Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αχνή ροζ γραμμή


annie!

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

έκανα σήμερα το 1ο τεστ ωορρηξίας (12η μέρα με κύκλο 28-31) και βγήκε αχνή ροζ γραμμή. Σημαίνει ότι πλησιάζει η ωορρηξία και είμαι στις γόνιμες ή τίποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

έκανα σήμερα το 1ο τεστ ωορρηξίας (12η μέρα με κύκλο 28-31) και βγήκε αχνή ροζ γραμμή. Σημαίνει ότι πλησιάζει η ωορρηξία και είμαι στις γόνιμες ή τίποτα;

Κάποια στιγμή θα είναι το ίδιο κόκκινο. Η άχνη είναι αρνητική. Μην την βλέπεις καθόλου..... Κάνε κάθε μέρα τεστ κ βλέπεις.... Εννοείται οπότε θέλετε κάνετε επαφές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κάποια στιγμή θα είναι το ίδιο κόκκινο. Η άχνη είναι αρνητική. Μην την βλέπεις καθόλου..... Κάνε κάθε μέρα τεστ κ βλέπεις.... Εννοείται οπότε θέλετε κάνετε επαφές.. 

Ευχαριστώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ίσως το έχω ξανά πει! Εμένα πάντα τα τεστακια μου εβγεναν αχανές οι γραμμές ποτέ δεν βγήκε έντονη όπως η γραμμή ελέγχου! Το λέω σε περίπτωση που δεν σου γίνει πολύ έντονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Οποία έχει πρόβλημα με τις ορμόνες η είναι χωρισ ωορρηξια εκείνος ο μήνας πότε δεν θα γίνει έντονο φυσικά.... 

Αν αναφέρεσαι σε εμένα μην το λες γιατί και οι ορμόνες μου ήταν μια χαρά και ωορριξια έκανα κάθε μήνα! Απλά τα τεστακια εβγεναν λίγο αχνά και λίγο πιο έντονα αχνά! Αυτό δε σημενει πως κάποια έχει πρόβλημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Αν αναφέρεσαι σε εμένα μην το λες γιατί και οι ορμόνες μου ήταν μια χαρά και ωορριξια έκανα κάθε μήνα! Απλά τα τεστακια εβγεναν λίγο αχνά και λίγο πιο έντονα αχνά! Αυτό δε σημενει πως κάποια έχει πρόβλημα! 

Αν έχει κάποια κοπέλα πολυστικες δεν κατά κοκκινίζει.. Και γενικά όταν δεν κοκκινίζει πολύ σημαίνει ότι δεν φτάνει στο όριο η ορμόνη... Ότι και να σημαίνει αυτό στην καθεμία μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αν έχει κάποια κοπέλα πολυστικες δεν κατά κοκκινίζει.. Και γενικά όταν δεν κοκκινίζει πολύ σημαίνει ότι δεν φτάνει στο όριο η ορμόνη... Ότι και να σημαίνει αυτό στην καθεμία μας... 

Στην περίπτωση μου κι όμως δεν είχα τίποτα! Το ποιο πιθανό ήταν ότι επινα ίσως πολλά νερά χαχαχ! Αν και δεν νομίζω! Χρησιμοποίησα τεστακια ωορριξιας για έξι κύκλους σε κανένα δεν βγήκε έντονη σαν την γραμμή ελέγχου είχα κάνει και εξετάσεις και παρακολουθούσα και την ωορριξια μου με υπέρηχο και τα τεστακια παρόλα αυτά εβγεναν αχνά! Πιστεύω πως είναι στην καθεμία εγώ απλά λέω ότι κάποια κοπέλα μπορεί να είναι σαν εμένα και να μην αφήσει ανεκμεταλευτη τις μέρες των αχνων τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Στην περίπτωση μου κι όμως δεν είχα τίποτα! Το ποιο πιθανό ήταν ότι επινα ίσως πολλά νερά χαχαχ! Αν και δεν νομίζω! Χρησιμοποίησα τεστακια ωορριξιας για έξι κύκλους σε κανένα δεν βγήκε έντονη σαν την γραμμή ελέγχου είχα κάνει και εξετάσεις και παρακολουθούσα και την ωορριξια μου με υπέρηχο και τα τεστακια παρόλα αυτά εβγεναν αχνά! Πιστεύω πως είναι στην καθεμία εγώ απλά λέω ότι κάποια κοπέλα μπορεί να είναι σαν εμένα και να μην αφήσει ανεκμεταλευτη τις μέρες των αχνων τεστ! 

Καλά εννοείται πως ας προσπαθούν ολο τον μήνα χωρίς να κοιτούν ημέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Κορίτσια ίσως το έχω ξανά πει! Εμένα πάντα τα τεστακια μου εβγεναν αχανές οι γραμμές ποτέ δεν βγήκε έντονη όπως η γραμμή ελέγχου! Το λέω σε περίπτωση που δεν σου γίνει πολύ έντονη! 

Και εμένα ποτέ δεν έγινε ίδια έντονη όσο η γραμμή ελέγχου. Παρόλα αυτά στο πιο έντονο είχα επαφή και εμεινα έγκυος στον πρώτο κιόλας κύκλο που τα χρησιμοποίησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...