Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση, εφαρμογή στο κινητό χρησιμοποιείτε μια ή περισσότερες;

Μία εφαρμογή χρησιμοποιώ... Γιατί να χεις κι άλλες.?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η France είπε:

Ποια;

Έχει ένα λουλουδάκι. Και όταν το πατάς λέει my tracker δεν ξερω ποια εφαρμογή είναι... Την είχα κατεβάσει στην τύχη γιατί είχε πολλές... Αλλά με βολεύει. Γιατί βάζω οπότε θέλω την ωορρηξια μου και μου βγάζει αυτόματα την περίοδο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχεις κανένα τεστ κύησης σπίτι σου??? 

Όχι... Είπα να περιμένω μέχρι Τετάρτη κ μετα να πάω για χοριακη... Γτ θα απογοητευτώ πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχει ένα λουλουδάκι. Και όταν το πατάς λέει my tracker δεν ξερω ποια εφαρμογή είναι... Την είχα κατεβάσει στην τύχη γιατί είχε πολλές... Αλλά με βολεύει. Γιατί βάζω οπότε θέλω την ωορρηξια μου και μου βγάζει αυτόματα την περίοδο. 

Θα την κατεβάσω κι αυτην. Νομιζω θα με βολεψει πιο πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@Starrr  πολυ καλη η εφαρμογη! Μου αρεσε πιο πολυ αυτη γιατι τα υπολογιζει ολα! Σουπερ!

Τέλεια... Κι εμένα με έχει βολέψει πολύ.... Τα μετράει μόνη της ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

Κι εγώ νομίζω ότι μάλλον έχουμε εμφύτευση....Κατι έγινε το Σεπτέμβρη τελικά!?

Αχ μακάρι να είναι έτσι.... Φοβάμαι μην απογοητευτώ πάλι.... Γ αυτό κ περιμένω να δω λίγες μέρες ακόμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakineos είπε:

νομίζω πως πρέπει να κάνεις ένα τεστάκι Maria1986!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η France είπε:

Κάνε τεστακι εγκυμοσύνης maria1986.

Έχετε δίκιο αλλά φοβάμαι πάλι το αρνητικό... Το έχετε πάθει;; να λέτε μήπως κ τελικά έγινε κάτι καλό αυτόν τον μήνα αλλά παράλληλα να φοβάστε να δείτε... Για αυτο είπα να περιμένω μέχρι κ την Τετάρτη κ μετα να πάω μια και καλή για μια χοριακη... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

 

Έχετε δίκιο αλλά φοβάμαι πάλι το αρνητικό... Το έχετε πάθει;; να λέτε μήπως κ τελικά έγινε κάτι καλό αυτόν τον μήνα αλλά παράλληλα να φοβάστε να δείτε... Για αυτο είπα να περιμένω μέχρι κ την Τετάρτη κ μετα να πάω μια και καλή για μια χοριακη... ?

Μετά το μωρό θα είναι έτοιμο ?? μετά από τόσες μέρες καθυστέρησης..... Αν ήταν αυτό εμφύτευση σε 2 μέρες θα σου έδειχνε χοριακη... Οπότε μπορείς να πας κι αύριο... Σε ποια μέρα θα είσαι αύριο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο.. Συγνώμη κιόλας... Αλλά ξέρει κάποια γιατί μια φορά πχ μετά την επαφή βγαίνουν τα υγρά ενώ άλλη δεν βγαίνουν? Από τι επηρεάζεται αυτό??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μετά το μωρό θα είναι έτοιμο ?? μετά από τόσες μέρες καθυστέρησης..... Αν ήταν αυτό εμφύτευση σε 2 μέρες θα σου έδειχνε χοριακη... Οπότε μπορείς να πας κι αύριο... Σε ποια μέρα θα είσαι αύριο?? 

