Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η France είπε:

Καλή επιτυχία σε όλες μας.

Starr  να μην σου έρθει η περίοδος να κάνεις την αρχή!!!

Αχ εμείς ξεκινήσαμε σήμερα τις προσπάθειες. 

Τώρα είμαι σε δίλημμα, μέρα παρά μέρα ή κάθε μέρα;

Οπότε θέλετε.... Δνε είναι απαγορευτικό κάτι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τι δήλ εγώ είμαι η πρώτη που θα κάνω τεστ?? Αχχ με αγχωσατε.... (αν δεν μου έρθει περίοδος, βέβαια) 

Εγώ μαλλον δε θα κάνω τεστ. Εχω αρχίσει να αισθάνομαι οτι θα αδιαθετήσω. Και οπως φαίνεται νωρίτερα!!! Οπότε θα περιμένω ευχαριστα απο εσάς κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zafran είπε:

Εγώ μαλλον δε θα κάνω τεστ. Εχω αρχίσει να αισθάνομαι οτι θα αδιαθετήσω. Και οπως φαίνεται νωρίτερα!!! Οπότε θα περιμένω ευχαριστα απο εσάς κορίτσια μου!!!

Γιατί? Πονας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Η μέση μου πονάει και λιγο χαλια στομάχι χωρίς καθόλου ορεξη.

Μέχρι να δεις την κόκκινη κυρία μην έχεις δεδομένο τπτ.. πολλά κορίτσια εδώ μέσα μας λέγανε πως ειχανε συμπτώματα περιόδου και τελικά ήταν εγκυμοσύνη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μέχρι να δεις την κόκκινη κυρία μην έχεις δεδομένο τπτ.. πολλά κορίτσια εδώ μέσα μας λέγανε πως ειχανε συμπτώματα περιόδου και τελικά ήταν εγκυμοσύνη... 

@lactaki μου!!! (Μα τι λαχταριστό όνομα!!!) Αυτό που λες ισχύει αλλά εχω αρχίσει κι εχω και αυτό το καταθλιπτικό που εχουμε πριν την περίοδο που τα βλέπουμε όλα μαύρα και που ως δια μαγείας φεύγει δυο τρεις μερες αφου αδιαθετήσουμε!

Σιγουρα όμως μεχρι να τη δω ελπίζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Η μέση μου πονάει και λιγο χαλια στομάχι χωρίς καθόλου ορεξη.

Ε κ εγώ έχω ψιλοπονακια... Κ χάλια στομάχι... Ας μην απογοητευομαστε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε κ εγώ έχω ψιλοπονακια... Κ χάλια στομάχι... Ας μην απογοητευομαστε.... 

Εχεις δίκιο ας μην απογοητευόμαστε! Θα τα πουμε αυριο κορίτσια εγω θα σας καληνυχτίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Πριν 4 ημέρες δηλαδή είχες ωορρηξια?? Πόσο καιρό προσπαθείτε?? 

Από Ιούνιο προσπαθούμε, είχα όμως Νοέμβριο και Δεκέμβριο δύο βιοχημικές δυστυχώς. Μετά κάναμε ένα μεγάλο διάλειμμα για να γίνουν εξετάσεις και τωρα προσπαθουμε ξανα. Εσεις πόσο καιρό προσπαθείτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Από Ιούνιο προσπαθούμε, είχα όμως Νοέμβριο και Δεκέμβριο δύο βιοχημικές δυστυχώς. Μετά κάναμε ένα μεγάλο διάλειμμα για να γίνουν εξετάσεις και τωρα προσπαθουμε ξανα. Εσεις πόσο καιρό προσπαθείτε?

Λενακι, τι εξετάσεις κάνατε? Έχω και εγώ δύο βιοχημικες αλλά μου είπαν οι γυναικολογοι που έχω πάει ότι ηταν τυχαία γεγονοτα και να μην ασχοληθώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Από Ιούνιο προσπαθούμε, είχα όμως Νοέμβριο και Δεκέμβριο δύο βιοχημικές δυστυχώς. Μετά κάναμε ένα μεγάλο διάλειμμα για να γίνουν εξετάσεις και τωρα προσπαθουμε ξανα. Εσεις πόσο καιρό προσπαθείτε?

Καλημέρα!!! Τωρα το καλοκαίρι... Πολύ λίγο.... Αλλά είχα ταλαιπωρηθεί με κύστες κ έπαιρνα αντισυλληπτικα οπότε το είχαμε καθυστερήσει μέχρι να δούμε ότι όλα είναι οκ.. Ούτε και σήμερα μέχρις στιγμής περίοδος... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Zafran είπε:

Η μέση μου πονάει και λιγο χαλια στομάχι χωρίς καθόλου ορεξη.

