Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικες διδυμομανες


konstantinou&elenis

Recommended Posts

Εκπεμπω sos ?Εσεις που περιμένετε διδυμα ή και οσες ηδη έχετε..για πειτε..φτιαχνουμε δωματιο ..τι βαζουμε μεσα;;;;θελω αναλυτικα..αντικείμενα-επιπλα και ποσοτητες φυσικα..εννοωντας να αναφερετε τι απ ολα τα εχετε διπλα..επισης,θήλαστρο χρειαζομαστε;ειναι καμια με διδυμα που εφτανε για θηλασμο μονο το δικο της γαλα;και φυσικα εχω κ αλλες αποριες δεν μου ρχονται ολα μαζεμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου δεν μπορω να σε βοηθησω δεν εχω διδυμα απλα θα ηθελα να σου πω αν θες να τα θηλασεις επειδη λογικα τα διδυμα ειναι δυσκολη περιπτωση καλυτερα να ρωτησεις συμβουλο πως θα το κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2018 at 12:40 ΜΜ, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Εκπεμπω sos ?Εσεις που περιμένετε διδυμα ή και οσες ηδη έχετε..για πειτε..φτιαχνουμε δωματιο ..τι βαζουμε μεσα;;;;θελω αναλυτικα..αντικείμενα-επιπλα και ποσοτητες φυσικα..εννοωντας να αναφερετε τι απ ολα τα εχετε διπλα..επισης,θήλαστρο χρειαζομαστε;ειναι καμια με διδυμα που εφτανε για θηλασμο μονο το δικο της γαλα;και φυσικα εχω κ αλλες αποριες δεν μου ρχονται ολα μαζεμενα

Με το καλο κοριτσι μου, δεν εχω δίδυμα για να σε βοηθήσω αλλα και εγω σχετικα με τον θηλασμό θα σου πω μόνο οτι εκτός απο σύμβουλο θηλασμού που πραγματικά θα σε βοηθήσει, μπορεις να απευθυνθείς για αρχή στην ομαδα του Facebook Αττική: ομαδα εθελοντικής υποστηρηξης θηλασμού. Εκει εχει πολλά αρχεία που μπορεις να διαβάσεις και 24 ώρες το 24ωρο θα υπάρχει κάποια κοπέλα μεσα να σου απαντήσει.. εγω ανοιξα ξανά το προφίλ μου για αυτήν την ομαδα και μόνο.. θα βρεις αρκετά πορωμένες γυναίκες μη σε φοβησει αυτο και μην διστάσεις να ρωτήσεις κατι.. εσυ διάβασε τα αρχεία και θα σε βοηθήσουν και στο νοσοκομείο και καλυτερα ο Παιδιατρος που θα βρεις να ειναι ΚΑΙ σύμβουλος όπως εχει η @egw για να μην ψάχνεις έξτρα σύμβουλο μετα.. εχει λίστα εδω http://www.mamakaipaidi.com/p/blog-page.html

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...