Χαχαχα... ????Κοίτα με βάση την εφαρμογή που έχεις κ εσύ αύριο θα είμαι στην 43η ημέρα κύκλου... Αλλά όπως έχω ξαναπεί έχω κάνει πολλές φορές μεγάλους κύκλους.. Μια φορά είχα να αδιαθετήσω κοντά 3 μήνες... Αυτός είναι κ ο λόγος που περιμένω... Εδώ και 2-3μερες έχω κ πονακια χαμηλά κ εχθές πονοθσα πάρα πολύ την μέση... Κ είπα μήπως με θυμήθηκε η κυρία με τα κόκκινα γι αυτό κ έδωσα προθεσμία μέχρι Τετάρτη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria1986@@ είπε:

Χαχαχα... ????Κοίτα με βάση την εφαρμογή που έχεις κ εσύ αύριο θα είμαι στην 43η ημέρα κύκλου... Αλλά όπως έχω ξαναπεί έχω κάνει πολλές φορές μεγάλους κύκλους.. Μια φορά είχα να αδιαθετήσω κοντά 3 μήνες... Αυτός είναι κ ο λόγος που περιμένω... Εδώ και 2-3μερες έχω κ πονακια χαμηλά κ εχθές πονοθσα πάρα πολύ την μέση... Κ είπα μήπως με θυμήθηκε η κυρία με τα κόκκινα γι αυτό κ έδωσα προθεσμία μέχρι Τετάρτη ???

Αν είσαι έγκυος κ καρδιά ακούς τώρα.... Γλυκιά μου μακάρι. Εγώ δεν θα άντεχα... Μην κοιτάς τους κύκλους. Σκέψου την εμφύτευση.... Αν ήταν..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @Starrr κι εγώ στις γόνιμες! ειχαμε πει θα κάνουμε κάθε μέρα αλλά χθες τον λυπήθηκα τον αντρούλη μου ήταν πτώμρα δούλεψε πολλές ώρες οπότε τίποτα! σύμφωνα με την εφαρμογή ωορρηξία έχω αύριο! οπότε σήμερα και αύριο οπωσδήποτε!!! @lactaki μπέρδεμα τα τεστ ε ? πιστεύω πως κι εγώ με την γκαντεμιά που έχω δεν θα βγάλω άκρη αν πάρω!!

κι εγω φοβομουν οτι θα με μπερδεψουν και δε θα βγαζω ακρη αλλα μου εδειξαν ξεκαθαρα ποια μερα εγινε... δοκιμασε τα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αν είσαι έγκυος κ καρδιά ακούς τώρα.... Γλυκιά μου μακάρι. Εγώ δεν θα άντεχα... Μην κοιτάς τους κύκλους. Σκέψου την εμφύτευση.... Αν ήταν..... 

Σε ευχαριστώ πολύ... Μακάρι να ήταν εμφύτευση... Ούτε εγώ αντέχω μη νομίζεις... Με το ζόρι κρατιέμαι... Σήμερα είμαστε σε γάμο καλεσμένοι κ μετά θα είμαστε κ στο τραπέζι... Επιμένως αν όχι αύριο θα πάω Τρίτη πρωί για χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο.. Συγνώμη κιόλας... Αλλά ξέρει κάποια γιατί μια φορά πχ μετά την επαφή βγαίνουν τα υγρά ενώ άλλη δεν βγαίνουν? Από τι επηρεάζεται αυτό??? 

να σου πω σε εμενα καθε φορα βγαινουν τα υγρα εξω...ακομη και 1 ωρα να μεινω ξαπλωμενη... οταν σηκωθω τρεχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

να σου πω σε εμενα καθε φορα βγαινουν τα υγρα εξω...ακομη και 1 ωρα να μεινω ξαπλωμενη... οταν σηκωθω τρεχουν...

Αλήθεια? Εμένα όχι πάντα. Και απορώ που πάνε... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δε ξερω αν πράγματι αυτο που θα πω με βοηθησε να μεινω εγκυος ή ηταν τελειως τυχαιο..

αλλα πιστευω οτι το inofert plus μου εκανε δουλεια γιατι μετα που το πηρα εφτιαξε μαγικα η fsh Μου.

επαιρνα και μια πολυβιταμινη για υπογονιμοτητα της lamberts αλλα δε ξερω θεωρω οτι το inofert εκανε δουλεια γιατι ειχε μελατονινη και μου εκανε και ποιοτικο υπνο...