Καλημέρα.... Πως είσαι σήμερα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Ειμαι καινουργια στο φορουμ αλλα παλια αναγνωστρια!Εμεια προσπαθουμε πεντε μηνες για δευτερο παιδακι. Αυτο το μηνα ειχαμε πιο συχνες επαφες στις γονιμες μερες. Απο την 21η μερα ειχα πονακια και πρηξιμο στο στηθος. Απο χθες το βραδυ ομως γινανε πιο εντονα. Το βλεπω να αδιαθετω...Περιμενω στις 3/09. Δεν θυμαμαι καθολου συμπτωματα απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη μου περασαν και 4 χρονια. Αχ τι αγχος εχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα.... Πως είσαι σήμερα??? 

Καλημέρα! Η μέση μου πονάει ακομα του τύπου οτι εχω πιαστεί χαμηλα στη μέση.  Το στομάχι μου για την ωρα καλά ειναι καλά. Το απογευμα με πιανει περισσοτερο ενοχληση. 

Κατα τα αλλα το στηθος συνεχιζει να μην ποναει ούτε είναι πρησμένο.

Εσύ πως πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Καλημέρα! Η μέση μου πονάει ακομα του τύπου οτι εχω πιαστεί χαμηλα στη μέση.  Το στομάχι μου για την ωρα καλά ειναι καλά. Το απογευμα με πιανει περισσοτερο ενοχληση. 

Κατα τα αλλα το στηθος συνεχιζει να μην ποναει ούτε είναι πρησμένο.

Εσύ πως πας;

Εγώ ξύπνησα το πρωί και νιώθω σαν να μην χωράει το στήθος μου στο σουτιέν.. Έχω λίγα υγρά. Δεν πονάω κάπου για την ώρα... Γενικά τα πθρωινα εγώ έχω το στομάχι μου.. Οπότε δεν δίνω σημασία σε αυτό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ ξύπνησα το πρωί και νιώθω σαν να μην χωράει το στήθος μου στο σουτιέν.. Έχω λίγα υγρά. Δεν πονάω κάπου για την ώρα... Γενικά τα πθρωινα εγώ έχω το στομάχι μου.. Οπότε δεν δίνω σημασία σε αυτό.. 

Για να δούμε βρε @Starrr μου! Εγω τη μια στιγμη λεω θα αδιαθετήσω με τους πονους που νιωθω και την αλλη ειναι σαν να μην περιμενω καν περιοδο. Τι να πω. Ειναι και τα καλοκαιρινα μπανια. Μας απορυθμισαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η giota88 είπε:

Καλημερα κοριτσια. Ειμαι καινουργια στο φορουμ αλλα παλια αναγνωστρια!Εμεια προσπαθουμε πεντε μηνες για δευτερο παιδακι. Αυτο το μηνα ειχαμε πιο συχνες επαφες στις γονιμες μερες. Απο την 21η μερα ειχα πονακια και πρηξιμο στο στηθος. Απο χθες το βραδυ ομως γινανε πιο εντονα. Το βλεπω να αδιαθετω...Περιμενω στις 3/09. Δεν θυμαμαι καθολου συμπτωματα απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη μου περασαν και 4 χρονια. Αχ τι αγχος εχω!

καλημερα κοπελα μου καλοσωρισες και εγω για δευτερο προσπαθω αυτο  που θυμαμαι οτι δεν ειχα συπτωματα στη πρωτη αλλα ενιωσα την εμφυτετση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η giota88 είπε:

Καλημερα κοριτσια. Ειμαι καινουργια στο φορουμ αλλα παλια αναγνωστρια!Εμεια προσπαθουμε πεντε μηνες για δευτερο παιδακι. Αυτο το μηνα ειχαμε πιο συχνες επαφες στις γονιμες μερες. Απο την 21η μερα ειχα πονακια και πρηξιμο στο στηθος. Απο χθες το βραδυ ομως γινανε πιο εντονα. Το βλεπω να αδιαθετω...Περιμενω στις 3/09. Δεν θυμαμαι καθολου συμπτωματα απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη μου περασαν και 4 χρονια. Αχ τι αγχος εχω!

Αχ μαζί περιμένουμε!!! Κι εγω για το δευτερο προσπαθω και περιμενω 3/. Ευχομαι οτι καλύτερο γλυκιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Για να δούμε βρε @Starrr μου! Εγω τη μια στιγμη λεω θα αδιαθετήσω με τους πονους που νιωθω και την αλλη ειναι σαν να μην περιμενω καν περιοδο. Τι να πω. Ειναι και τα καλοκαιρινα μπανια. Μας απορυθμισαν!

Ναι είναι κι αυτά.... Και εγώ ώρες ώρες πονάω μετά σταματάει σαν να μην έγινε τίποτα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

καλημερα κοπελα μου καλοσωρισες και εγω για δευτερο προσπαθω αυτο  που θυμαμαι οτι δεν ειχα συπτωματα στη πρωτη αλλα ενιωσα την εμφυτετση

Ουτε καταλαβα στο πρωτο τι εγινε. Σαν πρωταρα ειμαι. Ας ελπισουμε στο καλυτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Αχ μαζί περιμένουμε!!! Κι εγω για το δευτερο προσπαθω και περιμενω 3/. Ευχομαι οτι καλύτερο γλυκιά μου!!!

Αντε να δουμε. Ευτυχως εχω γενεθλια και γαμο το σκ και θα ξεχαστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...