ τ ξεκίνησα πιο νωρίς να δω τι γίνεται.. Γιατί λέω με τ ινοφερτ θα ρθει πιο νωρίς.. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... Οπότε θα ξανά κάνω κ αυριο τεστ ωορρηξιας. Με βοήθησες πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Από τον πρώτο κιόλας μήνα έφτιαξε??? 

Από τον 2ο μηνα και για 2 μηνες μετα ηταν 28 και μετα εμεινα εγκυος.

τον 1ο μηνα ημουν απο εξωσωματικη και βιοχημικη οποτε δε θα μπορουσα να ξερω αν ειχε καποια δραση!

Οπως καταλαβες το πηρα με μια κρυφη ελπιδα και για να σηκωσω την ψυχολογια μου αλλα φαινεται πως καλα εκανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Γι αυτό κ εγώ τ ξεκίνησα πιο νωρίς να δω τι γίνεται.. Γιατί λέω με τ ινοφερτ θα ρθει πιο νωρίς.. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... Οπότε θα ξανά κάνω κ αυριο τεστ ωορρηξιας. Με βοήθησες πολύ. 

ναι  κανε απο νωρις να την εντοπισεις ακριβως! Παρακαλω, καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η melisanthi drakou είπε:

Από τον 2ο μηνα και για 2 μηνες μετα ηταν 28 και μετα εμεινα εγκυος.

τον 1ο μηνα ημουν απο εξωσωματικη και βιοχημικη οποτε δε θα μπορουσα να ξερω αν ειχε καποια δραση!

Οπως καταλαβες το πηρα με μια κρυφη ελπιδα και για να σηκωσω την ψυχολογια μου αλλα φαινεται πως καλα εκανα!

Τέλεια ναι καλά το έκανες..... Ε μα κ εγώ ήδη τώρα ειχα περίοδο 5ημερες...και μη φανταστείς. 3 ημέρες περισσότερο οι άλλες πολύ λίγο.. Όπως λες κ εσύ.. Που άλλες φορές μπορεί να είχα μέχρι και 10 ημέρες.... Δεν ξέρω νιώθω πολύ αισιόδοξη με αυτά τα φάρμακα κια.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια ναι καλά το έκανες..... Ε μα κ εγώ ήδη τώρα ειχα περίοδο 5ημερες...και μη φανταστείς. 3 ημέρες περισσότερο οι άλλες πολύ λίγο.. Όπως λες κ εσύ.. Που άλλες φορές μπορεί να είχα μέχρι και 10 ημέρες.... Δεν ξέρω νιώθω πολύ αισιόδοξη με αυτά τα φάρμακα κια.. ?

Μπράβο κορίτσι... Αισιοδοξία θέλει κ θα δεις το ζουζουνακι σου θα έρθει... Ποια ινοφερτ παίρνεις τα απλά την. Σκόνη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μπράβο κορίτσι... Αισιοδοξία θέλει κ θα δεις το ζουζουνακι σου θα έρθει... Ποια ινοφερτ παίρνεις τα απλά την. Σκόνη; 

Ναι τα απλά... Και είχα διαβάσει ότι κάνει καλύτερα το βράδυ. Και με έχουν βοηθήσει πολύ.... Κανένας γιατρός δεν βρέθηκε να μου πει γι αυτά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι τα απλά... Και είχα διαβάσει ότι κάνει καλύτερα το βράδυ. Και με έχουν βοηθήσει πολύ.... Κανένας γιατρός δεν βρέθηκε να μου πει γι αυτά.... 

Από. Μόνη σου τα πήρες εε; πόσο καιρό τα παίρνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Από. Μόνη σου τα πήρες εε; πόσο καιρό τα παίρνεις; 

Είναι ο πρώτος μήνας... Από εδώ τα έμαθα.... Και μετά το έψαξα σε άρθρα ιατρικά... Και αποφάσισα να το ξεκινήσω... Αφού κατανόησα πως είναι βιταμίνες. Κ όχι κάποιο φάρμακο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με αυτα που διαβαζω για ινοφερτ θα αρχισω να το ψηνω κι εγω μου φαινεται... η περιοδος μου εχει πολυ μικρες αποκλισεις των 2-3 ημερων... γιατι να μην την κανω ολοσταθερη για λιγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

κοριτσια με αυτα που διαβαζω για ινοφερτ θα αρχισω να το ψηνω κι εγω μου φαινεται... η περιοδος μου εχει πολυ μικρες αποκλισεις των 2-3 ημερων... γιατι να μην την κανω ολοσταθερη για λιγο;

Αυτο ακριβώς θα έγραφα και εγώ....με πρόλαβες, χαχαχα. Έχω και εγώ αποκλίσεις στη περίοδο μου και όπως είπε δύο με τρείς μέρες πάντα. Από 25 συνήθως μέχρι 28....το θέμα είναι ότι βρίσκομαι στο εξωτερικό και εδώ δεν υπάρχουν που έψαξα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...