Μετάβαση σε περιεχόμενο

ARVEKAP 3.75 ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ! ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Π ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ARVEKAP 3.75 Π ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 21η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΡΥΟΣΥΝΤΗΡΗΜΕΝΑ Μ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ Π ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ !! ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΠΡΟΩΡΑ.. ΕΧΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΙΔΕΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ?? Μ ΕΙΠΑΝ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΞΕΚΙΝΑΩ CYCLACUR ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ  ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΩ !!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ Μ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ Η ΕΝΕΣΗ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mary nick είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ! ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Π ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ARVEKAP 3.75 Π ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 21η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΡΥΟΣΥΝΤΗΡΗΜΕΝΑ Μ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ Π ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ !! ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΠΡΟΩΡΑ.. ΕΧΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΙΔΕΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ?? Μ ΕΙΠΑΝ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΞΕΚΙΝΑΩ CYCLACUR ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ  ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΩ !!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ Μ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ Η ΕΝΕΣΗ !! 

Με το καλό! Εγώ είχα κάνει τον Φεβρουάριο arvekap 3,75 , 21η μέρα του κύκλου πριν την διέγερση. Ενώ άκουγα ότι καθυστερεί λίγο την περίοδο, εμένα μου ήρθε μια εβδομάδα αργότερα, δηλαδή σε 28 μέρες κύκλο, ενώ συνήθως έχω 30-33 μέρες!!! Δεν το πίστευα.... Και τώρα θα ξανακάνω την άλλη τρίτη .. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!! ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ !!! ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ !! ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

Με το καλό! Εγώ είχα κάνει τον Φεβρουάριο arvekap 3,75 , 21η μέρα του κύκλου πριν την διέγερση. Ενώ άκουγα ότι καθυστερεί λίγο την περίοδο, εμένα μου ήρθε μια εβδομάδα αργότερα, δηλαδή σε 28 μέρες κύκλο, ενώ συνήθως έχω 30-33 μέρες!!! Δεν το πίστευα.... Και τώρα θα ξανακάνω την άλλη τρίτη .. 

 

 

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!! ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ !!! ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ !! ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mary nick είπε:

 

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!! ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ !!! ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ !! ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ??

Ναι.. τρίτη προσπάθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η jazz είπε:

Ναι.. τρίτη προσπάθεια

Καλημέρα !! Τρίτη προσπαθεια ε ? Και π αποδιδουν τις δυο αποτυχημενες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mary nick κανονικα δεν θα σου δημιουργησει καθυστερηση αλλα θα αδιαθετησεις κανονικα. Δηλαδη περιπου μια εβδομαδα μετα. Εγω τη μια φορα που την εκανα καθυστερησα 2-3 μερες. Αλλα δεν υπαρχει προβλημα. Γενικα η αρβεκαπ καταστελλει τις ορμονες οχι μονο την προγεστερονη αλλα και τα οιστρογονα ωστε να ειναι ελεγχομενος ο κυκλος απο τους γιατρους. Καλη σου επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@mary nick κανονικα δεν θα σου δημιουργησει καθυστερηση αλλα θα αδιαθετησεις κανονικα. Δηλαδη περιπου μια εβδομαδα μετα. Εγω τη μια φορα που την εκανα καθυστερησα 2-3 μερες. Αλλα δεν υπαρχει προβλημα. Γενικα η αρβεκαπ καταστελλει τις ορμονες οχι μονο την προγεστερονη αλλα και τα οιστρογονα ωστε να ειναι ελεγχομενος ο κυκλος απο τους γιατρους. Καλη σου επιτυχια!!

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ !!!! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ?? Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΡΓΗΣΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΗΞΙΑ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ 19Η ΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ! Κ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΨΑΝ ΟΙ ΩΟΘΗΚΕΣ Μ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ !! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΝΩ 11Η ΜΕ 12Η ..ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟ ΚΥΚΛΟ... ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ..ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ 28Ή Η ΣΤΗΝ 32Ή ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ... ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ 28Η...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλα ειμαι @mary nick!!! 

Ευχομαι να σου ερθει όποτε την θες! Με το καλο η εμβρυομεταφορα! 

Να σαι καλά κοπέλα μ !!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Καλημέρα !! Τρίτη προσπαθεια ε ? Και π αποδιδουν τις δυο αποτυχημενες ??

Είμαι 45.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Είμαι 45.. ?

Μην το βάζειΣ κάτω!!! Συγγενικο μ πρόσωπο έκανε δίδυμα κοριτσάκια πριν ένα μήνα !!! Στα 47 πλέον ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mary nick είπε:

Μην το βάζειΣ κάτω!!! Συγγενικο μ πρόσωπο έκανε δίδυμα κοριτσάκια πριν ένα μήνα !!! Στα 47 πλέον ! 