Αν καποια θελει ας ρωτησει το γιατρο της να το δοκιμασει, εγω το ειχα προτεινει στον δικο μου και μου ειπε οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

κοριτσια δε ξερω αν πράγματι αυτο που θα πω με βοηθησε να μεινω εγκυος ή ηταν τελειως τυχαιο..

αλλα πιστευω οτι το inofert plus μου εκανε δουλεια γιατι μετα που το πηρα εφτιαξε μαγικα η fsh Μου.

επαιρνα και μια πολυβιταμινη για υπογονιμοτητα της lamberts αλλα δε ξερω θεωρω οτι το inofert εκανε δουλεια γιατι ειχε μελατονινη και μου εκανε και ποιοτικο υπνο...

Αν καποια θελει ας ρωτησει το γιατρο της να το δοκιμασει, εγω το ειχα προτεινει στον δικο μου και μου ειπε οκ!

Εγώ το inofert combi χωρίς να έχω πολυκυστικες. Δεν με βοήθησε καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

κι εγω φοβομουν οτι θα με μπερδεψουν και δε θα βγαζω ακρη αλλα μου εδειξαν ξεκαθαρα ποια μερα εγινε... δοκιμασε τα!

αν κι αυτός ο μήνας πάει χαμένος θα τα δοκιμάσω σίγουρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr τα υγρά υπάρχουν ναι ακόμη κ ώρες μετά. Εκτός εάν σηκώνεσαι από το κρεβάτι μετά από κανονικό ύπνο.

Κορίτσια από χθες νιώθω πρησμένο το στήθος μου. Και σήμερα το ίδιο. Είναι η 15η ημέρα σήμερα. Να αδιαθετησω τόσο νωρίς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια.Ειμαι κι εγω στην προσπάθεια για το δεύτερο.Επρεπε να ειχα αδιαθετησει χθες αλλα τιποτα.Ποναει η μέση μου πολυ μονο κ λιγες ενοχλήσεις χαμηλά εχω εδω κ δυο μέρες αλλα τιποτα.Ευχομαι σε ολες  πολυ γρήγορα να κρατάτε ενα θετικό ρέστα κι στα χέρια σας.Σας καταλαβαίνω απόλυτα.Εχω δυο παλινδρομες μια πριν κ μια μετα την κόρη μου κ ξερω πως ειναι να λαχταράς ενα μωρο στη αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

να σου πω σε εμενα καθε φορα βγαινουν τα υγρα εξω...ακομη και 1 ωρα να μεινω ξαπλωμενη... οταν σηκωθω τρεχουν...

Και φοβόμουν πωςμονο εγώ τι παθαίνω!  Αφού αναρωτιόμουν μήπως κάνουμε κατι λάθος!  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η RnMl είπε:

Καλησπέρα κοριτσια.Ειμαι κι εγω στην προσπάθεια για το δεύτερο.Επρεπε να ειχα αδιαθετησει χθες αλλα τιποτα.Ποναει η μέση μου πολυ μονο κ λιγες ενοχλήσεις χαμηλά εχω εδω κ δυο μέρες αλλα τιποτα.Ευχομαι σε ολες  πολυ γρήγορα να κρατάτε ενα θετικό ρέστα κι στα χέρια σας.Σας καταλαβαίνω απόλυτα.Εχω δυο παλινδρομες μια πριν κ μια μετα την κόρη μου κ ξερω πως ειναι να λαχταράς ενα μωρο στη αγκαλιά!!

Καλησπέρα! Καλό σημάδι που δεν φάνηκε περίοδος!  Σου εύχομαι να έχεις μωράκι!  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλησπέρα! Καλό σημάδι που δεν φάνηκε περίοδος!  Σου εύχομαι να έχεις μωράκι!  ?

Να Σ σαι καλα!!!Προσπαθουμε μήνες αλλα οχι στοχευμένα.Ειναι ο πρώτος μήνας που προσπαθήσαμε κ είπαμε θα το κάνουμε σωστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...