Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και κάνε το τεστ μεσημέρια... Και να μην έχεις πάει τουαλέτα 2 ώρες πριν έτσι??? 

Κι εμένα τότε μου δείχνει!!! Είμαστε μαζί!!! Εννοώ με το @lactaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zafran είπε:

Ααα επίσης ξεχασα να σας σας πω οτι εχθές μπηκα στο πειρασμό και πηρα τη θερμοκρασία μου ετσι απο περιέργεια, χωρίς να εχω ξαναμετρηθεί και ειχα 37,2. 

Σήμερα δεν ξερω ισως μετρηθώ αργοτερα.

Πώς πάει τώρα η θερμοκρασία σου??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Α μια χαρά είσαι εσύ... Εγώ 36.5..

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια... Η θερμοκρασία πρέπει να είναι ανεβασμενη το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι όπως λένε;; η και κατά την διάρκεια της ημέρας;;; επίσης έχετε ειδικό θερμόμετρο για την μέτρηση;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πώς πάει τώρα η θερμοκρασία σου??? 

@Starrr μου μόλις έβαλα. 37 σήμερα σαν να πέφτει κι εμένα σιγά σιγά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η giota88 είπε:

Ποιας εταιρειας πηρες; Νομιζω οτι θελει δυο την ημερα ειδικα οταν ξεκινησει να θετικοποιειται για να πετυχεις την ωορηξια γιατι αν περασουν 24 ωρες και μετα το κανεις μπορεις να μην προλαβεις την εντονη γραμμη. Αν κανω λαθος διορθωστε με

Από το hometest πήρα το πακέτο 10 τέστ ωορηξιας κ 3 εγκυμοσύνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια... Η θερμοκρασία πρέπει να είναι ανεβασμενη το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι όπως λένε;; η και κατά την διάρκεια της ημέρας;;; επίσης έχετε ειδικό θερμόμετρο για την μέτρηση;; 

Όχι το κανονικό. Αλλά λένε όταν μειώνετε η θεμεοκρασια σου ρχεται περίοδος... Και εμένα μειώνεται σήμερα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

@Starrr μου μόλις έβαλα. 37 σήμερα σαν να πέφτει κι εμένα σιγά σιγά!!!!

Μία χαρά είναι κορίτσι μου... Πολύ καλό σύμπτωμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια... Η θερμοκρασία πρέπει να είναι ανεβασμενη το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι όπως λένε;; η και κατά την διάρκεια της ημέρας;;; επίσης έχετε ειδικό θερμόμετρο για την μέτρηση;; 

Εγώ το κανονικό βάζω. Απ΄οτι έχω ακούσει το πρωί πριν σηκωθείς απο το κρεβάτι είναι το σωστό αλλά επίσης πρέπει να κρατάς και ημερολόγιο με τη θερμοκρασία για να έχεις σωστή εικόνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν ανέβει πάνω από 37 σημαίνει ότι έρχεται η ωορρηξία; Εγώ είχα χθες 36,1 και σήμερα 35,7. Πρωινή ώρα πριν σηκωθώ από το κρεβάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά είναι κορίτσι μου... Πολύ καλό σύμπτωμα.. 

Αύριο το πολύ μεθαύριο περιμένω οπότε είναι φυσιολογικό να είναι ανεβασμένη ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η France είπε:

Όταν ανέβει πάνω από 37 σημαίνει ότι έρχεται η ωορρηξία; Εγώ είχα χθες 36,1 και σήμερα 35,7. Πρωινή ώρα πριν σηκωθώ από το κρεβάτι.

Αυτό δεν το ξέρω καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Εγώ το κανονικό βάζω. Απ΄οτι έχω ακούσει το πρωί πριν σηκωθείς απο το κρεβάτι είναι το σωστό αλλά επίσης πρέπει να κρατάς και ημερολόγιο με τη θερμοκρασία για να έχεις σωστή εικόνα!

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η France είπε:

Όταν ανέβει πάνω από 37 σημαίνει ότι έρχεται η ωορρηξία; Εγώ είχα χθες 36,1 και σήμερα 35,7. Πρωινή ώρα πριν σηκωθώ από το κρεβάτι.

 Μάλιστα κατάλαβα... Σας ευχαριστώ πολύ... Θα αρχίσω κ εγώ την θερμομετρηση να δω μήπως βγάλω άκρη... Βέβαια περιμένω περίοδο σε 5 μέρες αλλά ο κύκλος μου είναι ότι να ναι... Επιμένως... Απλά περιμένω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η France είπε:

Όταν ανέβει πάνω από 37 σημαίνει ότι έρχεται η ωορρηξία; Εγώ είχα χθες 36,1 και σήμερα 35,7. Πρωινή ώρα πριν σηκωθώ από το κρεβάτι.

Όταν μειώνεται έρχεται η ωορρηξια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Όταν μειώνεται έρχεται η ωορρηξια... 

Προχθές είχα 35,9. 

Εσύ starrr; Ελπίζω να μην έχεις δει περίοδο. Εάν περάσει η σημερινή μέρα πήγαινε για χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η giota88 είπε:

Εχεις δικιο σε αυτο. Αλλα ο δικος μου δουλευει 12 ωρα χωρις ρεπο εδω και τρεις μηνες. Παλι καλα που ειχαμε επαφες στις γονιμες. 