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια !! Εχουν περασει δωδεκα μερες απο τοτε που εκανα την arvekap και περιοδος αφαντη !!! Τι γινεται γαμωτο ?? Επιτηδες μου το κανει !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα @mary nick.

Τωρα που πετυχα το θεμα σου θυμηθηκα οτι εγω και τις δυο φορες που εκανα την αρβεκαπ των 3,75, εκανα τη μιση ενεση κι οχι ολοκληρη. Και παλι ειχα 2-3 ημερες καθυστερηση. 

Δεν ξερω για ολόκληρη την ενεση αν και πόσο καθυστερει. Μην αγχωνεσαι ομως, καταλαβαινω οτι θελεις να προχωρησεις. Μιλησες με τον γιατρο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα @mary nick.

Τωρα που πετυχα το θεμα σου θυμηθηκα οτι εγω και τις δυο φορες που εκανα την αρβεκαπ των 3,75, εκανα τη μιση ενεση κι οχι ολοκληρη. Και παλι ειχα 2-3 ημερες καθυστερηση. 

Δεν ξερω για ολόκληρη την ενεση αν και πόσο καθυστερει. Μην αγχωνεσαι ομως, καταλαβαινω οτι θελεις να προχωρησεις. Μιλησες με τον γιατρο? 

ΝΑΙ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΝΩ...Μ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ..ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ..Η ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ !! ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ...Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ !! ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Π ΠΑΙΡΝΩ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΛΛΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ !  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mary nickΚαλα κι εγω πιστευω οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικο. Ισα ισα πιστευω ειναι αναμενομενη μια καθυστερηση. Δεν σου δημιουργει καποιο προβλημα οποτε απλα υπομονη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@mary nickΚαλα κι εγω πιστευω οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικο. Ισα ισα πιστευω ειναι αναμενομενη μια καθυστερηση. Δεν σου δημιουργει καποιο προβλημα οποτε απλα υπομονη. 

ΥΠΟΜΟΝΗ ! ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !! ΔΥΣΤΥΧΩΣ.. ΑΠΛΑ Μ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ .. Κ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ !! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ  !! Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ !! ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?? ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Σ ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mary nick είπε:

ΥΠΟΜΟΝΗ ! ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !! ΔΥΣΤΥΧΩΣ.. ΑΠΛΑ Μ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ .. Κ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ !! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ  !! Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ !! ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?? ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ Σ ?? 

Κι εγω ευχομαι να μην σε καθυστερησει πολυ! 

Εγω μια χαρα, ευχαριστω. Και το μπεμπέ ελπιζω να ειναι καλα!. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Κι εγω ευχομαι να μην σε καθυστερησει πολυ! 

Εγω μια χαρα, ευχαριστω. Και το μπεμπέ ελπιζω να ειναι καλα!. 

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ Σ !!!! ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mary nick είπε:

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ Σ !!!! ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΤΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ??

Στις 20 του μηνα θα κανουμε την αυχενικη διαφανεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mary nick είπε:

ΤΕΛΕΙΑ !!!!!! ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Ε !!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ Μ !!!! ΑΝΤΕ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Κ ΤΙ ΕΙΝΑΙ !!! 

Ναι μπορει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η nikona είπε:

Ναι μπορει!!! 

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ !ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ??  ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ !!! ΠΗΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ Κ Μ ΕΙΠΑΝ CYLACUR ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ  ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΑΤΗ ΜΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟ !! ΤΙ ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ?? ΔΩΣΕ Μ ΤΑ ΦΩΤΑ Σ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mary nick είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ !ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ??  ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ !!! ΠΗΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ Κ Μ ΕΙΠΑΝ CYLACUR ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ  ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΑΤΗ ΜΕΡΑ ΥΠΕΡΗΧΟ !! ΤΙ ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ?? ΔΩΣΕ Μ ΤΑ ΦΩΤΑ Σ !!!!

Αντε ωραια! Με το καλο!

Λοιπον εγω εκανα συχνους υπερηχους κ ελεγχο ορμονων την ιδια μερα με τον υπερηχο. Ελεγχαμε οιστραδιολη, Lh και προγεστερονη. 

Δεν ξερω αν ολοι οι γιατροι ακολουθουν αυτην την ιδια τακτικη. 

Θα παρακολουθειτε λοιπον το παχος του ενδομητριου και οταν ειναι ετοιμο θα πας για την εμβρυομεταφορα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...