Τις καταλαβαίνεις στάνταρ τις γόνιμες? Καλά κι εμεις με 2 παιδάκια στο σπίτι μη νομίζεις ότι καταφέρουμε και περισσότερα! !!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου εγώ μόλις γύρισα από διακοπές μετά από ταξίδι 4 ωρών!!! Δυστυχώς περίμενα περίοδο την Τρίτη κ τώρα είδα λίγο ροζ αιματακι!!! Το στήθος μου παραμένει πρησμενο κ δεν έχω πόνους περιοδου!!! Χτες είχα γενέθλια περίμενα μήπως τα καταφέραμε αυτό το μήνα!!! Δεν πειράζει έχει ο Θεός!!! Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες κορίτσια!!!! Ας έχουμε κάποια με νινακι αυτό το μήνα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Όχι το κανονικό. Αλλά λένε όταν μειώνετε η θεμεοκρασια σου ρχεται περίοδος... Και εμένα μειώνεται σήμερα..... 

Έβαλα από περιέργεια μόλις τώρα... 36,4...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η France είπε:

Προχθές είχα 35,9. 

Εσύ starrr; Ελπίζω να μην έχεις δει περίοδο. Εάν περάσει η σημερινή μέρα πήγαινε για χοριακη.

Όχι τίποτα ακόμη.. Έβαλα ένα σερβιετακι αλλά μόνο υγρά..... Τίποτα από περίοδο... Έκανα σήμερα τεστακι αλλά βγήκε αρνητικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου εγώ μόλις γύρισα από διακοπές μετά από ταξίδι 4 ωρών!!! Δυστυχώς περίμενα περίοδο την Τρίτη κ τώρα είδα λίγο ροζ αιματακι!!! Το στήθος μου παραμένει πρησμενο κ δεν έχω πόνους περιοδου!!! Χτες είχα γενέθλια περίμενα μήπως τα καταφέραμε αυτό το μήνα!!! Δεν πειράζει έχει ο Θεός!!! Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες κορίτσια!!!! Ας έχουμε κάποια με νινακι αυτό το μήνα!!!

 

Μήπως είναι εμφύτευση κοπέλα μου??? Είδες κανονική περίοδο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Μήπως είναι εμφύτευση κοπέλα μου??? Είδες κανονική περίοδο?? 

Δεν ξέρω αυτό σκέφτομαι κι εγώ... ☹️☹️ Έχω πολύ λίγο ροζ αχνό αίμα στο σκούπισμα!!! Θα περιμένω μέχρι το απόγευμα δεν μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς... Είμαι πολύ στενοχωρημένη!!! Μακάρι να είναι κάτι άλλο!!! Η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα οδηγώντας τόσες ώρες... Θα δούμε...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Δεν ξέρω αυτό σκέφτομαι κι εγώ... ☹️☹️ Έχω πολύ λίγο ροζ αχνό αίμα στο σκούπισμα!!! Θα περιμένω μέχρι το απόγευμα δεν μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς... Είμαι πολύ στενοχωρημένη!!! Μακάρι να είναι κάτι άλλο!!! Η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα οδηγώντας τόσες ώρες... Θα δούμε...!!!

Εμφύτευση εγώ λέω ότι είναι.... Μακάρι κορίτσι μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμφύτευση εγώ λέω ότι είναι.... Μακάρι κορίτσι μου... 

Μακάρι!!!! Μου κάνει εντύπωση που το στήθος μου πονάει ακόμη κ μου ήρθε νωρίτερα η περίοδος... Εγώ είμαι ρολόι 28 μέρες!!! Σήμερα είμαι 26η ημέρα!!! Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου ελπίζω κι εσύ να έχεις καλά αποτελέσματα κ να το γιορτάζουμε μαζί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ναι γενικά αυτό κάνω προσπαθώ να μη μπω σε πρόγραμμα. Στον άντρα μου δε λέω καν ποτέ είναι οι γόνιμες κτλ..δεν το έχουμε προγραμματίσει ακόμα τόσο πολύ άσχετα που εγώ το ψάχνω παραπάνω χαχα . . Τον ξελογιαζω επίτηδες στις γόνιμες..οπότε δεν είναι κ όλες οι πιθανότητες με το μέρος μου .. λέμε ελεύθερα κ οπότε έρθει.. 

Κοπέλα μου άκου λίγο τα τεστ ωορρηξίας σου δείχνουν πότε πρόκειται να γινεο η ωορρηξία σου δηλαδή πριν σκάσει το ωάριο και αυτό κραταει το πολύ 48 ώρες τότε το τέστ θα γίνει κόκκινο

Η εφαρμογή σου δείχνει τις γόνιμες μέρες δεν είσαι όμως όλες τις μέρες το ίδιο γόνιμη μπορεί με βάση τις ημερομηνίες που έχει να γίνει η ωορρηξία αυτές τις μέρες

Δηλαδή το ημερολόγιο πάει με βάση τα στοιχεία που έσυ δίνεις ενώ τα τεστ με τις ορμόνες σουε άρα τα τέστ είναι καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zafran είπε:

Αυτό δεν το ξέρω καθόλου!

Έχω μια απορία αν συνέχεια σχεδόν έχουμε ανεβασμένη θερμοκρασία που ξέρουμε πότε έχουμε δέκατα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...